Sada je: 25 tra 2024, 21:39.

Jeste li razmišljale o platnenim pelenama?

Moderator/ica: nevenera

Jeste li razmišljale o platnenim pelenama?

PostPostao/la Webmama » 10 kol 2006, 17:09

Tko zna zašto mi je pao ovaj topic na pamet. Naime, jednom je bio otvoren, ali nisam vidjela da se puno o tome govori kod nas <
><
>Dakle, ja da imam još jedno dijete, sigurno bih imala platnene pelene. Da se razumijemo, ne govorim o tetra pelenama, nego o moderno krojenim visekratnim - jednokratno-looklike pelenama koje ne trebaju iskuhavanje, peglanje i mrcvarenje, a puno su zdravije, ekološkije nego bilo koje pampers, libero, babylove, huggies ili neke druge.... <b>*Portal mameibebe.net *</b><b>*Dućan SMiB.net *</b><i></i>
* Snježana Mehun: "Zamijenila Hummera za Twinga, ipak manje troši..." *
* Sve što je dobro, nije nužno zdravo - kaže ona... *

TKO ŽELI POPUT MJESECA BITI IZVOR SVJETLOSTI, MORA POPUT MJESECA I DOPUSTITI DA PSI NA NJ LAJU.
Ako ne znaš kamo želiš stići, gdje god dođeš doći ćeš pogrešno.
Avatar
Webmama
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1992
Pridružen/a: 25 sij 2001, 17:21
Lokacija: Tu i tamo

Re: Jeste li razmišljale o platnenim pelenama?

PostPostao/la Nico » 10 kol 2006, 22:12

Ja jesam (sto vec znas), tj. vrlo su velike sanse da se totalno za njih odlucim, samo cekam da isprobam najprije ove prve dvije koje imam (sto cu napraviti na starijem sineku danas prvi puta ).<
><
><
> <
><
><i></i>
Decko - listopad '03
Curica - kolovoz '06
Nico
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 81
Pridružen/a: 15 lip 2005, 11:25
Lokacija: Zagreb

Re: Jeste li razmišljale o platnenim pelenama?

PostPostao/la azaleica » 11 kol 2006, 21:52

ja nemam pojma kako te pelene izgledaju.Curke, moze malo vise podataka.Gdje se mogu nabaviti? <
><
><
><i></i>
slika
Avatar
azaleica
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 18
Pridružen/a: 03 srp 2005, 10:23

Re: Jeste li razmišljale o platnenim pelenama?

PostPostao/la Webmama » 11 kol 2006, 23:11

recimo ovako:<
><
><
><
>sad se tek pocelo siriti kod nas <
><
>rode su napisale super tekst o njima <
><
>http://www.roda.hr/_upload/dokumenti/platnene_pelene.pdf <b>*Portal mameibebe.net *</b><b>*Dućan SMiB.net *</b><i>Edited by: Webmama at: 12/8/06 14:10<
></i>
* Snježana Mehun: "Zamijenila Hummera za Twinga, ipak manje troši..." *
* Sve što je dobro, nije nužno zdravo - kaže ona... *

TKO ŽELI POPUT MJESECA BITI IZVOR SVJETLOSTI, MORA POPUT MJESECA I DOPUSTITI DA PSI NA NJ LAJU.
Ako ne znaš kamo želiš stići, gdje god dođeš doći ćeš pogrešno.
Avatar
Webmama
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1992
Pridružen/a: 25 sij 2001, 17:21
Lokacija: Tu i tamo

Re: Jeste li razmišljale o platnenim pelenama?

PostPostao/la VIPmama » 12 kol 2006, 13:20

e sad da vidim što sam ja propustila <
>(ma tko je po
kao smajliće )<
><
>jel postoje papirići koji se stave na uložak u pelenu pa se s kakancem sve baci, ja nalazila samo one nekakve kao krpice koje ne smiju u wc.<
> <
><
><
><i></i>
Vrag nosi Pradu
Avatar
VIPmama
mirisni cvjetić, jutarnja rosa
 
Postovi: 23259
Pridružen/a: 14 sij 2002, 18:32
Lokacija: na zapadu

Re: Jeste li razmišljale o platnenim pelenama?

