Sada je: 18 tra 2024, 21:00.

Testiranje pelena

Moderator/ica: nevenera

Testiranje pelena

PostPostao/la Kolberg » 20 srp 2012, 21:31

Prva će se testirati nova Close Pop-in sa uloškom od bambusa.Molim da dolje se prijavite. Najviše Vas 4.
Testiranje izgleda tako da ja šaljem preporučenom poštom jednoj od Vas, kad se pelena jednom upotrebi, opere i osuši šalje se dalje. Napisatću ovdje pitanja na koje treba odgovoriti nakon testiranja.

Model i boja :

slika


edit:
1.Dob i kilaža djeteta
2.Prvi dojam
3.Ako je netko imao i staru Pop-in onda mala usporedba
4.Lakoća rukovanja
5.Općenito dojmovi u korištenju, koliko dugo je izdržala, da li je jako ostavljala trag gumica i tako dalje.
6. Pozitivne i negativne strane
Zadnja izmjena: silki; 30 srp 2012, 17:59; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: ubacila pitanja ;)
Veliki 2002 i mali 2009
veselo kupanje
Avatar
Kolberg
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2271
Pridružen/a: 22 stu 2001, 14:32
Lokacija: ispod podsusedskog mosta

Re: Testiranje pelena

PostPostao/la Kolberg » 22 srp 2012, 18:20

Odmah ću poslati i Nature Babies Lovables ( ova je još moja ali nemam pojma koja veličina, Silki će skužit,al mi slim da je to ova mala) zajedno sa AppleCheeks velikim uloškom.Ovi koji će dobit ovu pelenu ocjenivatće i pelenu i uložak.
Veliki 2002 i mali 2009
veselo kupanje
Avatar
Kolberg
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2271
Pridružen/a: 22 stu 2001, 14:32
Lokacija: ispod podsusedskog mosta

Re: Testiranje pelena

PostPostao/la silki » 27 srp 2012, 21:52

dominika je napisao/la:Odmah ću poslati i Nature Babies Lovables ( ova je još moja ali nemam pojma koja veličina, Silki će skužit,al mi slim da je to ova mala) zajedno sa AppleCheeks velikim uloškom.Ovi koji će dobit ovu pelenu ocjenivatće i pelenu i uložak.


stiglo sve.
čuj ova Nature Babies Lovables ti je L veličina rekla bih.
tak da s obzirom na veličinu guzice koju ja posjedujem neću ih ni prat ni isprobavat već ću ih proslijediti dalje.
al' ovaj uložak unutra mi je osvojio srce. prekrasni, mekani bambus velur. sigurno dobro i upija.
close parent će sutra biti suha pa sastavi pitanja :pise
Avatar
silki
ni kljun ni krila ni nogice
 
Postovi: 12826
Pridružen/a: 08 lip 2006, 15:04
Lokacija: kvatrić

Re: Testiranje pelena

PostPostao/la Kolberg » 28 srp 2012, 08:22

1.Dob i kilaža djeteta
2.Prvi dojam
3.Ako je netko imao i staru Pop-in onda mala usporedba
4.Lakoća rukovanja
5.Općenito dojmovi u korištenju, koliko dugo je izdržala, da li je jako ostavljala trag gumica i tako dalje.
6. Pozitivne i negativne strane


Sto se Nature tice onda ima li koga te velicine? Mrđi?
Veliki 2002 i mali 2009
veselo kupanje
Avatar
Kolberg
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2271
Pridružen/a: 22 stu 2001, 14:32
Lokacija: ispod podsusedskog mosta

Re: Testiranje pelena

PostPostao/la silki » 28 srp 2012, 08:26

javite se koja ima L guzu pa šaljem. inače, pod rukom nako mi se čini da je još jedna must have pelena. mekana je jako. pogodnost je da je možeš punit po potrebi jer je to pelena s džepom.
Nature Babies Lovables
slika
dominika, si za to da keljimo slike tih pelena koje šalješ?
Avatar
silki
ni kljun ni krila ni nogice
 
Postovi: 12826
Pridružen/a: 08 lip 2006, 15:04
Lokacija: kvatrić

Re: Testiranje pelena

PostPostao/la Kolberg » 28 srp 2012, 09:00

Može, i ako koja bude imala slikicu modela u tim pelenama onda je dobrodošla.
Veliki 2002 i mali 2009
veselo kupanje
Avatar
Kolberg
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2271
Pridružen/a: 22 stu 2001, 14:32
Lokacija: ispod podsusedskog mosta

