Sada je: 29 ožu 2024, 08:56.

angažirati dizajnera interijera

Svaštara - informacije o svemu i svačemu, što i gdje kupiti (od haljine do parketa), kamo na izlet, čime i kako čistiti, kako sve to platiti...

Moderatori/ce: Potica, Nana1971

Re: angažirati dizajnera interijera

PostPostao/la Plusic » 26 sij 2009, 22:36

frrr je napisao/la: a i tu je MM i nije baš da skupa ne bismo mogli osmislit nešto

upravo si odgovorila na svoje pitanje :mah

imas jos vremena dok ne pocmes uredivati stan. odredi si jedan zid u trenutnom stanju i na njega priljepi sve sto nades na netu ili u casopisima sto ti se svidja. pocevs od plocica do boja zidova, do kauca, kuhinje, stola,kreveta, sudopera,...
tako cete kroz mjesec dana vidjeti i ti i TM sto tko preferira i gdje bi se nasli zajedno u vasem zivotnom prostoru....
ako uz te slike imate i cijene tih proizvoda to ce ti uvelike olaksati jer ce ti ipak raditi razliku da li kuhinja kosta 20000 ili 50000kn, da li je krevet 2000 ili 15000, itd.
Ne možeš upoznat ocean ako plivaš dva metra od obale, uostalom, ako zaroniš možda shvatiš da si riba.
Plusic
Sveta krava
 
Postovi: 6225
Pridružen/a: 08 ruj 2007, 09:24
Lokacija: Pymystan - mali covjek pri Ministarstvu obitelji za povećanje nataliteta

Re: angažirati dizajnera interijera

PostPostao/la watani » 26 sij 2009, 22:37

MM pak ima neku predodžbu kako je dizajner interijera potreban samo ako imaš 100 ili više kvadrata za urediti

mozda on hoce reci da “ako imas para za 100 ili vise kvadrata, onda imas para i za dizajnera“ :dunno

za mali (manji) prostor ja bih svakako razmisljala o tome da se konzultiram sa strucnjakom koji se bavi uredjenjem unutarnjeg prosttora. ima puno trikova koji se ipak ne mogu skuziti listanjem casopisa i pretrazivanjem interneta. a najvaznije od svega - ja za to nemam vremena.
osim toga, nitko ne kaze da moras uzeti bas te plocice te boje, ili tocno ponudjeni tepih i kutnu garnituru.

naravno da je novac vazna stavka u cijeloj prici.
dobro se raspitaj kako se krecu cijene. i sakupi reference od potencijalnih ponudjaca ideja. zasto ne pokusati?
Jezik ima pravo: uteci znaci spasiti se.
Ako umires, kreni.
Ako patis, pokreni se.
Kretanje je jedini zakon.


vap-su-varivari
Avatar
watani
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 705
Pridružen/a: 10 ožu 2006, 16:16
Lokacija: Pymistan-Ministarstvo uzdravlje

Re: angažirati dizajnera interijera

PostPostao/la Plusic » 26 sij 2009, 22:39

a uvijek mozes poslati i tlocrt svog prostora u jutarnji ili net.hr sa svojim zeljama i nadati se rjesenju ;)
Ne možeš upoznat ocean ako plivaš dva metra od obale, uostalom, ako zaroniš možda shvatiš da si riba.
Plusic
Sveta krava
 
Postovi: 6225
Pridružen/a: 08 ruj 2007, 09:24
Lokacija: Pymystan - mali covjek pri Ministarstvu obitelji za povećanje nataliteta

Re: angažirati dizajnera interijera

PostPostao/la frrr » 26 sij 2009, 22:44

watani je napisao/la:
MM pak ima neku predodžbu kako je dizajner interijera potreban samo ako imaš 100 ili više kvadrata za urediti

mozda on hoce reci da “ako imas para za 100 ili vise kvadrata, onda imas para i za dizajnera“ :dunno


ma, sigurno je to. ja sam pala na guzicu kad je on rekao kako nema potrebe za tim jer se dizajneri uzimaju samo ako imaš ooogroman stan i love za dizajnerski namještaj.

