Sada je: 28 ožu 2024, 10:00.

Krenula i ja!!!

Za sve koji su u postupku posvajanja, udomljenja. Sve o zakonima, centrima za socijalnu skrb, ali i osobne priče kako smo uspjele. Tu smo da damo potporu i snagu za krenuti dalje do cilja - postati roditelj!

Moderator/ica: ančica28

Re: Krenula i ja!!!

PostPostao/la Diami » 09 pro 2011, 14:27

Predivno! :srca Stvarno ne znaš tko je sretniji, al neka su se zvijezde posložile kako treba. :joy
Avatar
Diami
ne stignem sanjati
 
Postovi: 5252
Pridružen/a: 30 lip 2008, 09:03
Lokacija: Poing

Re: Krenula i ja!!!

PostPostao/la lara.b » 09 pro 2011, 15:00

Divota! :srca :luv
Čestitam!
Avatar
lara.b
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2682
Pridružen/a: 13 stu 2007, 22:17
Lokacija: Hogwarts

Re: Krenula i ja!!!

PostPostao/la lilipop » 09 pro 2011, 16:30

Cestitam :le
Ove novosti su me bas razveselile
Zelim vam puno godina srece,radosti i zdravlja
Mama, ja ću biti tvoja najbolja drugarica cijeli život.
Avatar
lilipop
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 685
Pridružen/a: 10 pro 2006, 18:46
Lokacija: u oblacima

Re: Krenula i ja!!!

PostPostao/la Adorabla » 19 pro 2011, 18:11

čestitke i od mene, od srca. Uživajte u pravom Božiću :luv
Avatar
Adorabla
Medena
 
Postovi: 27744
Pridružen/a: 17 tra 2004, 13:30

Re: Krenula i ja!!!

PostPostao/la olja2208 » 23 pro 2011, 16:22

divno, divno, cestitam od srca :srca
S. 2007. G. 2010. V. 2012. P. 2014.
slika
Avatar
olja2208
ja bih htjela imati more 24 sata
 
Postovi: 5662
Pridružen/a: 09 ruj 2007, 23:08

Re: Krenula i ja!!!

PostPostao/la ivana1108 » 30 pro 2011, 09:52

kako je prošao prvi Božić? :D :D :D ljubim vas svo troje...(p.s. moja nije slinava kao M) hahahhahah :hahaha :luv
naša Zvončica je stigla...želimo si Petra Pana...
Avatar
ivana1108
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 72
Pridružen/a: 08 ruj 2008, 12:33
Lokacija: plavuša sa Zvončicom u Nigdjezemskoj...

Re: Krenula i ja!!!

PostPostao/la Floribunda » 05 vel 2012, 23:22

A ludo jedna!!! :lol Bilo je predivno,bilo je zaista neponovljivo...divni su...smisni...Moj sin hoda,flor je vec velika,dize glavu,prava cura za koji dan navrsava 5 miseci...Zivot je lip,bez obzira na sve,koliko god da je tesko ponekad,nesnosna mi je pomisao da bi provela minutu bez njih
Mala Flor 2011
Mali Flor 2010
Avatar
Floribunda
rodila srcem
 
Postovi: 3572
Pridružen/a: 19 ožu 2009, 14:33
Lokacija: na kamenu

Re: Krenula i ja!!!

PostPostao/la Anika30 » 06 vel 2012, 09:03

joj pa ti imaš dvoje djece :D bravo, čestitam :kiss

Znači, oni su biološki brat i sestra? Imaš li mjesta za barem još jedno kad vas je krenilo? :lol
F. 28.05.2003.* 21.09.2005.M.10.01.2009.T. 15.09.2011.

_________________________________________________________________
"Ljubiti Boga vrednije je nego Ga poznavati." — Sv. Toma Akvinski
Avatar
Anika30
Bog je bolji organizator
 
Postovi: 2335
Pridružen/a: 28 lis 2005, 23:30
Lokacija: Split

Re: Krenula i ja!!!

PostPostao/la Floribunda » 06 vel 2012, 13:55

je je dvoje su...imala sam sricu vecu nego onaj sto je na lotu osvojija 6 milijuna!! :) di celjad ni bisna ni kuca ni tisna,racunam da bi jos 4-5 stalo...stisli bi se... :lol
Mala Flor 2011
Mali Flor 2010
Avatar
Floribunda
rodila srcem
 
Postovi: 3572
Pridružen/a: 19 ožu 2009, 14:33
Lokacija: na kamenu

Re: Krenula i ja!!!

