Sada je: 28 ožu 2024, 22:10.

Neuropedijatar i fizijatar - Split

Ako vaše dijete ima bilo kakvih problema u razvoju, svratite ovamo. Pitajte, ispričajte svoju priču, podijelite svoja iskustva. Mjesto na kojem ćete dobiti puno informacija, pomoći, savjeta i vidjeti da uopće niste sami.

Moderator/ica: nadicab

Neuropedijatar i fizijatar - Split

PostPostao/la Denny » 31 srp 2011, 19:24

Cure molim vas preporuku za neuropedijatra i fizijatra u Splitu. Imam blizanke stare 3,5 mj (korigirano 2mj) i želim što prije početi s vježbicama. Prvi pregled neuropedijatra imale su već u bolnici, a sad idemo dalje.

Čula sam da su dobre dr. Rešić i dr. Jukica? Jesu one na Firulama ili na Križinama? Mislim da su vježbice na križinama?

Uff, totalno sam zbunjena i sve mi je ovo novo, pa je svaki savjet dobrodošao.
Hvala unaprijed!
slika slika
Avatar
Denny
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1214
Pridružen/a: 30 stu 2008, 18:17

Re: Neuropedijatar i fizijatar - Split

PostPostao/la kiki i lara » 31 srp 2011, 23:08

mi smo kod dr.jukice i stvarno je super.svi je hvale.ona je na križinama.baš sad idemo 4.8 Kod neuropedijatrice smo kod dr.Šamije iako mi dosta ljudi hvali dr.tomasović.neuropedijatri su na firulama.u svakom slučaju što prije se upišite jer se pregledi znaju čekati i po pola godine...UŽAS ali je tako....
Avatar
kiki i lara
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 571
Pridružen/a: 13 ožu 2010, 17:51
Lokacija: ......

Re: Neuropedijatar i fizijatar - Split

PostPostao/la Madir » 31 srp 2011, 23:14

Jukica je na Križinama, Šamija na Firulama.
Kod Rešićke nismo bili, tako da ne znam.
Dugo se čeka na pregled. :/
Šamiju toplo preporučam :dada
Jukica je isto ok.mada me se Šamija bolje dojmila.
Od fizoterapeuta teta Ana i Martea.
„Sve, dakle, što želite da vam ljudi čine, činite i vi njima.“ (Mt 7,12a)
Avatar
Madir
Carica od jaslica
 
Postovi: 3300
Pridružen/a: 28 lis 2009, 21:43
Lokacija: Urban jungle :)

Re: Neuropedijatar i fizijatar - Split

PostPostao/la martina mama » 01 kol 2011, 01:10

Dr resic za neuropedijatra iako ona radi samo do Bozica jer ide u mirovinu. Po meni jedi ni strucnjak u st vrijedan paznje.
Za fizijatra svakako zagreb. Da smo slusali jukicu, danas bismo imali dijete u kolicima. Jukica je jako draga s roditeljima, ali princip po kojemu radi je pregazilo vrijeme. U st nazalost jos uvijek daju pakete vjezbi adekvatne starosti djeteta, a ne djetetovom stanju, taje istinu o stanju i preporucuju premalo rada za djecu kojoj je vjezba zaista potrebna.
martina mama
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1651
Pridružen/a: 22 pro 2002, 15:34

Re: Neuropedijatar i fizijatar - Split

PostPostao/la Ina66 » 01 kol 2011, 07:01

mi smo bili kod dr. Rota Čeprnja
izuzetno ljubazna, priča s roditeljima, objašnjava, topla je s djecom - za svaku preporuku
Avatar
Ina66
kuhinjska fly lady
 
Postovi: 33920
Pridružen/a: 01 srp 2001, 23:45
Lokacija: Split

Re: Neuropedijatar i fizijatar - Split

PostPostao/la Denny » 01 kol 2011, 13:39

Evo nas, kod dr. Rešić smo relativno brzo došli na red, već krajem mjeseca. :)
Ali Jukica je slobodna tek u 11 mjesecu! :shock Rota Čeprnja u desetom... :angry
Pa smo se naručili kod Čeprnje... :dunno
Sad se pitam što da radim jer to je tek za dva i po mjeseca, one već sad imaju tri i po (korigirano dva), tad će imati šest, jeli to predugo za čekati??? Za sad jedino što znam i radim s njima je baby handling... ako ima još koja stranica s nekim vježbama na netu, pa da bar sama nešto pokušam? Znam da nisam doktor, ali ovo je sramota, nema svak novaca za privatnog fizijatra, iako već i o tome razmišljam.

