Sada je: 28 ožu 2024, 11:17.

Korak u novi zivot :) Skola je za nas sala !!!!!

Mi smo mali, veliki borci.

Moderator/ica: nadicab

Re: Korak u novi zivot :)

PostPostao/la Tonka.M » 04 vel 2009, 21:14

majstorica :1

ma ja tu curu obožavam :srca
MOŽEŠ TI TO!
_________________________________________
Teo - 29. tjedan - 1510g - 13.03.2008.

* Noa - mali anđeo - 19.10.2011.
Avatar
Tonka.M
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2485
Pridružen/a: 18 tra 2008, 12:22
Lokacija: tražim se

Re: Korak u novi zivot :)

PostPostao/la mmm3m » 04 vel 2009, 21:36

Tonka.M je napisao/la:majstorica :1

ma ja tu curu obožavam :srca

Bas me zanima da li bi obozavala prati svu robu,pod,kupatilo poslje njenog pranja :lol :lol :lol
Kad krene sa nogicama po podu a ostaju capke,ona sva vesela i nemam srca da kazem NE.Ali kad cistim onda vicem na sebe da sam to mogla na vrijeme zaustavit :mrgreen:
Mia,rodjena u 25 tjednu,810g,32cm :)
Matea-1991~~Marina-1999~~Mia-2006
"Maristella"miris mora,lavande i ruzmarina
Avatar
mmm3m
splitska nevista
 
Postovi: 1296
Pridružen/a: 24 vel 2007, 16:05
Lokacija: Slovenia

Re: Korak u novi zivot :)

PostPostao/la Tonka.M » 04 vel 2009, 21:46

a čuj ja joj dođem ko draga tetka... znaš ona koja se veseli njenim zvizdarijama, uči ju radit nepodopštine i onda ode doma u čisto :mrgreen:
MOŽEŠ TI TO!
_________________________________________
Teo - 29. tjedan - 1510g - 13.03.2008.

* Noa - mali anđeo - 19.10.2011.
Avatar
Tonka.M
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2485
Pridružen/a: 18 tra 2008, 12:22
Lokacija: tražim se

Re: Korak u novi zivot :)

PostPostao/la mmm3m » 05 vel 2009, 09:39

Tonka.M je napisao/la:a čuj ja joj dođem ko draga tetka... znaš ona koja se veseli njenim zvizdarijama, uči ju radit nepodopštine i onda ode doma u čisto :mrgreen:

Najvise volimo takve tetke,a pogotovo one kojima mozemo uzvratiti posjete :lol
Mia,rodjena u 25 tjednu,810g,32cm :)
Matea-1991~~Marina-1999~~Mia-2006
"Maristella"miris mora,lavande i ruzmarina
Avatar
mmm3m
splitska nevista
 
Postovi: 1296
Pridružen/a: 24 vel 2007, 16:05
Lokacija: Slovenia

Re: Korak u novi zivot :)

PostPostao/la nadicab » 05 vel 2009, 10:00

s druge strane, da ti je netko ponudio pred 3 godine ugovor da se nikada nećeš ljutiti na svoje dijete ako napravi nepodopštine,a za uzvrat će ona moći sve te nepodopština sama i s veseljem napraviti, mislim da bi potpisala :joy
Evo malkice za nas mame (ja se prva našla u tome):

