Sada je: 28 ožu 2024, 10:58.

Korak u novi zivot :) Skola je za nas sala !!!!!

Mi smo mali, veliki borci.

Moderator/ica: nadicab

Korak u novi zivot :) Skola je za nas sala !!!!!

PostPostao/la mmm3m » 15 ožu 2008, 12:21

Mia je imala pregled u Ljubljani na intezivnoj kod svog neonatologa(pregled od 2 kronoloske godine) Testrali su je kroz igru i razgovor i nakon 1,5 sata ocjenili je na 2,5 godine.Jako su iznenadjeni i zacudjeni njenim napredkom,jer njoj je kao ekstremno prije rodjenoj dozvoljeno cak do 3 godine starosti da uhvati svoje vrsnjake.Ona je to napravila prije svoje 2 godine i sad svoje vrsnjake je i prestigla.
Zavrsili smo sa pregledima(zakljuce onda kad dijete dostigne svoje vrsnjake),ali ce Miu i dalje pratiti tako da cemo se dolazit pokazati svake godine.
Jako brzo napreduje,sve je zanima,sve hoce da zna,i brblja po cijeli dan.Doktor je rekao da izgleda kao da ce nesto propustiti pa sve radi brzo da ne zakasni.Govori u recenicama od 4,5 rijeci,broji do 6,zna kako se zove i preziva...neznam ni sama sta nezna:)
Jako je radoznala,sve je zanima tako da smo svi zaposleni oko nje i hvala Bogu da dolazi lijepo vreme da idemo van da se igramo.Vani je lopta zakon,i sad je u fazi da glumi maradonu juniora jer pokusava svaku loptu da udari u zraku(to je tako jer gleda sa tatom eurosport :) )
Evo jednog malog videa kako ona to radi dok se igra sa sestricom Marinom u parku
http://s2.photobucket.com/albums/y17/an ... lit041.flv" onclick="window.open(this.href);return false;

I tako,Mia je sad prava curica kojoj vise nitko nece odbijati ona 3,5 mjeseca ,ona sad krece punim korakom u zivot.
Svim junakima i junakinjama zelimo da cim prije naprave taj korak i da sve ono iza sto je bilo zaborave i se pocmu veseliti novom zivotu punom veselja,srece,smijeha i zdravlja.Srecno
Mia sa tatom,sestricama i mamom
Zadnja izmjena: mmm3m; 16 stu 2012, 11:22; ukupno mijenjano 6 put/a.
Mia,rodjena u 25 tjednu,810g,32cm :)
Matea-1991~~Marina-1999~~Mia-2006
"Maristella"miris mora,lavande i ruzmarina
Avatar
mmm3m
splitska nevista
 
Postovi: 1296
Pridružen/a: 24 vel 2007, 16:05
Lokacija: Slovenia

Re: Korak u novi zivot :)

PostPostao/la Miki » 15 ožu 2008, 12:45

:3srca :3srca

super vijesti :drink :band
"All you need is faith and trust... and a little bit of pixie dust!" --Peter Pan

:lebdi
Avatar
Miki
Samsungova kuharica
 
Postovi: 2164
Pridružen/a: 18 ožu 2003, 12:51
Lokacija: sidi di si, jer kaki si, ni za di si nisi

Re: Korak u novi zivot :)

PostPostao/la olja » 15 ožu 2008, 13:39

:3srca
Predivno!!
Avatar
olja
Od sad me zovite Šime!!!!
 
Postovi: 11203
Pridružen/a: 24 srp 2001, 19:22
Lokacija: ...tamo gdje je sve po mom...