Re: Testiranje pelena

PostPostao/la Kolberg » 28 srp 2012, 15:20

Cure samo mala najava, za oko dva tjedna testirat ćemo ovaj predivan prefold o bambusa. Imat ću sve tri veličine, al potrebna je snappy. Pa samo naglašavam da se pripremite.

slika

slika
Veliki 2002 i mali 2009
veselo kupanje
Avatar
Kolberg
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2271
Pridružen/a: 22 stu 2001, 14:32
Lokacija: ispod podsusedskog mosta

Re: Testiranje pelena

PostPostao/la silki » 30 srp 2012, 18:18

testirali smo novu close parent pop in bamboo
1.Dob i kilaža djeteta
mjesec i po' dana, cca 5kg
2.Prvi dojam
s obzirom da je stara verzija te pelene moja najdraža AIO pelena trebala je opravdati prethodnicu što je i uspjela. nova verzija ima vidna poboljšanja.
3.Ako je netko imao i staru Pop-in onda mala usporedba
dodan je red drukera više tako da je najmanja veličina ipak nešto manja od prethodnica. ušiveno je malo pojačanje unutar pelene kao dodatka sigurnost protiv curenja. sviđa mi je što je zaštita za čičak sada na sredini i puno bolje drži tako da se tokom pranja ne nakače ostale pelene :lol
jedino mi se čini da su ulošci nešto tanji nego na starima tako da ne bi bilo loše dodati nešto ako će biti u peleni malko dulje.
4.Lakoća rukovanja
:5 kao i kod stare verzije
Općenito dojmovi u korištenju, koliko dugo je izdržala, da li je jako ostavljala trag gumica i tako dalje.
sviđa mi se jako. trag gumica ne ostavlja al' moj je još žgoljo. u svakom slučaju i na maloj bebici se super da podesiti i ništa ne propušta. čak ni eksplozivnu kakicu :lol da, da, naravno da je opalio u testnu :lol
6. Pozitivne i negativne strane
mene oduševljava ta pelena jer ako se desi, kao meni jutros, da potrosi tri pelene u sat vremena dovoljno je smotat tetru i namjestiti je umjesto uložaka i imaš super rješenje.

slika
slika
slika

dominika, thnx :kiss
Avatar
silki
ni kljun ni krila ni nogice
 
Postovi: 12826
Pridružen/a: 08 lip 2006, 15:04
Lokacija: kvatrić

Re: Testiranje pelena

PostPostao/la Kolberg » 30 srp 2012, 18:37

Onda ce MB i ovu drugu?
Veliki 2002 i mali 2009
veselo kupanje
Avatar
Kolberg
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2271
Pridružen/a: 22 stu 2001, 14:32
Lokacija: ispod podsusedskog mosta

Re: Testiranje pelena

PostPostao/la Kolberg » 03 kol 2012, 19:14

Dok čekamo Malu Bornicu da nam opise dojam, molim ove (a ima ih ovdje) koji su imali zastitne vunene Storchenkinder da napišu nešto o njima. Može i usporedba sa drugim vunenim.thnx

slika
Veliki 2002 i mali 2009
veselo kupanje
Avatar
Kolberg
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2271
Pridružen/a: 22 stu 2001, 14:32
Lokacija: ispod podsusedskog mosta

Re: Testiranje pelena

PostPostao/la Kolberg » 03 kol 2012, 20:25

Jesu li nove ili rabljene?To je dosta bitno koliko su stare.
Veliki 2002 i mali 2009
veselo kupanje
Avatar
Kolberg
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2271
Pridružen/a: 22 stu 2001, 14:32
Lokacija: ispod podsusedskog mosta

Re: Testiranje pelena

PostPostao/la nevenera » 03 kol 2012, 20:46

rabljene. ali nemam pojma koliko su stare, nisam pitala a ni ne sjećam se od koga sam uzela :ajme
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: Testiranje pelena

PostPostao/la Kolberg » 03 kol 2012, 20:51

Ok, znaci da su vec bile lanolizirae vise puta, to je bitno :liza , a mogla bi samo nagađati od koga imas, ja se ne sjecam tko je sve uzeo :lol
Veliki 2002 i mali 2009
veselo kupanje
Avatar
Kolberg
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2271
Pridružen/a: 22 stu 2001, 14:32
Lokacija: ispod podsusedskog mosta

Re: Testiranje pelena

PostPostao/la nevenera » 03 kol 2012, 20:57

:ajme :hahaha
lanolizirala sam ih ja na smrt kad je damjan došao doma. :roll :ajme
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: Testiranje pelena

