Sada je: 18 tra 2024, 13:26.

ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

Moderatori/ce: Hope77, mrava

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la TinchiS » 25 stu 2012, 00:58

kiki i lara je napisao/la:tinchis torta ti je savršena ...S-A-V-R-Š-E-N-A ....meni jedna od najdražih zadnje vrijeme...predivna...lice snjeguljice...je predivno....jesi lli imala kalup ili...i na koji si način radila lice... :)


Hvala! :)

Nemam kalup za lica. A i nij baš tako savršeno :D Usta su velika pa sam ju iz fore prozvala Seveguljica. :lol

Ovako radim lice ali moram još dosta vježbati. Nisam baš zadovoljna skroz a i sporo mi ide. :/

slika
TinchiS
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 137
Pridružen/a: 28 ožu 2009, 03:28

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la kiki i lara » 25 stu 2012, 02:10

ma uistinu ti je predivna...i patuljci...i snjeguljica....il kako ti kažeš seveguljica ha ha ah...baš si me nasmijala...meni je stvarno sveukupan dojam ....ma predobra....savršena...imam i ja neka kao pravila za lica...al nije tako jednostavno ni brzo kao što i sama kažeš....valjda ćemo se ispraksirati s vremenom,,,, :lol
Avatar
kiki i lara
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 571
Pridružen/a: 13 ožu 2010, 17:51
Lokacija: ......

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la milka » 25 stu 2012, 09:45

seveguljica :nesvist :klanja :klanja :klanja

al tek patuljci su mi :klanja :klanja :klanja :klanja :klanja :klanja
Avatar
milka
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 577
Pridružen/a: 01 kol 2011, 21:49

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la boysmama » 25 stu 2012, 10:09

ajme, koje krasne torte :nesvist

milka
, super su ti angry birds :proljece

kiki i lara, još jedna krasna torta sa pregršt detalja, svaka čast :zivili

Tinchi
, snjeguljica je baš predivna i ima predivno lice :srca po meni si baš uspjela, jako ti je lijepa ispala :klanja meni je lice isto najveći problem, nikad nisam zadovoljna konačnim ishodom jer je to tako teško napraviti od fondanta :znoj najgore mi je to što za početna izobličenja na licu (obrazi, nos, brada) uvijek nužno deformiram ostatak glave pa stalno moram popravljati da je okrugla... i da, usta su mi definitivno najveći problem, uvijek mi ispadnu prevelika... a igram se satima s tim licem

hvala ti na ovoj slici... znači, ti prvo izrežeš udubine za oči, jel' sam to dobro shvatila? ja ih samo udubim sa kuglastim alatom, mogla bih probati ovako... a onda ova treća slikica, što je to? ne kužim, sve je izdeformirano :lol jel' se to tako fiksira glava da se može obrađivati prednji dio? ajde malo detaljnije napiši, pliz... trebam jednu slatku glavicu uskoro, baš se na to pripremam psihički jer unaprijed znam da neću biti zadovoljna :ajme

nadice, nemaš pojma kako mi je drago što sam ju obradovala :joy aj nabaci sliku ako imaš, ja ju nisam slikala

ja u zadnje vrijeme samo kopije radim... a, dobro, nije ni to loše
A... bebica...... 06.10.'16.
M... hrabrica... 02.07.'11.
R... mazica...... 06.10.'09.
L... mrcina ..... 21.04.'08.

"Sve mogu u Onome koji me jača" (Fil 4,13)
Avatar
boysmama
imam neke švapske gene
 
Postovi: 4452
Pridružen/a: 27 lis 2009, 21:14
Lokacija: Zagreb

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la Liv Tyler » 25 stu 2012, 11:04

Torte odlične, a Snješka je zakon!

Lice se i meni čini ok, možda je tebi u stvarnosti malko drugačija perspektiva.
Avatar
Liv Tyler
idoiti popitu
 
Postovi: 14215
Pridružen/a: 08 pro 2009, 15:08

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la kiki i lara » 25 stu 2012, 14:53

evo još jedne moje.....par dana ne spavanja zbog ove dvije torte...al dobro.....kad vidim osmjeh na licu... ;) :p slika slika slika slika
Avatar
kiki i lara
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 571
Pridružen/a: 13 ožu 2010, 17:51
Lokacija: ......

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la TinchiS » 25 stu 2012, 23:00

Hvala cure! :srca

Boysmama, nisi dobro shvatila. ;) Ne izrezujem oči nego ih udubim s onim okruglim al ajmo ovak; ovu sliku mi je stavila jedna cura koja mi j pomagala oko glave kad mi nije išlo. :klanja :klanja :klanja Nema nekih radnji tj,. objašnjene su pismeno al vjerojatno ne vidite jer je mala fotka.

