Sada je: 28 ožu 2024, 09:57.

bila/jela/cula... preporuke

Moderatori/ce: Hope77, mrava

Re: ja bila/jela/cula... preporuke

PostPostao/la Rimaithor » 30 sij 2009, 13:02

Gladne oci su iz cvjetnog preselile na Rudeš.
Maslina ima Ok pizzu, mada bolja je u Oro goro. Najbolja pizza koju sam u zivotu jela je u Krapini, pizzeria Paradiso.
Laganini na vrbiku mi je isto Ok. Divljac s domacim pljukancima je odlicna.
Vanity is my favourite sin.
slika
Avatar
Rimaithor
Ljupka Heidi
 
Postovi: 14734
Pridružen/a: 03 sij 2004, 10:18
Lokacija: Dragons' Den

Re: ja bila/jela/cula... preporuke

PostPostao/la Ciara » 30 sij 2009, 13:19

Oro goro je zakon
Paradiso zagorsku smo jeli jučer za večeru

a ja vam preporučam Ribič i njihove zagrebačke na metre :mrgreen:
Avatar
Ciara
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1922
Pridružen/a: 29 pro 2007, 20:37

Re: ja bila/jela/cula... preporuke

PostPostao/la dunja » 30 sij 2009, 13:21

Sole jako fine lignje su kod mene na poslu u restoranu - nije ni čudo, njegov vanjski restoran Gospodarski klub dobio je sad veliku zvijezdu. Kad si u prolazu petkom, navrati :mrgreen:
A i štrukli su im prefini, ali ih vrlo rijetko ima.
Avatar
dunja
most
 
Postovi: 29549
Pridružen/a: 17 tra 2003, 23:24

Re: ja bila/jela/cula... preporuke

PostPostao/la Natasa36 » 30 sij 2009, 13:21

Ajmo redom:

potpisujem sljedeće:
riblje, skuplje, ali (uglavnom) vrijedi para: Gračanka Kamanjo, Hipodrom (meni je to u kategoriji special occasions i Kamanjo mi je draži)
Roštilj: manje para: Stari kotač, malo više para (ali ne prestrašno): Zvijezda Kamanjo u Novoj vesi - raj za one koji vole punjene pljeskavice, divota
I Zvonac je sjajan :up
Didov san: uštipci, žabice, lignje - ooo daaa
Najbolje zapečene štrukle sam jela u Snježnoj Kraljici, i inače im je dobar restoran i menijem i kvalitetom (a ima i malo igralište pred terasom, pa nam je to ljeti mrak: friški zrak, klicima super, a i mi uživamo)
Domaća klopa (onak više prema Zagorju): Lojzekova hiža, Gusakovec (između Stubaka i Bistrice). Spada već u kategoriju izleta, ima livada, ljulje, klacka, kućice, mreža za odbojku... Klopa domaća (patke, guske, mlinci, grah salata, štrudli, štrukli...) za razumne novce. Nije zgorega rezervirati stol ako je veće društvo (posebno kad krene lijepo vrijeme)

I kako sam mogla (skoro) zaboraviti: riba, školjke itd: Zlatna ribica u Brodarici... milina jedna (ali nije baš jeftino, to je isto istina, ali vrijedi para!)
Everything will be fine at the end.
If it is not fine, it is not the end :)
Avatar
Natasa36
Anka Partizanka
 
Postovi: 13263
Pridružen/a: 10 sij 2003, 14:56
Lokacija: Zagreb

Re: ja bila/jela/cula... preporuke

PostPostao/la Ciara » 30 sij 2009, 13:27

najbolja zagorska klopa vam je na seoskom turizmu Grešna gorica u Desiniću(Tabor)
Avatar
Ciara
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1922
Pridružen/a: 29 pro 2007, 20:37

Re: ja bila/jela/cula... preporuke

PostPostao/la anlan » 30 sij 2009, 15:14

Ciara je napisao/la:najbolja zagorska klopa vam je na seoskom turizmu Grešna gorica u Desiniću(Tabor)

edit: ne juhica s domacim mlincima nego domacim rezancima

riba mi je odlicna bila u skradinu, restoran "zlatne skoljke" - skupo, ali vrijedi

lignje u zagrebu - to ne znam, ali u fazani sam jela odlicne - s pulta, s nogu (na jelovniku je ono sto taj dan ulove, ribice ili lignje)
Zadnja izmjena: anlan; 30 sij 2009, 16:10; ukupno mijenjano 1 put/a.
anlan
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 830
Pridružen/a: 23 vel 2005, 00:35
Lokacija: :)