ma, nije sad to meni o glavu...ja razmišljam o tome da angažiram nekog i u meni se vode borbe...i ja razmatram je li to stvarno potrebno, a onda vidim po časopisima stanove koje su osmislili profesionalci i ostanem paf!
zanimalo me jel ima itko iskustva, rade li to ljudi ponekad ili to stvarno je tak snobovski potez kakav se čini.
even i as sick as i am
i would never be you
Avatar
frrr
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2825
Pridružen/a: 06 kol 2007, 13:40

Re: angažirati dizajnera interijera

PostPostao/la thinkPINK » 26 sij 2009, 22:52

U praksi kod nas ljudi zavrse arhitekturu i ako zele bave se uredenjem interjera.
Istina ima i nekih tecaja al vise bi imala povjerenja u arhitekta koji moze osim dekorativnih savjeta dati i one bitnije za mali stan, funkcionalne savjete. Mislim na raspored prostorija, rasvjetu ali i odabir namjestaja koji je funkcionalan u malom prostoru.

Mislim da mozes naci nekog tko nije razvikan za pristojne pare. Stvarno, mozda neki apsolvent, mladi arhitekt u usponu :D . Probaj preko poznanika, prosiri glas.
Evo moji poznanici imaju prijatelja koji je mislim zavrsio arhitekturu, a njima je radio zidove. To stvarno izgleda super.

Kima, sjecam se tog zida, mislim da je bio knauf u pitanju... Dobra ideja da.

Ja obozavam unutarnje uredenje, namjestaj, kucne dekore :joy
Morska zvjezdica - ljeto-2008.
What you see is what you get...
Avatar
thinkPINK
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 4841
Pridružen/a: 11 lis 2007, 13:54
Lokacija: gledam naprijed

Re: angažirati dizajnera interijera

PostPostao/la watani » 26 sij 2009, 22:56

frrr je napisao/la:stvarno je tak snobovski potez kakav se čini.

ja apsolutno ne mislim da je to snobovski potez.
pa, npr., kad se trebamo osisati, idemo frizeru, a ne sjeckamo skaramo po kosi prema slici iz casopisa.

ok, neki to mozda mogu i znaju urediti prostor u kojem zive. ali neki su totalni tudumi za to.
s druge strane postoje ljudi koji se time bave , skolovali se, prate sturku, trendove.
zasto ih ne konzultirati?
Jezik ima pravo: uteci znaci spasiti se.
Ako umires, kreni.
Ako patis, pokreni se.
Kretanje je jedini zakon.


vap-su-varivari
Avatar
watani
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 705
Pridružen/a: 10 ožu 2006, 16:16
Lokacija: Pymistan-Ministarstvo uzdravlje

Re: angažirati dizajnera interijera

PostPostao/la frrr » 26 sij 2009, 22:57

ma, postoji ta od frendice frendica i imam među poznanicima arhitekata koji uređuju stanove, al ne bih se raspitivala dok ne odlučim skroz želim li uopće nekog ili ne. i da čujem iskustva, ako ih ima. i cijene, ako ih ima.
even i as sick as i am
i would never be you
Avatar
frrr
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2825
Pridružen/a: 06 kol 2007, 13:40

Re: angažirati dizajnera interijera

PostPostao/la Dudley » 26 sij 2009, 22:57

frrr je napisao/la:i ja razmatram je li to stvarno potrebno, a onda vidim po časopisima stanove koje su osmislili profesionalci i ostanem paf!


E upravo tako, i ja sam mislila da je to bacanje para i onda kad vidim kako su (arhitekti, dizajneri int. votever) izveli neki stan možeš im se samo pokloniti. Pogotovo tu mislim na iskoristivost prostora, što upravo dolazi do izražaja u malim stanovima. Bio je prije par mjeseci malićki stan u Jutarnjem, fakat su ga složili tako da izgleda puno veće i da sve stane u njega.
Vrtiguz
Avatar
Dudley
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2173
Pridružen/a: 28 lip 2007, 17:01
Lokacija: Zg

Re: angažirati dizajnera interijera

PostPostao/la frrr » 26 sij 2009, 23:04

točno na taj stan sam mislila, dudley!
even i as sick as i am
i would never be you
Avatar
frrr
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2825
Pridružen/a: 06 kol 2007, 13:40

Re: angažirati dizajnera interijera

PostPostao/la thinkPINK » 26 sij 2009, 23:07

Ako imas "poznatog od poznatog" super! Ne znam za cijene.