Mesar se jako iznenadio kad je vidio da mu pas ulazi u mesnicu, pa ga je otjerao. Ali, kasnije, evo psa opet. Priđe on psu i vidi mu cedulju u ustima. Uzme je, a tamo piše: "ako može šest kobasica i janjeći but, molit ću... pas ima i novac u ustima." pogleda, i stvarno uz cedulju je deset dolara. uzme on novac, spakira narudžbu u vrećicu i da psu da uhvati u čeljust. To ga se sve toliko dojmilo, da je odlučio zatvoriti i krenuti za psom. Pas ide niz ulicu i stiže do semafora na dugme. Spušta vrećicu, pritiska dugme, uzima vrećicu, strpljivo čeka zeleno. Prelazi ulicu, mesar za njim. Stiže do autobusne stanice, i gleda u red vožnje. Mesar je očaran. Pas nalazi svoj bus, i sjeda na klupu. Nailazi bus, pas obiđe da vidi prednji kraj, pogleda broj, vraća se na klupu. Nailazi drugi bus, pas ode i pogleda broj linije, aha to je taj, ulazi. Mesar za njim, sad već otvorenih usta. Bus ide preko pola grada, na drugi kraj predgrađa, pas razgleda pejzaž. Na kraju ustaje, ide do prednjeg kraja busa, propinje se na zadnje šape, pritiska dugme da bus stane. Silazi, s vrećicom i dalje u ustima. I tako idu mesar i pas trotoarom, kad jednom pas skrene do kuće, stazom do vrata, ostavlja vrećicu na pragu, zalijeće se i udara cijelim tijelom o vrata. Uzima još veći zalet i opet se baca na vrata. Iz kuće se nitko ne javlja. Pas se vraća stazom, preskače živicu, ide oko vrta, priskače do prozora, lupa glavom o okvir nekoliko puta, a onda se vraća do ulaznih vrata. Iza vrata se promalja grmalj, uzima vrećicu s praga i onda se počne derati na psa i šutirati ga.
Mesar: "Za ime svijeta, što vam je, pa taj pas je čisti genij...! Što se mene tiče, mogao bi nastupiti na televiziji...!"
Grmalj: "Ovo genij? 'ajde...! ovo mu je već drugi put ovog tjedna da je zaboravio ključeve..."

pouka:
Možete nadmašiti očekivanja promatrača, ali majčina nikad...!
Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree, it will live its whole life believing that it is stupid. - Albert Einstein
Denis, 16.05.2000.
http://www.udruga-oko.hr
Avatar
nadicab
Prepečena plavuša
 
Postovi: 17714
Pridružen/a: 04 svi 2001, 00:17
Lokacija: Zagreb, Kvatrić

Re: Korak u novi zivot :)

PostPostao/la mmm3m » 05 vel 2009, 12:02

nadicab je napisao/la:s druge strane, da ti je netko ponudio pred 3 godine ugovor da se nikada nećeš ljutiti na svoje dijete ako napravi nepodopštine,a za uzvrat će ona moći sve te nepodopština sama i s veseljem napraviti, mislim da bi potpisala :joy
Evo malkice za nas mame (ja se prva našla u tome):

pouka:
Možete nadmašiti očekivanja promatrača, ali majčina nikad...!

Kad razmislim onim dvima puno toga nisam dopustala i sad vidim da sam gresila,djetinstvo je samo jedno i ga zbilja moraju prozivjeti po svoj mjeri a ne po nasoj.Zato moja Mia uziva na svim podrucjima,a mama polako popusta u pravilima koje je godinama cvrsto drzala :lol

U tom tekstu ima puno istine,puno puta vidimo samo slabe stvari a kad bi napisali sta je bilo sve dobro jako bi se iznenadili ;)
Mia,rodjena u 25 tjednu,810g,32cm :)
Matea-1991~~Marina-1999~~Mia-2006
"Maristella"miris mora,lavande i ruzmarina
Avatar
mmm3m
splitska nevista
 
Postovi: 1296
Pridružen/a: 24 vel 2007, 16:05
Lokacija: Slovenia

Re: Korak u novi zivot :)

PostPostao/la Tonka.M » 05 vel 2009, 16:50

nadice hvala ti na priči, danas mi je taman sjela... jer baš sam noćas upala u zamku uspoređivanja Teača i ostalih vršnjaka i sva se nekak snuždila... umjesto da se veselim svemu što može. A može puno :joy :joy :joy

I zato ja volim ovaj forum: uvijek su tu moje drage koje će te dignut kad se malo potepeš, zgrabe te za ruku taman prije nego nosom zadereš o beton :ljubav
MOŽEŠ TI TO!
_________________________________________
Teo - 29. tjedan - 1510g - 13.03.2008.

