Sada je: 28 ožu 2024, 10:03.

Matej - 24 tj. i 850 gr

Mi smo mali, veliki borci.

Moderator/ica: nadicab

Re: Matej - 24 tj. i 850 gr

PostPostao/la MaMi » 12 vel 2008, 23:54

M. ne možeš nikako ugurati ništa u usta, mislimo da po mirisu osjeti da je hrana i neće. Inače sve drugo gura u usta i liže. Malo (zapravo puno) smo ludi od takve prehrane, a osobito mi svekrva diže tlak sa savjetima :baba .
Lucija, zar ne bi trebali dobiti još tri doze Synagisa (veljača, ožujak i travanj)? Ili ste za veljaču već primili? Naš je dr bio dobar pa je razdijelio sva cjepiva tj. pocijepio je više djece od dobivenih doza, pa mu sada u HZZO-u ne daju više. Ovaj tjedan bi trebali saznati što će biti s dozom za veljaču.
Inače, Synagis bi se trebao dati u 7, a ne u 5 doza, no eto ovdje trebaš biti i tim što dobiješ. Prva doza bi, naime, trebala ići 15.10., a zadnja 15.4.
21 gram
Avatar
MaMi
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 491
Pridružen/a: 21 sij 2008, 18:33
Lokacija: zg županija

Re: Matej - 24 tj. i 850 gr

PostPostao/la mmm3m » 13 vel 2008, 00:14

Ovdje se cjepi prvi put onda kad se pojavi prvi primjer RSV,a zadnji put kad 1 mjesec nema oboljelih od RSV-a.Moze biti 7 puta,6,5....
Mia,rodjena u 25 tjednu,810g,32cm :)
Matea-1991~~Marina-1999~~Mia-2006
"Maristella"miris mora,lavande i ruzmarina
Avatar
mmm3m
splitska nevista
 
Postovi: 1296
Pridružen/a: 24 vel 2007, 16:05
Lokacija: Slovenia

Re: Matej - 24 tj. i 850 gr

PostPostao/la MaMi » 13 vel 2008, 00:55

Vi ste Europa, mi, na žalost, Balkan pozicijski i u glavama mnogih.
Zato stižemo malo na odmor koncem veljače kod Domančića u Kranjsku Goru. Po novinama piše da su bili tamo i Ivano Balić i Janica Kostelić i Ana Jelušić... Evo sada će moći pisati kako smo bili i mi :sala
21 gram
Avatar
MaMi
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 491
Pridružen/a: 21 sij 2008, 18:33
Lokacija: zg županija

Re: Matej - 24 tj. i 850 gr

PostPostao/la lucija05 » 13 vel 2008, 11:50

Mi smo prvu dozu synagisa primili krajem 11, slijedeći tjedan idemo po četvrtu dozu i zadnja 5. je u travnju.
Nego kad smo već kod synagisa, do koliko starosti se on prima, tj. da li bi ga trebo primati i slijedeću zimu?
veliki šećer, škorpija, 2004.
mali šećer, još jedna škorpijica, 2007.
Avatar
lucija05
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 107
Pridružen/a: 07 stu 2007, 10:53

Re: Matej - 24 tj. i 850 gr

PostPostao/la mmm3m » 13 vel 2008, 11:58

lucija05 je napisao/la:Mi smo prvu dozu synagisa primili krajem 11, slijedeći tjedan idemo po četvrtu dozu i zadnja 5. je u travnju.
Nego kad smo već kod synagisa, do koliko starosti se on prima, tj. da li bi ga trebo primati i slijedeću zimu?

