Sada je: 28 ožu 2024, 15:42.

juhe

Moderatori/ce: Hope77, mrava

juhe

PostPostao/la any » 11 lip 2002, 10:40

GAZPACHO (spanjolska hladna juha od rajcica i krastavaca)<
><
>Priprema: 20 min<
>Vrijeme kuhanja: 10-15 min<
>Broj o
oka:6-8<
><
>1 crveni (spanjolski) luk<
>3 rajcice<
>1/2 srednje velikog krastavca<
>1/2 zelene paprike, ociscene od sjemenki<
>1/2 crvene paprike, ociscene od sjemenki<
>1 cesanj cesnjaka, usitnjen i zgnjecen<
>3 1/2 salice (875 ml) soka od rajcice<
>1/2 zlicice secera<
>sol, papar<
>1/4 salice (60 ml) maslinovog ulja<
>1/4 salice (60 ml) bijelog vinskog octa<
><
>Sitno izrezite luk, rajcicu, krastavac i papriku<
>Stavite u siroku posudu zajedno sa cesnjakom<
>Umijesajte sok od rajcica, secer, sol i papar, ulje i ocat pa do
o pomijesajte<
>Stavite u hladnjak. Posluzite hladno s hraustavcima od cesnjaka.<
><
>HRUSTAVCI (KRUTONI) S CESNJAKOM<
>6 kriski bijelog kruha<
>1/4 salice (60 ml) maslinovog ulja<
>1 cesanj cesnjaka, usitnejn i zgnjecen<
><
>Zagrijati pecnicu na 180 stupnjeva, Odrezati koru s kruha, i izrezati ga na kockice velicine 1 cm. Namociti kockice kruha u prethodno izmijesano ulje i cesnjak i do
o pomijesajte. Sloziti na lim za pecenje. Peci 10-15 min, okrecucu dok croutoni ne dobiju zlatno-zutu boju.<
><
><
><
><
><
><
><
><
><
><
><
><
><
> <i></i>
slika slika
Avatar
any
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1399
Pridružen/a: 12 vel 2001, 21:49

Pumpkin juha

PostPostao/la Many » 31 kol 2005, 23:33

by mama iz Houstona <
><
><
>Koristiti casu od 225 ml<
><
>1/4 case putra<
>600 g pumpkin, oguljen, ociscen od kostica i izrezan u velike komade<
>1/2 case tople vode<
>1/4 zlicice muskatnog orascica (naribanog)<
>prstohvat (medju prstima) susenog timijana (thyme)<
>5 casa mlijeka<
>1/4 case rize dugog zrna<
>sol i bijeli papar<
><
>U velikoj rajngli otopiti maslac i dodati pumpkin. Do
o promijesati i kuhati na laganoj vatri oko 10 minuta. Dodati toplu vodu, muskatni orascic, timijan i sol i papar po ukusu. Pokriti i kuhati na jakoj temperaturi dok pumkin ne meksa.<
>(Alternativno se moze pumkin samo ocistiti od kostica i staviti u pecnicu na 200C 15 minuta ili dok ne meksa, te dodati maslacu i odmah dodati toplu vodu itd).<
><
>Izmiksati pumkin mjesavinu u blenderu s malo mlijeka dok ne postane glatka masa. (Moze se i propasirati umijesto staviti u blender)<
><
>Staviti pire u cistu rajnglicu. Dodati ostatak mlijeka i rizu, promijesati i kuhati oko 30 minuta dok riza nije skuhana.<
>Servirati toplo<
>Bon appetit! <i></i>
Avatar
Many
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2481
Pridružen/a: 19 kol 2002, 22:41
Lokacija: Zagreb