PostPostao/la gold dust » 12 kol 2006, 13:35

VIPmama, iz inozemstva se mogu naruciti tzv. flushable liners, ima raznih proizvodjaca (obicno oni isti koji prodaju i pelene). to su papirici koji se smiju bacati u wc. mi smo neko vrijeme koristili indisposables papirice u roli i sjecam se da je na omotu pisalo da ih treba ostaviti da malo odstoje u vodi wc-a i namoce se prije nego sto se povuce voda. <i></i>
Avatar
gold dust
Sveta krava
 
Postovi: 5610
Pridružen/a: 23 stu 2002, 20:14

Re: Jeste li razmišljale o platnenim pelenama?

PostPostao/la VIPmama » 12 kol 2006, 13:41

znači kod nas ih nema <
><
><
><i></i>
Vrag nosi Pradu
Avatar
VIPmama
mirisni cvjetić, jutarnja rosa
 
Postovi: 23259
Pridružen/a: 14 sij 2002, 18:32
Lokacija: na zapadu

Re: Jeste li razmišljale o platnenim pelenama?

PostPostao/la Webmama » 12 kol 2006, 14:12

A gle clanka na t portalu:<
><
>www.tportal.hr/vijesti/hr...53006.html <b>*Portal mameibebe.net *</b><b>*Dućan SMiB.net *</b><i></i>
* Snježana Mehun: "Zamijenila Hummera za Twinga, ipak manje troši..." *
* Sve što je dobro, nije nužno zdravo - kaže ona... *

TKO ŽELI POPUT MJESECA BITI IZVOR SVJETLOSTI, MORA POPUT MJESECA I DOPUSTITI DA PSI NA NJ LAJU.
Ako ne znaš kamo želiš stići, gdje god dođeš doći ćeš pogrešno.
Avatar
Webmama
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1992
Pridružen/a: 25 sij 2001, 17:21
Lokacija: Tu i tamo

Re: Jeste li razmišljale o platnenim pelenama?

PostPostao/la Septembar75 » 12 kol 2006, 14:32

evo ja sam u evropskoj zemlji Svedskoj ali ovakve pelene ja nisam jos vidjela <
><
><
><i></i>
slikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslika
Avatar
Septembar75
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 208
Pridružen/a: 22 tra 2002, 09:00
Lokacija: Svedska Vesteras

Re: Jeste li razmišljale o platnenim pelenama?

PostPostao/la Webmama » 12 kol 2006, 16:15

Mislim da mi je netko rekao kako u Austriji vec nude nekakve olaksice za mame koje se odluce za platnene pelene. <b>*Portal mameibebe.net *</b><b>*Dućan SMiB.net *</b><i></i>
* Snježana Mehun: "Zamijenila Hummera za Twinga, ipak manje troši..." *
* Sve što je dobro, nije nužno zdravo - kaže ona... *

TKO ŽELI POPUT MJESECA BITI IZVOR SVJETLOSTI, MORA POPUT MJESECA I DOPUSTITI DA PSI NA NJ LAJU.
Ako ne znaš kamo želiš stići, gdje god dođeš doći ćeš pogrešno.
Avatar
Webmama
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1992
Pridružen/a: 25 sij 2001, 17:21
Lokacija: Tu i tamo

Re: Jeste li razmišljale o platnenim pelenama?

PostPostao/la RitaZG » 12 kol 2006, 19:57

MI ih koristili sa prvom do godine dana a onda sam morala prec na jednokratne. Meni su bile jako do
e. Sad ne razmisljam o njima jer sam nasla super organske bio razgradive jednokratne,nesto su skuplje od pampersica ali nije mi bitno.<
>Nema ih u hrvatskoj na zalost a nisam cula da ih ima i u EU. <
><
><
><
><
><
><
><i></i>
RitaZG
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 213
Pridružen/a: 29 sij 2003, 08:44
Lokacija: Aspen, Colorado, USA

Re: Jeste li razmišljale o platnenim pelenama?

