Sada je: 29 ožu 2024, 07:46.

Gdje iznajmiti aparat za vježbe oka

Mi smo mali, veliki borci.

Moderator/ica: nadicab

Gdje iznajmiti aparat za vježbe oka

PostPostao/la stari mačak » 26 ožu 2012, 11:51

Imam curicu od 10 god.koja ima strabizam.Svaka tri mjeseca mora na vježbe oka-KOORDINATOR.Na Rebru je uvijek gužva i daju termine kako njima paše.Pa onda ti uskladi školu i posao u smjenama.Uvijek pišem neke ispričnice i molim na poslu neke smjene.Onda sam saznala za polikliniku EKZAKTA koja iznajmljuje aparat za 300 kn 12 dana.Sve mi je bilo super dok i u toj poliklinici nije nastala gužva.Probala sam zvati neke druge očne poliklinike ,ali nitko ne iznajmljuje .Neki se i čude šta je to?????? :ajme Molim pomoć ako netko zna gdje se još može iznajmiti aparat.
stari mačak
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 3
Pridružen/a: 22 ožu 2012, 22:28
Lokacija: Zagreb

Re: Gdje iznajmiti aparat za vježbe oka

PostPostao/la viki » 26 ožu 2012, 12:07

- mi isto idemo na Rebro, ali znam da se vježbe mogu obaviti i u Novoj bolnici, te u nekim domovima zdravlja, npr. čula sam za DZ Sesvete...
Avatar
viki
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2490
Pridružen/a: 10 sij 2003, 15:11

Re: Gdje iznajmiti aparat za vježbe oka

PostPostao/la nadicab » 27 ožu 2012, 09:40

ja znam samo za Egzaktu jer smo i mi od njih iznajmljivali. Kako stoji situacija u klaićevoj - nisam dobila dojam da je tamo velika gužva
Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree, it will live its whole life believing that it is stupid. - Albert Einstein
Denis, 16.05.2000.
http://www.udruga-oko.hr
Avatar
nadicab
Prepečena plavuša
 
Postovi: 17714
Pridružen/a: 04 svi 2001, 00:17
Lokacija: Zagreb, Kvatrić

Re: Gdje iznajmiti aparat za vježbe oka

PostPostao/la stari mačak » 27 ožu 2012, 10:35

DZ Sesvete nema.Klaićeva mi na drugom kraju grada.A šta možemo,što se mora nije teško.Ovo sa iznajmljivanjem je stvarno super,skrati 100 % muka i djetetu i roditeljima. :D
stari mačak
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 3
Pridružen/a: 22 ožu 2012, 22:28
Lokacija: Zagreb


Natrag na Nedonoščad

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 12 gostiju.