Dobiva se do 1 godine starosti(obavezno) druge godine dobivaju oni koji imaju probleme sa plucima,ceste bronhitise..Posle dve godine
se nedaje jer tada ako dijete dobije RSV preboli to kao jacu prehladu bez komplikacija.
Mia,rodjena u 25 tjednu,810g,32cm :)
Matea-1991~~Marina-1999~~Mia-2006
"Maristella"miris mora,lavande i ruzmarina
Avatar
mmm3m
splitska nevista
 
Postovi: 1296
Pridružen/a: 24 vel 2007, 16:05
Lokacija: Slovenia

Re: Matej - 24 tj. i 850 gr

PostPostao/la nadicab » 13 vel 2008, 12:27

to jeste karkeristično za vosokoneurorizičnu djecu da imaju problem senzorike - znači dodiri i okusi.
Žvakanje je jako važno i radi budućeg govora. Denis je prožvakao nakon što smo s njime radili masažu predjela oko ustiju. On je do tada povraćao svaki nemiksani komadić. Dugo nije voliio kremaste kolače jer mu se gadio taj gnjecavi okus kao i banana. Volio je konkretne osjete tipa jabuka, korica kruga i da- špek i čvarke :nana
Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree, it will live its whole life believing that it is stupid. - Albert Einstein
Denis, 16.05.2000.
http://www.udruga-oko.hr
Avatar
nadicab
Prepečena plavuša
 
Postovi: 17714
Pridružen/a: 04 svi 2001, 00:17
Lokacija: Zagreb, Kvatrić

Re: Matej - 24 tj. i 850 gr

PostPostao/la MaMi » 13 vel 2008, 13:29

Kako ste masirali? Ja M-u idem oko usta prstom i vlažnom maramicom (to ga jako zabavlja, plazi jezik ). To je moja vizija masaže jer sam čitala da pomaže a nitko nam nije ništa pokazao.
21 gram
Avatar
MaMi
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 491
Pridružen/a: 21 sij 2008, 18:33
Lokacija: zg županija

Re: Matej - 24 tj. i 850 gr

PostPostao/la Miki » 13 vel 2008, 15:33

nadicab je napisao/la:to jeste karkeristično za vosokoneurorizičnu djecu da imaju problem senzorike - znači dodiri i okusi.
Žvakanje je jako važno i radi budućeg govora. Denis je prožvakao nakon što smo s njime radili masažu predjela oko ustiju. On je do tada povraćao svaki nemiksani komadić. Dugo nije voliio kremaste kolače jer mu se gadio taj gnjecavi okus kao i banana. Volio je konkretne osjete tipa jabuka, korica kruga i da- špek i čvarke :nana


sjećam se te masaže, dobili smo u Maloj kući (između ostalog) i isprintan opis te masaže lica :klanja
mi to na kraju nismo morali ni raditi (jesam malo, više preventivno) jer nela zna žvakati
nama su problem okusi :roll: jer je trenutno u nekom svom štrajku :whew i neće ništa novo probati, a i od poznatih stvari je počela odbijati npr. mrkvu
mislim da je to kod nje neka faza nevezana uz neurorizik, jer prije nismo imali problema s novim okusima (ali bananu nije dugo htjela jesti) - mislim da smo isto u Maloj kući (ali to stvarno nisam više sigurna, prošlo je više od godinu i po dana od tada :oops: ) dobili savjet da joj na jezik stavljamo razne okuse, npr. zrno soli, zrno šećera, pa bi liznula krišku limuna i sl ... - uglavnom, to nam je bilo super, sama nadohrana je krenula bez problema, jela je voće, jogurte, ma super - i taman kad smo se poveselili, počeli su izbijati zubići (prvi s ravno 15,5 mjeseci :1 :mrgreen: ) pa su počeli prvi problemi i sad kad su joj ove jeseni počele ići četvorke (trojke još nemamo :mrgreen:) - totalni kaos, ništa neće
"All you need is faith and trust... and a little bit of pixie dust!" --Peter Pan

:lebdi
Avatar
Miki
Samsungova kuharica
 
Postovi: 2164
Pridružen/a: 18 ožu 2003, 12:51
Lokacija: sidi di si, jer kaki si, ni za di si nisi