PostPostao/la suzyem » 14 kol 2006, 21:36

Ja sam dosta razmisljala o njima, s blizancima bi mi se to definitivno isplatilo... Citam o tome i na Rodi, al ne mogu nikako pohvatat: te ova velicina, te neka univerzalna velicina, te neke kratice AIO, te papirici, te zastitne gacice, pa koje, pa zasto...?! Jel ima negdje ukratko, gdje bi to bilo opisano, onak: te i te su za bebu tesku toliko i toliko, trebate ih za jednu bebu, toliko i toliko, trebate toliko i toliko zastitnih gacica te i te velicine.... I naravno: to kosta toliko i toliko... <i></i>
14.06.2000. Ema
28.02.2006. Erika i stela
Avatar
suzyem
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 13
Pridružen/a: 04 svi 2006, 20:14

Re: Jeste li razmišljale o platnenim pelenama?

PostPostao/la Webmama » 14 kol 2006, 23:51

Najisplativije su pelene one size iliti jedna veličina - jer njih imas od kad se beba rodi pa dok ne izadje iz pelena.<
><
>AIO su pelene + zastitni sloj i za njih ne trebas zastitne gacice jer vec same imaju nepropusni sloj u sebi.<
><
>Svaki proizvodjac ima svoj idealni kroj, tako da je na mamama da nadju proizvodjaca koji im najradije odgovara, a tu su i mame sakupljacice koje vole da su njihove bebe lijepe, pa imas i raznih dezena... Ma moglo bi se o njima pricati sto godina Ja sam se zaljubila u njih od kad me An uvela u svijet platnenih pelena i velim, da imam jos jednu bebu, ta bi sigurno nosila platnene unikate <b>*Portal mameibebe.net *</b><b>*Dućan SMiB.net *</b><i></i>
* Snježana Mehun: "Zamijenila Hummera za Twinga, ipak manje troši..." *
* Sve što je dobro, nije nužno zdravo - kaže ona... *

TKO ŽELI POPUT MJESECA BITI IZVOR SVJETLOSTI, MORA POPUT MJESECA I DOPUSTITI DA PSI NA NJ LAJU.
Ako ne znaš kamo želiš stići, gdje god dođeš doći ćeš pogrešno.
Avatar
Webmama
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1992
Pridružen/a: 25 sij 2001, 17:21
Lokacija: Tu i tamo

Re: Jeste li razmišljale o platnenim pelenama?

PostPostao/la An » 15 kol 2006, 13:11

<
><
>Suzyem, kuzim te sto posto. Tocno tako sam se ja osjecala kad je prije kojih godinicu dana Patkica otvorila slican topic ovdje.<
>Od onda sam pocela traziti, citati... pa skromno mislim da sam u par noci pretrazila cijeli svijet... i na kraju mi se samo sve jos gore u glavi zakompliciralo.... <
><
>Cure na rodi uglavnom znaju sve! <
><
>Ukratko, ovo sto bi ti zeljela procitati na jednom mjestu vise se puta zamelo po raznim topicima... Stvarno bi bilo izvrsno skupiti to sve na jedno mjesto <
><
><
>E sad, ja ti mogu rec ukratko:<
><
>Moderne platnene pelene su pelene iskrojene da ih vrlo jednostavno mozes staviti bebi, vrlo jednostavno osusiti, ne peglati... Postoje dvije osnovne vrste: propusne i nepropusne (na Rodi cure koriste nazive fitted i AIO) <
><
>Ove prve za koristenje trebaju zastitne gacice (cover) da tekucina ne prelazi na odjecu. <
><
>AIO pelene imaju integriran zastitni sloj tkanine, pa ne trebaju posebne zastitne gacice, sto olaksava stavljanje, posebno razigranim malim puzacima i hodacima. <
>Medjutim, AIO pelene nisu tako izdrzljive u pranju jer zastitni sloj materijala nije pamuk pa se vise haba. Isto tako AIO pelene obicno se rade po velicinama, sto poskupljuje pelenu (a one su i u startu uglavnom skuplje)<
><
>Uz vecinu pelena koristi se dodatni ulozak, koji se stavlja prema potrebi kada se ocekuje vise mokrace ili dulje vrijeme izmedju presvlacenja - npr. nocu.<
><
>Na trzistu postoje razlicite verzije ovih osnovnih dviju skupina. Tako postoji pelena u koju se umece dodatni ulozak - to omogucava vrlo
zo susenje. <
><
>Pa pelene ciji je sloj koji dolazi u doticaj s guzom od mikrovlakana, pa se gubi osjecaj vlaznosti. Puno puta je to sintetsko a ne prirodno vlakno.<
><
>Posebno cijenjene su pelene izradjene od neizbjeljenog pamuka. <
><
>Zastitne gacice koje se koriste uz prvu skupinu pelena rade se najcesce od poliuretanskog nanosa na tkaninu. One podnose visoku temp. pranja, propustaju zrak, ali tekucinu ne. Tu ima raznih izvedbi od krutih koje izgledaju gotovo plasticno do posve njeznih i tankih.<
><
>Najcjenjenije i najskuplje su zastitne gacice izradjene od vune. One se svako malo lanoliziraju da bi bile nepropusne. Ne zadrzavajzu toplinu jer su izradjene od prirodnih vlakana.<
><
>Postoje i zastitne gacice od fleece-a (flisa) koji je u vecuni sintetskog porijekla pa nije bas omiljen.<
><
>Ja sam pocela sa 12 komada i jednim, pa dvojim zastitnim gacicama. Dugo smo uspjesno durali sa tih 12. Istina, da nisam imala susilicu vjerojatno ne bi islo. Ne bi se stigle posusiti. Ovako smo piskili danju a prali i susili nocu. Ujutro bi nas docekale fine suhe ciste pelenice <
><
>Mislim da je neka do
a kolicina za jednu bebu oko 25 pelena (posebno kad nema susilice) i pet zastitnih gacica (5 onako za komotnu upotrebu, jer mnoge zastitne nakon koristenja budu malo vlazne pa zahtijevaju sat - dva luftanja)<
><
>Etogac!<
><
> <
><
> <i></i>
Avatar
An
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2387
Pridružen/a: 07 sij 2003, 15:16

