Sada je: 28 ožu 2024, 09:59.

Dječji rođendan kod kuće ?

Ovdje možete pitati sve što vas zanima u vezi odgoja i roditeljstva, neovisno o dobi djeteta, ali i podijeliti svoja iskustva i razmišljanja s drugim mamama.

Moderatori/ce: latica, Crazy Daisy

Re: Dječji rođendan kod kuće ?

PostPostao/la olja » 26 ruj 2011, 11:33

do škole, prvo i najvažnije pravilo mi je koliko godina-toliko gostiju.

kako?
Avatar
olja
Od sad me zovite Šime!!!!
 
Postovi: 11203
Pridružen/a: 24 srp 2001, 19:22
Lokacija: ...tamo gdje je sve po mom...

Re: Dječji rođendan kod kuće ?

PostPostao/la mazilica » 26 ruj 2011, 11:40

lako. ja ne vjerujem da ijedno dijete od 4 godine , recimo, ima 20 -ero djece s kojima se druži i koje percepira kao prijatelje.
4 već ima. i ta 4 onda pozove. to su sve djeca koja s njim idu u vrtić.
MOJI prijatelji dolaze u onom prije navedenom terminu regularnog rođendana. a i to opet ograničim, jer oni s bebama i velikom djecom ne upadaju u kategorije koje , recimo, J obadaje. kod T samo ovi s velikom djecom.
03.08.2001 kroz život hrabro , dalje udvoje
19.09.2006 stigao sa prvom jesenskom kišom
25.08.2012 kad je već nestala nada, došao kao najljepše iznenađenje
Avatar
mazilica
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1530
Pridružen/a: 31 srp 2008, 14:16

Re: Dječji rođendan kod kuće ?

PostPostao/la olja » 26 ruj 2011, 11:44

ah, to.
mi ne volimo proslave razvlačiti na više dana - jednog dana (onog kada je sam rođendan) obavimo sve: u igraonici okupimo i naše prijatelje s djecom, i male prijatelje iz vrtića, a popodne proslavimo kući s bakama i tetkama :)
Avatar
olja
Od sad me zovite Šime!!!!
 
Postovi: 11203
Pridružen/a: 24 srp 2001, 19:22
Lokacija: ...tamo gdje je sve po mom...

Re: Dječji rođendan kod kuće ?

PostPostao/la bailey » 26 ruj 2011, 11:45

moji blizići su proljetos slavili 4. roćkas. došlo im je 6-ero djece. sljedeće godine ćemo vjerojatno malo proširiti. :dada
i tako s vremenom raste broj djece a smanjuje se broj roditelja koji moraju biti prisutni..
I. 2000.
A. & R. 2007.
Avatar
bailey
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 496
Pridružen/a: 05 lis 2006, 15:05
Lokacija: Zgb.

Re: Dječji rođendan kod kuće ?

PostPostao/la Zwerka » 26 ruj 2011, 11:52

Mi slavimo kod kuće, ali imam prostora pa mi stane gostiju bez problema.
Istina da mi je zamorno to sve pripremati, pošto sam sama, ali kad odu, MM mi pomaže rasčistiti.
Pošto je još mali, na ročkasu su uvijek odrasli-tete, bake, kumovi naši...

Nečaci su veći, i naravno da kod njih ima sve manje odraslih, a sve više djece.
Vjerujem da će tako biti i kod nas kad krene u školu.
A kad i dođemo do tog, uvijek ću spremati proslave kod kuće, jer za negdje drugdje ni nemamo gdje, pošto živim u zabiti- još uvijek :ajme :mrgreen
Stariji brat - 14.12.2008
Mali covjek - 16.03.2013

...nećete znati sinovi moji koliko vas volim
tako dugo dok i sami ne postanete roditelji...
Avatar
Zwerka
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2177
Pridružen/a: 23 ruj 2008, 18:45
Lokacija: ...tamo gdje je i Bog rekao laku noć..