Ja obozavam sama uredivat prostor i uzivala sam u uredivanju svog stana, od funkcionalnih preinaka na koje su me na pocetku neki gledali :shock: do detalja. Al opet, ono sto moze dobar arhitekt, rijetko moze koji "sam svoj majstor". Ipak je to njima struka.
Imam primjer samo tih zidova i ja se nikad ne bi sjetila takvih stvari, a i da vidim negdje nisam sigurna da bi mogla kopirat.
Da imam nekog polupoznatog prije bi se odlucila potraziti strucan savjet.
Morska zvjezdica - ljeto-2008.
What you see is what you get...
Avatar
thinkPINK
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 4841
Pridružen/a: 11 lis 2007, 13:54
Lokacija: gledam naprijed

Re: angažirati dizajnera interijera

PostPostao/la Plusic » 26 sij 2009, 23:10

mi smo npr samo sa ukopanim i uokvirenim ogledalom uspjeli povecati kupaonu jakooo puno, a da ne spominjem da smo dobili i policu i dodatnu eleganciju u kupaoni :)
Ne možeš upoznat ocean ako plivaš dva metra od obale, uostalom, ako zaroniš možda shvatiš da si riba.
Plusic
Sveta krava
 
Postovi: 6225
Pridružen/a: 08 ruj 2007, 09:24
Lokacija: Pymystan - mali covjek pri Ministarstvu obitelji za povećanje nataliteta

Re: angažirati dizajnera interijera

PostPostao/la lastavica » 26 sij 2009, 23:43

ja bi uzela, ali ne nekog "nepoznatog", recimo jednu arhitekticu sam vidjela na djelu u virtualnom svijetu, njenu kupaonu i kuhinju bi odmah prekopirala da ih imam gdje staviti :)
da sam to vidjela prije dvije godine angažirala bi ju za izradu svoje galerije i dodatnih savjeta oko uređenja, ovako nam je samo arhitekt napravio projekt galerije i statiku preko svog statičara
ostalo mi riješavamo svojim idejama, nadam se da će to na kraju na nešto ličiti :mrgreen:
lastavica
Lastatrans
 
Postovi: 15451
Pridružen/a: 16 tra 2002, 11:55

Re: angažirati dizajnera interijera

PostPostao/la Beppa Joseph » 27 sij 2009, 08:50

Ja bih angažirala dizajnera, tj. planiram to kad budemo preuređivali stan.

Imam dva prijatelja koji su dizajneri i kad dodjem kod njih ne mogu vjerovati što su napravili iz svojih malih stanova i najjeftinijeg namještaja iz Ikee (imaju oni i drugog namještaja, ali ovime sam iznenađena).

U dogovoru s njima sad već skupljam fotografije komada namještaj i prostora kako bi oni mogli vidjeti što se meni sviđa, kakav dojam želim postići jer je mnogo toga stvar iskustva.
Npr. meni se sviđa neka boja za zid, ali ja ne mogu vizualizirati kako će to izgledati na jednom zidu ili na sva četiri pogotovo uz količinu svjetla u pojedinoj sobi.
Dobar dizajner će uloviti ono što se klijentu sviđa i znat će napravit taj dojam, ali i potpunu iskoristivost.

Zanimljivo mi je bilo kako je ta cura koju sam upoznala kao otkačenu, a takav joj je i životni prostor, isplanirala raskošan stan za čovjeka koji se htio isticati svojim novcem (htio je i zlatne zidove, ona mu je preporučila tamno crveni zid s raskošnim ukrasima :lol ). S druge strane uređivala je i poptuno minimalističke prostore kakvi su sad popularni.

