Sada je: 28 ožu 2024, 13:56.

I "čuda" se događaju?

Moderator/ica: direktorica svemira

I "čuda" se događaju?

PostPostao/la Ninči » 28 lip 2007, 19:29

Molim lijepo sve članice kojima treba broj da se za isti obrate direktno autorici teme ili sjemenki na pp, a ne ostavljanjem komentara na temi.

Moderatorica



Ne znam gdje bih ovu temu smjestila, pa ako sam pogriješila, molim moderatore da je premjeste

Znam da će možda nekima zvučati smiješno, ali svejedno želim iznijeti ono što gledam već mjesecima. I meni je bilo jako smiješno dok nisam vidjela toliko slučajeva na svoje oči

U pitanju su iskustva mojih prijatelja kojima sam ja svjedočila.

1. slučaj:
U braku su bili 3 godine....ona je stalno hodala oko ginekologa. Imala je neprohodan jajovod, neke ciste...ne znam ni ja šta sve ne. On je imao nekakvih problema sa prostatom . Jako su htjeli bebu, ali je doktor mojoj prijateljici rekao da će sve to morati liječiti dugo, dugo i da se bebi može nadati tek za nekih 5 godina
Tada je njen muž čuo od svog radnog kolege za travarku koja je njemu i suprugi pomogla isto riješiti neke probleme. Kako su već bili očajni, uzeo je broj telefona i odlučili su nazvati ženu. Kaže moja prijateljica da je nazvala ženu i ova joj je sama ispričala šta joj je....sve točno što piše u nalazima . Pila je te neke čajeve koje joj je slala i dva mjeseca nakon toga evo trudna je. Kaže da je nazvala ženu pretprošli tjedan da se naruči i žena joj kaže da se ne treba naručivati više, da je sada sve u redu. Tek žena odjednom kaže: Ček, ček, pa ti si trudna. Kaže moja prijateljica: Ja kad nisam upala u nesvjest od šoka . Uglavnom, kaže njoj žena da napravi test ako joj ne vjeruje....ona napravi test i na testu se odmah pokaže da je trudna . I trudna je....već 2 mjeseca

2. slučaj
Naša vjenčana kuma i kum....u braku godinu dana, bebe nema....isto redovno posjećuje ginekologa, koji joj kaže da ima neprohodne jajnike i jajovod ( ne znam vam ja te stručne definicije )....uglavnom, isto tako će biti teško joj zatrudniti. Ona čuje na nekoj stotoj strani za istu tu travarku kako je pomogla nekome i nazove....žena joj isto na telefon ispriča njen nalaz :shock: Pila je čaj jedan mjesec i ostala trudna . Sad je pred porodom

3. slučaj
Od te moje kume prijateljica....isto nije mogla ostati trudna, isto problemi kao i kod moje kume, plus još uz to- njen muž ima neki mali postotak živih spermatozoida. Žena uzela broj, sve joj isto rečeno šta su joj i doktori rekli, pila čajeve i nakon par mjeseci isto tako trudna.

4.slučaj
Od moje svekrve prijateljice sin i njegova žena....dvije godine u braku, bez bebe....njoj svi nalazi uredni....on neplodan....jako mali broj živih spermatozoida. Dobiju od nekoga broj te žene, nazovu, žena sve lijepo kaže kako su i doktori rekli....pošalje njemu čaj da pije. Nakon 2 mjeseca, ona trudna

5.slučaj
Moja mama....mrzi doktore i nikad ne ide kod njih :D nazove tu ženu, žena joj kaže da ima tešku upalu uha i da ode brzo kod doktora po antibiotike :roll: Moja mama ode, doktor je pregleda, ponovi što je i žena rekla i da joj antibiotike.


Eto, to su slučajevi za koje ja znam da su rezultirali 100 postotnom pomoći...a da ne pričam da svaki od njih zna još neke ljude koji su im i rekli za tu ženu baš zato što je i njima pomogla :roll:

Ono što je mene potaklo da se zamislim je par stvari:
1. ta se žena nigdje ne reklamira....niti u jednim novinama, niti na jednom radiu (svi znamo za agenciju Zvezdano Oko ). O njoj se glas širi tako što pomogne ljudima, pa ljudi daju njen broj drugim ljudima kojima treba pomoć.
2. svi ti slučajevi za koje znam da je riješila i da su se doktori čudom čudili kako je moglo to biti riješeno tako brzo(neki čak nisu imali ni šanse da riješe svoj problem).
3. sjetim se ponekad priča svoje bake i bake MM-a....kako je prije u svakom selu bila travarka koja je liječila ljude iz sela. MM-u npr. kada je bio mali, doktori nisu znali što mu je i nisu ga znali izlječiti, a takva ga je seoska travarka izlječila u roku par dana.