Re: Dječji rođendan kod kuće ?

PostPostao/la titirlica » 26 ruj 2011, 11:55

kod nas bi bilo 10 djece i svatko od njih ima po dva roditelja ;) dakle to je 20 odraslih , to su nam sve jako bliski prijatelji i njihova djeca s kojima se moj mali često druži, igra ...dakle nikoga nemogu izostaviti...djecu iz vrtića ne mislim zvati , osim ako se odlučimo za igraonicu jer kod nas u vrtiću nije dozvoljeno pozvati samo 4-5 djece nego smo obavezni zvati cijelu grupu :roll - ta priča bi me koštala u igraonici 1500 kn i da roditelje moram voditi na cugu za to vrijeme dok traje ročkas...nekako mislim, vjerujem i NADAM se da mu mogu doma napraviti lijep ročkas za puno manje love jer nebi ja odraslima niš posebno nudila, kava, torta i možda malo meze :mrgreen a klincima malo grickalica, sokići i torta...njih ionako ništa drugo ne zanima :dunno , po nekoj mojoj računici mislim da me to nebi smjelo koštati više od 500 kn
Avatar
titirlica
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1549
Pridružen/a: 05 pro 2010, 23:05
Lokacija: zabreg

Re: Dječji rođendan kod kuće ?

PostPostao/la MalaSirena » 26 ruj 2011, 12:01

Mi zadnje 3 godine slavimo u našem parkiću, zajednički s frendicom koja ima blizu rođendan.
Gostiju bude obično oko 30tak (mislim na djecu) + pripadajuća mlađa braća i sestre te slučajni namjernici i još roditelji (obično ne ostanu svi).

Ove godine nam je sve bilo naknap jer su taj vikend bila još tri rođendana na koje smo išli i zbog toga je bila malo oskudnija naša intervencija, ali imali smo:
- pinjatu (svaki slavljenik svoju)
- koš za košarku
- 2 šatora na livadi
- igra slijepog miša
- hrpu balona

Od klope smo uzele nešto grickalica, nešto voća (iznenađujuće, ali pojelo se :mrgreen ), naručenu pizzu, torte (svaki slavljenik svoju), sokove, vodu, a za roditelje u termosici vruću vodu, nescafe, mlijeko.
Bilanca: cca 500 kn po slavljeniku.

Prošle godine je bilo slično, ali su bile igrice utrka s jajetom u žlici te tombola i slobodne aktivnosti. Gostiju otprilike isto, cijena otprilike ista (manje smo potrošile tada na hranu, a više na poklončiće za tombolu).
Mišonja 03.09.2003.
Avatar
MalaSirena
i neuništiva mesna štruca
 
Postovi: 1841
Pridružen/a: 10 ožu 2003, 21:59
Lokacija: Zagreb, Maksimir

Re: Dječji rođendan kod kuće ?

PostPostao/la titirlica » 26 ruj 2011, 12:03

ehh da je ljeto nebi imala nikakvu dilemu, ali NIJE , zima je !
Avatar
titirlica
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1549
Pridružen/a: 05 pro 2010, 23:05
Lokacija: zabreg

Re: Dječji rođendan kod kuće ?

PostPostao/la mazilica » 26 ruj 2011, 12:22

titirlica je napisao/la:kod nas bi bilo 10 djece i svatko od njih ima po dva roditelja ;) dakle to je 20 odraslih , to su nam sve jako bliski prijatelji i njihova djeca s kojima se moj mali često druži, igra ...dakle nikoga nemogu izostaviti...djecu iz vrtića ne mislim zvati , osim ako se odlučimo za igraonicu jer kod nas u vrtiću nije dozvoljeno pozvati samo 4-5 djece nego smo obavezni zvati cijelu grupu :roll - ta priča bi me koštala u igraonici 1500 kn i da roditelje moram voditi na cugu za to vrijeme dok traje ročkas...nekako mislim, vjerujem i NADAM se da mu mogu doma napraviti lijep ročkas za puno manje love jer nebi ja odraslima niš posebno nudila, kava, torta i možda malo meze :mrgreen a klincima malo grickalica, sokići i torta...njih ionako ništa drugo ne zanima :dunno , po nekoj mojoj računici mislim da me to nebi smjelo koštati više od 500 kn


