Sada je: 13 svi 2024, 18:36.

Platnena parlaonica (2.dio)

Moderator/ica: nevenera

Re: Platnena parlaonica (2.dio)

PostPostao/la šnapi » 04 lip 2009, 14:06

hej cure!
citam vas vec neko vrijeme, ali trebalo je jer ste i pisale puno. pratim i na rodi, ali cini mi se da je ovdje malo aktivnija rasprava pa sam se samo zbog vas registrirala :) no da ne duljim, cekam drugu bebicu i imam jos malkice vremena da popunim kvotu do onih magicnih 20 pelena, ali kako stvari stoje vidim da lagano naginjem ovisnosti jer pelene i sanjam tako da cu i tu kvotu preci :D
streberski sam tip pa sam ja to proucavala nasiroko dok nisam iole skuzila koje su koje, pa razni brendovi, materijali.....ma sve vam je poznato :mrgreen: inace volim popipati i vidjeti no kaj kupujem i vjerujem da bi bila jako razocarana da mi se desi situacija ko s penny i ovom zadnjom narudjbom. i zato sam krenula lagano za sada sam kupila rodinu njeznu pusu i jednu bambus pusu, njihov wet bag i jedan cover S. u pregovorima sam s dolisom da bi od nje uzela 10 pelena i soaker. i onda mi jos ostaje popuniti kolekciju. narucivala s neta nikad nisam, M ima master koji bi mogla nakratko posuditi :cheer i tu se dakako javlja problem od kuda i sto? imam frendicu koja zivi u SAD i dolazi 18.06. mogla bi naruciti s neke stranice i stavti njenu adresu, no pitanje je koliko im treba da stignu unutar SAD-a (iako vidim da u cro brzo stizu). i to bi trebala expresno naruciti da mi ih uspije donijeti, a malo sam zbunjena oko tih brendova. moze pomoc ili samo lagano usmjeravanje na pravi put? :)
šnapi
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 6
Pridružen/a: 03 lip 2009, 14:23

Re: Platnena parlaonica (2.dio)

PostPostao/la penny » 04 lip 2009, 15:11

snapi-dobronamdosla :proljece
e,ba smislim da sam negdja i snimila tvoj nick...bit ce na rodi(-šni šna šnapi...šnapi šnapi ... :joy )
sve smo mi streberice tu manje vise,al puno i prepisujemo :lol
mislim da ti unutar sad-a stizu za 1-2 dana cak! na stranici sa koje se narucuje ti uglavnom pise
...always look on the bright side of life...

slika slika
Avatar
penny
teta mačka, teta kučka
 
Postovi: 1940
Pridružen/a: 10 ožu 2008, 17:15
Lokacija: 8 Nm od Du

Re: Platnena parlaonica (2.dio)

PostPostao/la silki » 04 lip 2009, 15:59

šnapi, dobrodošla :zivili
za početak trebala bi se registrirati pri paypalu jer većina, zapravo svi američki sajtovi vrše plaćanje preko posrednika. tj. paypala. osim oficijalne stranice mother ease.
nemam pojma koliko im treba unutar usa ali u hrvatsku stižu relativno brzo. zapravo sve ovisi o dobavljaču od kojeg naručuješ i naravno o shippingu kojeg plaćaš.
koje pelene naručiti?! tu ćeš odluku ipak morati donijeti sama. pogledaj malo imaš tu hrpetinu linkova.
ne odgovara svaka pelena svakoj guzi pa ne pretjeruj s količinom od istog dobavljača. šaraj malo ;)

isčitaj i prvu parlaonicu tamo ima krasnih recenzija.
ja bi svakoj platnenoj pelenašici rekla da su mothrer ease i bella bottoms must have pelene. bar po tri komada od brenda :dada
Avatar
silki
ni kljun ni krila ni nogice
 
Postovi: 12826
Pridružen/a: 08 lip 2006, 15:04
Lokacija: kvatrić

Re: Platnena parlaonica (2.dio)