Juha od suhog graška - by Ina66

PostPostao/la IvanaFM » 01 stu 2005, 09:50

Ina66 <
><
>Juha od suhog graška<
><
>napominjem da su moji recepti odokativni, pa ćete morati količine prilagođavati prema
oju osoba<
><
>za nas dvoje ja obično uzmem šalicu (onu veću) suhog graška (u Dalmaciji ih zovu mezzo ili polubiži) <
>jedan list lovora<
>1-2 češnja češnjaka<
>1 mali luk<
>grančicu celera i peršina <
>ostalih začinskih trava po želji (u sezoni svježeg bilja se može po želji dodati vlasac ili kopar ili majčina dušica ili mažuran - ali to sve na kraju)<
>malo vrhnja za kuhanje<
>malo soli i papra <
><
><
>postupak:<
>grašak je najbolje namočiti par sati prije kuhanja, ocijediti ga i dodati svježe vode da ga tek malo prekrije i skupa s njim sve na
ojane sastojke osim svježeg bilja, vrhnja i papra (sol dodajem pred kraj kuhanja). <
><
>luk sitno nacjeckajte, a češnjak samo zgnječite na dasci pa ga tako u komadu dodajte u vodu s graškom. ako imate grančice mažurana, možete 1-2 dodati u vodu dok se kuha, ali tkđ. pred kraj. kad je grašak omekšao, a to ćete morati isprobavati - ne smije se raskuhati, ali ni ostati tvrd, <
><
>ocijedite ga i izvadite lovorov list i grančicu mažurana i pustite da se malo ohladi. zatim ga šupljom žlicom prebacite u blender (uspravni mikser ) i miksajte po manje količine uz dodavanje vode u kojoj se kuhao dok ne dobijete jednoličnu, ne pregustu smjesu. zatim sve vratite u posudu na laganu vatru, dodajte vrhnje i zagrijavajte dok ne provre - maknite s vatre netom prije provre - a zatim dodajte sjeckani vlasac ili začine po želji (ne pretjerujte s koprom - ne vole ga svi ).<
><
><
>zaboravila sam napisati za juhu od graška da ne smije biti presuha tj. treba povremeno dolijevati po malo mlake vode <
>Bruno 10.10.2002.<i></i>
Bruno, 10.10.2002.
Avatar
IvanaFM
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 467
Pridružen/a: 08 lip 2002, 01:45

Juha od slanutka - by Kim

PostPostao/la IvanaFM » 01 stu 2005, 09:56

Juha od slanutka <
><
>20 dag slanutka namakanog 24 sata u vodi<
>1 krupno nasjeckani luk<
>1 nasjeckana mrkva<
>nasjeckana veca grana celera<
>ružmarin<
>20 dag sitne integralne tjestenine<
>2 žlice maslinovog ulja<
>sol i papar<
><
><
>Kuhajte slanutak u dosta slane vode oko sat i pol. Ocijedite ga, sacuvajte vodu, pa veci dio izmiksajte ili propasirajte. Na nekoliko žlica vode sacuvane od kuhanja kuhajte luk, mrkvu, celer i ružmarin. Izvadite ružmarin, umiješajte pasirani slanutak, dodajte vode od kuhanja do željene gustoce. Kad zavrije, dodajte tjesteninu i skuhajte je "pod zub". Zacinite prema ukusu, dodajte cijeli slanutak i ulje pa poslužite.<
> <
>Bruno 10.10.2002.<i></i>
Bruno, 10.10.2002.
Avatar
IvanaFM
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 467
Pridružen/a: 08 lip 2002, 01:45

juha od prokulica by bojana

PostPostao/la IvanaFM » 01 stu 2005, 10:36

JUHA OD PROKULICA<
><
>Na malo ulja lagano propirjam cesnjak (npr 2 reznja za posudu od 1l), u to onda razmutim malo
asna i odmah dolijem vodu i dodam sitnije narezani krumpir. <
>Kad zavrije ubacim te keljice i kuham do kraja. Na kraju kuhanja moze se dodati vrhnje i razdrobiti dio povrca, da bude bas kremasto.<
>Za ovakvu "juhu" nama inace najvise pase
okula (u koju si djeca obavezno dolijevaju mlijeko ), a probali smo i cvjetacu.<
> <i></i>
Bruno, 10.10.2002.
Avatar
IvanaFM
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 467
Pridružen/a: 08 lip 2002, 01:45

CORBA OD MLJEVENOG MESA I KRUMPIRA (by Sanelasabic)

PostPostao/la Many » 06 pro 2005, 00:13

CORBA OD MLJEVENOG MESA I KRUMPIRA (by Sanelasabic)<
><
>U serpu u malo ulja izdisnstati 1 mrkvu sa 1 glavicom luka..<
>Dodati mljeveno meso(ja stavim 0.5kg)i sve dinstati dok meso ne dobije smedu boju..<
>Zatim dodati krompir isjecen po zelji..i sve tako jos malo mjesati, pa dodati pire od paradajza, kecap..(ja to ne dodajem ja stavim 1 kasiku ajvara)..i u to dodati vode da prekrije krompircice...<
>Ja pravila u pretisu pa sam kuhala nakon sto je zapistao 13 min..i kad se skuha dodati 1 kasiku
asna koju smo pomjesali sa vodom(napraviti kao za puding)..uliti u corbu i sve moguce zacine dodati (papar, vegeta, sol)...<
>I ostaviti jos malo na plati, pomjesati, i gotovo <
>Ko voli ljuto, nek stavi ljutu papriku <
><
>ocjena:jednostavno,
zo i jako fino<
><
>ja sam stavila i lovorov list<
> <i></i>
Avatar
Many
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2481
Pridružen/a: 19 kol 2002, 22:41
Lokacija: Zagreb