Jednoj mi je curici uzv mozga uredan, ali je druga imala krvarenje, jednostrano 2/3 stupnja, i iako se to povuklo i ona meni izgleda ok, znam da nam je svaki dan bitan.

Kažu da se na Školskoj poliklinici manje čeka? Ja nisam ni znala da tamo rade vježbe za bebe? Neka dr. Šimundža?
Znate li možda nekog privatnog fizijatra a da vrijedi čemu?
Zagreb mi se sa njih dvije čini nemoguća misija, ali ne bude li druge morat ćemo.

Ja u stvari opće ne znam koliko je stanje ozbiljno, ona je jako živahna, diže nožice i ručice, "biciklira" po cijele dane, izvija se samo kad je ljuta ili se rasteže... Svejedno sam strašno zabrinuta, a one su prva tri mjeseca provele u bolnici gdje su samo ponavljali "trebalo bi bit sve u redu..." Takav odgovor ne prihvaćam ni pod razno.
Zadnja izmjena: Denny; 01 kol 2011, 13:45; ukupno mijenjano 1 put/a.
slika slika
Avatar
Denny
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1214
Pridružen/a: 30 stu 2008, 18:17

Re: Neuropedijatar i fizijatar - Split

PostPostao/la Madir » 01 kol 2011, 13:41

Ja ću ti na pp. napisat za privatno.
Samo neka nađem telefone.
„Sve, dakle, što želite da vam ljudi čine, činite i vi njima.“ (Mt 7,12a)
Avatar
Madir
Carica od jaslica
 
Postovi: 3300
Pridružen/a: 28 lis 2009, 21:43
Lokacija: Urban jungle :)

Re: Neuropedijatar i fizijatar - Split

PostPostao/la Denny » 01 kol 2011, 13:46

Hvala. :kiss
slika slika
Avatar
Denny
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1214
Pridružen/a: 30 stu 2008, 18:17

Re: Neuropedijatar i fizijatar - Split

PostPostao/la mirbi » 01 kol 2011, 14:34

Imala sam posla i sa Tomasović i sa Šamija i sa Jukicom. Nemam promjedbi. :)
'Čovječe, vrati se sebi dok još imaš kome.'
-----------------------------
S 2000 / R 2005
-----------------------------
Moj dućan
Avatar
mirbi
volim dinarski look s mozgom
 
Postovi: 8733
Pridružen/a: 06 stu 2005, 11:21
Lokacija: Split

Re: Neuropedijatar i fizijatar - Split

PostPostao/la milka » 01 kol 2011, 21:53

bog curke
evo ja sam nova ovde.
i mi dobili preporuku za pregled kod fizijatra i neuropedijatra.
al pošto se toliko dugo čeka imate li kojeg privatnika za preporučit?
bila bih vam jaaaaako zahvalna, i ako mi možete br tel dat. guglam , al ništa ne mogu nać, samo jednu polikliniku
tenx :roll
Avatar
milka
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 577
Pridružen/a: 01 kol 2011, 21:49

Re: Neuropedijatar i fizijatar - Split

PostPostao/la Madir » 01 kol 2011, 22:00

:mah
Ja ću ti kopirat pp od Denny
„Sve, dakle, što želite da vam ljudi čine, činite i vi njima.“ (Mt 7,12a)
Avatar
Madir
Carica od jaslica
 
Postovi: 3300
Pridružen/a: 28 lis 2009, 21:43
Lokacija: Urban jungle :)

Re: Neuropedijatar i fizijatar - Split

PostPostao/la Madir » 01 kol 2011, 22:11

milka na pp sam ti poslala :mah
„Sve, dakle, što želite da vam ljudi čine, činite i vi njima.“ (Mt 7,12a)
Avatar
Madir
Carica od jaslica
 