Re: ja bila/jela/cula... preporuke

PostPostao/la babalu » 30 sij 2009, 15:22

Sofra,preporuka i od mene,odlicno!
Didov san,prestrasnije preslanu hranu nisam nigdje jela!!!
od salate pa na dalje,rikola salata se doslovno nije dala jesti!!!
svatko ima drugaciji ukus ali bolje da ja dosolim nego da nemrem jesti,po meni katastrofa!!!

rostilj
Stari kotac na prvom(tko ne zna,tamo ne sluze prilog)
na drugom Samoborska klet :mrgreen:

odlicna pizza "Kuglana" u Gajnicama
Sladoled Mileni :mrgreen: nema boljega do Italije :lol

Sole,znam ja di su najbolje strukle samo se nemrem sjetiti imena restaca :lol kad MM dodje doma dopisem ti!
babalu
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 3078
Pridružen/a: 12 sij 2003, 15:03

Re: ja bila/jela/cula... preporuke

PostPostao/la Krumpirić » 30 sij 2009, 15:23

meni je isto okej klopa u Grešnoj Gorici
Avatar
Krumpirić
Cobra 11
 
Postovi: 11607
Pridružen/a: 17 sij 2005, 22:46

Re: ja bila/jela/cula... preporuke

PostPostao/la Novamama » 30 sij 2009, 16:18

a meni je sladoled u milenijumu katastrofa, premasan i sladak. stvarno ovisi o ukusu sve.

lignje sam nedavno jela u restoranu na kaptolu, nekad se zvao lopud ili kako već sad se zove nekako drugačije - novi vlasnik, teki tip s nekog otoka - jesam ga opisala. i uglavnom bile su lignje (jadranske) na padelu - onako sve skupa s krompirom podlijevano vinom. fino je bilo, ali to i doma radim pa nisam pala u nesvjest od oduševljenja.

anlan - kantineta (kanetta?) se zove to kraj bille i je da fino je.
u opatiji je dobra i jako povoljna konoba istranka -uz tržnicu gore, pa se kod erste banke skrene lijevo.

pizza u maslini je meni loša :dunno meni je najbolja u Karijoli na trešnjevci - u kranjčevićevoj, preko puta hotela laguna. ali ja ne volim pizze s debelim tijestom.
Avatar
Novamama
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 4694
Pridružen/a: 04 lis 2001, 15:37

Re: ja bila/jela/cula... preporuke

PostPostao/la Potica » 30 sij 2009, 16:21

Gladne oči imate i u Savskom gaju :mah

Edit: Nije u podrumu ;)
Avatar
Potica
No. 1 baka
 
Postovi: 21824
Pridružen/a: 12 ožu 2003, 21:38

Re: ja bila/jela/cula... preporuke

PostPostao/la TinaL » 30 sij 2009, 16:24

Kariola ima stvarno dobru pizzu, slazem se. :up Oni rade bezkvasno tjesto kolko znam, zato je tako fino
Ostali zg restaci mi sad ne padaju na pamet, al sam se sjetila prijedloga za morske ;)
-Tarsa na Trsatu - lijepo okruzenje, fini bifteci..
-Bora Bora bar u V. Losinju - fina talijanska klopa s domace radjenom tjesteninom, a i kuhar je originalni talijan ;)
Avatar
TinaL
sretnica s krilima
 
Postovi: 4234
Pridružen/a: 12 tra 2001, 13:39
Lokacija: na putu

Re: ja bila/jela/cula... preporuke

PostPostao/la Krumpirić » 30 sij 2009, 16:49

Novamama je napisao/la:a meni je sladoled u milenijumu katastrofa, premasan i sladak. stvarno ovisi o ukusu sve.