PostPostao/la šnapi » 04 lip 2009, 21:49

hvala na dobrodoslici :) penny nick i je po toj pjesmici ;)
i silki to sam zeljela cuti. barem neki must have. tesko je sad vidjeti koja bi pelena odgovarala kad je mala guzica jos u trbuhu :lol
šnapi
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 6
Pridružen/a: 03 lip 2009, 14:23

Re: Platnena parlaonica (2.dio)

PostPostao/la tanjabb » 04 lip 2009, 22:04

Nastavljam i sva sam high :joy , nis drugo ni ne gledam zadnjih dana osim pelena :lol .
Narucila sam:
- 2 Kissaluvs pelene (size1)
- 2 Nature babies Big softee (OS)
- 1 Little Lamb Bamboo (size1)
- 1 Tots Bots Bamboozle (size1, ovu sam uzela na cicak).

Kako mi ide? :mrgreen:
skoča umni 10.12.2003
kung-fu panda 16.10.2009
Avatar
tanjabb
next princess
 
Postovi: 26100
Pridružen/a: 11 sij 2003, 11:28
Lokacija: emigrirala iz dezele

Re: Platnena parlaonica (2.dio)

PostPostao/la thinkPINK » 04 lip 2009, 22:09

Tanja vidim ti si se usmjerila na pufasto i meko. Super izbor mi se cini iako nemam ni jednu od navedenih, imala sam zelja al nikad na kraju nisam kupila. Ja vas redovito citam i pratim al nisam vise toliko u filmu platnenih. Stegla recesija pa se prisilno odvikavam :lol
Morska zvjezdica - ljeto-2008.
What you see is what you get...
Avatar
thinkPINK
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 4841
Pridružen/a: 11 lis 2007, 13:54
Lokacija: gledam naprijed

Re: Platnena parlaonica (2.dio)

PostPostao/la silki » 04 lip 2009, 22:18

tanja, super izbor. meni je bambus divan u svim oblicima.

moram priznati da mi je drago što nas je sve više i što opravdavamo da nam je stvarno trebao samo naš platneni pdf :zivili

TP, kužim te totalno. evo ja sam danas imala najvjerovjerojatije zadnju narudžbu. stiže me drugih 6 mjeseci rodiljnog, treba malko stegnut remen.
veseli me to da će drugih 6 mjeseci začas proć. kad počnem raditi vraćam se na punu plaću, a derle će još uvijek biti u pelenama :lol

kad ovo odviknem od pelena odo na drugo :kima
Avatar
silki
ni kljun ni krila ni nogice
 
Postovi: 12826
Pridružen/a: 08 lip 2006, 15:04
Lokacija: kvatrić

Re: Platnena parlaonica (2.dio)

PostPostao/la tanjabb » 04 lip 2009, 22:31

Dada :dada , pufasto i mekano. Ja imam susilicu pa se nadam da cu moci zadrzati tu mekocu sto duze. Za sada sam narucila 11 pelena. Poslala sam mail na Bella Bottoms jer sam i kod njih izabrala 3 pelene, da me usmijere kako s placanjem. Jos se moram javiti gwen jer bi htjela i njezine pelene. Ove koje vidjeh kod Silki su stvarno super.
skoča umni 10.12.2003
kung-fu panda 16.10.2009
Avatar
tanjabb
next princess
 
Postovi: 26100
Pridružen/a: 11 sij 2003, 11:28
Lokacija: emigrirala iz dezele

Re: Platnena parlaonica (2.dio)

PostPostao/la nevenera » 05 lip 2009, 19:17

došla mi je rodina pelena i wetbag. :joy mm je išao po to. vjerujem da sutra slijedi ovdje sličica :lol
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: Platnena parlaonica (2.dio)

PostPostao/la nevenera » 06 lip 2009, 20:07

bok cure!
mogu reći da sam jako zadovoljna nježnom pusom. tako je mekana..... :dada wet bag je dobar. odvojive su vrećice, dovoljna je veličina. milina. evo slika
http://i719.photobucket.com/albums/ww19 ... n_roda.jpg
http://i719.photobucket.com/albums/ww19 ... _roda1.jpg
http://i719.photobucket.com/albums/ww19 ... _roda2.jpg
http://i719.photobucket.com/albums/ww19 ... _roda3.jpg
slika
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: Platnena parlaonica (2.dio)