Postovi: 3300
Pridružen/a: 28 lis 2009, 21:43
Lokacija: Urban jungle :)

Re: Neuropedijatar i fizijatar - Split

PostPostao/la milka » 01 kol 2011, 22:12

ma zlatne ste pumo vam hvala :zivili
Avatar
milka
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 577
Pridružen/a: 01 kol 2011, 21:49

Re: Neuropedijatar i fizijatar - Split

PostPostao/la milka » 01 kol 2011, 22:30

p.s.
toliko o reformi zdrvstva, da bebe čekaju na ptregled po 3 miseca :angry
Avatar
milka
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 577
Pridružen/a: 01 kol 2011, 21:49

Re: Neuropedijatar i fizijatar - Split

PostPostao/la Snjeskaa » 02 kol 2011, 00:27

Denny je napisao/la:
Jednoj mi je curici uzv mozga uredan, ali je druga imala krvarenje, jednostrano 2/3 stupnja, i iako se to povuklo i ona meni izgleda ok, znam da nam je svaki dan bitan.
.


Denny, ja ne bi čekala više ni sekunde.
Moj D. je imala krvarenje 1/2 stupnja ( isto blizanačka trudnoća, rođena sa 34 tt) i počeli smo vježbati već sa mjesec dana.
Krvarenje 2/3 stupnja ne dopušta čekanje, idite barem negdje privatno da vam pokažu vježbe dok ne dođete ovamo na red.
slika
Avatar
Snjeskaa
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 397
Pridružen/a: 08 stu 2006, 22:56

Re: Neuropedijatar i fizijatar - Split

PostPostao/la martina mama » 08 kol 2011, 14:01

Denny, nemam iskustva s privatnim fizijatrima u st. Sto se tice krvarenja 2/3, potpisujem snjesku. Svaki dan je bitan. Neke se stvari sa tri mjeseca ispravljaju u mjesec dana, sa sest moras vec raditi godinu, a sa godinu dana se vise ista stvar ne moze korigirati.
Stav, trebalo bi biti sve u redu je ok da roditelji ne upadnu u paniku, ali to nikako ne znaci da treba odugovlaciti. Probaj naci vezu da te fizijatar primi ranije. Moze se.
martina mama
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1651
Pridružen/a: 22 pro 2002, 15:34

Re: Neuropedijatar i fizijatar - Split

PostPostao/la martina mama » 13 kol 2011, 01:23

I, da, ne znam tko vas je vodio na neonatologiji. Mi imali zlatnu dr polic koja je sad na intenzivnoj, al ona nam je prvi put zakazala i resic i jukicu u nekom rekordnom roku. Furlanica koja je sad sefica neonatologije he zlatna zena. Javi se njoj ako vam neonatolog ne trza. Probaj tako.
martina mama
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1651
Pridružen/a: 22 pro 2002, 15:34

Re: Neuropedijatar i fizijatar - Split

PostPostao/la Denny » 22 kol 2011, 20:22

Vodile su ih dr. Furlan i dr. Družić. Uspjeli smo to srediti preko bolnice pa za koji dan krećemo s pregledom dr. Rešić i jedne od dvije gore spomenute fizijatrice, (ne znam kod koje ćemo upasti, bitno samo da krećemo).
slika slika
Avatar
Denny
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1214
Pridružen/a: 30 stu 2008, 18:17

Re: Neuropedijatar i fizijatar - Split

PostPostao/la martina mama » 22 kol 2011, 23:13

Lipo da ste sredili. Moje tople preporuke za dr resic. Za prvi put ce biti sutljiva, a ti se spremi i pitaj sve sto zelis. Doktorica je takva dok ju ne upoznas. Inace, po mom skromnom misljenju, jedini neuropedijatar vrijedan paznje u kbc st. Za fizikalnu, ostajem s gorkim okusom. Hvala, ne bih.
martina mama
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1651
Pridružen/a: 22 pro 2002, 15:34