Re: Korak u novi zivot :)

PostPostao/la Profimama » 15 ožu 2008, 21:07

Čudesno lijepa priča
Želim vam svu sreću svijeta, a cini se da ju je Mia odlucila zgrabiti :3srca

FABJAN 30.05.2005
Avatar
Profimama
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 167
Pridružen/a: 05 sij 2006, 02:37
Lokacija: Split

Re: Korak u novi zivot :)

PostPostao/la Ciara » 15 ožu 2008, 21:27

i moja curica je rođena sa 36 tjedana i hvala bogu sve je bilo u redu i sad ima 6 god, malena je ali prava

želim vam svu sreću i dalje :3srca

i za malo borca :3srca
Avatar
Ciara
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1922
Pridružen/a: 29 pro 2007, 20:37

Re: Korak u novi zivot :)

PostPostao/la mmm3m » 15 ožu 2008, 22:45

Puno Vam hvala slika
Mia,rodjena u 25 tjednu,810g,32cm :)
Matea-1991~~Marina-1999~~Mia-2006
"Maristella"miris mora,lavande i ruzmarina
Avatar
mmm3m
splitska nevista
 
Postovi: 1296
Pridružen/a: 24 vel 2007, 16:05
Lokacija: Slovenia

Re: Korak u novi zivot :)

PostPostao/la lea.marijela » 16 ožu 2008, 00:10

:proljece Nisam mogla a da ne iznesem svoju sreću zbog Mie. Znam što ste prolazile i kakav je osječaj. Moja Lea je rođena također u 25 tjednu 0,870 al dugo vrijeme nije mogla izgurat preko 0,650 i ne vračat se i nažalost naše prognoze nisu sjajne kao Vaše al uvijek za sve ima nade i djeca poput Mie uvjek ulijevaju nadu i ostalima. Hvala što si svoje iskustvo podjelila s nama kojima je pozitiva potrebna. Svu sreću u životu :mah
LEA 0,870 - 2006 / DOMINIK 2003 / NIKA 2001 /
Avatar
lea.marijela
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 338
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 11:23
Lokacija: Zaprešić

Re: Korak u novi zivot :)

PostPostao/la mmm3m » 16 ožu 2008, 19:52

lea.marijela je napisao/la::proljece Nisam mogla a da ne iznesem svoju sreću zbog Mie. Znam što ste prolazile i kakav je osječaj. Moja Lea je rođena također u 25 tjednu 0,870 al dugo vrijeme nije mogla izgurat preko 0,650 i ne vračat se i nažalost naše prognoze nisu sjajne kao Vaše al uvijek za sve ima nade i djeca poput Mie uvjek ulijevaju nadu i ostalima. Hvala što si svoje iskustvo podjelila s nama kojima je pozitiva potrebna. Svu sreću u životu :mah

Lea je imala najnizu tezinu kao i Mia.Mia je i sad neuhranjena,ima samo 9kg.Cim se udeblja 300g prva viroza i izgubi 600.Tako u krug.
Zbilja mi je toliko zao za sve mame koje citam na forumu da nemogu da kazem a kamoli napisem koju rijec. :( Svaki put se rasplacem jer znam koliko je meni bilo tesko a sad vidim da to nije nista,koliko tesko mora biti vama.Uh.Nemogu da nadjem prave rijeci da Vas ohrabrim,da Vama i vasim junacima pozelim sve ono sto si zelite.Drzi te se,i dok ima nade ima i spasa.Mi vam saljemo puno pozitivne energije i puno ljubavi.slikaslika
.
Mia,rodjena u 25 tjednu,810g,32cm :)
Matea-1991~~Marina-1999~~Mia-2006
"Maristella"miris mora,lavande i ruzmarina
Avatar
mmm3m
splitska nevista
 
Postovi: 1296
Pridružen/a: 24 vel 2007, 16:05
Lokacija: Slovenia

Re: Korak u novi zivot :)

PostPostao/la MaMi » 16 ožu 2008, 22:07

:bravo Bravo za Miu. To je preeeedivno!!!!