lignje sam nedavno jela u restoranu na kaptolu, nekad se zvao lopud ili kako već sad se zove nekako drugačije - novi vlasnik, teki tip s nekog otoka - jesam ga opisala. i uglavnom bile su lignje (jadranske) na padelu - onako sve skupa s krompirom podlijevano vinom. fino je bilo, ali to i doma radim pa nisam pala u nesvjest od oduševljenja.

anlan - kantineta (kanetta?) se zove to kraj bille i je da fino je.
u opatiji je dobra i jako povoljna konoba istranka -uz tržnicu gore, pa se kod erste banke skrene lijevo.

pizza u maslini je meni loša :dunno meni je najbolja u Karijoli na trešnjevci - u kranjčevićevoj, preko puta hotela laguna. ali ja ne volim pizze s debelim tijestom.

Karijola je skupa ko đava.Za te pare mogu jest u puno finijem restoranu puno finiju hranu od pizze
Avatar
Krumpirić
Cobra 11
 
Postovi: 11607
Pridružen/a: 17 sij 2005, 22:46

Re: ja bila/jela/cula... preporuke

PostPostao/la anlan » 30 sij 2009, 16:51

Novamama je napisao/la:anlan - kantineta (kanetta?) se zove to kraj bille i je da fino je.
u opatiji je dobra i jako povoljna konoba istranka -uz tržnicu gore, pa se kod erste banke skrene lijevo.

pizza u maslini je meni loša :dunno meni je najbolja u Karijoli na trešnjevci - u kranjčevićevoj, preko puta hotela laguna. ali ja ne volim pizze s debelim tijestom.


moze biti da je kantineta, istarska je klopa. sad si billjezim i ovu drugu konobu.

i u maslini je tanko tijesto, ne tako tanko kako u karijoli (to mi se zapravo i nije svidjelo u karijoli, pretanko i prehrskavo). izgleda da je kod pizza najteze uskladiti razlicite ukuse.
(osim naravno pizze u menzi u SC-u, to cemo se svi sloziti da je nenadmasiva ;), )
anlan
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 830
Pridružen/a: 23 vel 2005, 00:35
Lokacija: :)

Re: ja bila/jela/cula... preporuke

PostPostao/la Solea » 30 sij 2009, 16:52

dunja, a jel rade ti tvoji i za van? :lol
babalu, ajd javi kad se sjetis ;)

tnx cure!

meni je super pizza u DG-u, u zajinoj :1
za oro goro cula sam same pohvale mada nikad nisam bila.

lignje sam nedavno jela u restoranu na kaptolu, nekad se zvao lopud

nova, znam gdje je, bila sam onomad u lopudu, al daj reci u kojem je to rangu, ne bih da je nesto fensi i skupo, ono da mogu svrnut s derletom kad mi sune :lol
meni su genijalne bile lignje iz vjeverice, na gracanskoj, al ne znam dal to vise uopce radi? zna koja???
Avatar
Solea
Sveta krava
 
Postovi: 9621
Pridružen/a: 04 vel 2002, 15:03

Re: ja bila/jela/cula... preporuke

PostPostao/la saptacica » 30 sij 2009, 16:59

TinaL je napisao/la:-Bora Bora bar u V. Losinju - fina talijanska klopa s domace radjenom tjesteninom, a i kuhar je originalni talijan ;)


Tina, originalni talijan ti kuha ovaj cijeli tjedan u Ribarskom brevijaru na Kaptolu - tjedan toskanske kuhinje :)
Avatar
saptacica
Skoro doula
 
Postovi: 4316
Pridružen/a: 22 stu 2005, 17:24

Re: ja bila/jela/cula... preporuke

PostPostao/la Novamama » 30 sij 2009, 17:09

te lignje u tom novom na kaptolu - hm.. mislim da je bila cijena za kilu (znači lignje + krompir to izgleda onako kao peka.. ma znaš kako) oko 200 kn. mi smo uzeli kilo za nas 4 i najeli se. ali nisam plaćala pa ne znam detalje.

pizza u karijoli je 50tak kn. puno je, ali ja nisam ljubitelj pizze općenito, ne podnosim šunku iz konzerve i onaj sir masni, a u karijoli je i sir i povrće i paradajz onako po mom guštu. :dunno

i tarsa je super da.