Dakle ovako: prvo napravite oblik glave, zatim udubite s onim okruglim rupe za oči, zalijepite nos, dva "crvića" za usta, kuglicu za bradu i za obraze ako treba. Zatim razvaljate na tankom gumpastu ( s tim radim ), navlažite glavu vodom i zalijepite taj razvaljani dio na glavu da lijepo pokrije sve i da izgleda uredno ( to je ta slika koja ti nije bila jasna ) i onda to dalje oblikujete da lijepo izgleda. najbolje nekim mekanim gumenim štapićem ali ja ga na žalost nemam pa nekak pokušavam s plastičnim. Na kraju stavim kuglicu za oči i lijpo ih oblikujem i nacrtam pa obojam usta. I to je to. :)

I da, i vaše nove tortice su predivne. :)
TinchiS
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 137
Pridružen/a: 28 ožu 2009, 03:28

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la milka » 25 stu 2012, 23:38

ahaaa, sad je i meni puno jasnije, znači lice si zalijepila preko lica ...ajme kako sam ovo lipo rekla :ajme
Avatar
milka
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 577
Pridružen/a: 01 kol 2011, 21:49

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la TinchiS » 25 stu 2012, 23:39

milka je napisao/la:ahaaa, sad je i meni puno jasnije, znači lice si zalijepila preko lica ...ajme kako sam ovo lipo rekla :ajme


Pa recimo da sam "kožu" zalijepila preko lica :D
TinchiS
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 137
Pridružen/a: 28 ožu 2009, 03:28

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la kiki i lara » 26 stu 2012, 00:38

jedva čekam malo vremena da baš probam na ovaj način...čini se dobar način... :)
Avatar
kiki i lara
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 571
Pridružen/a: 13 ožu 2010, 17:51
Lokacija: ......

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la beammama » 26 stu 2012, 10:08

kiki i lara je napisao/la:evo još jedne moje.....par dana ne spavanja zbog ove dvije torte...al dobro.....kad vidim osmjeh na licu... ;) :p

Zbog ovog meni nisu torte kak bih htjela. Nikad dovoljno vremena za finese, a nema šanse da bih više probdjela noć. Sad sam taman u godinama kad nisam više dovoljno mlada da imam energije za bdjenje, a niti dovoljno stara da više nemrem spat :lol
Avatar
beammama
burek pod bor
 
Postovi: 4737
Pridružen/a: 23 srp 2003, 15:12
Lokacija: Zagreb

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la teutonija » 26 stu 2012, 10:30

Cure ja ću samo :klanja
PREDIVNO RADITE, svaka čast.
Budilica, 2003.
Mudrica, 2006.
Avatar
teutonija
sex blau aviona
 
Postovi: 9686
Pridružen/a: 10 sij 2003, 15:18
Lokacija: lepe ti je ,lepe ti je...

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la nadicab » 26 stu 2012, 11:01

uff, sada je i najmlađi počeo propitivati da li boysica radi dječje uzorke :ajme
Boys, okus torte je fantastičan!!!! koliko čokolade, njami i :bravo :klopa :gladan mljac
Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree, it will live its whole life believing that it is stupid. - Albert Einstein
Denis, 16.05.2000.
http://www.udruga-oko.hr
Avatar
nadicab
Prepečena plavuša
 
Postovi: 17714
Pridružen/a: 04 svi 2001, 00:17
Lokacija: Zagreb, Kvatrić

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la boysmama » 26 stu 2012, 11:28

Tinchi, hvala ti, draga, baš si lijepo objasnila izradu lica :kiss nisam ni na kraj pameti mislila da se prevlači plahta preko glave :lol ali ima logike :dada da obline ostanu, a da se ne kuže oštri prijelazi :zivili obavezno probam ovih dana pa ćete i same vidjeti ishod :mrgreen

i rekla si da radim sa gumpastom, to sam i ja pomislila, ona bi trebala biti elastičnija od fondanta :up di ju kupiš?

nadice :kiss nema problema, smislit ćemo mi nešto i našem D :luv
A... bebica...... 06.10.'16.
M... hrabrica... 02.07.'11.
R... mazica...... 06.10.'09.
L... mrcina ..... 21.04.'08.

