Sada je: 18 tra 2024, 02:06.

XL bebe...

Moderator/ica: nevenera

XL bebe...

PostPostao/la penny » 09 pro 2010, 17:06

uf bas sam se sad rastuzila,zaboravila sam na svoj topic o xl problemu..sve se cudim sto nema odgovora,a zaboravila da se izbriso automatski :lol

nego .... da nastavim potragu...ima li jos mama sa xl bebama platenenopelenasima :srca
marin ima 2g,i 18 kg,a izlazak iz pelena nam se nikakone blizi...

radi se o puno poteskoca koje donose velike guze...

jako malo proizvodaca rade pelene za preko 18kg,najvise do 20 ali rijetko,a ti gotovo uopce ne uvoze u hr.

a problem ne staje samo na pelenama...coveri su jos veci problem...na marinovu guzu nikako ne fitaju,sve cure i procuruju...

da imam vremena nasivala bi sama pelena,al znate i same kako je to...ima toooliko stranih krasnih za probati :mrgreen

e sad sam nadrljala z brda zdola recenice...zadnji put sam to bolje napravila...bitno da sam pokrenula,nadrljat cu ja jos toga kad se sjetim i cemu sam jos pisala
...always look on the bright side of life...

slika slika
Avatar
penny
teta mačka, teta kučka
 
Postovi: 1940
Pridružen/a: 10 ožu 2008, 17:15
Lokacija: 8 Nm od Du

Re: XL bebe...

PostPostao/la penny » 09 pro 2010, 21:13

dajte cureeee...nemojte samo virkat!!!pisiteee :lol

ugl..ako netko snimi neki brand na nekoj stranici za tako vece bebe,pliz linknite :zivili
...always look on the bright side of life...

slika slika
Avatar
penny
teta mačka, teta kučka
 
Postovi: 1940
Pridružen/a: 10 ožu 2008, 17:15
Lokacija: 8 Nm od Du

Re: XL bebe...

PostPostao/la Kolberg » 31 sij 2011, 12:24

ja sam vidijela samo od 12-20kg..to su bile najvece. Ili da dogovoriš sa nekim tko šiva i prodaje platnene da napravi ti po narudžbi veće. Ništa mi drugo ne pada na pamet.
Veliki 2002 i mali 2009
veselo kupanje
Avatar
Kolberg
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2271
Pridružen/a: 22 stu 2001, 14:32
Lokacija: ispod podsusedskog mosta

Re: XL bebe...

PostPostao/la mamina cura » 31 sij 2011, 17:35

Mogu se pelene siti i po mjeri male guze :) To nebi trebao biti problem. Ako imate dosta umetaka onda mogu ici i kao pocket fitted prazne, mislim da bi takva pelena vel L bila najisplativija s obzirom na relativno malo vrijeme koristenja. Pogotovo pelene koje se kopcaju na boku imaju mogucnost da se produze usi i tako sve stima super.
Timur (20.03.2004.) Hena (30.12.2007.)
Avatar
mamina cura
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 111
Pridružen/a: 27 tra 2008, 22:51
Lokacija: stolica


Natrag na Platnene pelene

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

cron