Sada je: 18 tra 2024, 07:43.

Pranje robe cijeli dan ili svaki dan?

Svaštara - informacije o svemu i svačemu, što i gdje kupiti (od haljine do parketa), kamo na izlet, čime i kako čistiti, kako sve to platiti...

Moderatori/ce: Potica, Nana1971

Re: Pranje robe cijeli dan ili svaki dan?

PostPostao/la ivana7997 » 13 sij 2016, 15:57

Barbi je napisao/la:Ne, redovito sušim.
Ja imam čak na sušilici i poseban program za sintetiku koji koristim ako su sve stvari sintetičke unutra što skoro nikad nije slučaj. Ako je miks sušim na programu za pamuk, sve to sintetičko dry fit se naravno osuši ranije ali ništa mu ne bude do kraja sušenja.
Neke stvari, uglavnom Nike i Adidas imaju čak naznačeno na etiketi da smiju u sušilicu. Ove jeftinije stvari tipa Lidl, Decathlon, H&M znaju imati oznaku da ne smiju u sušilicu, ali smiju, smiju, vjeruj mi. :lol :lol


:lol :lol :lol hvala!

imam novu susilicu, nisam proucila upute jos a vec je dugo tu, susim samo na programu za pamuk, znaci morat cu baciti pogled kaj druge oznake znace :lol
Avatar
ivana7997
Abundija
 
Postovi: 13974
Pridružen/a: 28 ožu 2002, 00:36

Re: Pranje robe cijeli dan ili svaki dan?

PostPostao/la Vicky & Mama » 13 sij 2016, 15:57

Eh i nisam rekla - ništa ja ne odvajam po bojama :mrgreen šareno sve zajedno ide na 50 stupnjeva (imam neki program koji traje 32 minute) - boje su postojane, stvarno mi se nije nikad dogodilo da nešto pušta boju...
Pod bijelo ilitiga ono šta se pere na 90 stupnjeva idu lancuni, šugamani, bebine gaze i donja roba - to kad kupujem gledam da je bijelo ili blagih boja i da može na kuhanje...
Ja ne znam kako vi stojite sa šugamanima, ali kod mene svaki dan samo njih skoro puna mašina - isto ka i čaša u makini za suđe :nesvist

I ono šta je kod mene pod obavezno - uvijek i svu robu dodatno ražentam - imamo onaj program polusatnog ispiranja i to bez iznimke uvijek zavrtim ;)
19.04.2011. V
30.06.2015. L
Avatar
Vicky & Mama
centrifugirana
 
Postovi: 3324
Pridružen/a: 10 tra 2012, 11:40
Lokacija: Šibenik

Re: Pranje robe cijeli dan ili svaki dan?

PostPostao/la ivana7997 » 13 sij 2016, 15:58

nemoj sugamane u ovaj topic, to imamo na 20 stranica, jedva je stalo :lol
Avatar
ivana7997
Abundija
 
Postovi: 13974
Pridružen/a: 28 ožu 2002, 00:36

Re: Pranje robe cijeli dan ili svaki dan?

PostPostao/la Vicky & Mama » 13 sij 2016, 15:59

:gace :lol
19.04.2011. V
30.06.2015. L
Avatar
Vicky & Mama
centrifugirana
 
Postovi: 3324
Pridružen/a: 10 tra 2012, 11:40
Lokacija: Šibenik

Re: Pranje robe cijeli dan ili svaki dan?

PostPostao/la Cathy » 13 sij 2016, 16:17

Ljuta sam ko pas. :gaah
Imam neku skupu perilicu i povremeno ako ju dobro napunim potrga komad odjeće. Jel to do pretrpavanja sa moje strane ili do nečeg drugog? :dunno
2000
2002
2007
2016
Avatar
Cathy
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1914
Pridružen/a: 02 svi 2007, 22:28
Lokacija: Zagreb

Re: Pranje robe cijeli dan ili svaki dan?

PostPostao/la TanjaMT » 13 sij 2016, 16:19

Preferiram sve u jedan dan, ne volim kad mi se ves vuce i ja ga gledam svaki dan. Nemam pojma kako natucemo tih 6-7 ili 8 velikih masina tjedno. Uvijek je jedna bijela, jedna rucnici, jedna crna, siva i plava, onda dolaze crvena i zelena kako koji tjedan. Traperice su isto posebna masina. Nekad imam i zuto/narancastu, ali ta ceka da se skupi. Perem obicno dan prije nego sto dolazi teta, susi se sve u susilici, osim finih stvari koje ona pegla. Ja sam pacijent sto se tice vesa, slazem na odredjeni nacin i ako nije po mom "musteru" idem preslagivati. Na ruke ne perem nista, sto ne prezivi masinu i susilicu, ide u smece.
Avatar
TanjaMT
kile su mi ko bitcoin
 
Postovi: 5236
Pridružen/a: 16 ruj 2005, 22:01
Lokacija: uvijek ista

Re: Pranje robe cijeli dan ili svaki dan?