* Noa - mali anđeo - 19.10.2011.
Avatar
Tonka.M
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2485
Pridružen/a: 18 tra 2008, 12:22
Lokacija: tražim se

Re: Korak u novi zivot :)

PostPostao/la mmm3m » 09 vel 2009, 19:55

Ako mene lazu lazem i ja vas :)
MIA VISE NEMA ALERGIJU NA GRINJE :joy :joy :joy
Danas smo bile na zadnjoj terapiji koja je pokazala da kod Miie nema vise intoleranci niti bilo kakve alergije.Sad je vazno da dok se imunski sistem oporavlja da je neispostavljamo vecim koncentracijama grinja jer se alergija moze vratiti.Godisnje smo otkazali,Mia ce do ljeta biti kod kuce.Svaki dan setamo uz more da se nadise svjezeg zraka,u sobi smo joj namjestili cistac i ionizator zraka u kojeg dajem etericna ulja(eukaliptusa,lavande i tea tree koji su super za disne puteve)
Sad cekamo 26.2 na pregled pluca kod pumologa da vidimo da li se ove terapije poznaju na plucima jer su zadnje slike pluca(u 11 mjesecu) bile katastrofalne.Vjerujemo i nadamo se da ce i ovaj put Miia da uspije da preskoci jos jednu prepreku u svojoj borbi za bolji zivot
Tko u cuda vjeruje taj cuda i stvara.Poljubac svim junacima :joy :joy :joy
Mia,rodjena u 25 tjednu,810g,32cm :)
Matea-1991~~Marina-1999~~Mia-2006
"Maristella"miris mora,lavande i ruzmarina
Avatar
mmm3m
splitska nevista
 
Postovi: 1296
Pridružen/a: 24 vel 2007, 16:05
Lokacija: Slovenia

Re: Korak u novi zivot :)

PostPostao/la MaMi » 10 vel 2009, 23:24

Mia i Miina mama - bravo za sve uspjehe :cheer

Tonka, kada je počnem tako uspoređivati Mateja s drugom djecom i tugovati, odmah mi se javi lea.marijela i kaže: "Jesmo rekli da nema uspoređivanja!!!" pa mi bude lakše. Ima žena potpuno pravo. :klanja
21 gram
Avatar
MaMi
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 491
Pridružen/a: 21 sij 2008, 18:33
Lokacija: zg županija

Re: Korak u novi zivot :)

PostPostao/la Tonka.M » 11 vel 2009, 10:10

Mia :joy :joy :joy :joy sunčeko malo, neće nju ni nekakve grinje više gnjaviti :joy :joy :joy

a držim fige za pregled kod pulmologa :kiss

MaMi, ja malo malo zapadnem u takvo bedasto stanje, al srećom tu ste vi, ali i mm koji me svaki put opali po glavi :oops:
MOŽEŠ TI TO!
_________________________________________
Teo - 29. tjedan - 1510g - 13.03.2008.

* Noa - mali anđeo - 19.10.2011.
Avatar
Tonka.M
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2485
Pridružen/a: 18 tra 2008, 12:22
Lokacija: tražim se

Re: Korak u novi zivot :)

PostPostao/la TalaB » 12 vel 2009, 23:26

kao prvo :joy :joy :joy za rezultate

mmm3m, možeš mi molim te reći gdje idete u sloveniji na biorezonancu? naime, moja djevojčica je isto alergična na mlijeko i alergija se isto ispoljava jakim povračajem i proljevom (kad je bila manja i temperaturom

nemogu naći da to ima negdje u RH, a jednom davno sam dobila info da u slo ima, a pogubila sam letak.

unaprijed hvala
LARA 17.03.2004.
PATRIK 05.05.2009.
Avatar
TalaB
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 254
Pridružen/a: 01 pro 2005, 23:41
Lokacija: Zagreb