PostPostao/la silki » 03 kol 2012, 21:51

imam i ja M al' stribor neće još dugo u tu vel.
Avatar
silki
ni kljun ni krila ni nogice
 
Postovi: 12826
Pridružen/a: 08 lip 2006, 15:04
Lokacija: kvatrić

Re: Testiranje pelena

PostPostao/la Mala Bornica » 03 kol 2012, 22:51

Dominika, ja sam crvene uzela od tebe, velicina II, i jako mi se svidjaju. Za noc ih nisam koristila jer na onu hrpetinu ulozaka nisu stale. Za dan najdraza vunica, a posto su duple bile bi i za noc dobre. Sad su na knap, ne idu na svaku pelenu. U usporedbi sa disanom puno su manje glomazne, tj. uopce nisu glomazne.

Isprobali smo cp, sutra cu detalje. :dada
B, 2001.
E, 2002.
D, 2011.
Avatar
Mala Bornica
Sunčeko
 
Postovi: 15991
Pridružen/a: 08 tra 2001, 21:47

Re: Testiranje pelena

PostPostao/la Mrđi » 03 kol 2012, 23:59

Meni su ovo najbolji vuneni cover koji sam imala. Po svemu, ne propusta makar ih i slabo lanolizirala, pod rukom mekani, nema osipa, nema crvenila, ne osjeca se miris... ma za 10 su!
I posto sam ih unistila pranjem u masini (ne pitajte kako i zasto :roll ) recite mi gdje ih mogu opet naci? treba mi veličina za cca 10 kg, to je M?
Samo se srcem dobro vidi, bitno je očima nevidljivo. (Mali Princ)
Avatar
Mrđi
mami me el Camino
 
Postovi: 5995
Pridružen/a: 04 tra 2005, 15:29
Lokacija: s pogledom u nebo

Re: Testiranje pelena

PostPostao/la silki » 04 kol 2012, 06:52

mrđi, pa imaš ovdje :nata
http://www.eko-butik.com/platnene_pelene/zaštitne_gaćice/vuna
Avatar
silki
ni kljun ni krila ni nogice
 
Postovi: 12826
Pridružen/a: 08 lip 2006, 15:04
Lokacija: kvatrić

Re: Testiranje pelena

PostPostao/la Kolberg » 04 kol 2012, 08:50

E jeste lude :lol

Čitala sam na drugim forama da su se nakon godinu dna istrošile, izlizale, ali očito ih je netko baš puno koristio. Nije to sada antireklama, samo sam htjela čuti vaša iskustva, tko zna kako ljudi brinu o njima.
Veliki 2002 i mali 2009
veselo kupanje
Avatar
Kolberg
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2271
Pridružen/a: 22 stu 2001, 14:32
Lokacija: ispod podsusedskog mosta

Re: Testiranje pelena

PostPostao/la Mala Bornica » 04 kol 2012, 11:52

testirali smo novu close parent pop in bamboo
1.Dob i kilaža djeteta
9 mj. i 11 dana, 10.5kg
2.Prvi dojam
odlican prvi dojam, lijepa mekana pelenica
3.Ako je netko imao i staru Pop-in onda mala usporedba
dodan je red drukera više tako da je najmanja veličina ipak nešto manja od prethodnica. ušiveno je malo pojačanje unutar pelene kao dodatka sigurnost protiv curenja. sviđa mi je što je zaštita za čičak sada na sredini i puno bolje drži tako da se tokom pranja ne nakače ostale pelene
jedino mi se čini da su ulošci nešto tanji nego na starima tako da ne bi bilo loše dodati nešto ako će biti u peleni malko dulje.

silki je napisala kvotano, pa dodajem da mis e cini da je njena stara Pop-in starija od moje stare, jer moja stara ima isti broj redova drukera za nastimavanje velicine, i zastita za cicak je na sredini, kao i na novoj.