RIBLJA JUHA-by snjeze

PostPostao/la Many » 06 pro 2005, 19:38

RIBLJA JUHA-by snjeze <
>--------------------------------------------------------------------------------<
>RIBLJA JUHA<
>moze i sa svjezom(meni zao) a i sa smrznutom.<
>MM-ova nona prvo kuha povrce a ja to sve skupa i MM govori da je moje bolje.<
>Ovako ja stavim jednu-dvije smrznute skrpine bez glave, pola-jedne glavice luka, persina, seleni, pelati ili bilo koja salsa od pomidora onako malo od oka,vegeta i sad moja mama tvrdi da u riblju juhu ne ide mrkva , ali ja stavim jer im onda to kasnije gnjecim u juhu.Sve to u hladnu vodu , dodam malo maslinova ulja i kuha se jako malo u biti se mrkva najduze kuha. riba se
zo skuha pa ja cak znam izvaditi ribu, a povrce pustiti. (nona valjda zato prvo malo prokuha povrce pa tek onda doda ribu).<
>Ako nemate nesto od ovog povrca moze i tako.<
>kasnije im skuham rizu(pojedu i bez rize), ocistim i usitnim ribu, gnjecim mrkvu i to je to. Svi vole i jedu bez prigovora.<
>Ako mi ostane viska ribe onda je ocistim i zacinim sa cesnjakom i maslinovim uljem i ja i MM jedemo sa nekim prilogom.<
><
><
><
><
> <i></i>
Avatar
Many
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2481
Pridružen/a: 19 kol 2002, 22:41
Lokacija: Zagreb

JUHA OD LUKA-by darija

PostPostao/la Many » 06 pro 2005, 19:39

JUHA OD LUKA-by darija <
>--------------------------------------------------------------------------------<
>400 g luka<
>50 g maslaca<
>1,5 l juhe (ja ti upotrebljavam one kockice za juhu a neznam kako se doli zovu)<
>ca. 60 g
ašna<
>sol<
><
><
>NACIN PRIPREME: <
>Narezi luk na kolutice i poprzi ga na maslacu. Kada ti luk pozuti pospi ga
asnom i jos malo to sve zajedno przi, pa nalij tu juhu i kuhaj to sve zajedno jos ca. 30 minuta. Ovu juhu ti ja posluzivam s preprženim kockicama kruha a na vrh ti znam posipati malo ribanog sira.<
><
>Posto si mi ti vegetarijanka ima tih kockica i od povrca, nadam se ustvari da tog doli ima.<
><
><
> <i></i>
Avatar
Many
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2481
Pridružen/a: 19 kol 2002, 22:41
Lokacija: Zagreb

CORBA OD KOPRIVE-by nadja

PostPostao/la Many » 06 pro 2005, 20:05

CORBA OD KOPRIVE<
>400 g koprive, 40 g ulja, glavica crnog luka, 30 g
asna, 200 g kisjelog mlijeka, 100 g kajmaka, 2 jajeta, 1 kg govedjih kostiju.<
><
>Oprati i obariti telece ili govedje kosti. Ocistiti, oprati, obariti i pasirati koprivu. Napraviti zaprsku od ulja. luka i
asna, spustiti pasiranu koprivu i naliti supom u kojoj su se kuvale kosti. Moze se dodati i malo suve slanine isjecene na kosti i malo proprzene. Posoliti, pobiberiti i ostaviti da vri najmanje pola sata. Na kraju zaciniti corbu kajmakom, kisjelim lijekom i jajima.<
> <i></i>
Avatar
Many
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2481
Pridružen/a: 19 kol 2002, 22:41
Lokacija: Zagreb

JUHA OD RAJCICA S KUHANIM KUKURUZOM-by any

PostPostao/la Many » 07 pro 2005, 03:24

JUHA OD RAJCICA S KUHANIM KUKURUZOM-by any <
>--------------------------------------------------------------------------------<
>JUHA OD RAJCICA S KUHANIM KUKURUZOM<
>--------------------------------------------------------------------------------<
>Vrijeme pripreme: 20 min<
>Vrijeme kuhanja: 15 min<
>Broj o
oka: 4-6<
><
>1 zlicica maslinovog ulja<
>1 zlicica vegete<
>1 srednje veliki luk, sitno nasjeckan<
>3 srednje velike rajcice<
>425 g kasice (pirea) od rajcice, iz konzerve<
>310 g kukuruza u umaku, iz konzerve<
>125 g zrna kukuruza iz konzerve, ocijedjenih<
>chilli u prahu (ili vrlo ljuta mljevena paprika)<
>kiselo vrhnje i tortillas za posluzivanje<
><
>Uvelikoj posudi zagrijte ulje. Dodajte vegetu i luk pa przite dok luk ne omeksa<
>Ogulite rajcice, zlicom uklonite sjemenke a rajcicu nasjeckajte<
>Dodajte u posudu s lukom zajedno s kasicom od rajcica, kukuruzom u umaku i kukuruzom u zrnu. Zacinite chillijem. Mjesajte da se sve do
o zagrije. Posluzite s vrhnjem i toplim tortillama.<
><
><
> <i></i>
Avatar
Many
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2481
Pridružen/a: 19 kol 2002, 22:41
Lokacija: Zagreb