"Sve mogu u Onome koji me jača" (Fil 4,13)
Avatar
boysmama
imam neke švapske gene
 
Postovi: 4452
Pridružen/a: 27 lis 2009, 21:14
Lokacija: Zagreb

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la TinchiS » 26 stu 2012, 13:01

boysmama je napisao/la:Tinchi, hvala ti, draga, baš si lijepo objasnila izradu lica :kiss nisam ni na kraj pameti mislila da se prevlači plahta preko glave :lol ali ima logike :dada da obline ostanu, a da se ne kuže oštri prijelazi :zivili obavezno probam ovih dana pa ćete i same vidjeti ishod :mrgreen

i rekla si da radim sa gumpastom, to sam i ja pomislila, ona bi trebala biti elastičnija od fondanta :up di ju kupiš?

nadice :kiss nema problema, smislit ćemo mi nešto i našem D :luv


Ne kupujem gumpastu nego je sama radim po ovom receptu:

GUMPASTE (QUICK GUMPASTE)

454 g fondanta
1 žličica (tsp) Tylose (cvjetni prah) ili CMC praha - ili 2 žličice gum tragacanth
1/2 žličice biljne masti
škrobnog brašna (Gustina) po potrebi

Ja mjerim američkim mjericama (žličicama) i stavim dvije što je skoro količina velike žlice.

Znači, jedna (ili dvije) žličica, razom puna Tylose praha, uspe se u udubinu koja se napravi u fondantu... ruke se namažu biljnom masti, a podloga se malo napraši škrobnim brašnom (gustinom) i dobro se izmjesi...
Da li je masa dobra provjerava se tako da se naglo otrgne komad gumpaste i ona mora puknuti uz nekakav tupi zvuk, a ne se razvlačiti kao žvaka... ako se razvlači, podlogu malo poprašiti gustinom i nastaviti mijesiti dok se ne dobije taj efekt pucanja (ne pretjerati, provjeravati poslije svakog brašnjenja podloge da ne bi poslije bilo pretvrdo)... zamotati u vrećicu i ostaviti da odleži do sutradan (može se i odmah upotrebljavati ali je bolje kad odleži)...

Tylose prah kupim na ebayu. ;)
TinchiS
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 137
Pridružen/a: 28 ožu 2009, 03:28

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la boysmama » 26 stu 2012, 13:29

Tinchi, hvala na receptu! :kiss sad si me sjetila da sam negdje već srela jedan sličan, na nekom forumu sam čitala, išlo je žličica praha na 500 g ticina

jel' ovaj prah dobar?
http://www.dora-usluge.hr/dora/index.php?page=details&prod=1205&cat=144&group=43
A... bebica...... 06.10.'16.
M... hrabrica... 02.07.'11.
R... mazica...... 06.10.'09.
L... mrcina ..... 21.04.'08.

"Sve mogu u Onome koji me jača" (Fil 4,13)
Avatar
boysmama
imam neke švapske gene
 
Postovi: 4452
Pridružen/a: 27 lis 2009, 21:14
Lokacija: Zagreb

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la TinchiS » 26 stu 2012, 13:43

boysmama je napisao/la:Tinchi, hvala na receptu! :kiss sad si me sjetila da sam negdje već srela jedan sličan, na nekom forumu sam čitala, išlo je žličica praha na 500 g ticina

jel' ovaj prah dobar?
http://www.dora-usluge.hr/dora/index.php?page=details&prod=1205&cat=144&group=43


Nisam taj koristila. Ja uzmem CMC Tylose sitne granulacije. Sad sam se sjetila da moram naručiti još jedan jer mi je pri kraju.
TinchiS
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 137
Pridružen/a: 28 ožu 2009, 03:28

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la Balu » 15 pro 2012, 10:47

Cure, radovi su vam predivni :srca

Molila bi da bi jos jednom stavite link ducana, sa kojeg narucujete boje za ticino. Jel to ovaj iz posta gore?

I jos molim, da napisete koje su najbolje boje za ticino. Trebala bi boje za spajdermama :znoj a posto pecem torte sa ticino pokrivkom jednom (ili 2) godisnje, opet sam out svega. Please :moli
slika
Avatar
Balu
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1324
Pridružen/a: 28 ruj 2005, 11:29

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la milka » 15 pro 2012, 11:05

ja boje naručim priko e baya, mada mi se najbolja crvena pokazala americolor supercrvena , iz Dora usluga, jedino šta im je poštarina skupa. da, to ti je ovaj gore dućan
Avatar
milka
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 577
Pridružen/a: 01 kol 2011, 21:49

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la TinchiS » 17 pro 2012, 15:11

Hej! Ja mislila da samo ja "štrajkam" s objavljivanjem a sad vidim da nitko ništa nije stavio. :D