Re: Korak u novi zivot :)

PostPostao/la mmm3m » 13 vel 2009, 10:23

TalaB je napisao/la:kao prvo :joy :joy :joy za rezultate

mmm3m, možeš mi molim te reći gdje idete u sloveniji na biorezonancu? naime, moja djevojčica je isto alergična na mlijeko i alergija se isto ispoljava jakim povračajem i proljevom (kad je bila manja i temperaturom

nemogu naći da to ima negdje u RH, a jednom davno sam dobila info da u slo ima, a pogubila sam letak.

unaprijed hvala

U Sloveniji ima jako puno ambulanti za biorezonancu(skoro u svakom vecem mjestu),Mi imamo ovdje gdje zivimo(u Piranskom Zaljevu)
Kad sam pricala sa sa doktoricom,znam da mi je rekla da pozna jednog gospodina iz Zagreba koji ide sa njima na seminare.Mogu je u ponedjeljak pitat ako zna ili ako moze saznati tko je i gdje radi.
Mi smo za sad zadovoljni,ona pije cisto mlijeko iz salice i bas joj se svidja i nevidim nikakve probleme.
Mia,rodjena u 25 tjednu,810g,32cm :)
Matea-1991~~Marina-1999~~Mia-2006
"Maristella"miris mora,lavande i ruzmarina
Avatar
mmm3m
splitska nevista
 
Postovi: 1296
Pridružen/a: 24 vel 2007, 16:05
Lokacija: Slovenia

Re: Korak u novi zivot :)

PostPostao/la TalaB » 13 vel 2009, 11:28

Molila bi te da mi probaš saznati, puno bi nam pomogla. ILi barem u nekom mjestu u Sloveniji bliže Zagrebu, svejedno, vodit ćemo ju gdje god treba.

ona pije cisto mlijeko iz salice i bas joj se svidja i nevidim nikakve probleme.


Ovo ja nama nemoguća misija, a moramo nešto hitno poduzeti, jer je do prije 2 mjeseca pila Pregomin i onda joj se zgadio, neće ni primirisati više
LARA 17.03.2004.
PATRIK 05.05.2009.
Avatar
TalaB
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 254
Pridružen/a: 01 pro 2005, 23:41
Lokacija: Zagreb

Re: Korak u novi zivot :)

PostPostao/la mmm3m » 13 vel 2009, 19:10

TalaB je napisao/la:Molila bi te da mi probaš saznati, puno bi nam pomogla. ILi barem u nekom mjestu u Sloveniji bliže Zagrebu, svejedno, vodit ćemo ju gdje god treba.

ona pije cisto mlijeko iz salice i bas joj se svidja i nevidim nikakve probleme.


Ovo ja nama nemoguća misija, a moramo nešto hitno poduzeti, jer je do prije 2 mjeseca pila Pregomin i onda joj se zgadio, neće ni primirisati više

Mia je pila PregominAs,ajme to cudo toliko smrdi da sam se cudila kako je uopce nesto i popila.Ona kao beba kad su joj dali Aptamil,napuhala se ko zaba,poslje i od mog mlijeka.Kad sam ja drzala dietu bez mlijeka i mlijecni proizvoda onda je bilo sve ok.Testiranja sva negativna,a ona nemoze da ga pije.Da poludis,doktor kaze nije alergija nije intoleranca a ona umire povrace kad ga popije.Sad uzivam da gledam kako ga pije
Pogledat cu i za neka mjesta blizu Zagreba,pa javim :srca
Mia,rodjena u 25 tjednu,810g,32cm :)
Matea-1991~~Marina-1999~~Mia-2006
"Maristella"miris mora,lavande i ruzmarina
Avatar
mmm3m
splitska nevista
 
Postovi: 1296
Pridružen/a: 24 vel 2007, 16:05
Lokacija: Slovenia

Re: Korak u novi zivot :)

PostPostao/la TalaB » 13 vel 2009, 20:09

Ista stvar kao kod nas, svi testovi negativni (RIST i RAST), a ona umire kad popije i kap, pozeleni, reakcija kao da ima salmonelu.