PARADAJZ JUHA -by solea032

PostPostao/la Many » 10 pro 2005, 14:47

PARADAJZ JUHA <
>potrebno:<
>-sok od paradajza (cca 1/2 l)<
>-3-4 dcl vode<
>-mala glavica crvenog luka<
>-žlica
ašna<
>-tjestenina<
>-sol<
>-1 svježa paprika<
>-list peršuna<
><
>priprema: na malo masnoće popržiti
ašno, kad dobije žućkastu boju zaliti ga sokom od p. i vodom. Brzo promješati, staviti cijelu glavicu luka i papriku (samo zarezane po sredini), posoliti i ostaviti da prokuha. Kuhati jođ 15-ak min i dodati tjesteninu. U gotovu juhu staviti malo svježeg, sitno narezanog, lista peršuna.<
>Ja volim u tanjur dodati i malo vrhnja. Kad nije sezona svježih paprika a nemam ni smrznutih ne smeta mi. Ja ju volim svakako! Ponekad umjesto stand. tjestenine ukuham u juhu male žličnjake od
ašna i vode.<
> <i></i>
Avatar
Many
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2481
Pridružen/a: 19 kol 2002, 22:41
Lokacija: Zagreb

AJNPREN JUHA-by Solea032

PostPostao/la Many » 10 pro 2005, 14:48

AJNPREN JUHA (PREŽGANA ali ne medicinska )<
>potrebno:<
>-2-3 žlice griza (pš. krupice, količina ovisi o željenoj gustoći)<
>-2 režnja češnjaka<
>-malo slatke mljevene crvene paprike<
>-1 svježa paprika<
>-sol (po želji i malo papra)<
>-cca 1l vode (ili malo više)<
>-tjestenina<
><
>priprema: na malo masnoće popržiti griz, dodati sitno narezan češnjak i crv. papriku. Nakon što se sve malo poprži i lijepo zamiriše (1 min.)
zo, uz stalno miješanje, doliti hladnu vodu. Nastaviti još malo miješati da se ne naprave grudice.<
>Dodati svježu papriku, posoliti i kuhati, nakon što provrije, 15-ak min. Ukuhati tjesteninu.<
>Moja preporuka- u gotovu juhu staviti sitno narezanog kopra (moţe i iz octa). Ja stavljam veeelike količine ali samo u svoj tanjur jer moji dečki ne vole kopar. <
><
>AJNPREN JUHA (PREŽGANA ali ne medicinska) II<
>Sve isto kao i gore samo umjesto tjestenine odmah (u još hladnu juhu) staviti 2 krumpira (srednje veličine) izrezana na sitne kockice. <
> <i></i>
Avatar
Many
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2481
Pridružen/a: 19 kol 2002, 22:41
Lokacija: Zagreb

juha od brokule-by mirna

PostPostao/la Many » 10 pro 2005, 14:49

i ja radim juhu od
okule ali malo varijacija, dakle kad ju oparim i izmiksam napravim zapršku s putrom pa na to bacim
okulu. Onda dodam vodu u kojoj se kuhala
okula i na kraju slatko vrhnje. E onda ako sam stvarno do
e volje sve to skupa ubacim u mikser i do
o izmiksam da se stvori pjena. To cure obozavaju; juha s pjenicom.<
>I naravno obavezno koji kruhšćić onako malo izdinstan na putru, ma znate ono kad se kockice kruha na putru malo preprže. Ono za ajnpren juhu iz gornjeg recepta.<
>Jedino ne stavljam vegetu. Ne volim njen okus nikako. <i></i>
Avatar
Many
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2481
Pridružen/a: 19 kol 2002, 22:41
Lokacija: Zagreb

Čorba od cjetače!-by many30

PostPostao/la Many » 10 pro 2005, 14:50

Čorba od cjetače!<
><
>Skuhati cvjetaču.<
>U šerpu staviti žlicu kiselog vrhnja,masti,dodati i 2 kuhače
ašna i popržiti ga ali da ostane svjetle boje.Dodati kuhanu i propasiranu cvjetaču,izmješati je sa zafrigomi naliti goveđom juhom,od kostiju ili vodom u kojoj ste cvjetaču kuhali.U zdjelu odvojiti 2 žutanjka i 1 dcl. kiselog vrhnja.Na izmješana jaja i vrhnje malo-pomalo sipati čorbu,stalno mješajući da se jaja ne bi zgrušala.<
><
> <i></i>
Avatar
Many
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2481
Pridružen/a: 19 kol 2002, 22:41
Lokacija: Zagreb