Re: Matej - 24 tj. i 850 gr

PostPostao/la lucija05 » 13 vel 2008, 20:24

Miki čini mi se da odbijanje nove hrane i odbacivanje nečega što je već jela nema baš puno veze s neurorizičnom djecom, jer to se meni isto dešava s starijim i dan danas, više i različitije je jeo s godinu dana nego danas s tri. A dijete ima svoj stav
veliki šećer, škorpija, 2004.
mali šećer, još jedna škorpijica, 2007.
Avatar
lucija05
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 107
Pridružen/a: 07 stu 2007, 10:53

Re: Matej - 24 tj. i 850 gr

PostPostao/la mmm3m » 13 vel 2008, 22:30

Miki je napisao/la:(trojke još nemamo :mrgreen:) - totalni kaos, ništa neće

Mia ima 25mjeseci pa trojki nema,ima 4-e a od trojki ni T :) ali to je nesprecava da obozava jesti meso :mrgreen:
Mia,rodjena u 25 tjednu,810g,32cm :)
Matea-1991~~Marina-1999~~Mia-2006
"Maristella"miris mora,lavande i ruzmarina
Avatar
mmm3m
splitska nevista
 
Postovi: 1296
Pridružen/a: 24 vel 2007, 16:05
Lokacija: Slovenia

Re: Matej - 24 tj. i 850 gr

PostPostao/la MaMi » 13 vel 2008, 23:10

Miki hvala, baš idući tjedan bi trebali ići logopedici u Malu kuću vezano uz hranjenje, pa ako ništa ne pokaže ja ću pitati.
21 gram
Avatar
MaMi
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 491
Pridružen/a: 21 sij 2008, 18:33
Lokacija: zg županija

Re: Matej - 24 tj. i 850 gr

PostPostao/la Tonka.M » 19 tra 2008, 21:41

Evo baš sam ponovno pročitala cijeli vaš topik i nadam se da ćete uskoro dobiti tu tešku bitku s našom birokracijom i da će malom Mateju biti napokon dodijeljena pužnica!
ali nisam shvatila kakav je to CMV virus koji je Matej dobio prilikom transfuzije? Naime uopće nisam bila upoznata s činjecimo da je to u današnje vrijeme moguće, da se krv ne testira dovoljno :shock:

I nije mi jasno kako ti ga nisu dali dodirivati u inkubatoru :shock: (koliko sam shvatila na Svetom Duhu)? Pa na Rebru baš ohrabruju roditelje na maženje, moram reći da su tamo svi strašno ljubazni (to je barem moje iskustvo), smješak je svima na licu, sestre će objasniti sve što ih se pita, jedino su škrti s informacijama o pretragama koje rade, za sve ja moram sama pitati, a iskreno ja ni ne znam koje sve pretrage rade (osim UZVa pluća i pregleda očiju).
I nekako sam se nadala da bi mi rekli da nešto ne valja, a onda pročitam kod tebe za onu *** (neću psovati, ali svašta ružno mislim o njoj) od doktorice koja vam "nije imala srca" reć da Mateu nešto nije u redu sa sluhom :shock:
MOŽEŠ TI TO!
_________________________________________
Teo - 29. tjedan - 1510g - 13.03.2008.

* Noa - mali anđeo - 19.10.2011.
Avatar
Tonka.M
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2485
Pridružen/a: 18 tra 2008, 12:22
Lokacija: tražim se