pojacanje unutar pelene mi se jako svidja, to je novo i meni, a ulosci jesu nesto tanji ali moje iskustvo govori da nista losije ne upijaju. david je u peleni bio punih 5 sati (produzila nam se setnja, na povratku kuci je zaspao i spavao 3 sata) i nista nije procurilo. cicak je malo deblji na novoj peleni (onaj dio za reguliranje sirine pelene) i to je dobro, olaksava nastimavanje, sto dosta znaci kad je beba neraspolozena na presvlacenje.
Edit: dodajem da je spajanje ulozaka malo izmjenjeno, na obje strane velikog uloska stavljena su po 2 drukera(na staroj su na jednoj strani 2 a na drugoj 3), tako da je svejedno na koju stranu se okrene ulozak, i manji se spaja na 1 druker a ne na 2. Znaci olaskano je slaganje pelene.
4.Lakoća rukovanja
dosta jednostavna za rukovanje, mada se ja ponekad borim sa uloscima, kada se mali vrti/dize/sjeda/place. (za nemirno dijete su pocketice jednostavnije.)
5. Općenito dojmovi u korištenju, koliko dugo je izdržala, da li je jako ostavljala trag gumica i tako dalje.
znaci, opci dojam je vrlo pozitivan, tragovi gumica nisu znacajni, malo je guza izguzvana zbog ulozaka, ali to nis ne smeta. izdrzala je 5 sati (david je odlucio postediti testnu pelenu, pa je nakon spavanja veliku nuzdu obavio kao veliki, u bukalin)
6. Pozitivne i negativne strane
mekana pelena, djeluje udobno. negativno bi eventualno bio to gornji ulozak nije fiksiran s obje strane pa kod presvlacenja ako dijete ne suradjuje moze biti borbe s namjestavanjem ulozaka. i to sto se veci ulozak na mjestima gdje je gumica dosta sporo susi (to kod stare, nova je sada na suncu, vidjet cu da li je isto).

uspjeli smo se poslikati lezecki, uz bratovu pomoc:

slika
david u akciji:
slika

i zadnja:
slika

malo su slike prevelike, maknut cu ih ako smeta, jer dok ih ja smanjim, pa stavim....
Zadnja izmjena: Mala Bornica; 08 kol 2012, 11:39; ukupno mijenjano 1 put/a.
B, 2001.
E, 2002.
D, 2011.
Avatar
Mala Bornica
Sunčeko
 
Postovi: 15991
Pridružen/a: 08 tra 2001, 21:47

Re: Testiranje pelena

PostPostao/la Mala Bornica » 06 kol 2012, 13:49

testirali smo Nature Babies Lovables pelenu i AppleCheeks veliki ulozak

1.Dob i kilaža djeteta
9 mjeseci i 14 dana, 10,5kg

2.Prvi dojam
odlican prvi dojam, mekana pocket pelena, djeluje jako udobno. ulozaj je super, veliki, mekan, i savrseno pristaje u djep pelene.

3.Lakoća rukovanja
nema nikakvih problem, jako se lijepo namjesta (jedino sto sam ja navikla da pelena ima isti sistem kopcanja s lijeve i desne strane, pa prvo namjestim desnu stranu pa lijevu, a ovdje treba obrnuto zbog cicka koji je tako nasiven. za vecu djecu pretpostavljam da ce moci bilo kako. ali to nije problem, samo napominjem sta sam primjetila kod montiranja)
ulozak kao sto sam rekla jako lijepo sjeda u djep pelene, sto olaksava namjestanje pelene.

4.Općenito dojmovi u korištenju, koliko dugo je izdržala, da li je jako ostavljala trag gumica i tako dalje.
daljnji dojmovi su isti kao i prvi dojam, jos i bolji. ulozak je stvarno dobroupijajuci. pelenu je nosio cca 3 sata, tragovi gumica neznatni.

5. Pozitivne i negativne strane
pozitivne: jednostavno se namjesta, pocketica je pa ulozak ne bjezi, a i ispiranje od kakice je lakse kad je ulozak "sakriven" (ovu pelenu je david i po tom pitanju testirao :)), mekana je. nije glomazna, djeluje udobno. ulozak je bez mane, ne treba dodavati nista i za duzi period nosenja.
negative strane nisam nasla:) edit: ipak jesam: premali je onaj cicak koji sluzi da se pelene u pranju ne zapetljaju, pa se otkaci.

slikice (povecala sam ih):
tesko ga je slikati dok lezi, ne voli lezati:
slika

slika

bljesti od blica, ali stvarno i je lijepa bijela :)
slika
Zadnja izmjena: Mala Bornica; 07 kol 2012, 17:23; ukupno mijenjano 2 put/a.
B, 2001.
E, 2002.
D, 2011.
Avatar
Mala Bornica
Sunčeko
 