Ne znam kolike su cijene, ali mislim da se isplati pogotovo prilikom potpunog renoviranja prostora. Naravno, onome kome to nešto i znači.
:luv Post 21,6
Avatar
Beppa Joseph
normalna mama
 
Postovi: 8112
Pridružen/a: 17 ruj 2008, 10:59

Re: angažirati dizajnera interijera

PostPostao/la melita » 27 sij 2009, 09:26

Kima, sve mi se čini da ne sanjaš dovoljno jako tu policu, jer otkad sam JA vidjela njenu sliku svugdje je sa sobom nosim! :lol

http://i254.photobucket.com/albums/hh10 ... cazaTV.jpg
žuti pojas prvi dan :sumo
Avatar
melita
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1562
Pridružen/a: 12 kol 2005, 23:53
Lokacija: Zagreb

Re: angažirati dizajnera interijera

PostPostao/la Nana1971 » 27 sij 2009, 09:49

melita, i ja ko i vas dvije, vec imam u glavi preslozeni dnevni boravak u kojemu ovo rjesenje ima svoje mjesto. Centralno mjesto :srca A slikicu sam si poslala na sve svoje e-mail adrese da ju slucajno ne izgubim :lol
Ja bih, ako nije nedostizno skupo, uvijek rado konzultirala strucnjaka. Iznijela mu svoje ideje i zelje, poslusala njegove sugestije pa tek onda donosila odluku.
Zemlja je smrtnim sjemenom posijana Ali smrt nije kraj Jer smrti zapravo i nema
I nema kraja Smrću je samo obasjana Staza uspona od gnijezda do zvijezda. Mak Dizdar
Avatar
Nana1971
blissful reduša
 
Postovi: 24551
Pridružen/a: 18 tra 2002, 13:33
Lokacija: ovčica na Božjem pašnjaku

Re: angažirati dizajnera interijera

PostPostao/la Tonka.M » 27 sij 2009, 11:16

frr ja te u potpunosti razumijem jer sam i sama jedna od onih nesretnica koje nemaju, kako bi moja baka rekla, "šlifa" za to :cry: Uopće nemam dara za detalje, slaganje boja (govorim o namještaju, zavjesama i sl)...
meni nešto može savršeno izgledati i na slici u časopisu i kod frendova u stanu, al ja to jednostavno ne znam primjeniti na svoj čudnovati raspored prostorija. :dunno Ne mogu si predočiti kako bi to izgledalo :dunno
I potpisala bi i watani i Beppu
Ja bi sutra angažirala nekoga kome bih naravno dala smjernice u kojima želim ići, odnosno objasnila što volim. Meni su jedini problem financije... tako da ćemo se zasad (a nekak si mislim da će to zasad potrajati) snalaziti kako znamo i umijemo
MOŽEŠ TI TO!
_________________________________________
Teo - 29. tjedan - 1510g - 13.03.2008.

* Noa - mali anđeo - 19.10.2011.
Avatar
Tonka.M
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2485
Pridružen/a: 18 tra 2008, 12:22
Lokacija: tražim se

Re: angažirati dizajnera interijera

PostPostao/la frrr » 27 sij 2009, 12:22

ma ne bih ni ja razmišljala platit nekog da selim iz jednog stana u drugi i radim, primjerice, samo novu kuhinju ili samo obnavljam kupaonu ili samo kupujem novu kutnu i tepihe.

ovako, idem u roh-bau, dakle manje od golih zidova i u cijeloj financijskoj konstrukciji s građevinskim radovima procijenjenim na 30-ak tisuća eura, tih 5000 ili 7000 kuna i nije neka cifra. s tim da iz ovog stana sa sobom nosimo samo madrac koji smo kupili novi - em je to bio MM-ov momački stan uređen po principu 'nešto ću napravit sam, nešto iz moje stare sobe, nešto starog namještaja koji roditelji više ne koriste' (fala bogu da sveki voli bijelo pa je bar sve iste boje :mrgreen: ) em će se iznajmljivati kad se mi iselimo.

ta od frendice frendica koja mi je na umu je fenomenalno uredila svoj stan, izgleda kao da je pun skupih dizajnerskih komada, a sve, doslovno sav namještaj u stanu je iz ikee.
even i as sick as i am
i would never be you
Avatar
frrr
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2825
Pridružen/a: 06 kol 2007, 13:40

Re: angažirati dizajnera interijera

PostPostao/la thinkPINK » 27 sij 2009, 12:32

Pa frrr jos bolje da ste u roh bau stanju ako nekog angazirate!
Pitaj frendicu koliko bo joj frendica uzela para ;)
Morska zvjezdica - ljeto-2008.
What you see is what you get...
Avatar
thinkPINK
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 4841
Pridružen/a: 11 lis 2007, 13:54
Lokacija: gledam naprijed