PostPostao/la danijela81 » 06 vel 2012, 13:57

Floribunda je napisao/la:je je dvoje su...imala sam sricu vecu nego onaj sto je na lotu osvojija 6 milijuna!! :) di celjad ni bisna ni kuca ni tisna,racunam da bi jos 4-5 stalo...stisli bi se... :lol

:luv
Vi ste sol zemlje, vi ste svjetlo svijeta!
V. 03.11.2008. :luv
R. 11.06.2014. :luv
Avatar
danijela81
(pre)fina gospoja
 
Postovi: 10381
Pridružen/a: 26 svi 2008, 08:57
Lokacija: Osijek

Re: Krenula i ja!!!

PostPostao/la ivana1108 » 06 vel 2012, 17:35

ma kod moje flor u srcu ima mjesta za još puuuuuno dječice.... :luv :kiss
naša Zvončica je stigla...želimo si Petra Pana...
Avatar
ivana1108
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 72
Pridružen/a: 08 ruj 2008, 12:33
Lokacija: plavuša sa Zvončicom u Nigdjezemskoj...

Re: Krenula i ja!!!

PostPostao/la montenegrina » 08 vel 2012, 01:16

Tek sad sam naisla na ovaj topik... Flor zaista prekrasno :kiss :luv
"Bicu tu kad ti zatrebam, ja cu biti tu. Nije vazno koliko daleko ili blizu budem, doci cu trceci." - Petar Pan
Nekad bih samo da šetam po kiši… Da brojim korake i ćutim. Sama.
Nisu nam trebali pričati bajke o raju, sada od života očekujemo previše…
Nije mi se desilo ništa loše, ali sam čula neke loše vesti. Koje se dešavaju drugima.
Život nema opravdanja. Eto, tek tako te razbije…
Spustim glavu i krenem…Ogrnem se mrakom…
Kao da pada kiša, iako pljušti tuga…
Avatar
montenegrina
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 705
Pridružen/a: 12 vel 2008, 14:59

Re: Krenula i ja!!!

PostPostao/la ančica28 » 30 tra 2012, 23:00

Flor, kako ste? Uživate u ranom ljetu? :luv :luv :luv
Majka jednog sina...
Avatar
ančica28
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1036
Pridružen/a: 15 pro 2009, 21:25
Lokacija: sjever

Re: Krenula i ja!!!

PostPostao/la Floribunda » 18 lip 2012, 15:19

ja kasno palim,ali tu sam...jucer smo se prvi put okupali,pa ne mogu od srama,kad trebaju van,to vriste,placu,zacenjuju,koda im cupam nokte sa klijestima,ko u najgoren hororcu...rekla sam da cemo morati ici na neku usamljenu plazu da nas niko ne cuje...hahhaah
mr. Flor (sin) vec veliki zgubidan,sve vise shvacan njegovo savrsenstvo,osim sto me izludi nestasluscima.dobar je...

Floresita je dama kakve nema nadaleko...za sad je mirna...ima 2 zubica.vjecito se kesi...samo gleda ti je aparat da je slikas,ta nikad na slici ne ispadne lose,i stalno se namjesca za slikanje,zna ivana po slikama...hahahah...

uzivamo u litu,dobroj spizi i bas nam je super a sad mama gre napravit buhtle do kraja pa idemo na more...
Mala Flor 2011
Mali Flor 2010
Avatar
Floribunda
rodila srcem
 
Postovi: 3572
Pridružen/a: 19 ožu 2009, 14:33
Lokacija: na kamenu

Re: Krenula i ja!!!

PostPostao/la ivana1108 » 22 lip 2012, 21:17

eto...moja flor je dokaz da se snovi zaista ostvaruju...velika pusa divnoj mami i najljepšim osmjesima na otoku sreće :luv :luv :luv
naša Zvončica je stigla...želimo si Petra Pana...
Avatar
ivana1108
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 72
Pridružen/a: 08 ruj 2008, 12:33
Lokacija: plavuša sa Zvončicom u Nigdjezemskoj...

Re: Krenula i ja!!!

PostPostao/la lillivanili » 19 srp 2012, 09:59

Florrrrrr di si nam ,kako ste :kiss
Andjele, sklopi okice i u tami noći pronadji svjetlo mjesečine da ti obasja snove i u njih dovede one zbog kojih se vrijedi sutra buditi!
Avatar
lillivanili
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 663
Pridružen/a: 08 tra 2011, 17:37
Lokacija: Sto juznije to veselije

Re: Krenula i ja!!!

PostPostao/la Floribunda » 30 lis 2012, 16:21

bog! Iskreno,ja sam malo zapostavila ovaj topic i strasno mi je zao....nekako sam aktivnija na drugim djelovima foruma...

a i procitam sto sam sve pisala,i sitin se svega,pa mi nekako tesko dodje...

mojih dvoje malisana,vise nisu tako mali....toliko rastu da me strah zatvoriti oci da ne propustim stogod...zivi su strasno...on je vec decko i pol,a ona mala zvoncica koja imitira svaku ludost koju smisli njegova glava...
Mala Flor 2011
Mali Flor 2010
Avatar
Floribunda
rodila srcem
 
Postovi: 3572
Pridružen/a: 19 ožu 2009, 14:33
Lokacija: na kamenu

Re: Krenula i ja!!!