Konačno sam upoznala nekoga s istim problemom.

Poljubac maloj junakinji Mii, inače pratimo sve o Vama i o Vašim Vašim uspjesima i napretcima :srca
LARA 17.03.2004.
PATRIK 05.05.2009.
Avatar
TalaB
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 254
Pridružen/a: 01 pro 2005, 23:41
Lokacija: Zagreb

Re: Korak u novi zivot :)

PostPostao/la mmm3m » 16 vel 2009, 15:37

Danas sam pitala na biorezonanci,i je doktorica zvala jednu gospodju sto je glavna za organiziranje seminara pa nam je dala broj
Gospodin je Darko Konforta
broj -00385 98885400
i kucni-0038513636965
Uglavnom,on ide na seminare a koliko je dobar i sta radi sa biocom aparatom neznamo.Probaj nazvati i pitati,pa ako neradi sa djecom probat cemo naci nekoga drugoga.
Poljubac :joy
Mia,rodjena u 25 tjednu,810g,32cm :)
Matea-1991~~Marina-1999~~Mia-2006
"Maristella"miris mora,lavande i ruzmarina
Avatar
mmm3m
splitska nevista
 
Postovi: 1296
Pridružen/a: 24 vel 2007, 16:05
Lokacija: Slovenia

Re: Korak u novi zivot :)

PostPostao/la TalaB » 16 vel 2009, 19:58

Hvala puno na informacijama. Javit ću kad sve saznam.

:srca
LARA 17.03.2004.
PATRIK 05.05.2009.
Avatar
TalaB
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 254
Pridružen/a: 01 pro 2005, 23:41
Lokacija: Zagreb

Re: Korak u novi zivot :)

PostPostao/la mmm3m » 28 vel 2009, 15:43

Mia je bila u Ljubljani na pumoloski,imala je pregled pluca.Stvar je takva
SSnimke od 6 i 11 mjeseca su bile jako slabe,oba plucna krila su imala Atelektaze(dio pluca koji nije prodihan,sljepljen je)
Slike od juce pokazuju da je veliki dio pluca u redu,samo se na jednom mjestu vidi atelektaza,Mia je imal jos dodatno slikanje sa strane ali rezultate neznamo.Radiolog ce jos jednom sve pogledat,usporedit sa starim slikama i mi javiti po posti.Ako nebude bilo stanje bolje,ili ako im nebudu sigurni onda ce nas narucit na bronhoskopiju.
Za sad Mia jos uvjek nema potvrdjenu diagnozu astma,jer je nedonosce a kod njih je poznato da imaju jako osjetljive bronhije i da znaju reagirati na infekte kao i astma.Zadovoljni su sa disanjem,sa velicinom prsnog kosa,sa krvnom slikom.Naucili nas kao da uzimamo ljekove(da se nebi desilo da nebi davali pravilno),ljekove ima do daljnjega dok se nevidi tocno sta je uzrok tim atelektazama.
Pumolog je zadovoljan jer je slika od 6 mjeseca bila slaba(poslje 5 mjeseci) u 11 mjesecu jos slabija d abi sad nakon manje od 3 mjeseca bila jako dobra.Posto je mene brinilo zasto Mia kaslje,(a nebi smjela ako pije ljekove) doktor mi je rekao da je moguce da je od tih atelektaza,jer zbog njih nastane sluz koje pluca moraju izbaciti i se desi da se pojavi kasalj za kojeg se inace nenadje uzrok,i niti jedan sirup nepomaze.
Sad mi je malo lakse jer sam ko luda trcala po kuci i brisala prasinu,mjenjala posteljinu svima na 3 dana,jer sam mislila d akaslje zbog prsine(koje njije bilo ni za ljek :lol )
Sad cekamo nalaze,da vidimo sta dalje.Pumolog je rekao da se nesekiram da ce sve napravit da vide sta je na stvari i da ce sve napravit da to srede.Zato je i radiolog trazio dodatna slikanja da bi bio 100% siguran
Svi su bili toliko ljubazni da se nisam osjecala da sam u bolnici,doktor je razgovarao samnom preko 1 sata(isle smo na odjel ne u ambulantu)skupa smo prosli sve od rodjenja do danas.Sve sitnice je zapisivao.Zbilja sma pomirena jer znam da nismo bile samo broj,i da ce se zbilja potruditi oko Miie.
Poljubac za sve
Mia,rodjena u 25 tjednu,810g,32cm :)
Matea-1991~~Marina-1999~~Mia-2006
"Maristella"miris mora,lavande i ruzmarina
Avatar
mmm3m
splitska nevista
 