Re: Jeste li razmišljale o platnenim pelenama?

PostPostao/la LiKmama » 15 kol 2006, 15:49

an, al meni to jos uvijek sve prekomplicirano i ne bih znala za sto da se odlucim.<
>ja si sad kontam bih li s ovom bebom probala, no ako odlucim, onda cu pozvati doma prezentere, oni ti sve objasne pa ce mi valjda biti malo bistrije <
><
><i></i>
dh: I hate work. It interferes with life.
Before you decide to criticize someone, try walking a mile in their shoes. That way, if you do decide to criticize them, you'll not only be a mile away but you'll have their shoes as well.
Avatar
LiKmama
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2671
Pridružen/a: 01 svi 2005, 22:03
Lokacija: u nekoj tamo pokrajini čudnog imena, a možda i u trgovini

Re: Jeste li razmišljale o platnenim pelenama?

PostPostao/la An » 15 kol 2006, 18:18

e da, jos sam zaboravila reci da postoje dva tipa pricvrscivanja pelena i zastitnih gacica:<
> <
>- cicak trakom<
>- drukerima<
><
>Drukeri su izdrzljiviji. Zato su uglavnom ove pelene i skuplje. Cicak je ono sto prvo ode na pelenama. Treba uvijek paziti da se zastiti prije pranja da se u pranju ne nakupe mucice. Te mucice ga isto onesposobljavaju i treba ih cistit a to je <
><
>Liam, super ak imas prezentere <
>... a u konacnici doista je jednostavno. <i></i>
Avatar
An
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2387
Pridružen/a: 07 sij 2003, 15:16

Re: Jeste li razmišljale o platnenim pelenama?

PostPostao/la Webmama » 15 kol 2006, 18:37

Ja bum se probala sa Rodama dogovoriti da krenemo u akciju educiranja terenskih sestara - to bi bilo idealno <b>*Portal mameibebe.net *</b><b>*Dućan SMiB.net *</b><i></i>
* Snježana Mehun: "Zamijenila Hummera za Twinga, ipak manje troši..." *
* Sve što je dobro, nije nužno zdravo - kaže ona... *

TKO ŽELI POPUT MJESECA BITI IZVOR SVJETLOSTI, MORA POPUT MJESECA I DOPUSTITI DA PSI NA NJ LAJU.
Ako ne znaš kamo želiš stići, gdje god dođeš doći ćeš pogrešno.
Avatar
Webmama
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1992
Pridružen/a: 25 sij 2001, 17:21
Lokacija: Tu i tamo

Re: Jeste li razmišljale o platnenim pelenama?