Re: angažirati dizajnera interijera

PostPostao/la MAJA Skopje » 27 sij 2009, 12:39

I ja sam u fazi uredjenja novog stana (odnosno kupili smo stan koji je star i sad ga moramo kompletno preurediti). Ja radim u bransi koja ima kontakt sa arhitektima i odgovorno tvrdim da dobar arhitekt (kod nas arhitekt uredjuje i unutrasnji enterijer) zlata vredi. Veruj te. E sad ko je dobar za nas ko klijenta to zavisi od stila arhitekte. Sve koje poznajem imaju razlicite stilove i defintivno znaju dobro urediti prostor. Al recimo ja volim minimalisticke i moderne dizajne i treba arhitekt voditi racuna o zeljama klijenata. Ima takvih koji gledaju da nametnu svoj stav i da furaju u svom fazonu. Ja bih prvo trazila portfolio i videla sta je dosada uradio taj arhitekt i ako mi odgovara stilom onda bih ga angazirala.
Ja licno ne nameravam uzet arhitektu jer nemam dovoljno novca za to nego sa svojim mm zajedno osmisljamo uredjenje.
Ja od 48m2 pravim dnevnu sobu i + 2 sobe. :shock:
Avatar
MAJA Skopje
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 730
Pridružen/a: 09 sij 2003, 16:26
Lokacija: Skopje, Macedonia

Re: angažirati dizajnera interijera

PostPostao/la anlan » 27 sij 2009, 13:26

da imam dovoljno novaca za provedbu ideja arhitekta i za njegov rad sigurno bih to napravila.
arhitektura je umjetnost, a arhitekti su umjetnici. umjetnici gledaju na svijet drugacijim ocima, pa i arhitekti sigurno vide neke mogucnosti u uredjenju tamo gdje ih drugi ne vide.. sigurna sam da bi oni bolje uredili stan od onih koji nisu zavrsili taj studij.

kad smo vec uselilil u nas stan dosla mi je u posjet frendica arhitektica koja mi je savjetovala sto s jednim prostorom koji je nedovoljno iskoristen. ona je imala super ideje, ali trebalo bi puno posla da ih se realizira (rusenje zidova, pomicanje instalacija itd.). tada sam shvatila i da mi je bez veze sto je pitam tako na prepad, jer za napraviti pravi projekt treba puno vise vremena.

a kad smo trazili stan uvijek smo sa sobom vodili frenda gradjevinara. razlika u pristupu bila je ocita vec nakon ulaska u stan - on bi prvo pogledao prema gore, a ja dolje (namjestaj, tepihe i ostalo, sto je totalno nebitno kod kupnje stana).
anlan
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 830
Pridružen/a: 23 vel 2005, 00:35
Lokacija: :)

Re: angažirati dizajnera interijera

PostPostao/la mimi321 » 27 sij 2009, 15:33

Buduci da imas roh bau svakako bi bilo dobro da angaziras arhica barem za idejno rjesenje. Takoder ako nemas nikoga ko je u gradevinskoj bransi za odnose s majstorima, dobro bi bilo imati dooobar troskovnik, onako detaljan. Cijene ovise o rasponu usluge (idejni do izvedbeni projekti, projektantski nadzor i sl.) i investicijskoj vrijednosti i nitko ti ih nece dati ofrlje po kvadratu dok ne vidi o cemu se radi.
C. skorpion 2007.
D. vaga 2002
Avatar
mimi321
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 659
Pridružen/a: 27 ožu 2007, 14:26

Re: angažirati dizajnera interijera

PostPostao/la Masha » 27 sij 2009, 16:04

frrr, ja se ne bi mislila na tvom mjestu. ako možeš financijski, zašto ne? pogotovo jer ti je stan roh-bau, pa će arhitekt/dizajner puno bolje i funkcionalnije osmisliti taj prostor, a ti možeš poraditi kasnije na detaljima, da ipak dobije neki osobni štih.
Avatar
Masha
dzkić više tekućine
 
Postovi: 1926
Pridružen/a: 27 ruj 2005, 18:48

Re: angažirati dizajnera interijera

PostPostao/la kimama1 » 27 sij 2009, 16:46

ja sam samo došla peti put valjda danas luknut sličicu. mrak mrakova
BAKA - NALIJA
Avatar
kimama1
obična palunkica
 
