O kuhanju, receptima, sezonskim i zdravim namirnicama, najboljim pečenjima, najfinijim kremama, najslađim kolačićima... o hrani.
Odgovori

"Grešna" klopa!

12 svi 2017, 09:39

Imate li neku hranu, koja je možda junk ili baš i nije "košer"/štetna je, ali koju jako volite?
Osvijestila sam to jučer, kad sam poharala police u Lidlu (španjolski tjedan) i nakon nekog vremena našla ponovo "baked beans" u konzervi (grah u umaku od rajčice). :yess
To sam u više navrata pokušavala napraviti u kućnoj verziji, ali mi nikad nije uspjelo.
Tak' sam bila hepi, došlo mi je da se grohotom nasmijem! :ajme :mrgreen

Re: "Grešna" klopa!

12 svi 2017, 10:10

Obožavam pizzu u svim oblicima, okusima, vrstama. . .Uvijek ju mogu jesti

Re: "Grešna" klopa!

12 svi 2017, 11:25

Margot kakvo je to pitanje :zub
naravno da imamo, svi imamo. Ja ne bih smjela jesti čipseve, smokije i sve te gluposti a volim ih volim
Pa gumeni bomboni - mogu cijelu vrećicu pojesti i onda plakati od bolova
kavu ne bih smjela piti pa ju ipak pijem iako ajde izbacila sam mlijeko i šećer pa imam manje problema
špinat ne bih smjela jesti ali se ubijem, ubijem, ubijem u njemu svaki puta i predmet sam sprdnje mojih ukućana
i sve ono masno što se peče u ulju volim; uštipke, poderane gaće, pohani kruh a umrla bih valjda bez toga :lol
ni vrhnje ne smijem jesti ali kad napravim domaće rezance o kako, o kako da ih s vrhnjem odmah sve ne slistim :nata

Re: "Grešna" klopa!

12 svi 2017, 12:17

Naravno, svi volimo zgriješiti i s čipsom i s McDonaldsom. :nata
Ali, da sam se pomirila s tim da ga tamo više neću kupiti, te ga nađem na polici.
Ono, čista sreća! :zub

Re: "Grešna" klopa!

12 svi 2017, 12:24

baked beans moje cure obožavaju toliko da ga jedu drito iz konzerve :lol
u našem lidlu ga uvijek ima, valjda ljudi ni ne znaju što je to

moj grijeh nije baš junk, ali obožavam jesti kruha-masla-meda i malo mi se teško kontrolirati :nata

Re: "Grešna" klopa!

12 svi 2017, 13:02

Eto, to nikad nisam probala :lol

Moj su cokoladne kraš napolitanke :ajme

Re: "Grešna" klopa!

12 svi 2017, 13:08

ni ja :lol
moj grijeh - kolači i kruh
i inače sve volim jesti, ali ovo dvoje mi je teško preskočiti

Re: "Grešna" klopa!

12 svi 2017, 13:09

Mirci je napisao/la:Eto, to nikad nisam probala :lol


što? baked beans ili maslac s medom?

Re: "Grešna" klopa!

12 svi 2017, 13:17

Baked beans iz konzerve :lol

Re: "Grešna" klopa!

12 svi 2017, 13:39

ajme kad bi ja pocela nabrajati sta sve volim a nije preprucljivo jesti... poduzi spisak :ajme

baked beans nisam nikad probala. ni vidjela.

Re: "Grešna" klopa!

12 svi 2017, 14:25

kremšnite ... ah

Re: "Grešna" klopa!

12 svi 2017, 21:53

cheesburger

Re: "Grešna" klopa!

12 svi 2017, 22:14

Bijeli kruh s pastetom i mladi luk.

Re: "Grešna" klopa!

13 svi 2017, 16:22

Za desert cips od paprike sa smrznutim ledo slagom

Jesam ja to dobro skužila, znači, čips i šlag?! Sve se nećkam probati ili ne, da nisam nekaj krivo skužila :lol

Re: "Grešna" klopa!

13 svi 2017, 16:23

Inače, moj "čudni" mix su Kraš napolitanke i čvrsti jogurt :lol . A oko grešnih stvari bi se dalo pisati knjige i knjige, moram priznati da su česte na mom jelovniku, ali maminim genima zahvaljujuć, to se još ne osjeti na vagi :lol

Re: "Grešna" klopa!

13 svi 2017, 18:04

Hamburgeri :nesvist
I pomfri s majonezom.
I sladoled.

Re: "Grešna" klopa!