Ne želim nikoga reklamirati pa neću spominjati ni ime žene, niti otkud je....jer njoj očito reklama ni ne treba :mrgreen:

Ne znam, ali što vi mislite o ovome? Malo previše "slučajnosti"
Avatar
Ninči
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 77
Pridružen/a: 04 sij 2007, 05:45
Lokacija: Zagreb

PostPostao/la direktorica svemira » 29 lip 2007, 00:29

Na trenutak sam pomislila da pises o meni :mrgreen: .
Avatar
direktorica svemira
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1022
Pridružen/a: 07 sij 2003, 23:48

PostPostao/la Ninči » 29 lip 2007, 00:36

Se zezaš ili stvarno? :D
Avatar
Ninči
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 77
Pridružen/a: 04 sij 2007, 05:45
Lokacija: Zagreb

PostPostao/la Mak » 30 lip 2007, 06:46

Na trenutak sam pomislila da je i mamina upala uha zavrsila trudnocom :rolf
Avatar
Mak
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 583
Pridružen/a: 03 vel 2007, 12:11

PostPostao/la Ninči » 30 lip 2007, 18:59

:D :D :D Mama je ipak prestara za trudnoću :mrgreen:
Avatar
Ninči
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 77
Pridružen/a: 04 sij 2007, 05:45
Lokacija: Zagreb

PostPostao/la direktorica svemira » 30 lip 2007, 19:00

Na trenutak sam pomislila da je i mamina upala uha zavrsila trudnocom


:rolf :klanja
Avatar
direktorica svemira
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1022
Pridružen/a: 07 sij 2003, 23:48

PostPostao/la sjemenka » 30 lip 2007, 19:23

Dobro, daj nam broj, ime, lokaciju te travarke.
Znam ja još neke koji već 10 godina pokušavaju zatrudnjeti pa ništa.
Ako uspiju, odmah ti se dopišem na topic. :drink
M. i R. 9.6.2005.
V. 19.11.2009.
Avatar
sjemenka
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 543
Pridružen/a: 14 srp 2006, 11:05
Lokacija: Zg

PostPostao/la Ninči » 30 lip 2007, 20:54

Vidim da se neki sprdaju sa temom :mrgreen: To sam i očekivala :mrgreen:

Broj, ime, adresa....nije ovo reklama ;-) Samo vjerujem da na forumu sa ovoliko žena mora biti još koja da je imala iskustva s time ;-) No ne čudi me što se ne žele javiti :drink
Avatar
Ninči
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 77
Pridružen/a: 04 sij 2007, 05:45
Lokacija: Zagreb

PostPostao/la direktorica svemira » 30 lip 2007, 21:28

Cuj, ja se sprdam, jer se volim sprdati, ne zato sto ne vjerujem. I sama se bavim aromaterapijom, fitoteapijom, refleksoterapijom, bla-bla, a tesko da bi se time bavila da mislim da je sve to prodavanje muda pod bubrege.
Avatar
direktorica svemira
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1022
Pridružen/a: 07 sij 2003, 23:48

PostPostao/la Ninči » 30 lip 2007, 23:08

Čuj, nisam ni rekla da me zanima zašto se sprdaš :mrgreen: Niti me boli što se netko sprda :mrgreen:

A tko želi broj uvijek ga dobije na PP ;-)
Avatar
Ninči
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 77
Pridružen/a: 04 sij 2007, 05:45
Lokacija: Zagreb

PostPostao/la Gloria's Mum » 31 kol 2007, 18:38

Ninci jel ona u Zg?
Jel naplacuje preglede?
Ili samo cajeve?
Jeli skupo?
Gloria-28.01.2005
Laura-26.12.2007
Nella-11.09.2011
Avatar
Gloria's Mum
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1781
Pridružen/a: 25 pro 2006, 16:49
Lokacija: Sweden

