Sada je: 29 ožu 2024, 07:38.

naš prvi božić

Mi smo mali, veliki borci.

Moderator/ica: nadicab

naš prvi božić

PostPostao/la amđeo » 22 pro 2009, 09:38

Pošto smo jako jako blizu prelijepih blAgdana, sigurna sam da ih svi jedva čekamo. Nama je ova godina još ljepša jer smo napokon svi zajedno; MM, dvoje anđela i ja. Prošla godine kada se A rodila bili smo prestrašeni jer nismo znali što će se dogoditi, a i ona je bila 3 mj. u bolnici tako da smo Božić i Novu godinu proveli sa njom u bolnici tj. kada sam ja bila kod nje MM je čekao vani i obratno, a ona nas je gledala iz inkubatora. Druga naša princeza za to je vrijeme čekala kod bake. I zato evo ove godine, napokon smo svi zajedno u svom domu, kitit ćemo bor, igrati Djeda Mraza i bit će super. :mah Moja starija kćer ne moće dočekati Djeda Mraza, pisala mu je pismo i u ime seke i ne može se dočekati bora i poklona. MM i meni najbitnije je da smo svi zdravi i da smo zajedno. Kako se vi mame pripemate za blagdane? :xwindow
amđeo
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 28
Pridružen/a: 13 pro 2008, 09:16

Re: naš prvi božić

PostPostao/la pokahontas » 22 pro 2009, 12:41

Joj, nama je najljepši Božić bio prošle godine. Izašli smo nakon dva mjeseca iz bolnice 10 dana prije Božića, taman da slikamo princezu ispod jelke. :) Neprocjenljiv dar ispod bora, i to bez masterkarta :mrgreen: Ona ga je uglavnom prespavala, a i mi smo bili u nekom drugom filmu, tako da nam je i ovo na neki način prvi svjesni Božić. :roll: Malo smo pod utjecajem gripoznog vremena, pa vjerojatno slavlje neće biti kako smo planirali, ali nas još uvjek najviše razveseljavaju lampice na boru, a ostalo baš i ne kužimo, tako da smo zadovoljni i ovako.
Mamin mali miš-28+5 tjedan, 990 grama, 36 cm
16.10.2008.
slika
Avatar
pokahontas
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 157
Pridružen/a: 29 ožu 2009, 14:30

Re: naš prvi božić

PostPostao/la Miki » 22 pro 2009, 14:56

ja se ne raspekmezim toliko na Božić. ali se zato raspekmezim za svaki Uskrs - jer je N. svoj prvi Uskrs dočekala u inkubatoru - i jer ju je taj dan dr izvadio iz inkubatora na pola sata i dao mi ju je u naručje :srca
i još čuvam zvečkicu koju je dobila u gnijezdo iako je još bila u bolnici :proljece
"All you need is faith and trust... and a little bit of pixie dust!" --Peter Pan

:lebdi
Avatar
Miki
Samsungova kuharica
 
Postovi: 2164
Pridružen/a: 18 ožu 2003, 12:51
Lokacija: sidi di si, jer kaki si, ni za di si nisi

Re: naš prvi božić

PostPostao/la nevenera » 22 pro 2009, 20:07

nama je ovo prvi božić i ja sam se totalno raspametila. :roll:
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: naš prvi božić

PostPostao/la amđeo » 23 pro 2009, 09:23

Mi uspjeli jučer pokupovati poklone i to za čudo bili smo sa djecom. To je bila prava umjetnost. Manja još to ništa ne razumije pa je sa njom lako ali starija zna pa smo se poslužili sa trikovima. Ja kupila ono što smo pisali Djedu Mrazu a tata i cure su još tražili nešto po dućanu. Ja sam se doslovce skrivala od njih jer ne želim joj uskratiti sreću da je Djed ostavil poklon ispod bora :sajkosnjesko Danas u kupovinu bora i ostalih slatkiša i eto nas sutra na kićenju. :bor Žalosna sam jedino što se vani sav snijeg rastopio pa ga neće biti za onaj pravi Božićni ugođaj
amđeo
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 28
Pridružen/a: 13 pro 2008, 09:16

Re: naš prvi božić

PostPostao/la mmk » 23 pro 2009, 11:44

i nama je ovo prvi Božić :xfamily.klara ima 7 atrebala je 5 da je malo čekala u maminoj bušici,ali hvala bogu da je prava cura vesela i zivahna pa svim bebacima herojima čestitamo Božić i želimo sve naj :mah
Mihael 12.01.2006. 3180g.,50cm Klara 17.05.2009.1390g,40cm
Avatar
mmk
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 43
Pridružen/a: 20 pro 2009, 14:20
Lokacija: krk,

Re: naš prvi božić

PostPostao/la mmm3m » 26 pro 2009, 12:16

Prekrasni osjecaji kad smo sa nasim malim borcima u tolom domu uz Jelku i cekamo da vidimo da li smo bili jako dobri i da nas Deda Mraz nije zaboravio.Mia je isla spavati u 1 ujutro,jadna stalno je bila kraj jelke i gledala kekse i mlijeko koje je ostavila Deda Mrazu.Ujutro veselju nikad kraja :lol U moru poklona samo joj je glavica virila,nije znala sta da prvo otvori,i naravno,Deda Mraz je sve pogodio sta voli


slika
Mia,rodjena u 25 tjednu,810g,32cm :)
Matea-1991~~Marina-1999~~Mia-2006
"Maristella"miris mora,lavande i ruzmarina
Avatar
mmm3m
splitska nevista
 
Postovi: 1296
Pridružen/a: 24 vel 2007, 16:05
Lokacija: Slovenia

Re: naš prvi božić

PostPostao/la amđeo » 28 pro 2009, 18:48

Eto i Božić je prošao. Sreća još uvijek traje jer je Djed Mraz baš pogodio prave poklone za curke i one, tj. starija je oduševljena. Ujutro nije mogla dočekat da vidi dali je popijeno mlijeko i popapani keksići a tek poklon. Da ne pričam. Baš je bilo lijepo.
amđeo
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 28
Pridružen/a: 13 pro 2008, 09:16

Re: naš prvi božić

PostPostao/la amđeo » 01 sij 2010, 17:44

Sretna Vam NOva godina!!! :nana Svima želimo puno puno zdravlja, sreće, ljubavi, razumijevanja i svega što Vaša velika i mala sreca zažele. Malenim anđelima prekrasno djetinjstvo uz puno puno mašte koja može svašta!!! SVe naj naj bolje svima :hug
amđeo
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 28
Pridružen/a: 13 pro 2008, 09:16


Natrag na Nedonoščad

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 16 gostiju.

cron