E pa da se onda ja malo pohvalim. :mrgreen S ovom tortom osvojila sam 2 nagradu Prestigio MultiPad 7.0 Pro Duo - tablet računalo :)

http://www.she.hr/moj-she/najljepse-she ... e-torte-su

OK, konkurencija i nije bila baš neka ali svejedno. :)

Ova je bila moja:

slika
Zadnja izmjena: TinchiS; 17 pro 2012, 15:23; ukupno mijenjano 1 put/a.
TinchiS
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 137
Pridružen/a: 28 ožu 2009, 03:28

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la TinchiS » 17 pro 2012, 15:21

I hvala Boysmami na preporuci za tortu koju sam radila za jednu forumsku mamu prošli vikend.
Evo je:

slika

I još jedna za našeg malog prijatelja


slika

Dužna sam još ove od ovog vikenda i mojoj baki za rođendan al to ću drugi put ;)
TinchiS
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 137
Pridružen/a: 28 ožu 2009, 03:28

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la boysmama » 17 pro 2012, 15:58

Tinchi, prekrasne su ti sve tri torte, ali posebno ova She :le divna je :proljece decentna, jednostavna i nježna... najljepši spoj :dada iskreno, meni je tvoja puno ljepša od one koja je osvojila prvu nagradu, uopće ne znam po čemu je ona bolja, osim ako nisu i jeli te torte pa ocjenjivali okuse eventualno tj. ono što mi ne vidimo... jer ova tvoja je vidljivo najurednija ( btw... slova su ti mrak, identična originalu :up ), a po meni i najljepša po dizajnu... ali, dobro, ja volim manje kičaste torte, možda je u tome grmu zeko :lol

tortu za Roka jednostavno nisam stigla odraditi jer su mi klinci bili doma bolesni i nisam ih imala kome ostaviti, a igraonica nije mogla čekati... zato mi je baš drago da si upravo ti dobila tu narudžbu, a ne netko nama nepoznat :zivili

piramidica je isto zakon :zivili čekamo tvoje divne uratke za baku, mogu misliti kako je samo to lijepo ispalo, s obzirom da su tu i emocije upletene :kima

i još ti se jednom moram najljepše zahvaliti što si nam otkrila metode izrade lica jer sam ovaj vikend radila zlatokosu upravo po tvom receptu :kiss

nisam nešto turbo oduševljena izvedbom jer sam ovaj vikend JA bila jako bolesna (jedva sam stajala na nogama), ali za prvi put je lice ispalo bolje nego što sam mislila da hoće... malo sam joj napravila prevelik nos i bradu (početnička greška, točno znam gdje sam fulala) i nisam imala precizni tako tanak kist za bojanje očiju pa su linije oko oka ispale malo deblje, ali kako kažem, ja zadovoljna... drugi put će biti još bolje ;) kasnije sam malo sfušarila na tijelu jer mi je previše vremena oduzelo lice, ali nisam više mogla ispravljati... nije to baš to, ali su gosti bili jako zadovoljni, a slavljenice van sebe... to je cijela bit, zar ne?

slike okačim kad ih malo uredim, jako su mi loše ispale jer nisam stigla slikati tortu prije dostave nego sam ju slikala u db s djecom na brzinu
A... bebica...... 06.10.'16.
M... hrabrica... 02.07.'11.
R... mazica...... 06.10.'09.
L... mrcina ..... 21.04.'08.

"Sve mogu u Onome koji me jača" (Fil 4,13)
Avatar
boysmama
imam neke švapske gene
 
Postovi: 4452
Pridružen/a: 27 lis 2009, 21:14
Lokacija: Zagreb

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la TinchiS » 17 pro 2012, 16:30

Hvala Boysmama. :) :*
Nisu degustirali torte, samo smo fotke slali. Ma mislim da mi je prvo mjesto promaklo najviše zbog najviše lajkova u kratkom vremenu pa su se neki već bunili i kokodakali da nije fer da netko s najviše ( "nažicanih" ) lajkova pobijedi a i bunili su se jer je natječaj bio produljen još 2 dana, tak da bi ih razapeli valjda da je torta s najviše lajkova pobijedila. Ispalo bi namješteno a ovak su ipak oni kao žiri odlučili. A navodno su mislili i da sam profesionalac. :lol No nema veze, htjela sam se malo odmoriti i osvojiti vikend :D ali ni ovak nije loše. :)

Obavezno nam stavi Zlatokosu. :) Nadam se da ste sad svi ozdravili. Moj maleni ima upalu uha. Upravo idemo pedici.