Postovi: 1296
Pridružen/a: 24 vel 2007, 16:05
Lokacija: Slovenia

Re: Korak u novi zivot :)

PostPostao/la Tonka.M » 28 vel 2009, 21:30

Znači nalaz je ipak bolji nego prošli put? :joy Ima li to veze sa biorezonancom, što veli pulmolog?

a što se prašine tiče: bar ti je kuća uvijek blistala, nije važan razlog :lol

(inače kad čitam odnos s doktorom... živimo li mi na istom planetu? )

:kiss :kiss :kiss velikoj djevojčici :srca
MOŽEŠ TI TO!
_________________________________________
Teo - 29. tjedan - 1510g - 13.03.2008.

* Noa - mali anđeo - 19.10.2011.
Avatar
Tonka.M
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2485
Pridružen/a: 18 tra 2008, 12:22
Lokacija: tražim se

Re: Korak u novi zivot :)

PostPostao/la mmm3m » 28 vel 2009, 23:29

Tonka.M je napisao/la:Znači nalaz je ipak bolji nego prošli put? :joy Ima li to veze sa biorezonancom, što veli pulmolog?

a što se prašine tiče: bar ti je kuća uvijek blistala, nije važan razlog :lol

(inače kad čitam odnos s doktorom... živimo li mi na istom planetu? )

:kiss :kiss :kiss velikoj djevojčici :srca

Za biorezonancu nisam nista rekla,a malo je falilo.Ipak sam odlucila da nekazem dok nevidim rezultate crno na bijelo.Pumolog je bio malo zacudjen kako se je popravilo(a u ta 3 mjeseca od zadnje slike je imala 4 napada,i 3 puta zavrsila na kisiku)
Doktor je bio pa zbilja fantastican,otisli smo u neku sobu za sastanke da imamo mir,citao je sve Miine nalaze i o svemu smo pricali.Prosli sve od rodjenja,jer za njega je sve bitno.Pitao me moje misljanje,sta mislim zasto je ovo pa ono,i svaki put mi je rekao da mama najbolje pozna svoje dijete i ako ja kazem da je kasljala i ako on to necuje on zna da je kasljala.I kad je vidio da sam zabrinuta potrudio se da mi sve objasni na najednostavnij nacin.Sad cekam,da vidim da li cemo trebat sta dodatno raditi ili ne
Mia,rodjena u 25 tjednu,810g,32cm :)
Matea-1991~~Marina-1999~~Mia-2006
"Maristella"miris mora,lavande i ruzmarina
Avatar
mmm3m
splitska nevista
 
Postovi: 1296
Pridružen/a: 24 vel 2007, 16:05
Lokacija: Slovenia

Re: Korak u novi zivot :)

PostPostao/la MaMi » 01 ožu 2009, 12:19

Baš sam se pitala kako ste jer znam da ste krajem veljače bili na pregledima.
Znači ipak je Mia bolje nego li prije i baš mi je drago zbog toga. :srca
21 gram
Avatar
MaMi
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 491
Pridružen/a: 21 sij 2008, 18:33
Lokacija: zg županija

Re: Korak u novi zivot :)