Matej je prije dva tjedna počeo hodati uz pridržavanje za ruke. Jako smo sretni. :naughty

Puse Mii, tebi i tvojim drugim m-ovima :kiss
21 gram
Avatar
MaMi
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 491
Pridružen/a: 21 sij 2008, 18:33
Lokacija: zg županija

Re: Korak u novi zivot :)

PostPostao/la nina » 16 ožu 2008, 22:10

Bravo Mia :proljece
slika
Avatar
nina
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 518
Pridružen/a: 06 pro 2005, 22:42
Lokacija: Rijeka

Re: Korak u novi zivot :)

PostPostao/la mmm3m » 16 ožu 2008, 22:23

MaMi je napisao/la::bravo Bravo za Miu. To je preeeedivno!!!!

Matej je prije dva tjedna počeo hodati uz pridržavanje za ruke. Jako smo sretni. :naughty

Puse Mii, tebi i tvojim drugim m-ovima :kiss

Bas sam mislila na vas kako ste :) i kako ide kod logopeda.
Cestitke za hodaca,jos malo i neces ga moci uhvatiti,bice to brzi gonzales ;)
Poljubac i Vama slika
Mia,rodjena u 25 tjednu,810g,32cm :)
Matea-1991~~Marina-1999~~Mia-2006
"Maristella"miris mora,lavande i ruzmarina
Avatar
mmm3m
splitska nevista
 
Postovi: 1296
Pridružen/a: 24 vel 2007, 16:05
Lokacija: Slovenia

Re: Korak u novi zivot :)

PostPostao/la nadicab » 17 ožu 2008, 09:32

bravo Mia, bravo njeni roditelji i - bravo Slovenija :nana
Vi ste zbilja onaj ekstremni slučaj koji ja u sebi proglašavamo - ČUDO :3srca
Jeste da je svaki naš miš koji je sve ovo do sada preživio isto jedno čudo, ali ovo je .... :3srca :3srca
Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree, it will live its whole life believing that it is stupid. - Albert Einstein
Denis, 16.05.2000.
http://www.udruga-oko.hr
Avatar
nadicab
Prepečena plavuša
 
Postovi: 17714
Pridružen/a: 04 svi 2001, 00:17
Lokacija: Zagreb, Kvatrić

Re: Korak u novi zivot :)

PostPostao/la lea.marijela » 17 ožu 2008, 09:48

mmm3m prije svega Veliko HVALA za svaku rječ podrške uvjek je dobrodošla. I zaista divim se tvom malom čudu rjetki su Anđeli koji tako dobro napreduju uz tako malu početnu kilažu. No imam ja svoj moto "Guramo dalje, samo je nebo granica!" :proljece

MaMi pa hvala za podjeljenu informaciju Bravo M.kao što rekoh sa M. će sve biti ok samo izdrži :kiss
LEA 0,870 - 2006 / DOMINIK 2003 / NIKA 2001 /
Avatar
lea.marijela
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 338
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 11:23
Lokacija: Zaprešić

Re: Korak u novi zivot :)

PostPostao/la Nuna » 28 ožu 2008, 15:05

Svaka cast mami a posebno toj maloj preslatkoj curici,mi smo tek na pocetku ovog teskog puta,ali kad vas vidim odmah mi je lakse,stvarno mi ulijevate veliku nadu,hvala. :3srca
slika
Avatar
Nuna
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 134
Pridružen/a: 23 ožu 2008, 13:49

Re: Korak u novi zivot :)

PostPostao/la mmm3m » 28 ožu 2008, 20:41

Nuna je napisao/la:Svaka cast mami a posebno toj maloj preslatkoj curici,mi smo tek na pocetku ovog teskog puta,ali kad vas vidim odmah mi je lakse,stvarno mi ulijevate veliku nadu,hvala. :3srca

Puno srece i veselja na vasem putu :3srca
Mia,rodjena u 25 tjednu,810g,32cm :)
Matea-1991~~Marina-1999~~Mia-2006
"Maristella"miris mora,lavande i ruzmarina
Avatar
mmm3m
splitska nevista
 
Postovi: 1296
Pridružen/a: 24 vel 2007, 16:05
Lokacija: Slovenia

Re: Korak u novi zivot :)

PostPostao/la Stefanova_mama » 28 ožu 2008, 23:59

Bravo Mia! Jako se radujem zbog vase hrabrice. :bye
S. 17.01.2004.
M. 29.08.2007.