meni je od prošlog ljeta otkriće 'vagabond' (planinarski dom) u lukovu -- ako se ide iz zg, izađe se u fužinama, u centru se skrene prema liču i voziš do lukova, nastavak ceste od lukova se spusti u bribir ili novi vinodolski.
to je jedno od mjesta za koje niti ne volim davati preporuke, jer se točno vidi kako se pročulo i nema uvijek mjesta, pogotovo vikendom. a to onda već pomalo gubi čari. čak se ii vlasnik ljuti šta mu toliko ljudi dolazi :lol
Avatar
Novamama
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 4694
Pridružen/a: 04 lis 2001, 15:37

Re: ja bila/jela/cula... preporuke

PostPostao/la babalu » 30 sij 2009, 18:20

Drugarice,komandant mi stigo i kaze :mrgreen:
Restoran "Zelengaj" kod Kumrovca, savrsene strukle a nisu lose niti u i Staroj Vodenic!

najbolja strudla od borovnica "Lovački rog"u Delnicama,i doma smo nosili :mrgreen:
meni od seoskih gospodarstava u okolici Zagreba prvo i jedino mjesto je "Kezele"selo Šumećani
nesto skuplje ali vrijedi ,i hrana i ambijent i usluga!
babalu
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 3078
Pridružen/a: 12 sij 2003, 15:03

Re: ja bila/jela/cula... preporuke

PostPostao/la dunja » 30 sij 2009, 19:27

Solea naravno - spakiraju ti za van, masa ljudi uzima tako. Imaju izvrstan catering, njihov švedski stol kad slože za neku feštu je fenomenalan.
Karijola je specifična pizza, drugačija od ostalih,i po meni se nema s čim niti uspoređivati u Zg.
Rima meni u Laganiniju nije bilo nešt posebno fino, jela neki rižoto sa svježim vrganjima, bilo mi tolko slano da nije bilo za jest :dunno
Avatar
dunja
most
 
Postovi: 29549
Pridružen/a: 17 tra 2003, 23:24

Re: ja bila/jela/cula... preporuke

PostPostao/la moj(a) djeca(k) » 30 sij 2009, 20:03

Ako budete u Sarajevu, moje preporuke za restorane su:

Kod Kibeta, odlicna hrana, super pogled i prekrasan ambijent. :1

Na ulazu u aleju prema Vrelu Bosne ima super mali restorancic, drvena koliba (ne znam joj ime) i imaju odlicne kljukuse sa kajamkom, extra dobre pizze itd :up

Park princeva moze se pohvaliti super pogled, ali hrana im je onako...Nekad su imali odlicne lignje, tuna salatu, zeljanicu, ali cini mi se da vise nisu u folu.

Rotirajuci restoran u Radon plazi, nije los, ali hrana im je bezveze- opet, zavisi od kuhara (imaju super spagete i predjelo)

Najbolji cevapi su u na Slatkom cosetu, a pizza u Piccolo Monde (Ilidza, Bjelasnica), a preporucujem i jedan mali restorancicn samo za pilece specijalitete na Bascarsiji (mislim da ga je otvorio Ferhatovic), blizu Zelje 1.
Izmedju Zelje 1 i Zelje 2 je drugi fini mali resotrana u kojem se sluze super ustipci, jako ukusne pizze, i pileci fileti na milion nacina.
Najbolja pite se jedu "Ispod saca" na Bascarsiji.

Na Bjelasnici u Srebrenoj lisici spremaju finu ribu i supu od sparoga.

U Imidzu- Semizovac hrana je super (preporucujem telecu juhu sa jecmom -u hljebu, i kruske sa cokoladnim prelivom)

u Capuccinu na Grbavici je odlicna riba list, i imaju jos par stvari koje su jako ukusne.

U Metropolisu na sred Titove serviraju extra super hranu (posebno su im "posebni" meksicki specijaliteti)

Malo nize od Metropolisa, prema Marin dvoru je restoran WOK sa istocnjaskim specijalitetima, s tim da ja preporucujem onaj drugi kod Muzicke skole, u cijoj neposrednoj blizini osim tog Istocnjaskog restorana, ima jos jedan u kojem se serviraju japanski specijaliteti.