moram umrijeti i ništa drugo. sve ostalo je dobra volja.
zašto bi morala zvati čitavu grupu? ima neki dekret o tome u vašem vrtiću? zašto moraš voditelje voditi na cugu? nek se snađu, njihov problem. dala si im 2-3 sata slobodnog vremena. na cugu vodim samo one s kojima se i inače družim. zovem prijatelje svog djeteta. ni manje ni više.

olja, ne hodočaste danima. djeca jedno popodne, familija i obiteljski prijatelji na rođendan. i to je to. hvala i doviđenja, vidimo se dogodine.
03.08.2001 kroz život hrabro , dalje udvoje
19.09.2006 stigao sa prvom jesenskom kišom
25.08.2012 kad je već nestala nada, došao kao najljepše iznenađenje
Avatar
mazilica
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1530
Pridružen/a: 31 srp 2008, 14:16

Re: Dječji rođendan kod kuće ?

PostPostao/la MaloZlo » 26 ruj 2011, 12:46

Marinu smo prva tri rodjendana slavili doma, nisu meni klinci uopce problem,nego tu bude na svako dijete po dva roditelja.
A sto me najviše nerviralo je to što ako bi rekla da je rodjendan u četri,komotno se dolazilo u 4:30,5 pa nadalje, a ja bi to cijelo vrijeme uz pomoc mm-a i moje mame sluzila,te kava ova,te kava ona,te rezi,nosi,gledaj jel kome šta fali i onda bi mrtva u polnoci slagala sudje u mašinu :ajme
Klinci su bili divni,igrali bi se u sobi,i po cijeloj kuci (prostor nije problem ) :dada

Zadnja dva smo slavili u igraonici, za deset djece sa grickalicama i sokovima platim 550 kuna, vlasnica je inače teta tako da im organizira igre i zabave ovisno o godinama ,ove godine smo rezervirali od 18-20,dovedeš dijete i dodjes po njega za dva sata,milina : :yess

Matej naravno još slavi doma,ove godine je bilo ravno 5 djece njegovog uzrasta,i desetak roditelja,sve je prošlo super, i nisam se previše ni umorila :mah
Marin, 14.10.2005.
Matej, 17.09.2009.
Avatar
MaloZlo
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 707
Pridružen/a: 12 kol 2005, 11:25
Lokacija: more moreee

Re: Dječji rođendan kod kuće ?

PostPostao/la olja » 26 ruj 2011, 12:48

familija i obiteljski prijatelji na rođendan

vjeruj mi, prevelika je to brojka da bih ih sve odjednom ugostila :)
zapravo, brojka tih takvih ljudi nikad nije prevelika, samo je stan premali ;)
Avatar
olja
Od sad me zovite Šime!!!!
 
Postovi: 11203
Pridružen/a: 24 srp 2001, 19:22
Lokacija: ...tamo gdje je sve po mom...

Re: Dječji rođendan kod kuće ?

PostPostao/la mirbi » 26 ruj 2011, 12:57

Ma, mene nerviraju roditelji djece, jer neke od njih ne viđam baš rado. A ugošćavat ih... :ajme
'Čovječe, vrati se sebi dok još imaš kome.'
-----------------------------
S 2000 / R 2005
-----------------------------
Moj dućan
Avatar
mirbi
volim dinarski look s mozgom
 
Postovi: 8733
Pridružen/a: 06 stu 2005, 11:21
Lokacija: Split

Re: Dječji rođendan kod kuće ?