PostPostao/la alexandra » 13 sij 2016, 16:20

i da, ko i barbi, ne uzima mi taj veš nešto previše vremena nit mi je velika tlaka. kad se osuši dobro je.

imala sam sušilicu, krepnula je, nemam trenutno love za novu, al bome mi ni ne fali previše, vremenski mi je isto trpat i vadit iz sušilice ili objesit :dunno tak da je možda neću ni kupovat. jedino je estetski moment prisutan :lol al sušim u spavaćoj, ljeti na balkonu tak da ga ni ne vidim.

prije sam nešto više peglala, ali poučena zlatnim savjetima s ovog foruma, prestala sam. :nata mm srećom ne nosi košulje tak da na kraju peglam poneku djetetovu majicu i poneku svoju. :nokti
ako treba, pišam crveno
Avatar
alexandra
idealni svjedok
 
Postovi: 12085
Pridružen/a: 26 srp 2002, 10:59

Re: Pranje robe cijeli dan ili svaki dan?

PostPostao/la TanjaMT » 13 sij 2016, 16:23

I ja sam smanjila peglanje, vise ne peglam carape :lol. Salim se, ali ne previse :zub
Avatar
TanjaMT
kile su mi ko bitcoin
 
Postovi: 5236
Pridružen/a: 16 ruj 2005, 22:01
Lokacija: uvijek ista

Re: Pranje robe cijeli dan ili svaki dan?

PostPostao/la Vicky & Mama » 13 sij 2016, 16:38

Mi peglamo minimalno - kažem mi jer bome i mm po potrebi sebi opegla majicu ;)
Odmah kad se opere stavim na sušilo, pazim da dobro protresem i poravnam svaki komad tako da ne peglamo praktički ništa osim majice za van i to onda kad oblačimo :dada ako me nema u blizini ili sam zauzeta mm si sam ispegla.
Košulje nosimo od prigode do prigode :mrgreen
19.04.2011. V
30.06.2015. L
Avatar
Vicky & Mama
centrifugirana
 
Postovi: 3324
Pridružen/a: 10 tra 2012, 11:40
Lokacija: Šibenik

Re: Pranje robe cijeli dan ili svaki dan?

PostPostao/la palunkica » 13 sij 2016, 17:50

Kod mene se pegla. Ne peglam ja doduše, ali se pegla sve osim čarapa.

Ali meni nije jasno kako troje može napuniti mašinu veša za jedan dan. Ili za dva dana.

Subotom mijenjam posteljinu, ručnike neću spominjati kada i koliko mijenjam, za to se može pročitati onaj topic :lol, čarape, gaće, potkošulje svaki dan, gornja majica svaki dan, veste i hlače rjeđe. To od jednog dana ne zauzme ni trećinu mašine
zvrkic 12/02
Avatar
palunkica
od opernballa do heavy metala
 
Postovi: 38138
Pridružen/a: 15 tra 2004, 11:55
Lokacija: Životinjska farma

Re: Pranje robe cijeli dan ili svaki dan?

PostPostao/la Nana1971 » 13 sij 2016, 17:59

lako. ženska tinejdžerica plus odrasli sportaš koji odradi jedan-dva treninga dnevno. to nisu stvari od toga dana nego od par dana - jedan dan svo bijelo na visokoj temp, drugi dan lagano pranje svijetle stvari, treći dan lagano pranje - tamne stvari, četvrti dan tamno na visokoj temperaturu (crni donji veš, traperice i slično) i onda ispočetka :lol
Zemlja je smrtnim sjemenom posijana Ali smrt nije kraj Jer smrti zapravo i nema
I nema kraja Smrću je samo obasjana Staza uspona od gnijezda do zvijezda. Mak Dizdar
Avatar
Nana1971
blissful reduša
 
Postovi: 24552
Pridružen/a: 18 tra 2002, 13:33
Lokacija: ovčica na Božjem pašnjaku

Re: Pranje robe cijeli dan ili svaki dan?

PostPostao/la palunkica » 13 sij 2016, 18:02

Da, meni sve ide zajedno i svijetlo i crno i crveno i sve.

Jakne ponekad perem u tjednu, ali ide jedna sama jakna po mašini.

I nekad stavim kupaonske tepihe. Ali ih imam hrpu pa obično mogu čekati.
zvrkic 12/02
Avatar
palunkica
od opernballa do heavy metala
 
Postovi: 38138
Pridružen/a: 15 tra 2004, 11:55
Lokacija: Životinjska farma

Re: Pranje robe cijeli dan ili svaki dan?

PostPostao/la Nana1971 » 13 sij 2016, 18:04

ajme, samo se sjetim jednog narančastog ručnika koji je dobila od msvekrve :shock ne miješam sve, ne :lol dva tri puta kad se opečeš, odustaneš.
Zemlja je smrtnim sjemenom posijana Ali smrt nije kraj Jer smrti zapravo i nema
I nema kraja Smrću je samo obasjana Staza uspona od gnijezda do zvijezda. Mak Dizdar
Avatar
Nana1971
blissful reduša
 
Postovi: 24552
Pridružen/a: 18 tra 2002, 13:33
Lokacija: ovčica na Božjem pašnjaku

Re: Pranje robe cijeli dan ili svaki dan?