Quae volumus, credimus libenter!
Avatar
Stefanova_mama
Roza Luksemburg
 
Postovi: 3989
Pridružen/a: 27 ruj 2006, 14:50
Lokacija: Chardak ni na nebu ni na zemlji

Re: Korak u novi zivot :)

PostPostao/la mmm3m » 02 tra 2008, 23:40

Evo da javimo,Mia je zavrsila svoj 26mjesec(korigirano 22,5) sa znanjem vecine boja(bijela,crna,crvena,plava,zelena,zuta i siva) pocela je uciti abecedu tako da zna vec 5 slova.
U pomoc su nam velike drvene puzzle sa abecedom i slikicama:Mia ih obozava,prvo smo je ucili da pokaze gde je sta,onda je naucila da imenuje slikice,i sad je u fazi sastavljanja.Ja uzmem 5,6 puzli iz kompletno slozene slike,i ona ih vraca na mjesto.Nedopusta da joj pomognemo ako joj neide, vec ima toliko strpljenja da sama na kraju ipak stavi kako je pravilno.Zbilja me iznenadjuje to strpljenje,jer ga ni ja nemam toliko.Zbilja su super i preporucavamo za ucenje i igru

http://s2.photobucket.com/albums/y17/an ... MG5338.flv
Poljubac svim borcima i njihovim roditeljima :proljece
Mia,rodjena u 25 tjednu,810g,32cm :)
Matea-1991~~Marina-1999~~Mia-2006
"Maristella"miris mora,lavande i ruzmarina
Avatar
mmm3m
splitska nevista
 
Postovi: 1296
Pridružen/a: 24 vel 2007, 16:05
Lokacija: Slovenia

Re: Korak u novi zivot :)

PostPostao/la MaMi » 03 tra 2008, 18:06

Miin nadimak je - čudo :proljece .
Takve divne vijesti, čestitam i stalno mislim na vas. :kiss
21 gram
Avatar
MaMi
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 491
Pridružen/a: 21 sij 2008, 18:33
Lokacija: zg županija

Re: Korak u novi zivot :)

PostPostao/la mmm3m » 03 tra 2008, 20:47

MaMi je napisao/la:Miin nadimak je - čudo :proljece .
Takve divne vijesti, čestitam i stalno mislim na vas. :kiss

Zbilja i mi mislimo puno puta na vas,uvjek kad pricamo o malisanima sjetim se i vas i se zapitam kako Vam ide i jedva cekamo da cujemo koju dobru vjest. :)
Puno ga izljubi od nas i reci mu da jedna curica misli na njega ;)
Mia,rodjena u 25 tjednu,810g,32cm :)
Matea-1991~~Marina-1999~~Mia-2006
"Maristella"miris mora,lavande i ruzmarina
Avatar
mmm3m
splitska nevista
 
Postovi: 1296
Pridružen/a: 24 vel 2007, 16:05
Lokacija: Slovenia

Re: Korak u novi zivot :)