Re: Matej - 24 tj. i 850 gr

PostPostao/la MaMi » 19 tra 2008, 22:59

CMV je citomegalovirus. Nezgodan je ako ga se pokupi u trudnoći jer šteti bebi. Druga je mogućnost da budeš peh kao moj Matej pa ga dobiješ transfuzijom krvi. CMV je izaziva blagu virozu kod nas dobrog imuniteta no kod onih imunokompromitiranih (nerođene, nedonoščad, AIDS...) izaziva nevolje od kojih je zapravo gluhoća relativno blaga posljedica (Matej je gluh). CMV može zahvatiti oči, bubrege, jetru, mozak (tu su, naravno, posljedice najteže).
Kod nas se krv testira na hepatitis i AIDS i to je to.
Na "Sv. Duhu" u vrijeme kada se Matej rodio vladala je čudna šefica od koje su svi strahovala i bila je prilično neljubazna prema roditeljima. Djetetu zaista nisi smio previše priči, kada smo bili pokraj inkubatora uvijek bila sestra s nama tih 3-4 minute da valjda nešto ne prčkamo po aparatima.
A od dr Bošnjak s Goljaka koja nam je zatajila tu informaciju ja nemam više ništa za reći osim da je psihički razdrmana. Kasnije smo doznali da mi nismo jedini roditelji kojima je prešutila da im s djetetom nešto ne valja (jednim roditeljima nije rekla da im kćer ima multiplu sklerozu).

No, to su neka loša iskustva. Zato sada uživamo s Matejom, kada se nasmije sav se rastopiš i čovjek polako zaboravlja sve muke koje je prošao nakon što se je rodio.
21 gram
Avatar
MaMi
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 491
Pridružen/a: 21 sij 2008, 18:33
Lokacija: zg županija

Re: Matej - 24 tj. i 850 gr

PostPostao/la sjemenka » 20 tra 2008, 00:47

A od dr Bošnjak s Goljaka koja nam je zatajila tu informaciju ja nemam više ništa za reći osim da je psihički razdrmana. Kasnije smo doznali da mi nismo jedini roditelji kojima je prešutila da im s djetetom nešto ne valja (jednim roditeljima nije rekla da im kćer ima multiplu sklerozu).

Na Goljaku su dvije dr. Bošnjak, rade uzv mozga. Jedna radi, jedna očitava. Jedna je prof. jedna ne znam. Ako je to ona za koju ja mislim da je, nama je poštom poslala da nam mali ima externi hidrocefalus. Kad sam je pitala zašto nam nije rekla na licu mjesta za vrijeme uzv-a, rekla je da smo bili malo nervozni pa nam nije htjela reći, :shock: :stup Sreća pa postoji internet pa smo se informirali da taj oblik nije strašan, ali mogla bih je zadaviti za prešućivanje informacija. :svadja
Ljubi Mateja. :3srca :hug
Jel ima netko skenirane te vježbe žvakanja pa da mi može poslati na mail? Naime, mi ćemo skoro 3 godine, ali jedan malac mi ne žvače baš i dosta zaostaje za bratom u govoru. Logopedica je rekla da je sve ok prije godinu dana. :roll:
M. i R. 9.6.2005.
V. 19.11.2009.
Avatar
sjemenka
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 543
Pridružen/a: 14 srp 2006, 11:05
Lokacija: Zg

Re: Matej - 24 tj. i 850 gr

PostPostao/la MaMi » 20 tra 2008, 22:18

Nisam znala da su dvije Bošnjak na Goljaku iako mi je netko rekao da ih ima ukupno pet Bošnjakica koje rade s djecom. Ova naša koja zna kako se postaviti u kojem trenutku je dr Bošnjak-Nađ i mi smo se na njezin postupak žalili Hrvatskoj liječničkoj komori. Ne očekujem da će se njoj išta destiti pa čak niti da će ju Vijeće za pitanja etike i deontologije malo ukoriti no morati će se očitovati po pitanju naše žalbe pa neka joj barem tih par minuta bude neugodne. A kada se sjetim što nam je nadrobila u povijesti bolesti kada smo u Klaićevoj doznali da je M. gluh a ona lagala. Došli smo jadni, nesretni, bijesni na nju, a ona laže i laže dok muž nije digao glas a onda je priznala istinu a to je da joj je teško priopćiti tešku vijest roditeljima. Pa tko ju je silio da radi takav posao, što bi bilo da radi na dječjoj onkologiji. A u povijest bolesti nam je napisla da ne donosimo nikakvu med.dokumentaciju iako tada u toj svađi nije ništa niti tražila. Ja sa sobom, naravno, uvijek vučem punu fasciklu nalaza i tada sam je imala. Dakle, još jedno njezino s..
Baš sam se raspisala ali to me još uvijek tako iživcira a prošlo je više od godinu dana. :baba