Postovi: 12975
Pridružen/a: 09 sij 2003, 09:49

Re: angažirati dizajnera interijera

PostPostao/la Plusic » 27 sij 2009, 17:00

slika je mrak, premda treba imati dosta veliki prostor da bi se to otvorilo :)

mi mislili nesto takvo napraviti umjesto vrata u dnevnoj sobi (znaci kao kliznu izvedbu), ali nam majstor rekao da nam je TV pretezak, trebala bi debela cvrsta podloga a nas prostor premali za to :cry:
Ne možeš upoznat ocean ako plivaš dva metra od obale, uostalom, ako zaroniš možda shvatiš da si riba.
Plusic
Sveta krava
 
Postovi: 6225
Pridružen/a: 08 ruj 2007, 09:24
Lokacija: Pymystan - mali covjek pri Ministarstvu obitelji za povećanje nataliteta

Re: angažirati dizajnera interijera

PostPostao/la Henrietta » 27 sij 2009, 23:34

melita, :spota jel ti to moju policu nosaš sa sobom :lol
K: Kada svi mi budemo veliki, tko će onda biti mali?
K: Molim odrezano, a ne narezano!
K: Volim te preko kaktusa!
Avatar
Henrietta
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1370
Pridružen/a: 24 sij 2007, 12:17
Lokacija: Na sunčanoj strani ulice..

Re: angažirati dizajnera interijera

PostPostao/la melita » 28 sij 2009, 08:55

Henrietta, ipak smo mi ratni drugari iz iste satnije (šifra: žderonje). Ja bih tebi sve što imam u hladnjaku dala! :lol
žuti pojas prvi dan :sumo
Avatar
melita
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1562
Pridružen/a: 12 kol 2005, 23:53
Lokacija: Zagreb

Re: angažirati dizajnera interijera

PostPostao/la Krumpirić » 28 sij 2009, 09:02

angažirala bi stručnjaka da mi pomogne rasporediti prostorije, ako smatram da prostor nije iskorišten kako treba, za estetiku nekako...hm, to je mjesto di ja i moja obitelj provodimo vrijeme i nije mi bitno jel se sviđa susjedima nego jel nas uveseljava. Zato bi to radije nekako-prilagodila sebi. :dunno
Avatar
Krumpirić
Cobra 11
 
Postovi: 11607
Pridružen/a: 17 sij 2005, 22:46

Re: angažirati dizajnera interijera

PostPostao/la folne » 28 sij 2009, 11:52

S obzirom da govoriš o ROH bau i vjerujem da možeš još uvijek pomicati i zidove, ja bi da sam u tvojoj koži (a planiram kad budem u toj situaciji :mrgreen: ) angažirala konkretnog dizajnera (dipl.ing.grad Držislav Andrija Ujević) koji se bavi između ostalog feng shuijem i ja sam dok sam bila na porodiljnom gledala Dobro jutro Hrvatska i padala u afan gledajući transformacije prostora koje je on radio. Toliko me se dojmio da mu pamtim ime svih ovih godina. :lol
Avatar
folne
Mladenka
 
Postovi: 31648
Pridružen/a: 11 kol 2001, 13:26
Lokacija: So who what no

Re: angažirati dizajnera interijera

PostPostao/la medo14 » 28 sij 2009, 11:59

gorespomenuti je bio samnom na faksu.
Obzirom da imas samo vanjske zidove, ja bih poradila prvo po tom pitanju, dobar raspored prostorija + ako mislis da ima smisla rapored podzemnih zracenja.
Avatar
medo14
kraljica tablica
 
Postovi: 10108
Pridružen/a: 28 lis 2001, 12:37

Re: angažirati dizajnera interijera

PostPostao/la folne » 28 sij 2009, 12:01

ako mislis da ima smisla rapored podzemnih zracenja
:up ovo je odlična ideja
Avatar
folne
Mladenka
 
Postovi: 31648
Pridružen/a: 11 kol 2001, 13:26
Lokacija: So who what no

PrethodnaSljedeća

Natrag na Mame (i tate!) u akciji

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.