PostPostao/la mazilica » 26 ruj 2011, 12:59

znam sve o velikim brojkama. mm ima 3 sestre i 3 brata. kad oni dođu, to je već puno.
03.08.2001 kroz život hrabro , dalje udvoje
19.09.2006 stigao sa prvom jesenskom kišom
25.08.2012 kad je već nestala nada, došao kao najljepše iznenađenje
Avatar
mazilica
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1530
Pridružen/a: 31 srp 2008, 14:16

Re: Dječji rođendan kod kuće ?

PostPostao/la beammama » 26 ruj 2011, 13:01

Obavezno doma. Preskupo je po igraonicama.
Ima posla kad pripremaš kod kuće, ali bi mi i tako došla familija doma, pa bih imala dva puta rođendan. Ovako smo mi odrasli u blagavaoni i dnevnoj, a klinci u dječjoj sobi.
Ove godine je bilo na Amadejevom malo napeto jer je zvao i cure i dečke i nisu baš bili zainteresirani za iste aktivnosti. Dečkima dosta plejka i oni sretni i zadovolji :lol
MaloZlo, kod nas na dječjem rođendanu ne ostaju roditelji (osim familije). Roditelji dovedu djecu i dođu poslije po njih. Svi dolaze na vrijeme, jedino je jedna curica došla, uz telefonsku najavu da će kasniti,nekih pola sata kasnije.

Kad je Benedikt išao na vrtićke rođendane po igraonicama, mi roditelji smo obavezno za to vrijeme skupa bili na cugi (na račun slavljenikovih roditelja). Bili smo si dosta dobri međusobno i sada znamo povremeno popiti kavice kad se sretnemo.
bailey je napisao/la:moji blizići su proljetos slavili 4. roćkas. došlo im je 6-ero djece. sljedeće godine ćemo vjerojatno malo proširiti. :dada
i tako s vremenom raste broj djece a smanjuje se broj roditelja koji moraju biti prisutni..

X na omjer djece i odraslih
Miribi, nemoj zvati roditelje nego samo djecu.
Avatar
beammama
burek pod bor
 
Postovi: 4737
Pridružen/a: 23 srp 2003, 15:12
Lokacija: Zagreb

Re: Dječji rođendan kod kuće ?

PostPostao/la mazilica » 26 ruj 2011, 13:03

eh da, šta tu djecu ne može dovesti jedan roitelj? to je odmah za trećinu manje ljudi.
03.08.2001 kroz život hrabro , dalje udvoje
19.09.2006 stigao sa prvom jesenskom kišom
25.08.2012 kad je već nestala nada, došao kao najljepše iznenađenje
Avatar
mazilica
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1530
Pridružen/a: 31 srp 2008, 14:16

Re: Dječji rođendan kod kuće ?

PostPostao/la titirlica » 26 ruj 2011, 13:19

mazilica je napisao/la:eh da, šta tu djecu ne može dovesti jedan roitelj? to je odmah za trećinu manje ljudi.


ne čitaš pažljivo :pee rekla sam da su nam roditelji te djece bliski prijatelji i ŽELIM ih sve na rođendanu, to su ljudi s kojima se intenzivno družimo, naši prijatelji od djetinjstva i njihova djeca, djecu iz vrtića neću zvati kući!

e da i kod nas u vrtiću je takvo pravilo da se moraju zvati sva djeca iz grupe ili niti jedno i na to smo svi upozoreni na roditeljskom..to je neko njihovo ako mene pitaš glupo pravilo ali je takvo i tako mora biti :/
Avatar
titirlica
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1549
Pridružen/a: 05 pro 2010, 23:05
Lokacija: zabreg

Re: Dječji rođendan kod kuće ?