PostPostao/la mmm3m » 01 ožu 2009, 21:23

MaMi je napisao/la:Baš sam se pitala kako ste jer znam da ste krajem veljače bili na pregledima.
Znači ipak je Mia bolje nego li prije i baš mi je drago zbog toga. :srca

Ja po njoj vidim da je puno bolje ali opet jedva cekam taj papir gdje ce pisat da je bolje :/
Ma nedamo se mi,dolazi ljepo vrijeme,cisti zrak bez virusa :joy
Mia,rodjena u 25 tjednu,810g,32cm :)
Matea-1991~~Marina-1999~~Mia-2006
"Maristella"miris mora,lavande i ruzmarina
Avatar
mmm3m
splitska nevista
 
Postovi: 1296
Pridružen/a: 24 vel 2007, 16:05
Lokacija: Slovenia

Re: Korak u novi zivot :)

PostPostao/la mmm3m » 20 ožu 2009, 13:35

Mia je juce bila na pregledu na ORL.Posto je alergolog pumolog vidio da je treca mandula velika i da stalno slini i Mia od tog kaslje,poslao nas je da joj pogledaju i operiraju
Nalaz od Mie
Treca mandula srednje velika,bez znakova upale i povecanja. :shock:
Nosnice ciste,bez znakova alergijskog rinitisa :shock:
Mandule jako velike(svi u familiji imamo i svi operisali) ali lijepog obilka i boje

Doktor kaze da nevidi nikakvog razloga za operaciju, zapravo rekao je da izgleda skolski primjer zdravog djeteta.
Ako bi imala upale usiju ili angine da dodjemo.Tada bi joj 3 mandulu operirali a mandule samo izbrusili da nisu toliko velike.
Zvala sam alergologa,i nemoze doci k sebiod cuda,jer na pregledu januara Mii se vidjelo kad je otvorila usta da se slijeva slajm od trece mandule u grlo i zbog toga je Mia kasljala.
Pripremili smo se za operaciju kad tamo,nista,i sad smo veseli zbog toga jer je to znak da Mii ide na bolje :joy
Mia,rodjena u 25 tjednu,810g,32cm :)
Matea-1991~~Marina-1999~~Mia-2006
"Maristella"miris mora,lavande i ruzmarina
Avatar
mmm3m
splitska nevista
 
Postovi: 1296
Pridružen/a: 24 vel 2007, 16:05
Lokacija: Slovenia

Re: Korak u novi zivot :)

PostPostao/la MaMi » 20 ožu 2009, 17:20

Odlične vijesti. :buket
21 gram
Avatar
MaMi
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 491
Pridružen/a: 21 sij 2008, 18:33
Lokacija: zg županija

Re: Korak u novi zivot :)

PostPostao/la Miki » 20 ožu 2009, 20:52

:joy :joy
super vijesti

Mia stalno dokazuje da je pravo malo čudo :srca
"All you need is faith and trust... and a little bit of pixie dust!" --Peter Pan

:lebdi
Avatar
Miki
Samsungova kuharica
 
Postovi: 2164
Pridružen/a: 18 ožu 2003, 12:51
Lokacija: sidi di si, jer kaki si, ni za di si nisi

Re: Korak u novi zivot :)

PostPostao/la lucija05 » 21 ožu 2009, 00:53

Stvarno super vijesti. Mia uvijek sve iznenadi, bravo :srca
veliki šećer, škorpija, 2004.
mali šećer, još jedna škorpijica, 2007.
Avatar
lucija05
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 107
Pridružen/a: 07 stu 2007, 10:53

Re: Korak u novi zivot :)

PostPostao/la Tonka.M » 21 ožu 2009, 12:21

To je naša Mia :joy :joy ne da se ona!!!

Krasne vijesti mmm3m :kiss
MOŽEŠ TI TO!
_________________________________________
Teo - 29. tjedan - 1510g - 13.03.2008.