Postovi: 15991
Pridružen/a: 08 tra 2001, 21:47

Re: Testiranje pelena

PostPostao/la Kolberg » 07 kol 2012, 16:42

A zaboravila sam reći, usput i molim ocjenu za cjenu Nature Babies Lovables - okvirno 125,00kn s PDV
Veliki 2002 i mali 2009
veselo kupanje
Avatar
Kolberg
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2271
Pridružen/a: 22 stu 2001, 14:32
Lokacija: ispod podsusedskog mosta

Re: Testiranje pelena

PostPostao/la Mala Bornica » 07 kol 2012, 17:19

dominika je napisao/la:A zaboravila sam reći, usput i molim ocjenu za cjenu Nature Babies Lovables - okvirno 125,00kn s PDV


Ja sam ju ocijenila par postova prije. Sad sam ju opranu slozila i idem dodati jednu stvar u ocjenu.
B, 2001.
E, 2002.
D, 2011.
Avatar
Mala Bornica
Sunčeko
 
Postovi: 15991
Pridružen/a: 08 tra 2001, 21:47

Re: Testiranje pelena

PostPostao/la nevenera » 08 kol 2012, 11:45

evo nas u coveru Storchenkinder
slika
dakle, nekoliko noći za redom, sve 5, ništa ne propušta.
ono što se meni sviđa jest što su jako visoko, imali smo vuneni cover od prešane vune, ala gaćice i jako nisko stoje, zna se desit da milimetar proviri pa da odatle iscuri litra. :ajme super stoje oko nogica i ništa ne može izletit. mekane su i nema nikakvih "smradova". :lol
ispod je bila obična fitted i jedan mali uložak i sve 5.
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: Testiranje pelena

PostPostao/la crna ofca » 08 kol 2012, 14:07

Stigao bambus prefold i vuneni cover isti kao Damjanov. Jedva čekam sve staviti u pogon. Samo da joj paše vunica :le trenutno spava pa ne možemo isprobati.
Nakon što sve isprobamo i operemo slijedi recenzija.
Nevenera maneken je presladak :luv
Expresička 2012 slika zimski mirišljavko 2015 slika
Avatar
crna ofca
hobitska stopala
 
Postovi: 722
Pridružen/a: 17 tra 2012, 13:24
Lokacija: zagrebačke spavaonice

Re: Testiranje pelena

PostPostao/la Kolberg » 08 kol 2012, 15:07

[b]Nevenera[/b presladak je maneken, kako se samo da uslikati :luv

Imam još dva prefolda od bambusa : M veličina - 34x40cm i L - 37x43 ( nek se javi sto kome treba za test). Uz ocjenu molim i komentar za cjene...a to bi bilo S: 50kn, M:51kn, L:52kn . Srednji dio je napravljen od 4 sloja bambusa. 85% bambus, 15% poliester . Naravno može poslužiti i kao dodatni uložak za pelenu.

slika
Veliki 2002 i mali 2009
veselo kupanje
Avatar
Kolberg
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2271
Pridružen/a: 22 stu 2001, 14:32
Lokacija: ispod podsusedskog mosta

Re: Testiranje pelena

PostPostao/la Kolberg » 08 kol 2012, 15:46

Ne znam dal to netko primjetio, u novim CP Pop-in ovaj mali ulozak moze se prevrnuti ispod velikog bez da se ga odpaja - nadam se da ste me skuzile sto hocu reci. Pa tako preko dana ovaj mali moze biti ispod ovog velikog, a preko noci izvadi se mali da se on stavi u dodatni nocni ulozak.
Veliki 2002 i mali 2009
veselo kupanje
Avatar
Kolberg
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2271
Pridružen/a: 22 stu 2001, 14:32
Lokacija: ispod podsusedskog mosta

Re: Testiranje pelena

PostPostao/la Kolberg » 08 kol 2012, 15:52

ok, sutra saljem....a ovaj crveni vuneni cover on ce Damjanu jos dugo posluziti. Ja se vise ne sjecam, dal ovaj cover sto ga ti imas ima rupicu u pasici gdje je gumica, da se moze gumica zavezati ili promjeniti na svoju sa dugmicem.
Veliki 2002 i mali 2009
veselo kupanje
Avatar
Kolberg
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2271
Pridružen/a: 22 stu 2001, 14:32
Lokacija: ispod podsusedskog mosta

Re: Testiranje pelena

PostPostao/la Mala Bornica » 08 kol 2012, 16:40

dominika je napisao/la:Ne znam dal to netko primjetio, u novim CP Pop-in ovaj mali ulozak moze se prevrnuti ispod velikog bez da se ga odpaja - nadam se da ste me skuzile sto hocu reci. Pa tako preko dana ovaj mali moze biti ispod ovog velikog, a preko noci izvadi se mali da se on stavi u dodatni nocni ulozak.