PostPostao/la MaMi » 03 tra 2008, 23:17

Matej baš kaska u svom intelektualnom razvoju i to nas prilično plaši, svašta izvodimo za poticanje no njega zanima ljuljanje na ljuljački a ne slaganje kocki. Neće da te gleda kada mu pokušavaš skrenuti pažnju već te pogleda najmilije i nasmiješi se da se rastopiš kada on to hoće, razmažen je jako, jako. Zna uključiti brisače u autu jer ga zabavlja njihovo mahanje no neće ništa da ponovi za nama. Još ga i ta gluhoća koči a nije trabalo da bude tako. No, što je tu je guramo dalje.
Ako dolazite u Zgb nekim poslom, javi se. Ako vam ovo ljeto dojadi vaše more i brodica koju imate i odlučite doći u blizinu Zadra, javite se i tada, mi smo se smjestili ispod Velebita. :mase
Javljaj i dalje za Miu, malu prvakinju među nedonošenčekima :1
21 gram
Avatar
MaMi
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 491
Pridružen/a: 21 sij 2008, 18:33
Lokacija: zg županija

Re: Korak u novi zivot :)

PostPostao/la Miki » 04 tra 2008, 09:08

Mia je stvarno jedno prekrasno čudo :3srca
jako me veseli čitati o vašem napretku :mah
"All you need is faith and trust... and a little bit of pixie dust!" --Peter Pan

:lebdi
Avatar
Miki
Samsungova kuharica
 
Postovi: 2164
Pridružen/a: 18 ožu 2003, 12:51
Lokacija: sidi di si, jer kaki si, ni za di si nisi

Re: Korak u novi zivot :)

PostPostao/la mmm3m » 04 tra 2008, 10:39

MaMi je napisao/la:Matej baš kaska u svom intelektualnom razvoju i to nas prilično plaši, svašta izvodimo za poticanje no njega zanima ljuljanje na ljuljački a ne slaganje kocki. Neće da te gleda kada mu pokušavaš skrenuti pažnju već te pogleda najmilije i nasmiješi se da se rastopiš kada on to hoće, razmažen je jako, jako. Zna uključiti brisače u autu jer ga zabavlja njihovo mahanje no neće ništa da ponovi za nama. Još ga i ta gluhoća koči a nije trabalo da bude tako. No, što je tu je guramo dalje.
Ako dolazite u Zgb nekim poslom, javi se. Ako vam ovo ljeto dojadi vaše more i brodica koju imate i odlučite doći u blizinu Zadra, javite se i tada, mi smo se smjestili ispod Velebita. :mase
Javljaj i dalje za Miu, malu prvakinju među nedonošenčekima :1

Mislim da ta gluhoca igra veliku ulogu u svemu jer ipak je lakse glasom nesto napraviti nego pokretom i mimikom.Nek se igra sa stvarima sta njega zanimaju,jer i mi Mii pustimo da ona sama radi sta hoce a mi joj samo onda pomazemo u tome.Kad dobije puznicu bice on cisto drugi decko i sigurna sam da ce da svoje vrsnjake stigne u trenu.
Poljubac od nas :proljece
Mia,rodjena u 25 tjednu,810g,32cm :)
Matea-1991~~Marina-1999~~Mia-2006
"Maristella"miris mora,lavande i ruzmarina
Avatar
mmm3m
splitska nevista
 
Postovi: 1296
Pridružen/a: 24 vel 2007, 16:05
Lokacija: Slovenia

Re: Korak u novi zivot :)

PostPostao/la MaMi » 19 svi 2008, 22:48

Evo, ne mogu da ne izdržim i da ti se mamice tri m-a ne zahvalim što svo znanje koje si stekla sa svojom Miom nesebično dijeliš s nama. Zahvaljujući tvom iskustvu u Sloveniji meni su se ovdje u Hrvatskoj neke stvari malo bolje posložile u glavi. Hvala. :1
21 gram
Avatar
MaMi
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 491
Pridružen/a: 21 sij 2008, 18:33
Lokacija: zg županija

Re: Korak u novi zivot :)

PostPostao/la mmm3m » 20 svi 2008, 09:00

MaMi je napisao/la:Evo, ne mogu da ne izdržim i da ti se mamice tri m-a ne zahvalim što svo znanje koje si stekla sa svojom Miom nesebično dijeliš s nama. Zahvaljujući tvom iskustvu u Sloveniji meni su se ovdje u Hrvatskoj neke stvari malo bolje posložile u glavi. Hvala. :1

