Sada je: 19 tra 2024, 07:17.

K. istraživači - BRBLJAONICA :)

O kuhanju, receptima, sezonskim i zdravim namirnicama, najboljim pečenjima, najfinijim kremama, najslađim kolačićima... o hrani.

Moderatori/ce: Hope77, mrava

Re: K. istraživači - BRBLJAONICA :)

PostPostao/la Mirci » 05 svi 2015, 10:08

da malo pojasnim moju ideju - npr. na dnevnom ručak topicu se spominje chilli con carne. Napiše nam se recept (na suho, bez fotke ;)) i onda imamo mjesec dana da ga napravimo i poslikamo. Prijavljujemo samo sliku jer recept već imamo zadan i samo napišemo što smo mijenjale, zašto i kakvi su dojmovi. Može biti i bez pobjednika :) tada možemo same prijavljivati, bez upošljavanja moderatorica ili moćemo igrati na pobjedu da šaljemo prijave moderatoricama kao dosad. A onda predlažemo novi recept koji će se isprobavati :)
Kad se male ruke sloze, sve se moze, sve se moze...
Avatar
Mirci
lovac na trag
 
Postovi: 29427
Pridružen/a: 28 stu 2002, 17:11

Re: K. istraživači - BRBLJAONICA :)

PostPostao/la Adorabla » 05 svi 2015, 13:30

ovak bih sad na prvu rekla da ti je to prekomplicirano ali s druge strane možda i nije. Odnosno zakaj bi trebala biti "nagradna igra"? Da nam se to dalo raditiisprobavale bismo recepte i s mjesecnog topica kao npr juhu francaise koju smo sve do jedne isprobale u svojim varijantama. Kuzis kaj hocu reci?
Ako netko odredjuje recept onda se bojim da ce prijavljivanje ovisiti. Mozda radje da to ukomponiramo u ono kaj vec imamo kao sto je sada ovaj mjesecni topic kaj kuhamo :dunno
Avatar
Adorabla
Medena
 
Postovi: 27744
Pridružen/a: 17 tra 2004, 13:30

Re: K. istraživači - BRBLJAONICA :)

PostPostao/la Mirci » 05 svi 2015, 16:20

Pa da, i rekla sam da moze biti igra za pobjedu, a moze i biti bez traženja pobjednika.
A čemu bas u formi igre? E, pa, zato da takve vrijedne recepte istaknemo i da dobiju zasluženu pažnju. Npr. ja sam juhu francaise propustila jer je valjda bila unutar topica koji sam tek nedavno počela citati :dunno, prvi put čujem da ste ju sve isprobale. I sad želim i ja :lol.
Kad se male ruke sloze, sve se moze, sve se moze...
Avatar
Mirci
lovac na trag
 
Postovi: 29427
Pridružen/a: 28 stu 2002, 17:11

Prethodna

Natrag na Recepti

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.

cron