Sada je: 20 tra 2024, 04:10.

Tefal Actifry

Svaštara - informacije o svemu i svačemu, što i gdje kupiti (od haljine do parketa), kamo na izlet, čime i kako čistiti, kako sve to platiti...

Moderatori/ce: Potica, Nana1971

Tefal Actifry

PostPostao/la LiKmama » 03 vel 2010, 13:55

ima li tko to cudo?
Daaaaavno smo umirovili fritezu, no vidjevsi ovo, procurile nam sline na mogucnost "zdravog" pecenja nezdravih jela. Skupa je ko vrag, pa me zanima jel vrijedi to tih para?
dh: I hate work. It interferes with life.
Before you decide to criticize someone, try walking a mile in their shoes. That way, if you do decide to criticize them, you'll not only be a mile away but you'll have their shoes as well.
Avatar
LiKmama
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2671
Pridružen/a: 01 svi 2005, 22:03
Lokacija: u nekoj tamo pokrajini čudnog imena, a možda i u trgovini

Re: Tefal Actifry

PostPostao/la Stefanova_mama » 03 vel 2010, 15:29

I mene zanimaju iskustva. M. jako voli pomfrit, a ja ne volim hranu pripremljenu u dubokom ulju.
S. 17.01.2004.
M. 29.08.2007.

Quae volumus, credimus libenter!
Avatar
Stefanova_mama
Roza Luksemburg
 
Postovi: 3989
Pridružen/a: 27 ruj 2006, 14:50
Lokacija: Chardak ni na nebu ni na zemlji

Re: Tefal Actifry

PostPostao/la teutonija » 04 vel 2010, 13:40

Ja nit ne znam kaj je to? :oops: :lol al mi se sviđa. :lol
Budilica, 2003.
Mudrica, 2006.
Avatar
teutonija
sex blau aviona
 
Postovi: 9686
Pridružen/a: 10 sij 2003, 15:18
Lokacija: lepe ti je ,lepe ti je...

Re: Tefal Actifry

PostPostao/la LiKmama » 04 vel 2010, 15:17

To ti je ona friteza sto przi u doslovno jednoj zlici ulja.
http://www.tefalactifry.co.uk/
dh: I hate work. It interferes with life.
Before you decide to criticize someone, try walking a mile in their shoes. That way, if you do decide to criticize them, you'll not only be a mile away but you'll have their shoes as well.
Avatar
LiKmama
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2671
Pridružen/a: 01 svi 2005, 22:03
Lokacija: u nekoj tamo pokrajini čudnog imena, a možda i u trgovini

Re: Tefal Actifry

PostPostao/la Nikina mama » 04 vel 2010, 15:33

Avatar
Nikina mama
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 526
Pridružen/a: 30 svi 2006, 22:30

Re: Tefal Actifry

PostPostao/la LiKmama » 04 vel 2010, 15:36

hvala :)
dh: I hate work. It interferes with life.
Before you decide to criticize someone, try walking a mile in their shoes. That way, if you do decide to criticize them, you'll not only be a mile away but you'll have their shoes as well.
Avatar
LiKmama
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2671
Pridružen/a: 01 svi 2005, 22:03
Lokacija: u nekoj tamo pokrajini čudnog imena, a možda i u trgovini

Re: Tefal Actifry

PostPostao/la zgusteri » 08 srp 2014, 18:14

Eto da se i ja pohvalim na vašoj stranici za fritezu actyfry,kupljena u konzumu,radila oko 9 mjeseci zatim napukao poklopac i za nekoliko dana pukla lopatica za mješanje,poslana na servis i onda kažu da je taj napuknuti poklopac i lopatica potrošni materijal ,zatim mješalicu zamjene a poklopac ne izgovarajući se da je to od lošeg održavanja i da tu oni ništa ne mogu(jadno za jednu takvu firmu).ovo pišem ovdje a napisati ću i po forumima pa neka ljudi znaju šta ih očekuje kada iskeširaju cca. 1500 kn za jedan ovakav uređaj koji ima garanciju 2 godine.zanimljivo je da na internetu piše po stranim forumima kako su ljudima isto pucali poklopci i mješalice te friteze te ih je tefal uredno zamjenjivao,pa se ja pitam dali mi živimo u europi i dali za nas sve važe pravila kao i za ostale europljane(očito ne).Eto toliko od mene .Poz...
zgusteri
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 1
Pridružen/a: 08 srp 2014, 18:10

Re: Tefal Actifry

PostPostao/la mamamana » 16 lip 2015, 18:31

Podižem temu, jer smo i mi upiknuli taj uređaj, ima tome već godina dana i jaaaakoo smo zadovoljni! Ništa nije napuklo, ništa poispadalo a peče super. Jedino kaj sam izgubila onu knjižicu sa receptima pa ako netko ima ideju za neki dobar recept neka slobodno podijeli ;) . Nisam vjerovala, ali u tome se čak i jaja mogu ispeći! A tek pohane tikvice...
Ovo je naše čudo:
http://www.emmezeta.hr/bijela-tehnika/m ... ry-family/
mamamana
Žena FANATIKA Abbe i majka princa Georga
 
Postovi: 399
Pridružen/a: 15 stu 2014, 13:43
Lokacija: Zagreb

Re: Tefal Actifry

PostPostao/la TanjaMT » 16 lip 2015, 19:00

Ajme, ja vidjela temu od LikMame, pa dosla vidjeti ;).
Sorry mamamana
Avatar
TanjaMT
kile su mi ko bitcoin
 
Postovi: 5236
Pridružen/a: 16 ruj 2005, 22:01
Lokacija: uvijek ista

Re: Tefal Actifry

PostPostao/la Diami » 17 lip 2015, 23:48

mamamana kaj si sve radila u njoj? mi do sad samo pomfri i volimo je, ali nam je već mala, ima nas 5 i svi volimo krumpir... :mrgreen :p
Avatar
Diami
ne stignem sanjati
 
Postovi: 5252
Pridružen/a: 30 lip 2008, 09:03
Lokacija: Poing

Re: Tefal Actifry

PostPostao/la mamamana » 18 lip 2015, 22:08

Ja ti u nju stavim sve kaj mi dođe po ruku :lol . Pohala sam puretinu, piletinu (koji put sam znala razrezati piletinu pa ubaciti list šunke i list sira), pohala sam tikvice, radila šnicle od povrća (moj specijalitet ;) ), faširance od mesa, a moji osobito obožavaju kada u tome spržim lignje. Pomfrit nam je po must have, ali baš što kažeš malo nam je, malo i nas je puno :lol . Neko jutro je MM spekao jaje :shock unutra... Jedino što kada krenem peći ne stavim onu mješalicu unutra, jer mi podrobi hranu koja je mekša, već pustim da se bez nje peče 15-ak minuta, pa ju onda stavim. To ne vrijedi za pomfrit. Baš smo se preporodili od kad smo to kupili.
mamamana
Žena FANATIKA Abbe i majka princa Georga
 
Postovi: 399
Pridružen/a: 15 stu 2014, 13:43
Lokacija: Zagreb


Natrag na Mame (i tate!) u akciji

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

cron