Krem juha od cvjetače i brokule -by many30

PostPostao/la Many » 10 pro 2005, 14:51

Krem juha od cvjetače i
okule <
><
><
>sastojci: <
><
>• 1 kg cvjetače<
>• 40 dag
okule<
>• 1/2 l pileće juhe (kocka)<
>• 1 dl vrhnja<
>• 3 dag maslaca<
>• 5 dag
ašna<
><
>priprava:<
><
>Cvjetaču podijelite na cvatove i stavite u kipuću vodu da se kuha 10 minuta.<
>Brokulu očistite i narežite na kockice. Dodajte ih cvjetači i kuhajte 5 minuta, te još 10 minuta kad dodate cvatove sa
okule. Juhu ociledite, odvojite cvatove
okule a sve ostalo izmrvite mikserom.<
>Maslac otopite, dodajte
ašno i načinite svijetli zapržak. Prelijte kipućom juhom i dodajte kašu od povrća. Začinite i umiješajte vrhnje.<
><
> <i></i>
Avatar
Many
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2481
Pridružen/a: 19 kol 2002, 22:41
Lokacija: Zagreb

Ajngemahtec (po domaći)-by folne

PostPostao/la Many » 10 pro 2005, 14:52

Ajngemahtec (po domaći)<
><
>Danas sam ga radila prvi puta i moji se udavili. To vam je juha s puno povrća i po želji piletinom.<
><
>Uzme se mala glavica luka (ili količina kao npr. veći orah) i sitno, sitno nasjecka. Stavi se popržiti na vruće ulje. Nakon minute na njega se stavi na kockice narezana mrkva (narandžasta i žuta), korabica, korijen peršina, celer. To se pirja kojih 5 minuta toliko da mrkva pusti žutu boju (može se podliti s malo vode) i na to se doda dosta nakosanog peršina. Propirja minutu i zalije vodom, ali toliko da bude prst-dva iznad povrća. Kad je povrće kuhano doliti još vode i na kraju zakuhati knedlice.<
><
>Ako se želi dodati piletina, dodaje se NAKON povrća, isto malo propirja i zalije vodom pa kuha. Od piletine se stavljaju krilca, male boce od krlica i iznutrice ko voli. Nasjecka se na manje komade, znači od krila da budu otprilike 4 komadića.<
><
>E, sad knedlice.<
>Ja radim najčešće gris knedle -4 žlice grisa, 1 jaje, 1 žlica ulja i pola žličice soli. Pomiješam i ostavim da odstoji 15 minuta. Uvijek uspiju.<
><
>U ovu juhu je običaj raditi knedle od pileće jetrice. Jetrica se nožem nastruže (može se i izmiksati ili samlijeti), doda se jaje, sol,
ašno malo ulja ili čak masti da budu rahlije i dosta nakosanog prešina. Kuhaju se duže nego obične jer je u nijma ipak meso. Knedle su prva liga, ali ih ja ne radim ako nemam domaće pile pa sam ziher da je jetra OK.<
><
>Dobar tek! <i></i>
Avatar
Many
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2481
Pridružen/a: 19 kol 2002, 22:41
Lokacija: Zagreb

kokosija juha-by matilda

PostPostao/la Many » 10 pro 2005, 14:53

Mi se cesto krijepimo pilecom juhom, ali to se kod nas zove mocvara jer tako i izgleda. Dakle, evo recepta za mocvaru.<
><
>Staviti kuhati pileca jetrica, zeluce, krilca, vratic, ja jos stavim malo karabatka, dodati povrce: narandjastu i zutu mrkvu, celer, korijen persina, zelje, korabica. To se sve nareze na male kockice i kolutice. To sve kuham dok se meso ne smeksa (ili mrkva), dodam listice persina i celera, malo Vegete (za Matildu bez zacina) i dodam domace rezance. Mi imamo vise povrca nego juhe pa to izgleda vise kao varivo, ali do
o okrepljuje pogotovo ako stavim zrna papra. <i></i>
Avatar
Many
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2481
Pridružen/a: 19 kol 2002, 22:41
Lokacija: Zagreb