PostPostao/la Patagonia » 31 kol 2007, 21:23

Ja znam za sličan slučaj. Kćer od gospođe koja mi je spremala nije nakon 4 godine braka mogla zatrudniti. U mužu je bio problem. Išla je nekakvim travarima i brzo ostala trudna. :dunno
slika slika slika
Avatar
Patagonia
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 669
Pridružen/a: 10 srp 2001, 00:07
Lokacija: Zagreb

PostPostao/la Mica » 31 kol 2007, 22:00

Nije da mi nije drago zbog svih tih magičnih trudnoća,ali....podsjete me da se to čudo meni neće desiti...ostanem nekako prazna...
Duboko u srcu vjeruj da nešto divno treba da se desi...
Ja-ok,on-astenoterato
Desilo se:))...
Jedno oko 2009
Drugo oko 2012
Avatar
Mica
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 160
Pridružen/a: 01 sij 2007, 20:01

PostPostao/la Nina11 » 01 ruj 2007, 17:32

Moja sestrična nakon prve normalne trudnoće nije mogla ostat trudna,problam je bio u njoj i njemu.Nakon dvije neuspjele umjetne oplodnje potražili su savjet travara, što je uskoro pokazalo rezultat i sad imaju tri prekrasne curice.

U snagu i moć prirode definitivno vjerujem.
Avatar
Nina11
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 52
Pridružen/a: 21 lis 2005, 01:03

PostPostao/la jukica » 02 ruj 2007, 23:26

Moj rođak i njegova žena bili su u braku oko 5 godina i nisu mogli imati djece.Otišli su kod nekog travara koji je i ginekolog po struci,dobili čajeve i nakon 2 mjeseca žena ostane trudna.Rodio se sinčić.Nakon 3 godine opet odu kod ovog travara-liječnika i žena opet zatrudni.Sada imaju 2 sinčića. :mah
Avatar
jukica
rađam djecu u XXL veličini
 
Postovi: 423
Pridružen/a: 18 ožu 2007, 17:46
Lokacija: Federacija

PostPostao/la Rimaithor » 20 ruj 2007, 15:30

Ninči, ja ti vjerujem, i zato te molim da mi posaljes na PP malo vise info o toj travarki (kako do nje itmsl.) za jednu moju dragu prijateljicu... :3srca
Avatar
Rimaithor
Ljupka Heidi
 
Postovi: 14734
Pridružen/a: 03 sij 2004, 10:18
Lokacija: Dragons' Den

PostPostao/la TmamaKiN2 » 21 ruj 2007, 21:09

Ninci, a jel ona lijeci samo neplodnost ili jos i nesto drugo? konkretno, pisala sam na bubinima, imam uzasnh problema sa sinusima, nema sto ne bih probala nakon ovog zadnji put :drink
BUDILICE I MARATONCI
skolarka K 10/2001
skolarac-maratonac N 07/2003
Avatar
TmamaKiN2
puna razumijevanja
 
Postovi: 8490
Pridružen/a: 23 stu 2004, 12:26
Lokacija: Tresnjevacka dotepenka

PostPostao/la bambolina » 24 ruj 2007, 10:32

Ninči može i meni na PP za travarku?
Nasi kumovi vec godinama pokusavaju ali nista!
Hvala unaprijed!
Avatar
bambolina
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 213
Pridružen/a: 31 kol 2007, 11:31

PostPostao/la Henrietta » 26 ruj 2007, 12:05

I ja molim broj, dvoje dobrih ljudi već 10 g. pokušavaju dobiti dijete a godine idu.... Hvala
Avatar
Henrietta
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1370
Pridružen/a: 24 sij 2007, 12:17
Lokacija: Na sunčanoj strani ulice..

PostPostao/la Chris01 » 11 lis 2007, 14:31

Može i meni na PP za travarku?
Chris01
 

PostPostao/la dragamama » 11 lis 2007, 16:53

Halo ninči nadam se da uskoro budeš navraćala na forum.Imam prijateljicu koja je u braku 4 godine i od samoga početka pokušava ostati trudna i ništa.Već je dva puta pala u gadnu depresiju.
Osim toga moja beba ima problema sa sluhom pa me eto zanima može li i tu pomoći.Njemu je tek pet mjeseci.
Eh samo da pripomnem ja jako vjerujem u čuda al ne želim sjediti i čekati da se dogode sama od sebe.
I tak...
dragamama
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 1
Pridružen/a: 11 lis 2007, 08:43