Re: Neuropedijatar i fizijatar - Split

PostPostao/la vesela beba » 23 kol 2011, 09:39

Što se tiče fizijatrica i jedna i druga doktorica su više nego dobre.Mi smo pacijenti dr.Rote-Čeprnje i više smo nego zadovoljni,žena je jako ljubazna s djetetom,odgovori mi na sva pitanja,par puta je šetala moju T.po bolnici da je bolje pregleda,a što se tiče čekanja,čeka se 2-3mj.i u jedne i u druge.I za dr.jukicu sam čula samo najbolje,pa u koje uspješ upast,ali obavezno dođi osobno i napomeni sestri koja upisuje kakav je slučaj ona će ti vjerujem izaći u susret :mah
T.2008
L.2010
sjaj u tami
Avatar
vesela beba
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 471
Pridružen/a: 30 ožu 2009, 11:47
Lokacija: Split

Re: Neuropedijatar i fizijatar - Split

PostPostao/la martina mama » 24 kol 2011, 14:53

Kvaliteta rada fizijatra ne ovisi o njegovoj ljubaznosti prema roditeljima vec o spospbnosti fizijatra da uoci sve znakove odstupanja od normalnog razvoja i za to dijete slozi indivifualni program vjezbi. Dalje je na terapeutu da taj program vjezbi nauci roditelje koji ce isti svakodnevno provoditi kod kuce.
U st bolnici nijedan fozijatar ne radi gore opisano.
Ono sto i dan danas rade u st bolnici je da propisuju pakete vjezbi koje sva djeca, vjezbaju u istoj kolicini i omjerima. Suvereno tvrdim da takva vjezba bar za djecu s tezim ostecenjima nije primjereni lijek i ne moze donijeti dobre rezultate.
Ja bih s jukicom rado pila kavu jer je krasna i topla zena, ima lijepi pristup, ali ako trebam fizijatra, rado bih ju zaobisla.
martina mama
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1651
Pridružen/a: 22 pro 2002, 15:34

Re: Neuropedijatar i fizijatar - Split

PostPostao/la martina mama » 24 kol 2011, 15:04

Na primjeru moje kceri stvar je izgledala ovako. Nalaz dr jukice i dr stojcevic polovina su potpuno jednaki. Dakle, obje su uocile ista odstupanja. Program vjezbi koji je preporucila jukica je ukljucivao 3-4 puta dnevno 20 min vjezbe za ruke i noge u omjeru 1:1 lijeva i desna strana, ruke vjezbati jednako kao i noge. Program dr stojcevic polovina je ukljucivao 6h i 40 min vjezbi rasporedjeno u blokove od sat vremena, omjer vjezbi za ruke je 10:1, a noge 3:1. Na prvom programu marta je nazadovala, a s drugim napredovala. Prvi program za nju je placebo, a drugi lijek.
martina mama
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1651
Pridružen/a: 22 pro 2002, 15:34

Re: Neuropedijatar i fizijatar - Split

PostPostao/la Madir » 24 kol 2011, 15:34

Ono sto i dan danas rade u st bolnici je da propisuju pakete vjezbi koje sva djeca, vjezbaju u istoj kolicini i omjerima. Suvereno tvrdim da takva vjezba bar za djecu s tezim ostecenjima nije primjereni lijek i ne moze donijeti dobre rezultate



Nebi baš rekla da su moj Ivan ( hipoton ) i mala Maja sa cp. radili iste vježbe.
A valja su i oni na Križinama nešto napredovali na doškolovanju i raznoraznim tečajevima,unazad deset godina.
„Sve, dakle, što želite da vam ljudi čine, činite i vi njima.“ (Mt 7,12a)
Avatar
Madir
Carica od jaslica
 
Postovi: 3300
Pridružen/a: 28 lis 2009, 21:43
Lokacija: Urban jungle :)

Re: Neuropedijatar i fizijatar - Split

PostPostao/la martina mama » 24 kol 2011, 16:06

Tu situaciju sam pratila deset godina. Ne svakodnevno, ali dovoljno cesto da zalosno zakljucim da temeljitih promjena u kbc st nije bilo. Naravno da imam kontakt najcesce s mamama cija djeca imaju relativno velika ostecenja. Za tu djecu st jos uvik ne nudi nista primjereno.
martina mama
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1651
Pridružen/a: 22 pro 2002, 15:34