Povrtna juha s parmezanom -by walterica

PostPostao/la Many » 10 pro 2005, 14:54

Povrtna juha s parmezanom <
>--------------------------------------------------------------------------------<
>Sastojci: <
>prokulice <
>kelj <
>grašak <
>rajčice <
>celer <
>mrkva <
>crveni luk <
>slanina <
>parmezan <
>maslinovo ulje <
><
>Upute za pripremu: <
><
>1. Uzmite punu šaku prokulice, kelja, graška i rajčice pa pustite neka se kuhaju. <
><
>2. U drugom loncu na maslinovom ulju prepržite celer, mrkvu, jedan crveni luk i dvije veće kriške slanine. <
><
>3. Nakon 10 minuta prelijte s 3/4 juhe (bez povrća). Nastavite kuhati pa onda prelijte u lonac s juhom. <
><
>4. U tanjure stavite nešto stariji kruh. Prelijte juhom i povrćem. Pospite parmezanom, maslinovim uljem i paprom. <
><
> <i></i>
Avatar
Many
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2481
Pridružen/a: 19 kol 2002, 22:41
Lokacija: Zagreb

juha od poriluka-by mamaiAM

PostPostao/la Many » 10 pro 2005, 14:55

Jos jedna juha od poriluka<
>--------------------------------------------------------------------------------<
> Na naslinovom ulju poprzim malo pancete, narezane na sitne kockice. Onda na to bacim jedan veliki na kolutove narezan poriluk i dinstam mijesajuci oko 5 minuta. Dodam litru teleceg bujona (skuham telece kosti i procijedim juhu) i pustim jos max deset minuta na laganoj vatri. <
>Zgusnem juhu sa malo pirea iz vrecice (3 jusne zlice). Kad jos jednom provrije, sklonim s vatre i dodam razmuceni zutanjak i vrhnje.<
><
>Umjesto teleceg bujona moze i obicna voda i juha u kocki. Ali bolji je bujon, a doista se lako skuha. Ja skuham veliku kolicinu, pa ga smrznem u vrecicama koje inace sluze za raditi kuglice leda. Pa kad mi zatreba, jednostavno ogulim cijelu jednu "plocu s kuglicama juhe" i ubacim u jelo. Led se rastopi u toku kuhanja (za par minuta). <i></i>
Avatar
Many
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2481
Pridružen/a: 19 kol 2002, 22:41
Lokacija: Zagreb

Bijela juha-by nana1971

PostPostao/la Many » 10 pro 2005, 14:56

Bijela juha <
><
>1/2 litre kokosje juhe <
>1/2 litre mlijeka<
>vrecica parmezana<
>paket hrenovki<
>konzerva kukuruza<
><
>Juhu i mlijeko zajedno zakuhati, dodati narezane hrenovke i kukuruz. Kad su hrenovke skuhane, dodati parmezan i skinuti s vatre. <
>Zvuci cudno, izgleda neobicno, ali je fiiinooo... <i></i>
Avatar
Many
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2481
Pridružen/a: 19 kol 2002, 22:41
Lokacija: Zagreb

Re: juhe

PostPostao/la VK mama » 27 pro 2005, 19:46

Kiselkasta krem juha<
><
>glavica luka<
>rize<
>3 mrkve, saka graska, krumpir<
>1 ili 2 persina<
>svinjetine ili piletine (bolje piletina)<
>2 kasike griza<
>vrhnje<
>2 zumanjka<
>sok od 1/2 limuna<
><
>Prvo sve izrezite na kockice (mrkvu, persin, meso, krompir ostavit u vodi)<
>Luk sitno isjeci i prodimstat na ulju, dodati malo rize, mijesati minutu,dvije.<
>Dodati mrkvu i persin, malo dimstati. Zatom dodati meso i kad meso ne izgleda vise sirovo nasuti vode i polagano kuhati.<
>Dodati soli, vegete, bibera, graska i krumpir.<
>Kad su sastojci omeksani, zbog gustine dodati 2-3 kasike griza. Paziti da ne ispadne pregusto, razrijediti sad ako treba.<
>Kad je skuhano, u posudici izmjesati vrhnje sa 2 zumanjka i sokom od pola limuna i lagano umjesati u juhu. (ovo je po receptu, a ja to prepolovim)<
>Kad to stavite, juha vise NE SMIJE zavrijeti. (ako podgrijavate drugi dan, podgrijte samo do zeljene temperature) ...<
>Barbara 1996<
>Antonija 2001<i>Edited by: VK mama at: 27/12/05 18:48<
></i>
Barbara 1996
Antonija 2001

Avatar
VK mama
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 71
Pridružen/a: 20 srp 2003, 18:20
Lokacija: Colonia Aurelia Cibalae