PostPostao/la mazilica » 26 ruj 2011, 13:25

ok, sorry.

bez uvrede, ali to pravilo je jedna od bezobraznijih stvari koje sam čula u i o vrtićima. stvarno svašta.nisam upratila koliko ti je dijete, ali znam po svjima, od 5 godina nadalje jedini bitni su bili prijatelji na rođendanu, i to oni koje si sami izaberu, nikako svi.

moram pitati, sorry ako gnjavim, to njihovo" pravilo " koje diktira kako ćeš i što u svojoj kući nije nitko od rofitelja doveo u pitanje? mislim, to mi je nonsens samo takav od strane vrtića.
03.08.2001 kroz život hrabro , dalje udvoje
19.09.2006 stigao sa prvom jesenskom kišom
25.08.2012 kad je već nestala nada, došao kao najljepše iznenađenje
Avatar
mazilica
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1530
Pridružen/a: 31 srp 2008, 14:16

Re: Dječji rođendan kod kuće ?

PostPostao/la titirlica » 26 ruj 2011, 13:28

a i meni je to glupo, mom sinu još gluplje jer npr. on nebi zvao curice na rođ. nego samo dečke :lol i tako , al eto tete su rekle da je jako ružno odvajati djecu i da se djeca koja ne dobiju pozivnicu ružno osjećaju,pa onda kako djeca još danima prepričavaju događaje sa rođendana ,a ovi koji nisu bili su tužni itd., da oni to ne žele gledati i tako to... ma budalaština al šta da radim :whew
Avatar
titirlica
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1549
Pridružen/a: 05 pro 2010, 23:05
Lokacija: zabreg

Re: Dječji rođendan kod kuće ?

PostPostao/la bailey » 26 ruj 2011, 13:31

pravila se mijenjaju u ovisnosti o mogućnostima.
i da hoću ne mogu pozvati sve roditelje, a kako je to ipak dječji rođendan, svi su do sad imali razumijevanja. dječja zabava je prioritet a tek onda roditeljsko ćakulanje ;)
I. 2000.
A. & R. 2007.
Avatar
bailey
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 496
Pridružen/a: 05 lis 2006, 15:05
Lokacija: Zgb.

Re: Dječji rođendan kod kuće ?

PostPostao/la mazilica » 26 ruj 2011, 13:34

ooo, pa toj djeci će biti super kad krenu u školu i dočeka ih ta strašna, strašna selekcija. a dočekat će ih kad tad.

i potpis na bailey.
03.08.2001 kroz život hrabro , dalje udvoje
19.09.2006 stigao sa prvom jesenskom kišom
25.08.2012 kad je već nestala nada, došao kao najljepše iznenađenje
Avatar
mazilica
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1530
Pridružen/a: 31 srp 2008, 14:16

Re: Dječji rođendan kod kuće ?

PostPostao/la bailey » 26 ruj 2011, 13:44

mi posebno napravimo za familiju ali tada nema više torte :mrgreen samo kolači
no kako je torta uvijek centar zbivanja i bude ukrašena, to je pitanje dječje zabave

još malo pa će mi stariji slaviti 11. rođendan. za razliku od prijašnjih godina planira pozvati samo par najboljih prijatelja. pretpostavljam ni torta više neće morati biti na neki lik ili nogometaša.. djeca odrastaju.

hm a ovo za vrtić, baš svašta. normalno je da se prijateljstva formiraju po nečijoj želji a ne prisilno. :dunno
I. 2000.
A. & R. 2007.
Avatar
bailey
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 496
Pridružen/a: 05 lis 2006, 15:05
Lokacija: Zgb.

Re: Dječji rođendan kod kuće ?