Re: Neuropedijatar i fizijatar - Split

PostPostao/la martina mama » 24 kol 2011, 16:18

Da se sad ne uvride mame koje su zadovoljne tretmanom u st bolnici. Princip po kojemu rade u st moze pomoci djeci s manjim ostecenjima, ali ovdje pita mama cije dijete ima 2/3 stupanj. To bas nije nista.
martina mama
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1651
Pridružen/a: 22 pro 2002, 15:34

Re: Neuropedijatar i fizijatar - Split

PostPostao/la vesela beba » 25 kol 2011, 00:24

Martina mama ja se u potpunosti slažem s tebom,provela sam dolje godinu,svaka terapeutkinja radi isto sa svakim djetetom,vježbe su naučili na tom jednom tečaju i iako je došla nova generacija sve je to slično.Oni ubiti mogu pomoći jedino djeci sa distonim ili sličnim smetnjama manjeg stupnja i to kroz baby handling ali nema specijaliziranih vježbi za xy broj težih slučajeva.
Iskreno,nas sada doma vježba žena koja nema tečaj bobatha ali je bila voljna pregledat 2 sata snimljenog materijala što bi se individualno s T. trebalo radit,i to ne samo po savjetima fizijatrice nego je spremno prihvatila i sve moje primjedbe i savjete,sve što sam pročitala i našla,dakle ne radi po šabloni.Svako djete njima u bolnici je rutina,i sve manje ljudi bilo šta radi sa ikakvom željom,elanom,a dosta ljudi-čitaj roditelja-još uvjek nije dovoljno informirano i vjeruje da je TO jedino,i dobro i nemaju pojma za ništa van tog puta :/
T.2008
L.2010
sjaj u tami
Avatar
vesela beba
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 471
Pridružen/a: 30 ožu 2009, 11:47
Lokacija: Split

Re: Neuropedijatar i fizijatar - Split

PostPostao/la vesela beba » 25 kol 2011, 10:01

martina mama je napisao/la:Kvaliteta rada fizijatra ne ovisi o njegovoj ljubaznosti prema roditeljima vec o spospbnosti fizijatra da uoci sve znakove odstupanja od normalnog razvoja i za to dijete slozi indivifualni program vjezbi.

Martina mama nemoj me krivo shvatit,ja sam svjesna toga da ljubaznost nije nikakvo mjerilo stručnosti i sposobnosti doktora ali je kod prvih pregleda i loših dijagnoza jako bitan faktor jer djete s ošćećennjima samo po sebi vuče ogroman stres za roditelja i još da te dr.svojom neljubažnošću strese :dunno
Nemogu komentirati tvoj stav/iskustva/dojmove jer neznam tvoj slučaj ali što se tiče našeg dosadašnjeg iskustva sa dr.Rota-Čeprnjom ja sam jako zadovoljna,sad jeli to do nečega iznimno nemogu reći ali smatram da nam je individualno pristupila orjentirajući se na specifičnosti moga djeteta.Sjećam se jednom kad smo bili na pregledu u ordinaciji je bila pripravnica,na golo oko vidljivo da pozna samo definicije iz knjiga,i dr.je pita što bi mi ona savjetovala,i ona počne biflat definicije po abecednom redu :whew
Ja smatram da sam ja pogriješila u ranoj fazi dok djete još nije prohodalo,radila sam ono kako mi je pokazala fizioterapeutkinja na križinama,a kada smo dobili na doznake i kad je dr.sama počela davat vježbe (dakle do tada smo u nje bili na pregledu i fizioter.u bolnici bi pogledala nabrzinu nalaz i vježala ju),I kad sam ja počela učit više od standardnog vježbanja svih djelova tjela jednako već je bilo dosta kasno i sad su joj noge dosta loše,ne zbog dr.ice neg zbog mene i slušanja samo jednog mšljenja,znaš kako se kaže da mi je tada bila ova pamet :(
T.2008
L.2010
sjaj u tami
Avatar
vesela beba
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 471
Pridružen/a: 30 ožu 2009, 11:47
Lokacija: Split