Mi smo probali vježbe, no Matej zgiba čim mu probam išta masirati jer nema vremena sjediti na mjestu. Ako ti se ne javi netko vještiji od mene, ja ti vrlo lako vježbe mogu :mah faksirati pa ako želiš tako, pošalji neki broj.
21 gram
Avatar
MaMi
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 491
Pridružen/a: 21 sij 2008, 18:33
Lokacija: zg županija

Re: Matej - 24 tj. i 850 gr

PostPostao/la lea.marijela » 15 svi 2008, 08:43

Šta ima kod Vas - kako gurate mi smo u silaznoj putanji pa se nadam de je kod vas ipak malo bolje? Znaš da me Matej vuće na gore i nekako bi Leu stalno htjela ugurat na njegov nivo (pa ipak su oni dugo bili cimeri!).Nikak da nam se jave s faksa očito ću i ja morati urgirati!

Kad će kava!!!!!!!!!!!

LJubi mi Mateja :3srca
LEA 0,870 - 2006 / DOMINIK 2003 / NIKA 2001 /
Avatar
lea.marijela
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 338
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 11:23
Lokacija: Zaprešić

Re: Matej - 24 tj. i 850 gr

PostPostao/la MaMi » 15 svi 2008, 16:44

Znaš kako smo mi. Malo gore, malo dolje. A najbolje je kada smo jako dolje tj. na moru. Tada nemamo frustracije od raznih terapeuta koji nas naplaše, užasnu itd.
U ovoj selendri baš ovih dana se održava sajam vjenčanja i biraju najklinca pa mi u šali se spremamo Mateja prijaviti. Neka dijete nešto i zaradi kada nas već toliko košta.
Što se tiče nivoa Lee i Mateja, svaki je na svom stupnju i sa svojim problemima. A malo crnog humora - jedan čuje, a drugi vidi pa će zajedno čuda stvarati (baš sam grozna, ali takav mi je dan, a možda sam i poludila od homeopatskih pripravaka koje sam dobila. Osobito me drmaju ovi za klimakterične tegobe). :mrgreen:
A za ERF se nemoj uzbuiđivati, pa u slijedećih tri godine ćete sigurno stići na red. Ja sam jučer zvala da bi došli kod prof Ljubešić na pregle pa mi je rečeno da su termini popunjeni do 9 mjeseca, a tada se ne zna što će biti jer sele nekamo. Znači, s terminima je ista stvar kao i kod Domančića. :naughty
21 gram
Avatar
MaMi
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 491
Pridružen/a: 21 sij 2008, 18:33
Lokacija: zg županija

Re: Matej - 24 tj. i 850 gr

PostPostao/la Tonka.M » 15 svi 2008, 18:32

MaMi , znam da je grozno, al meni je drago vidjet tvoj smisao za humor, pa makar bio i crni, često on izvuče i najgoru situaciju!

A za ERF :(
ma uostalom sve sam ti već rekla kaj mislim o nekima tamo :whew
MOŽEŠ TI TO!
_________________________________________
Teo - 29. tjedan - 1510g - 13.03.2008.

