Sada je: 25 tra 2024, 21:10.

smrdljive hlače

Svaštara - informacije o svemu i svačemu, što i gdje kupiti (od haljine do parketa), kamo na izlet, čime i kako čistiti, kako sve to platiti...

Moderatori/ce: Potica, Nana1971

smrdljive hlače

PostPostao/la Buhtlica » 04 pro 2015, 09:27

kupila sam crne traperice. oprala ih (normalno kao i sav veš) i smrde. u dućanu ih nisam njuškala i nisam primijetila taj miris. oprala sam ih drugi put, i još se osjeti neki smrad.
lastane, jesu li te hlače otrovne? ;)
a ozbiljno - jeste li se susrele s tim problemom? hoće li nestati nakon x pranja? da ih odnesem u kemijsku? da ih bacim?
Z. 2002.
J. 2003.

"Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead."
Avatar
Buhtlica
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2208
Pridružen/a: 12 stu 2002, 11:37
Lokacija: ...in dreams...

Re: smrdljive hlače

PostPostao/la malamaja » 04 pro 2015, 10:14

reklamiraš u dućanu gdje su kupljene ?!
Give a man a fish and he will eat for a day; teach a man to fish and he will eat for a lifetime; give a man religion and he will die praying for a fish.
Avatar
malamaja
foreverjungfrau
 
Postovi: 5927
Pridružen/a: 09 svi 2001, 11:31
Lokacija: u oblacima

Re: smrdljive hlače

PostPostao/la Adorabla » 04 pro 2015, 10:49

ma nema kaj reklamirati. To je smrad boje. Imala sam ja takve jedne traperice tamno plave i nisu bile kineske :nata Najgore mi je bilo kad sam te traperice u proljece nosila pa bude toplo pa mi se recimo ruke znoje i onda ih obrisem o hlace i pogledam ruke - kompletno plave. Nisam niti jednu majicu u hlace gurala da se slucajno na trbuhu ne oznojim pa ostane strafta na majici. Nakon jedno cca tri, mozda cetiri pranja se boja ispere i definitivno manje smrde (ili sam se navikla :nata ).
Avatar
Adorabla
Medena
 
Postovi: 27744
Pridružen/a: 17 tra 2004, 13:30

Re: smrdljive hlače

PostPostao/la malamaja » 04 pro 2015, 11:00

:lol pa nije ih ona farbala. ak je smrad boje....i'm so sorry vratite mi pare zbog vaše smrdljive boje :mrgreen
proizvod ima nedostatak. kaj ne ?! :plavusa
Give a man a fish and he will eat for a day; teach a man to fish and he will eat for a lifetime; give a man religion and he will die praying for a fish.
Avatar
malamaja
foreverjungfrau
 
Postovi: 5927
Pridružen/a: 09 svi 2001, 11:31
Lokacija: u oblacima

Re: smrdljive hlače

PostPostao/la Barbi » 04 pro 2015, 11:14

Daj ti nama napiši gdje si to kupila, onako čisto da znamo. :nata
We do not see the things as they are, we see the things as we are. :proljece
Avatar
Barbi
gospođa pukovnica
 
Postovi: 28727
Pridružen/a: 07 vel 2002, 12:29
Lokacija: Zg

Re: smrdljive hlače

PostPostao/la TanjaMT » 04 pro 2015, 11:40

Samo ti to vrati, morali bi uzeti i bez racuna. Ocito jisu dobro fiksirali boju, a ko zna i otkud im. Nema zo veze sa Kinom.
Ja sam dobila jednom.pidzamu na poklon, oprala, obukla, ujutro se probudila, a plahta ispod mene plava :lol. Naravno da je u kanti zavrsila.
Avatar
TanjaMT
kile su mi ko bitcoin
 
Postovi: 5236
Pridružen/a: 16 ruj 2005, 22:01
Lokacija: uvijek ista

Re: smrdljive hlače

PostPostao/la Crazy Daisy » 04 pro 2015, 11:57

ukoliko ih ne misliš vratiti pokušaj ih namočiti par sati u vodi s alkoholnim octom, to bi trebalo fiksirati boju i ubiti smrad.
Avatar
Crazy Daisy
blinkam ko košuta pred farovima
 