PostPostao/la Krumpirić » 15 kol 2006, 19:32

nazalost,prekasno sam se upoznala s njima,ali s drugim djetetom DEFINITVNO budemo koristili platnene..stalno citam na RODI (iako nemam namjeru imat drugo dok M ne bude barem 4 godine) o platnenima.Super su mi i za kikiche(osobito muske kojima ove pampersice pregrijavaju jajca),a i za planetu..vec sam se nacitala i o omeksavanju alk.octom,o nacinima odrzavanja...<
>edit.imam perilicu sa susilicom,sta je extra plusic za platnene,valjda ce bit ziva do druge bebice... <i>Edited by: krumpiric at: 15/8/06 19:34<
></i>
Avatar
Krumpirić
Cobra 11
 
Postovi: 11607
Pridružen/a: 17 sij 2005, 22:46

Re: Jeste li razmišljale o platnenim pelenama?

PostPostao/la Septembar75 » 15 kol 2006, 19:40

i sad nam treba samo jos jedan linka na sve ovo gdje da se kupe i naruce<
> <
><
><
>Lejla 30.12.2002<i></i>
slikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslika
Avatar
Septembar75
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 208
Pridružen/a: 22 tra 2002, 09:00
Lokacija: Svedska Vesteras

Re: Jeste li razmišljale o platnenim pelenama?

PostPostao/la suzyem » 15 kol 2006, 20:47

Hvala An na iscrpnom objasnjenju.. puno mi je jasnije. Koliko sam skuzila, treba isprobavati razne vrste i proizvodace da se vidjelo koje nam pasu... al meni se to ne da... ove iz SMIB-a mi se svidaju, mozda bi trebala uzet za pocetak 2,3 kom pa vidjet.... al uostalom, meni onda trebaju 2 pakovanja od 25 pelena, a to mi je jakooo skupo, oko 4500,00 kn? racunajuci, toliko me otprilike izadu jednokratne na godinu... mislim, al njih uzimam mjesecno, ne moram odmah iskesirat lovu.... zao mi je sto sam propustila ona promotivna pakiranja... Il postoji mozda popust za blizance, Webmama <i></i>
14.06.2000. Ema
28.02.2006. Erika i stela
Avatar
suzyem
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 13
Pridružen/a: 04 svi 2006, 20:14

Re: Jeste li razmišljale o platnenim pelenama?

PostPostao/la Nico » 15 kol 2006, 21:03

Suzyem, jedan paket od 25 kom ti dode 1500 kn, dakle ako uzmes 2 to ti je 3000 kn <
><
><i></i>
Decko - listopad '03
Curica - kolovoz '06
Nico
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 81
Pridružen/a: 15 lip 2005, 11:25
Lokacija: Zagreb

Re: Jeste li razmišljale o platnenim pelenama?

PostPostao/la Webmama » 15 kol 2006, 21:54

suzy <
><
>najbolje je uzeti jedan paket, pa onda nadopunjavati promo pelenama koje ce biti na snizenju <
><
>Inace, za koji dan ce krenuti placanje karticama i onda se na Ameriken isplati uzeti na rate , a biti ce i manjih paketa, pa mozes recimo jedan veci i jedan manji. U paketu je cijena jedne pelene toliko niska da fakticki zastitne dobis besplatno <b>*Portal mameibebe.net *</b><b>*Dućan SMiB.net *</b><i></i>
* Snježana Mehun: "Zamijenila Hummera za Twinga, ipak manje troši..." *
* Sve što je dobro, nije nužno zdravo - kaže ona... *

TKO ŽELI POPUT MJESECA BITI IZVOR SVJETLOSTI, MORA POPUT MJESECA I DOPUSTITI DA PSI NA NJ LAJU.
Ako ne znaš kamo želiš stići, gdje god dođeš doći ćeš pogrešno.
Avatar
Webmama
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1992
Pridružen/a: 25 sij 2001, 17:21
Lokacija: Tu i tamo

Re: Jeste li razmišljale o platnenim pelenama?

PostPostao/la Septembar75 » 15 kol 2006, 22:12

Webice<
>da li postoji mogucnost narucivanja iz inostranstva ?? <
><
><
>Lejla 30.12.2002<i></i>
slikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslika
Avatar
Septembar75
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 208
Pridružen/a: 22 tra 2002, 09:00
Lokacija: Svedska Vesteras

Re: Jeste li razmi�ljale o platnenim pelenama?