* Noa - mali anđeo - 19.10.2011.
Avatar
Tonka.M
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2485
Pridružen/a: 18 tra 2008, 12:22
Lokacija: tražim se

Re: Matej - 24 tj. i 850 gr

PostPostao/la MaMi » 15 svi 2008, 23:00

Čini mi se da moj humor ovog trenutka proizlazi iz dijete i gladovanja kojem sam se doborovljno podvrgla a s ciljem da mogu obući barem dio garderobe koji sam nosila prije cijelog ovog cirkusa. Preskupo mi je kupovati odjeću a pun mi ormar garderobe koja se nekom magijom stisnula i ja je ne mogu više nositi. Sanjam kako :klopa a na dijeti sam tek tri tjedna. Tko zna kakve ću nebuloze pisati nakon još tri tjedna muke s dijetom. :cry:
21 gram
Avatar
MaMi
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 491
Pridružen/a: 21 sij 2008, 18:33
Lokacija: zg županija

Re: Matej - 24 tj. i 850 gr

PostPostao/la lea.marijela » 16 svi 2008, 06:13

quote="MaMi"]jedan čuje, a drugi vidi pa će zajedno čuda stvarati [/quote] :rolf
Sve u svemu prosjek nam nije loš,kad se zbroji i oduzme imamo jedno gotovo zdravo djete!

Što se djete tiće od danas se i ja pridružujem.Cjelu noć nisam oka sklopila jer mi je MM spremio večeru da sam se doslovce prežderala i toliko me mučio želudac da sam rekla sad je dosta em što ne spavam zbog Leine klope još i zbog ovakvih gluposti - nemrem si priuštit taj luksuz.

Znači MaMi vidimo se kod tebe na kolačima :rolf :rolf :rolf !
LEA 0,870 - 2006 / DOMINIK 2003 / NIKA 2001 /
Avatar
lea.marijela
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 338
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 11:23
Lokacija: Zaprešić

Re: Matej - 24 tj. i 850 gr

PostPostao/la mmm3m » 16 svi 2008, 09:49

lea.marijela je napisao/la:Znači MaMi vidimo se kod tebe na kolačima :rolf :rolf :rolf !

Jel mogu i ja da vam se pridruzim na toj dieti :mrgreen: pogotovo ako su kolaci puno filovani :naughty
Mia,rodjena u 25 tjednu,810g,32cm :)
Matea-1991~~Marina-1999~~Mia-2006
"Maristella"miris mora,lavande i ruzmarina
Avatar
mmm3m
splitska nevista
 
Postovi: 1296
Pridružen/a: 24 vel 2007, 16:05
Lokacija: Slovenia

Re: Matej - 24 tj. i 850 gr

PostPostao/la Tonka.M » 16 svi 2008, 13:04

ja ću šutit o dijeti :oops:
al ova vaša mi se jaaako sviđa :mrgreen:
MOŽEŠ TI TO!
_________________________________________
Teo - 29. tjedan - 1510g - 13.03.2008.

* Noa - mali anđeo - 19.10.2011.
Avatar
Tonka.M
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2485
Pridružen/a: 18 tra 2008, 12:22
Lokacija: tražim se

Re: Matej - 24 tj. i 850 gr

PostPostao/la lea.marijela » 16 svi 2008, 14:30

Dapače da nam se možete pridružit!
MaMi je stručnjak za lisnata i naravno da su punjena :belji
LEA 0,870 - 2006 / DOMINIK 2003 / NIKA 2001 /
Avatar
lea.marijela
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 338
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 11:23
Lokacija: Zaprešić

Re: Matej - 24 tj. i 850 gr

PostPostao/la MaMi » 16 svi 2008, 16:27

lm, samo ti mene zezaj što ne pečem već kupujem kolače. Tvojoj Niki su bili fini :belji
21 gram
Avatar
MaMi
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 491
Pridružen/a: 21 sij 2008, 18:33
Lokacija: zg županija

Re: Matej - 24 tj. i 850 gr

PostPostao/la mmm3m » 16 svi 2008, 17:09

MaMi je napisao/la:lm, samo ti mene zezaj što ne pečem već kupujem kolače. Tvojoj Niki su bili fini :belji