* Noa - mali anđeo - 19.10.2011.
Avatar
Tonka.M
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2485
Pridružen/a: 18 tra 2008, 12:22
Lokacija: tražim se

Re: Korak u novi zivot :)

PostPostao/la mmm3m » 21 ožu 2009, 18:52

Hvala tete nase

Mia je neumorna jos uvjek je zeljna znanja,sve je zanima,sve mora znati.Sad je zanimaju kompijuteri i sve sta se radi sa njima.Prije sam joj ja dala Word ili Paint da crta ili pise,sredila slova,boju i velicinu ali evo vec para dana ona to sebi sama napravi.Nemogu vjerovat kako uspije sa malim prsticima toliko da se skoncentrira i mice misa i kad nacilja na strelicu onda sa prsticem klikne na misa.Toliko je vesela zbog toga da mi je danas rekla da i ona hoce Facebook kao i one dvije sestrice,pa da ona bude njihov prijatelj :lol Tako da cemo nas dvije da sredimo i to,i nemojte se iznenadit ako dobijete poziv od nje da budete njen prijatelj :rolf

mamini slatki prstici
slika
Mia,rodjena u 25 tjednu,810g,32cm :)
Matea-1991~~Marina-1999~~Mia-2006
"Maristella"miris mora,lavande i ruzmarina
Avatar
mmm3m
splitska nevista
 
Postovi: 1296
Pridružen/a: 24 vel 2007, 16:05
Lokacija: Slovenia

Re: Korak u novi zivot :)

PostPostao/la Tonka.M » 21 ožu 2009, 19:30

Koliko ono Mia ima, 5 godina? :conf

Ti si nam sigurno podvalila nekakvu montažu, mmm3m :belji

Carica jedna, ona je prava mala kompjuterašica :1

p.s. Teač poručuje da i on voli kompove... zasad samo nabija po tipkovnici i lovi miša... al i to je početak :mrgreen:
MOŽEŠ TI TO!
_________________________________________
Teo - 29. tjedan - 1510g - 13.03.2008.

* Noa - mali anđeo - 19.10.2011.
Avatar
Tonka.M
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2485
Pridružen/a: 18 tra 2008, 12:22
Lokacija: tražim se

Re: Korak u novi zivot :)

PostPostao/la mmm3m » 21 ožu 2009, 20:59

Tonka.M je napisao/la:Koliko ono Mia ima, 5 godina? :conf

Ti si nam sigurno podvalila nekakvu montažu, mmm3m :belji

Carica jedna, ona je prava mala kompjuterašica :1

p.s. Teač poručuje da i on voli kompove... zasad samo nabija po tipkovnici i lovi miša... al i to je početak :mrgreen:

:mrgreen:

Mi smo cjela familija opaljeni na kompijutere,imamo ih 4, svako svoj,i Mia je dobila svoj ali je mama pogresila jer nece djecij hoce pravi :naughty Tako da joj je tata obecao da ce joj kupit,pravi,novi koji ce biti samo njen :srca
Nju zanima sve sto i njene sestrice,a one imaju strpljenja da joj sve objasne i pokazu.Sve ih kopira,kad smo neki dan bili na bazenu;Marina skoci u bazen na noge i dok sam se ja okrenila Mia se zaletila i isto skocila :lol Sreca da ima one slaufe oko rukica inace bi potonila ko kamen.Nista se nije uplasila,vristala je od srece jer je skocila isto kao Marina.Nema veze sto je meni srce stalo.Jednostavno hoce sve sto i one,i nepopusta u svome.To mora biti kako kaze i gotovo ili nam po cjele dan kljuca u mozak
Poljubac Teu :joy
Mia,rodjena u 25 tjednu,810g,32cm :)
Matea-1991~~Marina-1999~~Mia-2006
"Maristella"miris mora,lavande i ruzmarina
Avatar
mmm3m
splitska nevista
 
Postovi: 1296
Pridružen/a: 24 vel 2007, 16:05
Lokacija: Slovenia

PrethodnaSljedeća

Natrag na Nedonoščad

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.