Sada je: 16 tra 2024, 07:35.

Platnena parlaonica (6.dio)

Moderator/ica: nevenera

Re: Platnena parlaonica (6.dio)

PostPostao/la silki » 09 stu 2009, 17:54

tigger je napisao/la:Imam još jedno pitanje za penny, silki i druge koje su naručivale s kittykins. Piše im da neke tipa mothererase, bumgenius i još jedne ne isporučuju izvan uk. Vidjela sam da su neke od vas ipak naručile i dobile iste. Jel ste im slale kakav mail da kod nas nema zastupnika ili? :conf

ja svoje naručujem kod frendice u london pa nemam tih problema. možeš poslati mail pa priupitati, možda prođe. inače, pelene bumgenius ti drži slovenski baby centar a mother ease mo'š ubost s oficijalne stranice. imaju zgodan Introductory Offer. definitivno must have pelena i cover.
Avatar
silki
ni kljun ni krila ni nogice
 
Postovi: 12826
Pridružen/a: 08 lip 2006, 15:04
Lokacija: kvatrić

Re: Platnena parlaonica (6.dio)

PostPostao/la tigger » 09 stu 2009, 18:01

Hvala curke, evo baš bila u baby centru u petak, ali nisam baš pažljivo gledala pelenice, nema veze, blizu sam granice pa stignem. Mother erase sam nabavila rabljeni, ali jako malo, cover. S obzirom da smo u stisci s lovom zasad biram ful povoljne varijante i sale pelenice i covere, makar sam ja ionak ovisnica o rasprodajama pa se snalazim! Vidjet ću kak će izgledat ove nature babies pelenice jer su ful povoljne pa možda još njih kupim, moram usporedit po kvaliteti i u praksi sa onima od tete šivalice. To su mi zasad najpovoljnije varijante. Hvala, hvala, hvala! :zivili
Avatar
tigger
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 753
Pridružen/a: 19 lip 2009, 12:36
Lokacija: Zaprešić

Re: Platnena parlaonica (6.dio)

PostPostao/la mamuška » 09 stu 2009, 18:09

Sanika je napisao/la: Srećom pa nije bio skup materijal :bonk

po mom iskustvu to i je problem...meni se skupio samo onaj cover čiju sam vunu platila oko 30 kuna/m
svi ostali se nisu skupili tj vuna i redovno ih perem u mašini na50-60 i sušim u sušlici...
...samo se vuna ufilcala prvi put kad sam ju prala i to jakooo malo...ja kupujem gusto tkanu vunu tako da se i nemože previše ufilcati
Avatar
mamuška
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1684
Pridružen/a: 23 srp 2008, 12:49
Lokacija: oko-lica metro-pole

Prethodna

Natrag na Platnene pelene

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.