JUHA OD SPINATA I LECE-by any

PostPostao/la Many » 09 sij 2006, 00:16

JUHA OD SPINATA I LECE-by any <
>--------------------------------------------------------------------------------<
>JUHA OD SPINATA I LECE<
>--------------------------------------------------------------------------------<
>2 salice (370 g) smedje lece<
>5 salica (1,25 l) vode<
>2 zlicice maslinovog ulja<
>1 srednje veliki luk<
>2 cesnja cesnjaka, zdrobljena<
>20 listova spinata, bez stapki, sitno narezanih<
>1 zlicica mljevenog kumina<
>1 zlicica naribane limunove korice<
>2 salice (500 ml) juhe od povrca<
>2 salice (500 ml) vode<
>2 zlicice sitno nasjeckanog svjezeg korijandra<
><
>Uspite lecu u veliku posudu s vodom. Stavite da zakipi i ostavite da nepoklopljeno lagano kuha 1 sat. Ocijedite, isperite i ostavite sa strane. U posebnoj posudi zagrijte ulje, dodajte luk i cesnjak. Przite dok ne dobije zlatno-zutu boju. Dodajte spinat i pirjajte 2 min.<
>Umijesajte lecu, kumin, koricu od limuna, juhu i vodu. Pirjajte nepoklopljeno 15 min. Dodajte korijandar i pomijesajte. Posluzite odmah <
><
> <i></i>
Avatar
Many
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2481
Pridružen/a: 19 kol 2002, 22:41
Lokacija: Zagreb

avokado krem juhu sa skampama --by djecakovamama

PostPostao/la Many » 09 sij 2006, 00:17

avokado krem juhu sa skampama --by djecakovamama <
>--------------------------------------------------------------------------------<
>Ja radim avokado krem juhu sa skampama - mljaccccccc!<
>Samo, problem je sto ja ovdje uzimam samo one skampe u vrecici, zaledjene ... ako ne smeta.<
>2-3 do
o zrela avokada (ogulis ocistis propasiras), 1 krompir, skuhas, propasiras (ja to stapnim mixerom), malo mlijeka (ja nekad i kuham u mlijeku) i vrhnja, dodas skampe i kuhas jos 5-10k min sa skampama, serviras sa sjeckanim listom persina,
zo, zdravo ukusno (vidim i korisno )!<
>PS<
>Ja obavezno dodam sok od lumuna ili limete("zeleni" limun), MM ne!<
>I dodam mrvicu muskatovog orascica (isto korisno ) <
><
> <i></i>
Avatar
Many
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2481
Pridružen/a: 19 kol 2002, 22:41
Lokacija: Zagreb

riblja juha by Mel001

PostPostao/la Many » 09 sij 2006, 00:18

riblja juha <
>--------------------------------------------------------------------------------<
>by Mel001<
><
>U jednu teću nalijte vode da pokrije ribu, posolite i kuhajte 10-15 minuta. Ribu izvadite na pijat (tanjur) i probajte da li je dovoljno slana, ako nije posolite vruću i prelijte maslinovim uljem. Poklopite i stavite na toplo. Možete je posuti peršinom i isjeckanim češnjakom.<
><
>U drugu teću stavite riže koliko mislite da je dovoljno, dodajte malo "pirea" od pamidora (rajčice), vegete i maslinovog ulja. To sve zajedno dinstajte par minuta uz postepeno dolijevanje "gornje" juhe, kroz cjedilo. Kad dodate više od polovice juhe u kojoj se kuhala riba (uz stalno miješanje), probajte da li je preslano, ako je dodajte vodu, ako nije - juhu. Očistite komadić ribe, usitnite i stavite u juhu.<
>Pred kraj stavite peršina i pustite da prokuha još par minuta.<
><
>Dobit ćete ukusnu kremastu juhu. Dobar tek!<
><
><
> <i></i>
Avatar
Many
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2481
Pridružen/a: 19 kol 2002, 22:41
Lokacija: Zagreb

bijela juha by VIP mama

PostPostao/la Many » 09 sij 2006, 00:19

bijela juha <
>--------------------------------------------------------------------------------<
>by VIP mama<
><
><
>Bijela juha<
><
>1 žlica ulja<
>5 žlica
ašna<
>1 jaje<
>pola žlice masti<
>peršinov listopad 3 žlice kiselog vrhnja<
>sol<
>Vrijeme: 20 min<
><
>Na ulju poporžite
ašno pa ga kada zažuti, zalijte s 8 dcl vode. Posolite i prokuhajte. Napravite žličnjake od jaja, masti i 4 žlice
ašna, posolite i dodajte malo kosanog peršina. U kipušu juhu spuštajte žličnjake i pustite da se kuhaju oko 10 min. Kada su kuhani, juhu začinite kiselim vrhnjem i dodajte malo kosanog peršina.<
><
> <i></i>
Avatar
Many
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2481
Pridružen/a: 19 kol 2002, 22:41
Lokacija: Zagreb