PostPostao/la šnapi » 06 lip 2009, 22:25

nevenera kupile smo iste wet bagove :D ja sam uzela njeznu pusu roze majmunice i bambus pusu (iako mi tamo ima puno drukera pa ne znam koliko ce biti prakticna za stavljanje).
zalim sto nikako da se osokolim kao tanjabb i ne pocnem narucivati izvana. za sada jos uvijek snimam dolisin album gledam te krojeve. od materijala znam da cu samo bambus do koze i eventualno frotir. jako mi se svidja pamucni velur ovako preko slika, imam osjecaj da je jako mekan. e sad ne znam jel ijedna od vas ima pelenu od tog materijala, koliko je dobro da je ta vrsta materijala do koze?
i vidim da se preko pahuljice mogu kupiti tots bots pelene. jel netko to prakticirao?
silki jel imas kakav album sa slikicama pelena da poluknem? :cool
šnapi
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 6
Pridružen/a: 03 lip 2009, 14:23

Re: Platnena parlaonica (2.dio)

PostPostao/la tanjabb » 06 lip 2009, 23:05

Dajte cure koje imate dolisine pelene (u upotrebi ;) ) napisite kako ste s njima zadovoljne?
I s rodinom pusom takodjer.
Ja se spremam naruciti jos 3 pelene s Bella Bottoms stranice:
- hemp and Bamboo velour fitted diaper
- americana hemp/bamboo diaper
- groovy dots one size fitted diaper.
skoča umni 10.12.2003
kung-fu panda 16.10.2009
Avatar
tanjabb
next princess
 
Postovi: 26100
Pridružen/a: 11 sij 2003, 11:28
Lokacija: emigrirala iz dezele

Re: Platnena parlaonica (2.dio)

PostPostao/la nevenera » 07 lip 2009, 14:37

ja još nisam počela s upotrebom, no kad krenem očekujte iscrpne recenzije :lol
ja isto nikako da krenem s naručivanjem izvana.
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: Platnena parlaonica (2.dio)

PostPostao/la jaja » 07 lip 2009, 23:45

Neverna od koje robe ti je rodina pusa?

Ja sam naručila dolisine pelene,sutra ću ih podić na pošti za koji dan kad probam javim kakve su! :zivili
jaja
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 380
Pridružen/a: 10 vel 2009, 11:40
Lokacija: more

Re: Platnena parlaonica (2.dio)

PostPostao/la silki » 08 lip 2009, 13:21

nevenera, krasan ti je maneken medo ;)
i pelenica naravno.

šnapi je napisao/la: jako mi se svidja pamucni velur ovako preko slika, imam osjecaj da je jako mekan. e sad ne znam jel ijedna od vas ima pelenu od tog materijala, koliko je dobro da je ta vrsta materijala do koze?
i vidim da se preko pahuljice mogu kupiti tots bots pelene. jel netko to prakticirao?
silki jel imas kakav album sa slikicama pelena da poluknem? :cool

imam ih nekoliko s pamučnim velurom do kože. zadovoljna sam. pelena je full mekana i s pranjem ne postaje grublja. još ako imaš sušilicu - divota.
imam i tots bots bambus. šta reći. čupava mekana pelena. bez obzira što je size 2 b. je nosi već neko vrijeme jer se drukerima da smanjiti.
pročitaj prvu platnenu parlaonicu imaš hrpu mojih fotki pelena tamo :mah

penny, stigla mi je leopard poketica. ne čini mi se toliko loša. je istina, flis je do guze ali kad sam naručivala znala sam kakav je to materijal. dosta je slična tiny tush poketici koju imam. to ti je k'o cover s prorezom za punjenje :dunno
eno, suši se pa kad probam - poslikam.
aio (all in one) close parent ex. modern baby su :srca isto se suše pa dignem fotke kasnije...
Avatar
silki
ni kljun ni krila ni nogice
 
Postovi: 12826
Pridružen/a: 08 lip 2006, 15:04
Lokacija: kvatrić

Re: Platnena parlaonica (2.dio)