PostPostao/la Arkana10 » 15 kol 2006, 23:16

Webmama, kao sto znas ja samo cekam bebu, za platnene smo se dogovorili , narucujem put do bebice<i></i>
etiketic 09
Avatar
Arkana10
Sveta krava
 
Postovi: 7838
Pridružen/a: 19 srp 2005, 10:14
Lokacija: Mkd

Re: Jeste li razmi�ljale o platnenim pelenama?

PostPostao/la Webmama » 16 kol 2006, 11:18

Cim mi odo
e placanje karticama, moci ce se naruciti iz inozemstva, ali Semtembar, bas mi je cudno da toga nema kod vas <b>*Portal mameibebe.net *</b><b>*Dućan SMiB.net *</b><i></i>
* Snježana Mehun: "Zamijenila Hummera za Twinga, ipak manje troši..." *
* Sve što je dobro, nije nužno zdravo - kaže ona... *

TKO ŽELI POPUT MJESECA BITI IZVOR SVJETLOSTI, MORA POPUT MJESECA I DOPUSTITI DA PSI NA NJ LAJU.
Ako ne znaš kamo želiš stići, gdje god dođeš doći ćeš pogrešno.
Avatar
Webmama
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1992
Pridružen/a: 25 sij 2001, 17:21
Lokacija: Tu i tamo

Re: Jeste li razmisljale o platnenim pelenama?

PostPostao/la gold dust » 16 kol 2006, 11:55

Septembar, ako se do
o sjecam, ti si u svedskoj?<
><
>u tom slucaju pogledaj npr ovo ili ovo .<
><
>ili jednostavno uguglaj tygblöjor, svasta ces naci <i></i>
Avatar
gold dust
Sveta krava
 
Postovi: 5610
Pridružen/a: 23 stu 2002, 20:14

Re: Jeste li razmisljale o platnenim pelenama?

PostPostao/la suzyem » 16 kol 2006, 12:53

Ja sam se isto zacudila kad su mi dosli rodjaci iz Holandije, imaju bebu od godine dana i isto nikad nisu culi za platnene... Webmama kad sam vidjela ono tvoje Suzy pukla sam u smijeh... hvala na savjetima, mozda budemo tako probali... <i></i>
14.06.2000. Ema
28.02.2006. Erika i stela
Avatar
suzyem
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 13
Pridružen/a: 04 svi 2006, 20:14

Re: Jeste li razmisljale o platnenim pelenama?

PostPostao/la Septembar75 » 19 kol 2006, 11:14

eh koji sam ja kreten nije mi ni palo napamet da uguglam. Ja sam gledala po prodavnicama "normalnim " i toga nema<
>hvala gold <
><
><
>Lejla 30.12.2002<i></i>
slikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslika
Avatar
Septembar75
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 208
Pridružen/a: 22 tra 2002, 09:00
Lokacija: Svedska Vesteras

Re: Jeste li razmisljale o platnenim pelenama?

PostPostao/la samsungica » 28 kol 2006, 12:44

Kao prvo pozdrav svima!Takodjer se slazem s vama svima da su platnene pelene puno zdravije i ugodnije za djecu od pampersica .Ja sam isto odlucila da cu koristit platnene pelene ako to mom sinu bude odgovaralo. <i></i>
samsungica
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 3
Pridružen/a: 27 svi 2006, 12:48

Re: Jeste li razmisljale o platnenim pelenama?

PostPostao/la Webmama » 28 kol 2006, 12:56

To mi je drago cuti <b>*Portal mameibebe.net *</b><b>*Dućan SMiB.net *</b><i></i>
* Snježana Mehun: "Zamijenila Hummera za Twinga, ipak manje troši..." *
* Sve što je dobro, nije nužno zdravo - kaže ona... *

TKO ŽELI POPUT MJESECA BITI IZVOR SVJETLOSTI, MORA POPUT MJESECA I DOPUSTITI DA PSI NA NJ LAJU.
Ako ne znaš kamo želiš stići, gdje god dođeš doći ćeš pogrešno.
Avatar
Webmama
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1992
Pridružen/a: 25 sij 2001, 17:21
Lokacija: Tu i tamo

Sljedeća

Natrag na Platnene pelene

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.