14 svi 2017, 06:29

Nutella sa zlicom :zub

Re: "Grešna" klopa!

14 svi 2017, 07:15

mamamana je napisao/la:Inače, moj "čudni" mix su Kraš napolitanke i čvrsti jogurt :lol . A oko grešnih stvari bi se dalo pisati knjige i knjige, moram priznati da su česte na mom jelovniku, ali maminim genima zahvaljujuć, to se još ne osjeti na vagi :lol


Iznenađujuće fina kombinacija su napolitanke i pivo! :mrgreen

Re: "Grešna" klopa!

14 svi 2017, 07:45

mmar je napisao/la:Probaj mamainana neces zazaliti, nesto najbolje mi je to.
I pommes sa sladoledom, nakon sto se najedem s majonezom.

Nije ti ivana pisala, nego cura sa slicnim nikom mamamana :p

Re: "Grešna" klopa!

14 svi 2017, 16:06

:lol

Re: "Grešna" klopa!

17 svi 2017, 12:24

ja ne znam šta je moja grešna klopa. volim čips ali jako ga rijetko jedem jer si ne dopustim s obzirom da i djeci rijetko rijetko dopustim :lol
volim tjestenine, to obožavam, volim sireve, sve vrste, volim čevape, to mi uvijek zamirišiiiiii, eto a to to je sve onak - ili masno ili teško :lol

Re: "Grešna" klopa!

17 svi 2017, 12:58

latica je napisao/la:ja ne znam šta je moja grešna klopa. volim čips ali jako ga rijetko jedem jer si ne dopustim s obzirom da i djeci rijetko rijetko dopustim :lol
volim tjestenine, to obožavam, volim sireve, sve vrste, volim čevape, to mi uvijek zamirišiiiiii, eto a to to je sve onak - ili masno ili teško :lol


Sad si me sjetila na frendičinu kćer, bila je na nekom makrobiotičkom-wellness ljetovanju i vrati se doma, mama je pita, što bi za ručak, a ona veli:
- Bilo što, samo da je masno, teško i štetno! :mrgreen

Re: "Grešna" klopa!

17 svi 2017, 15:04

:hahaha

Re: "Grešna" klopa!

17 svi 2017, 21:17

Burek sa sirom. Ili sitni cvarci sa paradajzom. Ne pamtim kad sam jela bilo jedno, bilo drugo, ali kad ne bi bilo gresno... :faca

Re: "Grešna" klopa!

17 svi 2017, 22:27

Ina66 je napisao/la:moj grijeh nije baš junk, ali obožavam jesti kruha-masla-meda i malo mi se teško kontrolirati :nata


ili kruh-maslo-dzem
meni to prolazi pod zdravu hranu i jedem cesto :lol

burek sa sirom obozavam!!

sva srica, ne privlace me junk grickalice

Re: "Grešna" klopa!

25 svi 2017, 22:37

JiA je napisao/la:Bijeli kruh s pastetom i mladi luk.



bez mladog luka. prezdrav je. ide "plastični" paradajz puno bolje :lol :mrgreen udavih se. ode štruca kruha i šteka pašteta

obožavana me podsjetila na gumeline....i to ne bilo koje, nego haribo. one jagodice....dok mi ne ide na povraćanje :znoj

moram probati taj baked grah :lol

Re: "Grešna" klopa!

26 svi 2017, 09:20

Ajvar. Potpuno izgubim kontrolu. Prvo stavljam gomilu na hljeb, a pošto se hljeba brzo zasitim onda nastavim kašikom iz tegle. I uz to neki stariji sir. I iritabilni kolon.

Re: "Grešna" klopa!

26 svi 2017, 09:58

:lol joj da ajvar :mrgreen zato ga već godinama ne radim. ali ako se dočepam teglice :ajme jednom sam, priznajem u naletu krize probala i onaj Kplus :nata :lol

Re: "Grešna" klopa!

26 svi 2017, 11:11

Kruh sa maslacem i pekmezom uz hladno mlijeko. To mi je vise utjesna, nego gresna hrana, obozavam.
Kruh sa pastetom (ali samo i jedino gavrilovic cajna) i paradajz ili paprika. Mogla bih tonu toga pojesti.
Pomfri sa majonezom (ali samo zvijezda light, ne jer je light vec zato sto mi je ukusnija), moze i kecap i majoneza skupa.
Hamburgeri.

Kad smo kod ajvara, kojeg obozavam, najvolim sa abc sirom.
Odgovori