PostPostao/la nevenera » 08 lip 2009, 19:28

došle su 3 dolisine pelene. jako sam zadovoljna. još čekam gwen i flafice. prilažem slike.
slika
slika
dvije su pelene deblje tj deblji je ušiveni sloj koji ima unutra. tu jedno sam slikala unutra.
ujedno primjećujem da je taj uložak na te dvije pelene gdje je deblji i bolje raspoređen tj pokriva jako veliku površinu. to nije slučaj npr. s rodinom pelenom. njen je ušitak unutra smješten više naprijed i tanji. na rodinu liči treća dolisina pelena, ova na krugove. tj ima tanji sloj koji je također više naprijed.
nemam pojma jesam li ovo dobro objasnila.

broj pelena se povećava a mene ne može nitko spriječiti da svako malo dotrčim do komode i divim se :roll:

jaja- rodina pelena je od pamučnog frotira i stvarno je jako mekana.
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: Platnena parlaonica (2.dio)

PostPostao/la jaja » 08 lip 2009, 22:04

I meni su došle dolisine pelene,da budem iskrena zaboravila sam od koje robe su :bonk ,javit će kad saznam,moje su split pelene jako su mekane ulošci su dosta veliki preklapaju se u 3 sloja,jedva čekam da ih stavimo na guzu.Neznam stavit slike da ih vidite.I kopčaju se na drukere a ne na čićak
jaja
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 380
Pridružen/a: 10 vel 2009, 11:40
Lokacija: more

Re: Platnena parlaonica (2.dio)

PostPostao/la Arkana10 » 09 lip 2009, 11:10

dobrodosla Snapi :mah
uzivam u vasim kolekcijama i jedva cekamo nasu iz USA\ ;)
etiketic 09
Avatar
Arkana10
Sveta krava
 
Postovi: 7838
Pridružen/a: 19 srp 2005, 10:14
Lokacija: Mkd

Re: Platnena parlaonica (2.dio)

PostPostao/la dupinka » 09 lip 2009, 13:40

što vas više čitam, manje znam.. :roll:
tako da mi za sada nemamo nijednu pelenu doma,
niti je u transakciji koja.
mama nikako da skupi hrabrosti..

jučer sam gledala bambino mio po 80-85kn.
ima li tko takve i jeste li zadovoljne njima?
treba li u tu pelenu staviti kakav uložak ili je već sve tamo?
slika

slika
dupinka
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 8
Pridružen/a: 10 ožu 2008, 11:36
Lokacija: zagreb

Re: Platnena parlaonica (2.dio)

PostPostao/la silki » 09 lip 2009, 15:18

Bambino Mio User Guide
zapravo bambino pelena i nije klasična moderna platnena već prefold (modificirana stara tetra) koja se složi u odgovarajući cover. think pink je imala jednu new born ako se ne varam. javit će se već cure.

recenzija nove pošiljke :mrgreen:
s poketicom iliti peleni s džepom nature babies - *new style* Stuffables - popper fastening nisam nešto ludo oduševljena. čudno sjeda na bokovima. vjerujem da će biti bolja kad uhvati još koju kilu. definitivno nije za klince ispod 8 kg. kao što sam već i pisala to su meni coveri s džepom. do guze je obično flis (pvc) pa volim staviti neki prirodni uložak do kože.
nature babies
nature babies

ali zato sam se zaljubila na prvi pogled u ovu pelenu close parent (formerly modern baby) - pop-in - bamboo AIO (all in one). savršena je. super sjeda na guzu. odlično frotirasto mekano punjenje koje se pričvršćuje drukerima. dva uloška. čičci super drže. definitivno ću uzeti još koju kad krene u vrtić.
close parent AIO
close parent AIO

na baby legsice iliti štucne sam odvalila totalno. uvijek mogu biti u torbi ako iznenada zahladi. zauzimaju malo mjesta. brzo se navlače i još brže skidaju. super su praktične, a tak lijepe :luv
legsice
legsice
Avatar
silki
ni kljun ni krila ni nogice
 