Meni to nije palo na pamet, a u stvari je super stvar jer onda moja borba s uloscima o kojoj pricam u ocjeni, ne drzi vise vodu jer ako je mali ulozak ispod velikog nema problema s bjezanjem ulozaka.
B, 2001.
E, 2002.
D, 2011.
Avatar
Mala Bornica
Sunčeko
 
Postovi: 15991
Pridružen/a: 08 tra 2001, 21:47

Re: Testiranje pelena

PostPostao/la nevenera » 10 kol 2012, 13:31

slike
slika slika
slika
slika slika
slika

ocijena
1.Dob i kilaža djeteta
4 mj oko 7,5-8 kg
2.Prvi dojam
uočiljivo je poboljšanje odmah na prvu u odnosu na staru verziju. boja mi je mrak. izgleda preslatko.
3.Ako je netko imao i staru Pop-in onda mala usporedba
sviđa mi se dio oko struka, super se može namjestit. drukeri dobro drže, meni se ulošci čine mekši od prethodnih, iako jesu mrvu tanji ali super super super upijaju.
4.Lakoća rukovanja
kraljica lakoće rukovanja, nema nikakve frke, samo se stavi i to je to, nema potezanja, namještanja niti išta.
5.Općenito dojmovi u korištenju, koliko dugo je izdržala, da li je jako ostavljala trag gumica i tako dalje.
stavljena je oko 7.30 ujutro pa do 11 (zaglavili u bolnici na pregledu), izdržala je bez problema, unutra su bili samo njeni ulošci, nikakve dodatke nisam stavljala. guza je bila malo zgužvana i trag gumice se vidi ali mislim da nije to pelene nego sam ja dosta stisla a i moj ima debele kolutove. sušenje - jedno popodne (sunačana strana, vjetar)
6. Pozitivne i negativne strane
pozitivne strane su što drži jako dugo, dobro se namjesti, sve lijepo paše. negativno je eventualno taj trag gumice.


Nature Babies Lovables s AppleCheeks velikim uloškom
1.Dob i kilaža djeteta
4 mj oko 7,5-8 kg
2.Prvi dojam
što se pelene tiče, jako je mekana na dodir, izgleda jako udobno i prirodno, kao mala ovčica. uložak izgleda jako debelo, a mekan je dosta. pelena ima krilca oko nogica što je meni bitno.
4.Lakoća rukovanja
čini se da je L veličina pelene jer nisam mogla dobro namjestit da ne "puše" oko nogica. dio oko struka se super namjesti. čičak dobro drži i pelena lijepo stoji.
5.Općenito dojmovi u korištenju, koliko dugo je izdržala, da li je jako ostavljala trag gumica i tako dalje.
jako mekana pelena, jako lijepog izgleda, super stoji, damjan je uživao u njoj. nema tragova gumice a uložak je predobar, izdržao je cijelo spavanje i 3 dojenja (to kao da je cijelu noć izdržao). sušenje - jedno popodne (sunačana strana, vjetar)
6. Pozitivne i negativne strane
pozitivna strana je mekoća, to što ima red krilaca oko nogice. ne vidim negativne strane jer nam je malo prevelika :lol


ocijena
prefold pupekoopl
1.Dob i kilaža djeteta
4 mj oko 7,5-8 kg
2.Prvi dojam
premekani bambus. ugodan pod rukom :luv
4.Lakoća rukovanja
nije mi bilo lako namjestit prefold s snappyjem. jel to do damjana koji se koprca, jel to do mene :ajme trebalo mi je malo vremena da namjestim
5.Općenito dojmovi u korištenju, koliko dugo je izdržala, da li je jako ostavljala trag gumica i tako dalje.
mali problemi pri montiranju. radije bih je koristila za punjenje poketica nego sa snappy :ajme nekako kao da sam bolje namještala tetre s snappy od ovog, makar, dijete je veće. nema nikakvih tragova. premekani bambus. izdržalo je nekih 3h (promijenila sam tad). preko je išao flis cover. nije bilo curenja. super je upilo. sušenje - jedno popodne (sunačana strana, vjetar)
6. Pozitivne i negativne strane
pozitivno je mekanost, prirodni materijal, jako ugodno pod rukom. negativna strana je nespretno montiranje.
dodam još komentar o sušenju kad se osuše
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Sljedeća

Natrag na Platnene pelene

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.

cron