PostPostao/la ruzicabon » 30 lis 2012, 18:01

Flor cmokni ih onako slatko oboje od mene :kiss :kiss
ja se krećem u krug..odlazim i vraćam se ..
Avatar
ruzicabon
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 4259
Pridružen/a: 04 stu 2005, 03:48
Lokacija: SB

Re: Krenula i ja!!!

PostPostao/la lilipop » 31 lis 2012, 09:37

Ljubni ih i od mene :luv :kiss
Istina, tako brzo rastu, da se ne mozes ni snaci
Mama, ja ću biti tvoja najbolja drugarica cijeli život.
Avatar
lilipop
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 685
Pridružen/a: 10 pro 2006, 18:46
Lokacija: u oblacima

Re: Krenula i ja!!!

PostPostao/la Floribunda » 10 ožu 2013, 22:18

Helllouuu!!!

Evo nas nakon dugo vrimena.Mi smo po starome,curka nam je nakon 2 miseca nahodavanja napokon prohodala u punom sjaju...Temperament ima na mamu svoju,majke mi da sam je rodila nebi bila ovakva moja karakterna kopija....ljudi moji mamine cure...Borimo se sa TT fazom,tantrumima,konstantnim vristanjem.by the way upravo vristi jer joj je uzeo zlicu...

od kad se ona 'zivnula' mali se bori za svoje mjesto pod suncem,ona je ljubomorka,sve mora bit po njemu,i onda krece nemilosrdna borba...

moram ga pohvaliti da on slozi stol za rucak...moj mali dekorater...strasan je.nisu bas neke pricalice,linoguzi oboje...opet na mamu cvoju... :lol

imam pitanjce,ovu jesen bi malog upisali u vrtic,jer naprosto zudi za djecijim drustvom...kad sretno vrtic uhvati se za konop i hvata korak sa njima.nema ga vidit izmedju njih 30 ,al on s njima koda je svaki dan...i dali bi ga ovu jesen malar na par sati.

dosla sam do informacije da rjesenjem o posvajanju mogu dobit prednost pri upisu u vrtic! Dali je to istina ili mit?Dali to vrijedi i za drzavne jer u zadru se jako tesko upisati,i jedina opcija nam je bila privatni,cjene su iste ili malo vece tako da nam to ne igra ulogu al mi je bitna kvaliteta,pa me zanima dali bi to mogla iskoristiti..ako itko zna moze li mi reci jeli to iskoristio,i sto je sve trebalo??
Lip pozdrav svima od nas,imate od nas 3 puse,i pisemo se uskoro...pozdravljamo puno nasu malu prijateljicu zvoncicu,malu harambasicu od nase Ivane1008 :)
Mala Flor 2011
Mali Flor 2010
Avatar
Floribunda
rodila srcem
 
Postovi: 3572
Pridružen/a: 19 ožu 2009, 14:33
Lokacija: na kamenu

Re: Krenula i ja!!!

PostPostao/la ivana1108 » 11 ožu 2013, 15:11

hvala na pozdravima :luv :luv :luv moja haharica isto žudi za vrtićem.što se tiče prednosti,mislim da je to više na bazi "odi probaj",ne znam za drugo.meni su isto rekli da odem probati.mada je kod nas sa tim vrtićem glupa neka situacija....ali dobro...uglavnom,odi probaj...ako ništa,selim se ja kod tebe,pa ću otvoriti vrtić...hahahhahha...ljubimo vas sve skupa :kiss :kiss
naša Zvončica je stigla...želimo si Petra Pana...
Avatar
ivana1108
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 72
Pridružen/a: 08 ruj 2008, 12:33
Lokacija: plavuša sa Zvončicom u Nigdjezemskoj...

Re: Krenula i ja!!!

PostPostao/la Floribunda » 11 ožu 2013, 23:21

mi cemo probati,za sad bi samo uru dvi,i doma,ne razdvaja mi se od njega...ako bude islo nek ide,ako ne ostat ce sa mamom cojom zauvik... ;) a onda cu se i ja upisati u prvi razred pa cemo zajedno ici... :lol mozda mu zato i nije neki pressing ili trauma za taj vrtic kad zna da mi je svejedno,i da nam nije pod nus,da moram ici raditi ili tako nesto...
Mala Flor 2011
Mali Flor 2010
Avatar
Floribunda
rodila srcem
 
Postovi: 3572
Pridružen/a: 19 ožu 2009, 14:33
Lokacija: na kamenu

Re: Krenula i ja!!!