Postovi: 12826
Pridružen/a: 08 lip 2006, 15:04
Lokacija: kvatrić

Re: Platnena parlaonica (2.dio)

PostPostao/la nevenera » 09 lip 2009, 15:55

silki- navuć ćeš me...... ;)

dupinka- ja imam samo jednu bambinomio i to NB. unutra je kao mala tetra i cover preko. meni je jako slatka i jedva čekam je upotrijebiti.
osobno zasad sam jako zadovoljna, bar odokativno, s rodinim i s dolisinim pelenama, onesize fitted, kroj je dobar. pokazala sam ih danas kumi, čiji mali ima 2 godine i rekla je da bi ih i on mogao nositi.
po meni najbolje ti je naručiti po jednu - dvije od nekih naših prozivođača, npr rode, flafi, natura i sl. svo plaćanje može ić pouzećem, bar sam tako ja to napravila.
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: Platnena parlaonica (2.dio)

PostPostao/la silki » 09 lip 2009, 15:58

za početak trebate 3 small covera i 20 platnenih pelena. nisam kemijala puno u početku. ubola sam 10 mother ease OS (one size) i 10 bella bottoms OS. samo sam se kod belle poigrala s materijalima.
tek sam se kasnije raspištoljila :dada
a i da nisam ovo bi mi bilo skroz dovoljno do kraja platnenog pelenaštva.
Avatar
silki
ni kljun ni krila ni nogice
 
Postovi: 12826
Pridružen/a: 08 lip 2006, 15:04
Lokacija: kvatrić

Re: Platnena parlaonica (2.dio)

PostPostao/la nevenera » 10 lip 2009, 22:22

bok svima!
da brzinski javim da su došle flafi pelene i da sam naprosto oduševljena. sutra objasnim sve i stavim slikice
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: Platnena parlaonica (2.dio)

PostPostao/la thinkPINK » 10 lip 2009, 23:00

Mi smo imali jednu bambinomio NB, malo smo ju koristili jer smo brzo prerasli. Meni je to OK pelena za malu guzu je super kroj. To nije klasicna platnena jer se sastoji od covera u koji se stavlja posebno krojena mislim troslojna tetra pelena, kao ulozak. Dakle u cover stavis njihovu tetru. Isto tako mozes u isti cover obicnu tetru stavit. Treba se malo poigrat s nacinima slaganja. Na njihovoj stranici su vrlo jasna uputstva.

Za pocetak je dovoljno bas tako oko 20 pelena i nekoliko malih covera. Ja sam od pocetka narucivala po par komada od razlicitih proizvodaca, od nasih one male pakete s 5 pelena i cover, strane po komad-dva. Narucila sam sjecam se flaffi, MIB pelene, Luci, Bella Bottoms, Bambino mio, dvije Racman i mislim to je to. Kasnije smo jos nesto malo nadokupili al ni blizu ovim ovdje ovisnicama :lol .

Silki legsice su tako slatke! Super otkrice!
Morska zvjezdica - ljeto-2008.
What you see is what you get...
Avatar
thinkPINK
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 4841
Pridružen/a: 11 lis 2007, 13:54
Lokacija: gledam naprijed

Re: Platnena parlaonica (2.dio)

PostPostao/la silki » 11 lip 2009, 07:45

thinkPINK je napisao/la:Silki legsice su tako slatke! Super otkrice!

oduševljena sam s njima totalno! jučer uletimo u inerspar dok je vani bilo 34 stupnja. unuta rade klime. frižideri na sve strane. totalna smrzavica. boromir se počeo hladiti. ćaskom sam mu navukla legsice i mam se zgrijao. u hodu sam mu ih skinula dok smo izlazili van.
snimi ove. rekla bi tanjabb AC/DC legsice :lol

stigle su mi gwen bubebebe like kroj pelene. evo poslikala sam ih sa svih strana. pelena je super jer osim duplog uloška ima još jedan dodatni prošireni na gornjem dijelu. on se može umetnuti za noć ili kad derle naraste i pelena se opusti do kraja da ga ne žulja unutarnja strana drukera.
puno su 'dublje' od muttaqin 3SR kroja tako da su pogodnije za veće guze. da ne bude zabune super se daju složiti i za skroz malo dupence. uglavnom - super kroj!