:3srca :3srca :3srca :vi
Mia,rodjena u 25 tjednu,810g,32cm :)
Matea-1991~~Marina-1999~~Mia-2006
"Maristella"miris mora,lavande i ruzmarina
Avatar
mmm3m
splitska nevista
 
Postovi: 1296
Pridružen/a: 24 vel 2007, 16:05
Lokacija: Slovenia

Re: Korak u novi zivot :)

PostPostao/la MaMi » 31 svi 2008, 13:29

Gledam nešto po kalendaru i sjetim se da se ti danas družiš s mamama nedonoščadi na vašem godišnjem okupljanju. Hajde kada stigneš napiši koju riječ kako vam je bilo, možda jednom i mi ovdje doguramo do takvog događaja pa da vidimo kako susjedi rade. :bye
21 gram
Avatar
MaMi
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 491
Pridružen/a: 21 sij 2008, 18:33
Lokacija: zg županija

Re: Korak u novi zivot :)

PostPostao/la mmm3m » 01 lip 2008, 10:29

MaMi je napisao/la:Gledam nešto po kalendaru i sjetim se da se ti danas družiš s mamama nedonoščadi na vašem godišnjem okupljanju. Hajde kada stigneš napiši koju riječ kako vam je bilo, možda jednom i mi ovdje doguramo do takvog događaja pa da vidimo kako susjedi rade. :bye



Bilo je ne super nego fantasticno. :proljece
To je piknik koje svake godine organizira drustvo za prijerodjenu djecu.Odrzava se u Ljubljani,u jednom rekreativnom centru u sredi sume.Glazba u zivo,carobnjaci,igre,likovne radionice,jahanje konja,milioni balona,crtanje po licu...Pozvani su svi clanovi kojih ima olala,mislim da nas je bilo par stotina :proljece

Tempo zivota nam nedopusta da se vidjamo cesto i zato taj 1 dan u godini sve mamice prijerodjeni beba iskoristimo da se dobijemo,da se malo razvedrimo i posalimo.Lijepo je vidjeti sve one malisane od pola kile kako sad trce i se igraju :3srca Doktori uzivaju kad ih vide sve na okupu jer to im daje novu snagu za nove borbe sto ih cekaju.
Uzivali smo i mi roditelji a o djeci necu ni da govorim,oni su bili izgubljeni u smjehu,vriskanju,plesu i igri.
Mia je uzivala a najdraze joj je bilo jahanje velikog konja.Toliko je uzivala da je morala ponoviti jahanje jos par puta :3srca
Evo da vidite kako je ona to radila
http://s2.photobucket.com/albums/y17/an ... MG5437.flv
i Ovdje smo sa mamicom sto je rodila trojke(tri curice) Ja sam ova lijevo sa ocalima,ispred mene je moja Marina i Mia a ja drzim malu Anu koja malo zaostaje u motorici jer su je njene dvije sestrice previse stisnile u trbuhu od mame.Mama drzi Tinu a kraj nje je Nina i starija kcerka Karin.
http://i2.photobucket.com/albums/y17/an ... MG5444.jpg

Brzo je vrijeme proslo tako da sam malo i zalosna ali ako Bog da vidjet cemo se opet iduce godine i uzivati u dugosatnim razgovorima,smejehu i zabavi :proljece
Mia,rodjena u 25 tjednu,810g,32cm :)
Matea-1991~~Marina-1999~~Mia-2006
"Maristella"miris mora,lavande i ruzmarina
Avatar
mmm3m
splitska nevista
 
Postovi: 1296
Pridružen/a: 24 vel 2007, 16:05
Lokacija: Slovenia

Re: Korak u novi zivot :)