A onu za baku sam brzinski radila ali meni je lijepa i jednostavna... i fina. Unutra je Trostruki užitak.

slika
TinchiS
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 137
Pridružen/a: 28 ožu 2009, 03:28

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la Mrđi » 17 pro 2012, 17:07

Kad je već zima došla :xmassnješko
slika

Tinchi - piramida je super... bravO!
Samo se srcem dobro vidi, bitno je očima nevidljivo. (Mali Princ)
Avatar
Mrđi
mami me el Camino
 
Postovi: 5995
Pridružen/a: 04 tra 2005, 15:29
Lokacija: s pogledom u nebo

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la kiki i lara » 17 pro 2012, 18:17

jupiiiii napokon malo novih radova.... :) tinchis uistinu prava si majstorica... :) sve pohvale :xmaslaugh :le torte su predivne....mrđi :sajko snješkići su baš slatki......
Avatar
kiki i lara
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 571
Pridružen/a: 13 ožu 2010, 17:51
Lokacija: ......

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la orchid » 17 pro 2012, 20:28

TinchiS, prekrasne tortice :le može li recept za trostruki užitak? Onako po slici se čini kremasta i fina... :xmashappy
03.03.2010 Moja mala ljubav
Avatar
orchid
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 255
Pridružen/a: 06 kol 2010, 11:22

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la TinchiS » 17 pro 2012, 23:09

Mrđi, baš su slatki snjegovići :) :xmaslaugh

Hvala cure na komplimentima! :kiss

Po ovom receptu sam radila trostruki užitak samo sam radila od 10 jaja i proporcionalno tome povećala količine ostalih sastojaka.

http://www.coolinarika.com/recept/734652/

Na vrh sam stavila još jedan biskvit. Pekla sam biskvite od 10 bjelanjaka na 2 puta.
TinchiS
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 137
Pridružen/a: 28 ožu 2009, 03:28

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la boysmama » 18 pro 2012, 09:59

Tinchi, lijepa ti je i ta bakina :dada ne mora uvijek biti nakinđurena, meni su draže te jednostavnije ;)

trostuki užitak radim odavno kao kolač i meni je fin, iako moji ukućani nisu baš oduševljeni manjkom teške čokolade :lol ali se uopće nisam sjetila prilagoditi ga torti, a stvarno nema razloga zašto ne :up tako i ja uvijek, dodam još jedan biskvit gore ekstra na vrh zbog stabilnosti torte i glatkoće pokrivke :zivili

ja sam još bolesna i teško mi se natjerati nešto konkretno raditi... hvatam zalet... evo letim :salut

Mrđi, snjegovići su baš slatki :xmassnješko
A... bebica...... 06.10.'16.
M... hrabrica... 02.07.'11.
R... mazica...... 06.10.'09.
L... mrcina ..... 21.04.'08.

"Sve mogu u Onome koji me jača" (Fil 4,13)
Avatar
boysmama
imam neke švapske gene
 
Postovi: 4452
Pridružen/a: 27 lis 2009, 21:14
Lokacija: Zagreb

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la Balu » 18 pro 2012, 11:03

Hvala za odgovor!

Zanima me, koliko brzo stigne narucena roba s Dore? I dali mogu platiti sa EUR (iz inozemstva), a da pošalju robu u HR?

Znaci, te tekuce boje su najbolje za bojenje? A jel se ima sto obojiti sa onom malom kolicinom boje, mislim jel jaka toliko da imam za jednu prosjecnu tortu, ako bi narucila plavu, crvenu, zutu i crnu?
slika
Avatar
Balu
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1324
Pridružen/a: 28 ruj 2005, 11:29

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la TinchiS » 18 pro 2012, 11:33

Balu je napisao/la:Hvala za odgovor!

Zanima me, koliko brzo stigne narucena roba s Dore? I dali mogu platiti sa EUR (iz inozemstva), a da pošalju robu u HR?

Znaci, te tekuce boje su najbolje za bojenje? A jel se ima sto obojiti sa onom malom kolicinom boje, mislim jel jaka toliko da imam za jednu prosjecnu tortu, ako bi narucila plavu, crvenu, zutu i crnu?


Te Americolor nisu tekuće nego u gelu ;) i više su nego dovoljne za jednu tortu. Ja koja radim puno torti imam ih po nekoliko mjeseci, za desetke torti pa i više tak da nemaš brige. :)
Paketi stižu odmah drugi dan u Zagreb i okolicu ( bar meni ) a kroz par dana u ostatak HR a za plaćanje nisam sigurna ali znam da može na kartice. Ima na stranici njihovoj broj tel. i e-mail adresa pa možda najbolje da ih kontaktiraš.
TinchiS
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 137
Pridružen/a: 28 ožu 2009, 03:28

PrethodnaSljedeća

Natrag na Recepti - arhiva

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.