gwen bubebebe like
gwen bubebebe like - unutarnja strana
gwen bubebebe like - unutarnja strana2
maneken u bubebebe
maneken u bubebebe2
Avatar
silki
ni kljun ni krila ni nogice
 
Postovi: 12826
Pridružen/a: 08 lip 2006, 15:04
Lokacija: kvatrić

Re: Platnena parlaonica (2.dio)

PostPostao/la Arkana10 » 11 lip 2009, 10:36

zavidim na pelenama, a manekena ljubim iz daljine :kiss
etiketic 09
Avatar
Arkana10
Sveta krava
 
Postovi: 7838
Pridružen/a: 19 srp 2005, 10:14
Lokacija: Mkd

Re: Platnena parlaonica (2.dio)

PostPostao/la šnapi » 11 lip 2009, 13:22

sto se tice ovih baby legsica ja sam sebi kupila štrikane štucne (znate kaj je to ?). uglavnom stariji sin mi voli laprdati okolo golih nogu, bos samo u gaćama, a kako sam zimogrozna grozno mi ga gledati pogotovo kad je hladno. uglavnom jednom sam mu navukla te štucne i evo ti baby legsica :D on je bio odusevljen! sad vidim da je netko iz tog biznis napravio.

silki super su pelene!! dajte mi recite vezano za gwen jel se nju jos uvijek moze kontaktirati? vidim da joj album koji ima na superbaby-ju ne funkcionira i cula sam da treba roditi i da nece sivati vise po narudjbi, ali stalno citam kak netko od nje stalno nesto narucuje.

na rodi jedna cura preko burze prodaje luci pelene nekoristene samo oprane jednom po 50 kn komad. ja sam uzela dvije od nje, pa ako jos netko zeli eto prilike.

i narucila sam od dolise 6 komada pa cemo vidjeti. ona mi se jako svidja, puno mi je pomogla oko raznih pitanja i nedoumica vezanih za pelene.

jaja jos nista nisi komentirala njene pelenice osim na njenom pdf-u. ;)
šnapi
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 6
Pridružen/a: 03 lip 2009, 14:23

Re: Platnena parlaonica (2.dio)

PostPostao/la silki » 11 lip 2009, 14:51

napisala sam ja već u jednom od postova da su legsice štucne po naški ;)
ali nema u nas takvih fensi uzoraka. uostalom u vuni bi mu sad bilo prevruće.

ne znam prima li gwen još narudžbe pošalji joj mail pa pitaj : pelenebygwen@gmail.com :mah

arkana, maneken uzvraća :kiss
Avatar
silki
ni kljun ni krila ni nogice
 
Postovi: 12826
Pridružen/a: 08 lip 2006, 15:04
Lokacija: kvatrić

Re: Platnena parlaonica (2.dio)

PostPostao/la tanjabb » 11 lip 2009, 15:02

Jel netko narucivao pelene itti bitti d'lish (AIO)?
Silki, daj polukni malo, na kiitty kins stranicama ih imas.
skoča umni 10.12.2003
kung-fu panda 16.10.2009
Avatar
tanjabb
next princess
 
Postovi: 26100
Pridružen/a: 11 sij 2003, 11:28
Lokacija: emigrirala iz dezele

Re: Platnena parlaonica (2.dio)

PostPostao/la silki » 11 lip 2009, 15:15

super izgledaju ali puno je 14 funti za pelenu po veličinama :dunno
čini mi se kao pelena isključivo za hladnije vrijeme ili noć.

b. se ne skida iz aio close parent. samo perem i navlačim. kad upiša originalne uloške ubacim mu unutra punjenje za poketicu. savršeno mu stoje.
sutra mi stižu bumgenius i jedna swaddlebees - organic cotton velour :mrgreen:
Avatar
silki
ni kljun ni krila ni nogice
 
Postovi: 12826
Pridružen/a: 08 lip 2006, 15:04
Lokacija: kvatrić

PrethodnaSljedeća

Natrag na Platnene pelene

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.