U Starom gradu, svojevremeno je bio fin turski restoran Sofra, i imali su odlicnu merdzimek supu, salate itd...ali ga vise nema. :dunno

Ima toga jos...ali, od mene, i za pocetak price o restoranima u Sarajevu, dovoljno. :mase
djecak 02.03.2003.
djevojcica 05.01.2011.


-Novi dan, nova nafaka-
Avatar
moj(a) djeca(k)
Sa čokoladom u kosi
 
Postovi: 4251
Pridružen/a: 16 pro 2002, 20:03
Lokacija: Zlatna dolina smjestena u srcu "Zemlje u obliku srca"

Re: ja bila/jela/cula... preporuke

PostPostao/la Krumpirić » 30 sij 2009, 22:05

babalu je napisao/la:Drugarice,komandant mi stigo i kaze :mrgreen:
Restoran "Zelengaj" kod Kumrovca, savrsene strukle a nisu lose niti u i Staroj Vodenic!

najbolja strudla od borovnica "Lovački rog"u Delnicama,i doma smo nosili :mrgreen:
meni od seoskih gospodarstava u okolici Zagreba prvo i jedino mjesto je "Kezele"selo Šumećani
nesto skuplje ali vrijedi ,i hrana i ambijent i usluga!

uf taj Kezele, tu mi imamo team building.
-bildamo stomačine :lol
predobro.Samo malo daleko (to je kod Ivanića)
Od ostalih sam bila u vodenici-jako lijep ambijent, hrana mi je čisto okej, ništa ekstra, tamo mi je lijepo zbog beštija, pa Marin uživa.
Ima jedan takav restoran u u Leskovcu-ne sičan se, neka klet...isto okej, ništa ekstra, fali mi neki "specijalitet".
Avatar
Krumpirić
Cobra 11
 
Postovi: 11607
Pridružen/a: 17 sij 2005, 22:46

Re: ja bila/jela/cula... preporuke

PostPostao/la kimama1 » 30 sij 2009, 22:18

ja sam u potrazi za dobrim istarskim restoranom u zagrebu, onaj preko puta pri zvoncu mi ne izgleda bas...

ako je to kraj FF, ja sam tamo bila u 11 mj 2007, nakon ručka sam otišla čestitat kuharu.
nije skupo, ugodan je ambijent. jeli smo raviole i meso s tartufima. svaka im čast.
BAKA - NALIJA
Avatar
kimama1
obična palunkica
 
Postovi: 12975
Pridružen/a: 09 sij 2003, 09:49

Re: ja bila/jela/cula... preporuke

PostPostao/la Krumpirić » 30 sij 2009, 22:21

jes, to je kod FF.
kažu da su dobre istarske papice (tartufi i slično) u Balonu.Nisam to njamala.
Avatar
Krumpirić
Cobra 11
 
Postovi: 11607
Pridružen/a: 17 sij 2005, 22:46

Re: ja bila/jela/cula... preporuke

PostPostao/la kimama1 » 30 sij 2009, 22:37

Ako nekog zanima Istra, najnajnaj restoran u koji bih vas poslala jest Trošt u vrsarskoj marini.
Uz pulski Valsabion, ako si hoćete i možete priuštiti nešto malo ekskluzivnije
Za ljubitelje tartufa, lijep izlet i super klopa - seosko domaćinstvo u Završju kraj Oprtlja
BAKA - NALIJA
Avatar
kimama1
obična palunkica
 
Postovi: 12975
Pridružen/a: 09 sij 2003, 09:49

Re: ja bila/jela/cula... preporuke

PostPostao/la babalu » 30 sij 2009, 23:53

Valsabion

Kima,sad si me sjetila,mi bili prije tri godine,sve pohvale,totalno drugaciji pristup prema gostu ,hrani,svemu od onoga sto se kod nas nudi a cijene nisu pretjerane,je skuplje ali vrijedi pocastiti se!

mala napomena,nema natpisa na hotelu!
kazu da im ne treba,gosti su im najbolja reklama i svi ih nadju :mrgreen:
osim mene :cool ja tek iz drugog pokusaja skuzila da je to to :roll:

Kima,daj jos preporuka,mene interesira unutrasnjost Istre,tamo restoransku ponudu najmanje poznajem!
babalu
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 3078
Pridružen/a: 12 sij 2003, 15:03