Eh,a meni sline tekle po kompijuteru na samu pomisao o filovanim kolacima,znate onako da kad stisnes kolac a ono tece fil na sve strane :mrgreen: i sad ova MaMi me ubi sa ovim suhim kupovnim kolacima :shock:
Mia,rodjena u 25 tjednu,810g,32cm :)
Matea-1991~~Marina-1999~~Mia-2006
"Maristella"miris mora,lavande i ruzmarina
Avatar
mmm3m
splitska nevista
 
Postovi: 1296
Pridružen/a: 24 vel 2007, 16:05
Lokacija: Slovenia

Re: Matej - 24 tj. i 850 gr

PostPostao/la lea.marijela » 16 svi 2008, 17:17

Nije zeka meni su one kockice punjene siro za prste polizat!

mmm3m ne brini kad buš ti navratila ja obečajem ponjet filane iz osobne proizvodnje. Znam speči mađaricu, mačje oči s puno puno čokoladne kreme i do našeg mitinga naučit ću još pokoji za sad uže specijaliziram izradu kruha obzirom da mi klinci odbijaju kupovni a kad zamjeseim domači pola kile plane u maksimalno 2 obroka i naravno dizana sa sirom ili hrenovkama ili šunkom i sirom bez tog nemre proči moja kava.

Ok a nije li netko u prethodnim postovima spominjao djetu :shock:

pusa i velik pozdrav ekipi :drink
LEA 0,870 - 2006 / DOMINIK 2003 / NIKA 2001 /
Avatar
lea.marijela
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 338
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 11:23
Lokacija: Zaprešić

Re: Matej - 24 tj. i 850 gr

PostPostao/la mmm3m » 16 svi 2008, 17:19

lea.marijela je napisao/la:Nije zeka meni su one kockice punjene siro za prste polizat!

Ok a nije li netko u prethodnim postovima spominjao djetu :shock:

:drink

Ja sam mislila da se Dijeta zove kolac :mrgreen: jer ja neznam sta znaci ta rijec a sto se i vidi kad me se pogleda :cool
Mia,rodjena u 25 tjednu,810g,32cm :)
Matea-1991~~Marina-1999~~Mia-2006
"Maristella"miris mora,lavande i ruzmarina
Avatar
mmm3m
splitska nevista
 
Postovi: 1296
Pridružen/a: 24 vel 2007, 16:05
Lokacija: Slovenia

Re: Matej - 24 tj. i 850 gr

PostPostao/la Tonka.M » 16 svi 2008, 18:45

a ja sam sad gladna, a baš sam mislila ne večerat. Bum od sutra :mrgreen:
sad idem jest :mah
MOŽEŠ TI TO!
_________________________________________
Teo - 29. tjedan - 1510g - 13.03.2008.

* Noa - mali anđeo - 19.10.2011.
Avatar
Tonka.M
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2485
Pridružen/a: 18 tra 2008, 12:22
Lokacija: tražim se

Re: Matej - 24 tj. i 850 gr

PostPostao/la nadicab » 20 svi 2008, 00:45

ako vi curke mislite mi tu glumiti babinjak :baba, onda znajte da moderatoricu treba i podmititi :ja?
Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree, it will live its whole life believing that it is stupid. - Albert Einstein
Denis, 16.05.2000.
http://www.udruga-oko.hr
Avatar
nadicab
Prepečena plavuša
 
Postovi: 17714
Pridružen/a: 04 svi 2001, 00:17
Lokacija: Zagreb, Kvatrić

Re: Matej - 24 tj. i 850 gr

PostPostao/la lea.marijela » 20 svi 2008, 01:08

OK,Ok obečajem pred svekolikim auditorijem speči nekaj za sljedeći grupnjak u OKU.
:naughty ak mi na vrijeme javiš termin.
Jel može proč ta kombinacija??? ;)
LEA 0,870 - 2006 / DOMINIK 2003 / NIKA 2001 /
Avatar
lea.marijela
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 338
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 11:23
Lokacija: Zaprešić

PrethodnaSljedeća

Natrag na Nedonoščad

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.