PostPostao/la beammama » 26 ruj 2011, 13:56

titirlica, miribi je napisala da ne voli neke roditelje vidjeti.
Ovo za pozivanje svih iz grupe mi je suludo. Zakaj niste pitale tete jel' će one sudjelovati u trošku za one koje vi inaće ne bi pozvali, ako si već daju za pravo određivati tko će biti pozvan na rođendan jer one ne žele gledati tužnu nepozvanu djecu. :whew
bailey, to ovisi od djeteta do djeteta. Moji nisu ni prije pretjerano patili na oblike i ukrašavanje, a Benediktu koji je napunio 11. je bitno da mu je fina, a to znači Švarcvaldica :lol Za sve je uvijek rekao da su lijepe, ali mislim da mu je važnije to što vidi da se potrudim da mu napravim i ukrasim nego da je torta baš za izložbu.
bailey je napisao/la:pravila se mijenjaju u ovisnosti o mogućnostima.
i da hoću ne mogu pozvati sve roditelje, a kako je to ipak dječji rođendan, svi su do sad imali razumijevanja. dječja zabava je prioritet a tek onda roditeljsko ćakulanje pravila se mijenjaju u ovisnosti o mogućnostima.
i da hoću ne mogu pozvati sve roditelje, a kako je to ipak dječji rođendan, svi su do sad imali razumijevanja. dječja zabava je prioritet a tek onda roditeljsko ćakulanje ;)

veliki X
Avatar
beammama
burek pod bor
 
Postovi: 4737
Pridružen/a: 23 srp 2003, 15:12
Lokacija: Zagreb

Re: Dječji rođendan kod kuće ?

PostPostao/la lataru » 26 ruj 2011, 14:02

Mi vec godinama slavimo doma, moram priznati iz sebicnosti jer se ja onda zabavim skupa s njima, ubijem se od posla ali isplati se. Osmislim igre, radimo torte i neke kiflice od lisnatog, narezak narucim u Billi vec poslozen za roditelje, kolacice donesu bake.
Ove godine da promijenimo smo iz obliznje igraonice za sedmogodisnjakinju narucili dvorac na napuhavanje+tetu i nisu sisli s toga cijeli rodendan, platili smo ali klinci su bili ludi od srece...
Mi smo u kuci tako da ljetne rodendane napravim na terasi, a samo zimski unutra.

Kako god se odlucite dobru zabavu zelimo....
L 17.08.1998.
T 17.08.2004.
R 08.03.2009. 28+2, 1150 g.
lataru
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 29
Pridružen/a: 04 tra 2010, 17:29
Lokacija: RI

Re: Dječji rođendan kod kuće ?

PostPostao/la MaloZlo » 26 ruj 2011, 15:33

beammama je napisao/la:MaloZlo, kod nas na dječjem rođendanu ne ostaju roditelji (osim familije). Roditelji dovedu djecu i dođu poslije po njih. Svi dolaze na vrijeme, jedino je jedna curica došla, uz telefonsku najavu da će kasniti,nekih pola sata kasnije.

.


Ma moraju ostati kad su to djeca od dvije i tri godine,dotad smo slavili doma,a doduše vjerujem da bi oni došli i da Marin i 5-ti slavio doma,zato kad je u igraonici zna se da se dica ostavljaju i da se dolazi po njih za dva sata,ili ih mm i ja razvezemo ako netko ne moze.

O kasnjenju nemam sta komentirati,a i o zasjedanju.. mi ne kasnimo nikad,al niti ne noćimo kao neki :dunno
Marin, 14.10.2005.
Matej, 17.09.2009.
Avatar
MaloZlo
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 707
Pridružen/a: 12 kol 2005, 11:25
Lokacija: more moreee

Re: Dječji rođendan kod kuće ?

PostPostao/la titirlica » 26 ruj 2011, 15:37

bea skužila sam šta je mirbi napisala, samo kažem da to kod mene nije tako, kući zovem samo one koje volim i moja jedina dilema je da li da slavim kući sa onima koje volim ili u klinci u igraonicu , a starci na cugu , i to opet samo oni koje volim :mrgreen a njih je i dalje 20 :ajme Dakle nemrem nikako ispod 1500 kn u igraonici , a kući nisam pametna da li mogu napraviti da svi budu barem koliko-toliko zadovoljni :roll
Do sad nismo nikada kući slavili pa ni neznam kaj me čeka, ali nekako sam sigurna da ću barem puno manje love potrošiti :D
Avatar
titirlica
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1549
Pridružen/a: 05 pro 2010, 23:05
Lokacija: zabreg

Re: Dječji rođendan kod kuće ?