PostPostao/la MaMi » 01 lip 2008, 23:02

Pa kako vam je bilo lijepo. Mia je preslatka dok onako sitna jaše velikog konja. Da li je to tata voditelj i sigurnost sa strane?
Nema vam sada druge nego raditi još jednu sobu i kupiti konja da Mia može jahati kada kod poželi. :mrgreen:
Pretpostavljam da je Mia među najranije rođenim bebama na godišnjem okupljanju? Sigurno ih ima koje su rođene s vrlo niskom porođajnom težinom no, naučile smo na žalost, ipak je važnija gestacijska dob za preživljenje nego li porođajna težina. A Mia se jako požurila na ovaj svijet.
Puno pozdrav svima, a maloj jahačici veeeelika :kiss
21 gram
Avatar
MaMi
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 491
Pridružen/a: 21 sij 2008, 18:33
Lokacija: zg županija

Re: Korak u novi zivot :)

PostPostao/la mmm3m » 02 lip 2008, 10:59

MaMi je napisao/la:Pretpostavljam da je Mia među najranije rođenim bebama na godišnjem okupljanju? Sigurno ih ima koje su rođene s vrlo niskom porođajnom težinom no, naučile smo na žalost, ipak je važnija gestacijska dob za preživljenje nego li porođajna težina. A Mia se jako požurila na ovaj svijet.
Puno pozdrav svima, a maloj jahačici veeeelika :kiss

Mia nije bila najranije rodjena beba ali bila je jedna od tih ekstremno rodjeni.Imamo par njih koji su rodjeni u22, 23 i 24 tjednu i tezine od 450g :3srca
Zanimljivo je recimo da je jedna curica rodjena od 450g i poslje poroda je samo smrsala 50g,dok je recimo Mia od 810g smrsala na 650g.Sto je tezina manja ,manje se gubi poslje poroda.
Mala Lea koja je rodjena od 23 tjedna(460g) sad ima 3g(kronoloske) na testiranju pokazala znanje jednog djeteta od 4 godine.Vecina ih je zdrava i su oko 2 godine stigli svoje vrsnjake.
Ima jedna Vesnica koja je rodjena od 22 tjedna,i koja je sad puhala u 1 svjecu :3srca i je zdrava i vesela curica :proljece
Nemam rijeci s kojom bi opisala koliko je bilo pozitivne energije,koliko ljubavi,veselja.Nakon piknika smo dosle do zakljucka da smo zbog nasi boraca postali bolji ljudi i bolji roditelji.Kad pogledamo nasu djecicu koji iz dana u dan idu u nove bitke i koliko god bilo tesko oni se nepredaju,i zbilja nemamo pravo da za svaku sitnicu kukamo i da se predamo prije nego i pokusamo.Jer mislim da nepostoji vece bitke nego ona za zivot.
Zivjeli nasi borci koji ce nas jos puno toga nauciti o zivotu :3srca
Mia,rodjena u 25 tjednu,810g,32cm :)
Matea-1991~~Marina-1999~~Mia-2006
"Maristella"miris mora,lavande i ruzmarina
Avatar
mmm3m
splitska nevista
 
Postovi: 1296
Pridružen/a: 24 vel 2007, 16:05
Lokacija: Slovenia

Re: Korak u novi zivot :)

PostPostao/la MaMi » 02 lip 2008, 19:04

mmm3m je napisao/la:Zivjeli nasi borci koji ce nas jos puno toga nauciti o zivotu

:1 :1 :1
21 gram
Avatar
MaMi
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 491
Pridružen/a: 21 sij 2008, 18:33
Lokacija: zg županija

Re: Korak u novi zivot :)

PostPostao/la MaMi » 16 lip 2008, 00:15

mmm3m i Mia :hug
21 gram
Avatar
MaMi
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 491
Pridružen/a: 21 sij 2008, 18:33
Lokacija: zg županija

Sljedeća

Natrag na Nedonoščad

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.