Postovi: 6182
Pridružen/a: 27 lip 2006, 14:55

Re: smrdljive hlače

PostPostao/la Ina66 » 04 pro 2015, 12:16

Crazy Daisy je napisao/la:ukoliko ih ne misliš vratiti pokušaj ih namočiti par sati u vodi s alkoholnim octom, to bi trebalo fiksirati boju i ubiti smrad.

to sam ja napravila s jednima od crnog jeansa, ali imam jedne koje su smrdile po naftalinu, nije mi uopće jasno kako to u trgovini nisam skužila kad sam ih probavala, i kojima ni to nije pomoglo :/
Avatar
Ina66
kuhinjska fly lady
 
Postovi: 33921
Pridružen/a: 01 srp 2001, 23:45
Lokacija: Split

Re: smrdljive hlače

PostPostao/la mirbi » 04 pro 2015, 12:52

Imala sam dvoje rebatinke, jedne kupljene u C&A, druge u Takko dućanu. Predivne mi bile, stajale savršeno. Al, smrdile su. Nema tu pomoći, to su kemije. Nikad ih nisam spremila u ormar, nego su mi 'boravile' na stolici u sobi. :dunno

Šta bi rekao moj frend amerikanac: cheap chinese crap. I kad nije cheap, svejedno je crap. :lol
'Čovječe, vrati se sebi dok još imaš kome.'
-----------------------------
S 2000 / R 2005
-----------------------------
Moj dućan
Avatar
mirbi
volim dinarski look s mozgom
 
Postovi: 8733
Pridružen/a: 06 stu 2005, 11:21
Lokacija: Split

Re: smrdljive hlače

PostPostao/la viki » 04 pro 2015, 12:55

- kupila takvu traper košulju u H&M-u, i vratila je
Avatar
viki
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2490
Pridružen/a: 10 sij 2003, 15:11

Re: smrdljive hlače

PostPostao/la Buhtlica » 04 pro 2015, 15:33

ove su kupljene u dućanu Takko.

a tako sam bila sretna kad sam ih kupila. :(

nemam više ni račun... budem ih ponijela kad ću biti u blizini tog dućana pa ću pitati mogu li ih vratiti.
ako ne, onda idu u ocat.

hvala!
:kiss
Z. 2002.
J. 2003.

"Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead."
Avatar
Buhtlica
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2208
Pridružen/a: 12 stu 2002, 11:37
Lokacija: ...in dreams...

Re: smrdljive hlače

PostPostao/la Ina66 » 04 pro 2015, 15:37

mirbi je napisao/la:Imala sam dvoje rebatinke, jedne kupljene u C&A, druge u Takko dućanu. Predivne mi bile, stajale savršeno. Al, smrdile su. Nema tu pomoći, to su kemije. Nikad ih nisam spremila u ormar, nego su mi 'boravile' na stolici u sobi. :dunno

Šta bi rekao moj frend amerikanac: cheap chinese crap. I kad nije cheap, svejedno je crap. :lol

mislim da smo ih istovremeno kupile :lol
ja sam svoje obukla dva-tri puta i odustala, grozno mi je to smrdilo. onda sam ih reciklirala, izrezala za patchwork, a od jednog dijela napravila i ručku za torbu - i nju sam skinula s torbe jer je smrdila. pravac - kontejner!
Avatar
Ina66
kuhinjska fly lady
 
Postovi: 33921
Pridružen/a: 01 srp 2001, 23:45
Lokacija: Split

Re: smrdljive hlače

PostPostao/la mirbi » 04 pro 2015, 15:38

Je, to su one sa dva struka. Te iz Takka još uvik imam. :lol Smrde i nakon par godina, al tako mi lipo stoje... :lol Kažem,držim ih van ormara, pa je podnošljivo.
'Čovječe, vrati se sebi dok još imaš kome.'
-----------------------------
S 2000 / R 2005
-----------------------------
Moj dućan
Avatar
mirbi
volim dinarski look s mozgom
 
Postovi: 8733
Pridružen/a: 06 stu 2005, 11:21
Lokacija: Split


Natrag na Mame (i tate!) u akciji

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 11 gostiju.

cron