Re: Neuropedijatar i fizijatar - Split

PostPostao/la Tanja77 » 25 kol 2011, 10:45

Situacija na fizijatriji i nije najsjajnija i istina je da bi trebalo da taj način vježbanja pomaže svakom dijetetu i da ne treba kopati i tražiti dalje najbolje rješenje za svoje dijete. Koliko ja znam svi koji imaju neko veće oštećenje nisu se samo zadržali na tim vježbama nego su išli još dodatno i privatno ili su koristili patronažu ili se uključili u udruge koje će pomoći njihovom djetetu. Ali od ljudima tamo stvarno imamo pozitivnih iskustva, prvi put smo došli vježbati u dobi od osam mjeseci jer zahvaljujući našoj pedijatrici do tada smo mislili da imamo zdravo dijete, uopće nije primjetila nikakva odstupanja dok ja nisam primjetila kako mi dijete slabije koristi lijevu ruku. Dobro na pregled kod dr. Jukice smo došli preko neke veze da ne čekamo red ali kad smo došli do fizioterapeutice iako smo imali termin jedan put tjedno žena nas je mjesec dana primala preko svoje marende i svaki dan s njim radila i mene podučavala da iskoristimo izgubljeno.
Također i kod dr. Rešić došli smo na ultrazvuk mozga koji je čak i bio uredan jer je oštećenje bilo dubinsko pa se nije vidilo ali i ona se odmah angažirala i primila nas kod sebe na pregled mada nismo ni bili upisani i obavila sve pretrage.
Tako mada situacija i nije najsjajnija u našim bolnicama još ima ljudi koji će izaći u susret i to samo da bi pomogli dijetetu a ne iz neke svoje koristi i radi toga sam im stvarno zahvalna.
Tanja77
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 191
Pridružen/a: 08 sij 2010, 19:03

Re: Neuropedijatar i fizijatar - Split

PostPostao/la martina mama » 25 kol 2011, 14:17

Ma, zalosno je da djeca sa tezim ostecenjima moraju traziti dodatne varijante. Pocesto i ptivatno. A ja virujen da bi se s malo dobre volje mogla cuda napraviti. Jukica uopce nije needucirana, ali nema energiju gurati i urediti odjel. Ista situacija je i na neuroloskom. Tamo dr resic gura na svom entuxijazmu, ali ju ravnatelj ne sisa dva posto. Sad za Bozic ide u mirovinu. Nitko nije nezamjenjiv, al kad se sitim da cemo za svaku pretragu trazit vezu, cekat danima, placat privatno, ma muka me uvati.
Zao mi je ljudi koji nemaju za preglede, koji mozda nisu dovoljno snalazljivi da se sami okrenu. Njihova djeca ce zbog sustava kakav je biti u tezem stanju i imati tezi zivot.
martina mama
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1651
Pridružen/a: 22 pro 2002, 15:34

Re: Neuropedijatar i fizijatar - Split

PostPostao/la Tanja77 » 25 kol 2011, 15:53

Imaš pravo to je jako žalosno. Recimo u bolnici vjezbaju djecu do tri godine(doduše mi se još provlačimo mada imamo tri i po) i šta onda posli. Možeš ić na Meje a i tamo te neće jer imaju samo dvije terapeutice za djecu koje su pretrpane i uz najbolju volju ne mogu te primiti. Klinika se proširila i na kat školske poliklinike ali tamo rade 5-6 terapeuta za odrasle, a školovanih za djecu nema. Klinika je i osnovana za pomoć djeci s teškoćama u razvoju ali od kada se promjenio ravnatelj i došla je nova ravnateljica to se pretvara u nešto drugo i mnogi su terapeuti tamo i ogorčeni ali ništa ne mogu, teško se borit s vjetrenjačama. I onda si na kraju prepušten sam sebi po principu snađi se druže. Žalosno u svemu što to sve ide na štetu naše djece.
Tanja77
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 191
Pridružen/a: 08 sij 2010, 19:03

Sljedeća

Natrag na Djeca s teškoćama u razvoju

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 1 gost.

cron