Juha od tikvica i mrkve-by moj djecak

PostPostao/la Many » 30 sij 2006, 13:41

Juha od tikvica i mrkve<
><
>Poprzis
asno i kada bude zlatno-zute boje dodas izrendanu tikvicu i mrkvu (plus jedan fildzan vode, poklopis i na slaboj vatri dinstas). Nakon 15 minuta dodas vodu i jedan cesnjak (koji prije serviranja izvadis, znaci tu je samo zbog mirisa), posoli, ubaci zacine koje volis i malo putera. Ostavi na vatri jos desetak minuta i to je to. <
><
>Ovo je po orginalnom receptu. Ja radim tako da na puteru izdinstam tikvice i mrkvu. Nakon 10-15 minuta dodam vodu, cesnjak, zacine i malo
asna (izmikasnog sa vodom, naravno).<
>15 minuta poslije iskljucim pec i juhu zaspem vlascem.<
><
>Znaci razlika izmedju prve i druge je da
asno ne przim vec izmiksam kasiku
asna u vodi i dodam povrcu.<
><
> <i></i>
Avatar
Many
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2481
Pridružen/a: 19 kol 2002, 22:41
Lokacija: Zagreb

Gusta juha od tikvica sa zitom-by moj djecak

PostPostao/la Many » 30 sij 2006, 13:42

Gusta juha od tikvica sa zitom (ili bez )<
><
><
>Drugi recept je da izrezes tikvice, krompir, malo crvenog i bijelog luka. Povrce skuhas, procijedis i izmiksas. Vodu u kojoj se kuhalo povrce ostavis sa strane. <
>Zatim izmiskano povrce i vodu pomijesas, dodas zacine, malo putera i kuhas jos 10 minuta. Mozes zasuti zitom koje prethodno prokuhas i procijedis ili necim drugim ali i ovakva krem juha je super. <
><
>Ako je ostavis kao krem juhu onda serviraj sa pavlakom. <
><
>Ova druga je zdrava juha, nemam nikavog przenja i zato je preporucujem mada je i prva zaista jako ukusna. <i></i>
Avatar
Many
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2481
Pridružen/a: 19 kol 2002, 22:41
Lokacija: Zagreb

juha od brokule by ivana1973

PostPostao/la IvanaFM » 10 ožu 2006, 18:11

juha od
okule by ivana1973<
><
>Stavim kuhati jednu manju
okulu, 1 kapulu, malo korijena i lista celera, persina, 2 mrkve, zlicu vegete.<
>Kad je kuhano sve to smiksam (osim mrkve jer mi pokvari boju)<
>Dodam koliko je potrebno vode u kojoj se povrce kuhalo i jedno vrhnje za kuhanje (2,5 dcl). Po potrebi jos dosoliti i popapriti. <
>Bruno 10.10.2002.<i></i>
Bruno, 10.10.2002.
Avatar
IvanaFM
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 467
Pridružen/a: 08 lip 2002, 01:45

Gusta juha od lece s curryjem by AstraKT

PostPostao/la IvanaFM » 24 svi 2006, 15:10

Gusta juha od lece s curryjem by AstraKT<
><
>Narezem glavicu luka, iscjeckam cijelu glavicu cesnjaka, mladog celera (one duge zelene stabljike ne korijen), 2-3 mrkve, krumpir na kockice. Sve to malo ispirjam na ulju sa dosta soli, papra (moze i vegete). Dodam lecu (zelenu i crvenu) i suhi prepolovljeni grasak, divlju rizu i sitnu tjesteninu (recimo kao slova) i dodam puno curryja (2-3 zlice) i 2-3 lovorova lista, malo persina i vode i to dosta (vi vidite koliko je potrebno) i sve se to kuha na laganoj vatri barem sat vremena (moze bit i vise).<
> <i></i>
Bruno, 10.10.2002.
Avatar
IvanaFM
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 467
Pridružen/a: 08 lip 2002, 01:45

supa od luka by ramona74

PostPostao/la IvanaFM » 11 srp 2006, 16:34

supa od luka by ramona74<
><
>Skuham dvije mrkve, celera, bijelog luka u voljenom pretis loncu. Kad je to vec gotovo izrezem dvije glavice luka i proprzim na maslinovom ulju. Pustim da luk omeksa, a onda dodam 2-3 kutljace one supe sto sam napravila! Pustim jos 15-ak minuta da se krcka, a onda dodam i ostatak supe. Jos 15-ak minuta i to je to... Onda procijedim supu i dodam bibera...<
>U orginalnom receptu kazu da stavis par res kriskica hljeba u zdjelicu, onda naspes ovu supu i jos na sve to dodas dosta naribanog sira! <i></i>
Bruno, 10.10.2002.
Avatar
IvanaFM
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 467
Pridružen/a: 08 lip 2002, 01:45

Sljedeća

Natrag na Recepti - arhiva

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.