PostPostao/la mazilica » 26 ruj 2011, 15:41

potrošit ćeš manje love doma, sigurno. ako ništa ne plaćaš hladni pogon igraonice - animatora i prostor.
03.08.2001 kroz život hrabro , dalje udvoje
19.09.2006 stigao sa prvom jesenskom kišom
25.08.2012 kad je već nestala nada, došao kao najljepše iznenađenje
Avatar
mazilica
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1530
Pridružen/a: 31 srp 2008, 14:16

Re: Dječji rođendan kod kuće ?

PostPostao/la Madir » 26 ruj 2011, 15:43

U nas ručak doma za familiju, oko desetak nas bude, a za djecu i roditelje van u pizeriji., tu nas bude oko 30.
I sve su to prijatelji s kojime se stalno družimo, kako mi, tako i mali mi, sa njihovom djecom.
I mi idemo na njihove rođendane.
Igraonice nemamo, al zato iznajmimo animatora.
Tako da zapravo feštamo dva dana :nana
„Sve, dakle, što želite da vam ljudi čine, činite i vi njima.“ (Mt 7,12a)
Avatar
Madir
Carica od jaslica
 
Postovi: 3300
Pridružen/a: 28 lis 2009, 21:43
Lokacija: Urban jungle :)

Re: Dječji rođendan kod kuće ?

PostPostao/la mazilica » 26 ruj 2011, 15:47

vi svi imate djecu iste dobi? mislim, vi i vaši prijatelji?
ili na rođendan trogodišnjaka zovete i one s djecom od 8-9 godina i obrnuto?
03.08.2001 kroz život hrabro , dalje udvoje
19.09.2006 stigao sa prvom jesenskom kišom
25.08.2012 kad je već nestala nada, došao kao najljepše iznenađenje
Avatar
mazilica
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1530
Pridružen/a: 31 srp 2008, 14:16

Re: Dječji rođendan kod kuće ?

PostPostao/la Madir » 26 ruj 2011, 15:52

mazilica je napisao/la:vi svi imate djecu iste dobi? mislim, vi i vaši prijatelji?
ili na rođendan trogodišnjaka zovete i one s djecom od 8-9 godina i obrnuto?

mi nemamo, zapravo ima 5-6 vršnjaka, ostali su stariji.
najstarije djete ima 10 g. najmlađe godinu i po.
sad kad sam razmislila svi slave doma, osim ovog najstarijeg i na taj smo rođendan došli samo čestitat, bio je vani.
„Sve, dakle, što želite da vam ljudi čine, činite i vi njima.“ (Mt 7,12a)
Avatar
Madir
Carica od jaslica
 
Postovi: 3300
Pridružen/a: 28 lis 2009, 21:43
Lokacija: Urban jungle :)

Re: Dječji rođendan kod kuće ?

PostPostao/la pulse » 26 ruj 2011, 16:19

Ja bih radije u igraonicu. Ali zbog odraslih. I to ne zbog prijatelja i roditelja druge djece, nego rodbine. E zbog rodbine mi se za svaki rođendan uredno pojedu džigerice i najradije bi ih spucala nogom u guzicu. :ajme

E da, i u igraonicu bih isto zato što sve obavijestimo da je prostor rezervisan od tol'ko do tol'ko, a ne da mi se paradira pola dana kroz kuću kad se kome cvrcne.
Avatar
pulse
atletičarka
 
Postovi: 1327
Pridružen/a: 13 svi 2006, 10:13
Lokacija: CG

PrethodnaSljedeća

Natrag na Odgoj djece

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.