PostPostao/la Sandra028 » 13 lis 2007, 19:13

što mislim?
ne vjerujem u to- možda zato što sam prošla trnovit put neplodnosti.
u svakom slučaju, veseli me da su ljudi iz tvoje priče ipak postali roditelji :mah
http://i267.photobucket.com/albums/ii29 ... no9pb5.jpg
+BRUNO, 10.05.2008.
"...Da te bar mogu poljubiti
Bez loših sjećanja na hladna proljeća
Bez slike stradanja
Što se baš na nas zalijepe..."
Avatar
Sandra028
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 265
Pridružen/a: 08 kol 2001, 21:49
Lokacija: Zagreb

PostPostao/la sandra i marko » 16 lis 2007, 10:47

Ja sam nakon dva spontana uzela knjigu u ruke i sama sebi zmučkala čaj ostala trudna i rodila. Ima li veze :dunno No prabaka mog muža je bila travarka i neki njeni recepti (jako malo nažalost) su nam ostali i rade.
Vjerujem u pripodu (pa na kraju kako su nastali antibiotici?) no problem je u hrpi hoštalplera što debelo naplačuju vodu ......
Imam poznanicu koja je već 100 puta bila na UO i ništa a nema problema.
Molim telefonček da joj dam nek proba nemre škoditi.
slika
Avatar
sandra i marko
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 235
Pridružen/a: 13 pro 2006, 22:41
Lokacija: zagreb

PostPostao/la Dinky2001 » 21 lis 2007, 13:59

Eto i ja bi te ljubazno molila za kontakt te gospode. Evo i sad pijem caj (kamilica), kupila onaj grijac vode pa mi fora ;-) . Nista me na kosta probat :juhu
U bilo kojem skupu podataka onaj podatak koji je najociglednije ispravan, bez ikakve potrebe za provjerom, jest greska.
Avatar
Dinky2001
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 100
Pridružen/a: 26 ruj 2001, 23:39
Lokacija: Dubrovnik

PostPostao/la Virtuallmommy » 21 lis 2007, 22:02

Molim i meni broj. Možda ima kakav dobar čaj i za druge stvari, recimo migrene. To bi mi jako dobro došlo.
Avatar
Virtuallmommy
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 167
Pridružen/a: 01 sij 2006, 19:47
Lokacija: U gradu, na brdu

PostPostao/la vhrgovi4 » 24 lis 2007, 14:55

I ja lijepo molim broj na PP ako može, jer već 8 godina muku mučimo sa neplodnosti, a i suprug ima e. colli, pa nikako na kraj s mukama. :3srca

Već smo stvarno jadni, i dobro bi nam došlo za probati i nešto drugo, jer mislim da će mi antibiotici uništiti suprugova jetra :juhu :mah :3srca
slika
Avatar
vhrgovi4
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 8
Pridružen/a: 06 tra 2007, 10:42
Lokacija: Lijepo naše Međimurje

PostPostao/la ivanaibruno » 03 stu 2007, 23:36

daj vamo na PP neke podatke. zanima me za sebe
Avatar
ivanaibruno
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 548
Pridružen/a: 22 svi 2004, 20:38

PostPostao/la cry3 » 04 stu 2007, 23:51

Što ja mislim?

Vjerujem...nekako sam sve skeptičnija prema današnjoj medicini i sve više se okrećem prema alternativi. I ja bih telefon.
Viktor*25.03.2007.
Mamina sam jubav!
Avatar
cry3
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 132
Pridružen/a: 19 kol 2005, 19:38
Lokacija: Trogir

PostPostao/la leonardaj » 07 stu 2007, 07:59

Vjerujem da ima ljudi koji znaju kako pomoći,ali vjerujem da ima i varalica.Mislim da i cijena "lječenja" puno govori o tome jel prevara ili ne.
Molim te broj na PP,da probam nazvati za svoju mamu.
slika
Avatar
leonardaj
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 159
Pridružen/a: 03 stu 2006, 11:22
Lokacija: Zagreb

PostPostao/la patiently » 07 stu 2007, 14:10

i ja bi rado htjela kontakt...ništa ne košta pokušati....
molim te pošalji ga i meni na pp
:3srca
"Radosno srce nastaje, naravno, samo od onog srca koje izgara od ljubavi." - Majka Tereza
Avatar
patiently
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 1
Pridružen/a: 06 ruj 2007, 13:51
Lokacija: na čekanju

Sljedeća

Natrag na Bakina apoteka

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.