Tema je zaključana

Re: ideje za ukrasavanje torti

17 svi 2010, 11:17

Evo, što sam radila za Amadejev rođendan. Jezero je ispalo malo pretamno i preljubičasto jer sam u preljev stavila ekstrakt borovnice. Dijete mi obožava žapce pa sam ih išla radit jer nije bilo za kupiti. Žapci su od ticino mase. Proučila postove ovdje na forumu, coolinariku i frendica mi davala upute preko fejsa.
http://www.facebook.com/home.php?#!/pho ... 1651553840

http://www.facebook.com/home.php?#!/pho ... 3498101525

Re: ideje za ukrasavanje torti

17 svi 2010, 11:19

bravo beam! vi ste meni sve redom totalni SF.

Re: ideje za ukrasavanje torti

17 svi 2010, 11:19

Ajde linkove tu, nismo svi na fejsu :mrgreen

Re: ideje za ukrasavanje torti

17 svi 2010, 11:22

Da, sad sam išla provjerit da li se vidi i ako nisi logiran nemreš ući. Idem ih probat skinut i stavit na imageshack.

Re: ideje za ukrasavanje torti

17 svi 2010, 11:22

žapci su ti super :1

Re: ideje za ukrasavanje torti

17 svi 2010, 11:30

slika

Uploaded with ImageShack.us

slika

Uploaded with ImageShack.us
Nemam pojma zakaj je prva fotka tak velika, a druga tak mala.
ps. Ova ljubičasta masa je trebala biti jezero koje u slapu otječe s torte.

Re: ideje za ukrasavanje torti

17 svi 2010, 11:44

bravo beam! vi ste meni sve redom totalni SF.


I meni, i meni, meni to sve izgleda ko da je od plastike i da se to ne da rukama napraviti :lol

Re: ideje za ukrasavanje torti

17 svi 2010, 12:07

beammama - otječe, otječe :lol

Re: ideje za ukrasavanje torti

17 svi 2010, 12:39

Bee,zapci su super,ja to niti u ludilu nebi znala napraviti,moji bi zgledali samo zeleno :lol
a ovo ljubicasto je prava zablja bara :5

Re: ideje za ukrasavanje torti

17 svi 2010, 12:48

bea - jako jako lijepo :)

Re: ideje za ukrasavanje torti

17 svi 2010, 12:48

Meni su te torte jako zgodne (posebno mi je najs krumpirićkina) ali ne mogu si pomoći, ne izgledaju mi apetitlih. Preumjetne su. :dunno
OVO su meni divne torte od kojih mi ide slina na usta :lol :)

Re: ideje za ukrasavanje torti

17 svi 2010, 12:52

radila jednu u subotu - bavarsku tortu

a spremam se na ferero - možda već idući vikend

Re: ideje za ukrasavanje torti

17 svi 2010, 12:53

Takve divne torte se nalaze ispod ovog umjetnog :lol

Bravo Krumpirić :5 ti si mi totalno izenađenje obično ovi s tehničkim mozgom nisu osobito maštoviti :kiss

Bea žapci su super :dada sad čekam sljedeću tortu. :)

I ja ovaj vikend moram napraviti dvije torte, a totano sam bez inspiracje, mislim da ću kopirati nešto od ovih tu čuda ;)

Re: ideje za ukrasavanje torti

17 svi 2010, 12:59

rima, x na ovaj tvoj komentar :)

meni su ove sarene i s raznim likovima iz crtica fora jer im se klinci vesele.
torte sa "slikama za odrasle" su mi najblaze receno odbojne :lol
inace, moj su izbor uvijek one obicne obicnjace sa sto manje ukrasa (pogotovo onih na rubu jestivog :lol).

Re: ideje za ukrasavanje torti

17 svi 2010, 13:05

Dunja,daj recept za bavarsku!

ajde da vas onda ja pocastim sa jednim vulgaris kolacem

slika

ako nema za sve,stavim jos koji tanjur,nema problema :dada

Re: ideje za ukrasavanje torti

17 svi 2010, 13:14

Rimaithor je napisao/la:Meni su te torte jako zgodne (posebno mi je najs krumpirićkina) ali ne mogu si pomoći, ne izgledaju mi apetitlih. Preumjetne su. :dunno
OVO su meni divne torte od kojih mi ide slina na usta :lol :)


Djelomicno se slazem, ali kad napravis neku sarenu tortu poput Krumpirickine, pa kad to stavis pred svoje dijete, pa kad vidis osmjeh na njegovom licu...ma isplati se svog truda i muke koji si ulozila u to... :dada

Re: ideje za ukrasavanje torti

17 svi 2010, 13:25

babalu, link na bavarsku - http://valivolitorte.blog.hr/2009/04/16 ... torta.html
to je inace po aninom receptu, ja sam pravila i mrvu vise od nje ocekivala. al nije losa. dunja?

Re: ideje za ukrasavanje torti

17 svi 2010, 13:40

lilly777 je napisao/la:
Djelomicno se slazem, ali kad napravis neku sarenu tortu poput Krumpirickine, pa kad to stavis pred svoje dijete, pa kad vidis osmjeh na njegovom licu...ma isplati se svog truda i muke koji si ulozila u to... :dada


:dada mm se ruga sa mnom kad fotkam torte i kaže da mama i ja to radimo zbog svog ega (OK, dijelom i to), ali djeca se stvarno, stvarno oduševe i taj se trud stvarno isplati. I djeci je najbitnije da je veselo i šareno, oni ne primjete "nesavršenosti".

Nama je mama (prije 20 godina) radila klaunovu glavu, zeca s dugim ušima i mašnom i leptira ... sve vrlo jednostavno (bez kalupa) i s ukrasima (čokol. bombončići i slani štapići) koji su se mogli naći u "socijalističkim" dućanima. Možda sam preskočila, ali nisam vidjela slike takvih na forumu (naši klinci sad padaju na likove iz crtića ;) ) :dunno , ali takva torta se može vrlo jeftino napraviti (a unutra da bude "grom") u usporedbi s kupovnima od suhog biskvita i margarin kreme za 250 kn i više.

U svakom slučaju, moj ego će ove godine patiti, jer se dečku svidjela ona "naljepnica" na Gormite što se samo nalijepi na tortu :dunno . (Ego će mi utješiti (tada) tromjesečna beba ;) )

Re: ideje za ukrasavanje torti

17 svi 2010, 13:55

Solea je napisao/la:babalu, link na bavarsku - http://valivolitorte.blog.hr/2009/04/16 ... torta.html
to je inace po aninom receptu, ja sam pravila i mrvu vise od nje ocekivala. al nije losa. dunja?


isto
recimo ovak - nije loša al ne budem ju radila ponovo :mrgreen

Re: ideje za ukrasavanje torti

17 svi 2010, 13:58

meni su ove sarene i s raznim likovima iz crtica fora jer im se klinci vesele.
torte sa "slikama za odrasle" su mi najblaze receno odbojne


XX

Klincima je uvijek vaznija slika ili figuroce na torti, pa da je ispod i goli biskvit. :zivili

Re: ideje za ukrasavanje torti

17 svi 2010, 14:10

a nemam ja neki poseban recept - mislila raditi ovaj s linka

http://valivolitorte.blog.hr/2008/09/16 ... torte.html

Re: ideje za ukrasavanje torti

17 svi 2010, 14:32

osla tema u kupus,odo nam otvoriti novu :mah
Tema je zaključana