PostPostao/la Liv Tyler » 12 svi 2013, 11:57

Flor jeste se uspjeli upisat u vrtić?
Avatar
Liv Tyler
idoiti popitu
 
Postovi: 14215
Pridružen/a: 08 pro 2009, 15:08

Re: Krenula i ja!!!

PostPostao/la Floribunda » 12 svi 2013, 22:08

Ajme liv fala sto si nas se sitila. Je ,upisali smo ti se u bambija,bili smo cak i dole u izvidnici,ocaralo nas je,i tete i djecica i sve,moja Florka se isto ukomponirala sa njima.predivno,upisali smo ga u englesku grupu,vrtic je famozan,neznam ,svi detalji sve u vezi vrtica mi se za sad svidja,osim sto mora bit bez pelene,to nam se malo manje svidja tako da sad cemo za koji dan krenut sa odvikavanjem,jerbo san trenutno puna posla pa se ne mogu posvetiti al sljedeci tjedan cemo krenuti,pa se nadam do kraja 9 miseca cemo se odviknut.

Ako itko ima kakve metode ,savjete za odvikavanje,i sve prihvacam.
Za sad prvi korak nam je bija kupiti gacice i oprali smo ih,sad cemo tutu krenuti gledati drugim ocima da to nije fotelja ili kada za tocati noge,pa se nadam da ce nam uspiti.probat cu odma i malu jer ona njega kopirw i kad je vidila danas da sam mu obukla gacice i ona je svukla pelenu,pa cemo probat kud puklo da puklo.

I moran reci da su nas zvali iz maslacka,prije vremena dali hocemo se uspisatu,mislkla sam ga uspisat kk rezervu ako ne uspijemo se odviknut od pelene,ali i tamo moramo doc bez pelene pa nam se ne isplati,trudit cemo se,i ja sam sigurna da ce mama i sin i florka uspit u misiji:pelene baj baj. Hahahha
Mala Flor 2011
Mali Flor 2010
Avatar
Floribunda
rodila srcem
 
Postovi: 3572
Pridružen/a: 19 ožu 2009, 14:33
Lokacija: na kamenu

Re: Krenula i ja!!!

PostPostao/la Liv Tyler » 13 svi 2013, 08:55

Odlicno za upis! Mala flor nece jos?

Z pelene ti mogu samo rec da pratis njihove potrebe i naoruzas se strpljenjem jer je to proces. Ali rezultati su dugorocni.
Pokusaj nabavit i malo sjedalo za pravi wc mozda im tako klikne ranije. To je mojima stvarno bio plus. Tute su i oni dozivljavali kao igracku.
I jos nesto sto se meni pokazalo odlican potez a to je bilo skidanje sto posto. Znaci kad smo probali i odlucili se odvikavat onda smo skinuli pelenu i dnevni i nocnu. Za krevete sam nabavila nepromocive podloge. Mozes i lancunice nepromocive.
I onda je krenulo, dan po dan. U pocetku je bilo svega alisu rezultati bili bolji svaki dan i noc.
Drzim fige. Mozete vi to.
Avatar
Liv Tyler
idoiti popitu
 
Postovi: 14215
Pridružen/a: 08 pro 2009, 15:08

Re: Krenula i ja!!!

PostPostao/la Floribunda » 14 svi 2013, 20:17

Ajme fala liv,sve cu zapisati sto si rekla majke mi
Ne ne florka jos nece ,nas dvije cemo se jos malo druziti,mislim da nam bas treba

Iskreno mislila sam skinut dnevnu a nocnu kasnije jer on jako puno pije i pelena bude krcata ujutro,jedino da ga nocu dizem na piskenje.neznam,mozemo probat al nekako sam skepticna,probat cemo,iako bi najradje isla linijom lakseg otpora pa samo dnevni skinula,viditi cemo kako ce ici.kad uspijemo napravit cu takvu festu,pit ce se i lumpovat do jutra. :lol
Imamo nastavak za skoljku,sve zivo imamo,sad samo krenut
Mala Flor 2011
Mali Flor 2010
Avatar
Floribunda
rodila srcem
 
Postovi: 3572
Pridružen/a: 19 ožu 2009, 14:33
Lokacija: na kamenu

Re: Krenula i ja!!!

PostPostao/la Liv Tyler » 15 svi 2013, 07:49

Pokušaj odmah skroz sa skidanjem. Ako mu ostaviš noćnu samo češ prolongirat skidanje iz pelene. I onda se opet morate odvikavat od te noćne. :ajme
Ali vidi po njemu, kako će on reagirat i da li će mu bit puno stresno. Najbolje ti je njega pratit. Lako je mijenjat u hodu odluke oko pelene.

E i da sretno!!
Avatar
Liv Tyler
idoiti popitu
 
Postovi: 14215
Pridružen/a: 08 pro 2009, 15:08

Prethodna

Natrag na Posvajanje

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.