Re: ja bila/jela/cula... preporuke

PostPostao/la kimama1 » 31 sij 2009, 00:05

mi uglavnom idemo po obali i na sjevernoj se strani smucamo, unutrašnjost slabo znam (tipa pazin - tamo stvarno idem samo poslom), ali ziher sam da ima mrak mjesta sa super klopom - javiš gdje bi išla otpr. pa ti se raspitam
jako je lijepo i u dopolavoru na učki, fino, mirno, dobra klopa, lijepa priroda.
dobar riblji restoran (a isto malo skuplji) je u trgetu, martin pescator. ali mi je gadan okoliš za doć do tamo.
nisam uspjela nikad otići (jer imaju malo čudno radno vrijeme) - jest premantura - stare užance. svi hvale.
u puli ima ODLIČAN meksički, po meni bolji nego ovi zagrebački u kojima sam bila (na savskoj i u blizini željezničke) i jeftin.
najbolja pizzeria - madonna na verudi, kraj benzinske pumpe
sjetit ću se još.
BAKA - NALIJA
Avatar
kimama1
obična palunkica
 
Postovi: 12975
Pridružen/a: 09 sij 2003, 09:49

Re: ja bila/jela/cula... preporuke

PostPostao/la thinkPINK » 31 sij 2009, 00:16

U Istri smo fino papali u Bratulićima i Sovinjaku.
Morska zvjezdica - ljeto-2008.
What you see is what you get...
Avatar
thinkPINK
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 4841
Pridružen/a: 11 lis 2007, 13:54
Lokacija: gledam naprijed

Re: ja bila/jela/cula... preporuke

PostPostao/la Novamama » 31 sij 2009, 00:36

sovinjak da.
i u ročkom polju, kad se ide prema humu konoba kolesari (ako se ne varam) isto ima super klopu, a koncept je izletišta.moš ostat cijeli dan, jest cijeli dan, a nije skupo.

kad ste spomenule laganini, dobra je i jadera isto na vrbiku malo više prema ljubljanskoj.

dopolavoro je ok, isti su i ronjgi na viškovu iznad rijeke (isti vlasnik, isti menu, a malo je bliže ako se ne ide prema istri).

ah.. jel se primjeti da mi je ovo omiljena tema :mrgreen:
Avatar
Novamama
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 4694
Pridružen/a: 04 lis 2001, 15:37

Re: ja bila/jela/cula... preporuke

PostPostao/la Matilda » 31 sij 2009, 00:47

U unutrašnjosti Istre fino smo papali u Vrhu (mislim i da se restoran zove Vrh), tartufi i tjestenina, zatim restoran Tolkaria (kraj Buzeta visoko gore na brdu, zaboravih kako se mjesto zove). E tu smo se preeeeeežderali ovu jesen, domaća papica, za desert smo jeli knedle od šljiva i kak šljiva fakat nije dosta u jednom knedlu, tip još polak stavlja pekmez od šljiva (dobro pomiješn i malo zgrijan). Ubili smo se knedlima.
Napravila sam i ja knedle isto tako, MM se samo brk smijao. Ubila ga i ja knedlima.
U Limskom kanalu restoran Viking, grdobina s krumpirima pečena u pećnici. Ništa slađeg nema.
I uvijek ću te voljeti i gorjeti, od prvog trena za tobom žeđam.
slika
slika
Avatar
Matilda
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 453
Pridružen/a: 11 pro 2002, 01:18

Re: ja bila/jela/cula... preporuke

PostPostao/la thinkPINK » 31 sij 2009, 01:02

Vrh i Ronjgi da!
Morska zvjezdica - ljeto-2008.
What you see is what you get...
Avatar
thinkPINK
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 4841
Pridružen/a: 11 lis 2007, 13:54
Lokacija: gledam naprijed

Re: ja bila/jela/cula... preporuke

PostPostao/la Beppa Joseph » 02 vel 2009, 17:34

Kima, gdje je taj meksički u Puli? :conf
:luv Post 21,6
Avatar
Beppa Joseph
normalna mama
 
Postovi: 8112
Pridružen/a: 17 ruj 2008, 10:59

PrethodnaSljedeća

Natrag na Recepti - arhiva

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.