PostPostao/la patkica » 13 sij 2016, 18:08

Perem kad se nakupi, neovisno o radnom ili vikend danu. Troje nas je, i bude cc 3 masine tjedno, cetvrta ak mijenjam posteljinu, perem navecer ili s tajmerom po noci, sušim u sušilici osim ljeti kad mi je žao :lol
niš ne kuham, sve ide na 60 ili 40, neke stvari na 30.
Ne razvrstavam po bojama.
Avatar
patkica
svizac
 
Postovi: 24387
Pridružen/a: 11 vel 2001, 22:34
Lokacija: u ormaru

Re: Pranje robe cijeli dan ili svaki dan?

PostPostao/la alexandra » 13 sij 2016, 18:19

palunkica je napisao/la:Ali meni nije jasno kako troje može napuniti mašinu veša za jedan dan. Ili za dva dana.


nana ti je ukratko objasnila.
kod mene još uz to ovisi i o prirodi posla mm-a (dakle minimalno 2 velika ručnika dnevno i 3 presvlačenja sportske garderobe) te o njegovoj veličini.
uz to imam više veša i zbog djeteta, ali ne bi elaborirala ako nije problem.
ako treba, pišam crveno
Avatar
alexandra
idealni svjedok
 
Postovi: 12085
Pridružen/a: 26 srp 2002, 10:59

Re: Pranje robe cijeli dan ili svaki dan?

PostPostao/la Dobri andjeo » 13 sij 2016, 18:21

Perem 1-2x tj, 7 kg bubanj, perem kad se napuni kosara za ves a to je 1,2 il 3x tj . Ne razdvyjam boje, perem sve skupa s maramicom . Kad se napuni kosara perem dok sve ne operem.
"Ja sam Alfa i Omega,Prvi i Posljednji,Početak i Svršetak!"
Avatar
Dobri andjeo
zlatna ribica
 
Postovi: 39143
Pridružen/a: 16 ožu 2006, 10:22
Lokacija: Zagreb

Re: Pranje robe cijeli dan ili svaki dan?

PostPostao/la snowwhite » 13 sij 2016, 18:34

nas je 5.
mašina vrti u 3-5x tjedno.
i kad je bio oanj topic o ručnicima i mijenjanju posteljine ja sam zaključila da smo mi zamazanci. ručnike perem jednom tjedno a posteljinu svaka 2-3.
Ne da mi se, ne vidim potrebu, nemam vremena za to. Ne da mi se :zub
Najčešće pustim mašinu popodne, navečer. Dočekam je da ju navečer stavim sušiti. Čim je ok vrijeme suši se vani i to mi je mrak. Imam 1 stalak unutra, 1 vani + štrik razapet vani u dvorištu. To mi je najdraže kad veš lijepo vijori :gace
Veliki 13.10.2008.
Mali 21.12.2010.
Bebač 07.07.2012.
Avatar
snowwhite
Nije unikat!
 
Postovi: 6318
Pridružen/a: 20 svi 2008, 10:18
Lokacija: Zagreb

Re: Pranje robe cijeli dan ili svaki dan?

PostPostao/la gold dust » 13 sij 2016, 18:59

imamo odvojenu perilicu i sušilicu, svaka po 6 kg. perilicu palim u pravilu jednom dnevno, ponekad i češće. vrlo rijetko se dogodi da preskočim koji dan. uključim je navečer, pa ako stignem, odmah i povješam. šarenu robu obvezno odvajam na svjetliju i tamniju. u sušilici sušim najčešće samo bijelu ili svijetlu robu koja se može prati na 60 ili 95. pazim kako vješam i slažem robu te peglam minimalno - gužvljive stvari čekaju na hrpi da ih se skupi, ili ispeglam samo onaj komad koji netko upravo želi obući. nas je 6 i nikad nam nije prazna ni košara za prljavu robu, rijetko kad nema ništa na sušilu, i uvijek neka manja ili veća hrpa čeka na slaganje i spremanje.
u predblagdanskoj gužvi nisam stizala slagati robu, samo prati i sušiti uobičajenim ritmom. i tako, za nekoliko dana stvori se hrpa od otprilike metar visine :zivili
Avatar
gold dust
Sveta krava
 
Postovi: 5610
Pridružen/a: 23 stu 2002, 20:14

Re: Pranje robe cijeli dan ili svaki dan?

PostPostao/la skorpionka » 13 sij 2016, 19:03

Perem gotovo svaku vecer, odnosno rano ujutro namjestim tajmer. Nesto ide u susilicu, vise toga susim u hodniku jer mi je zrak jako suh pa mi odgovara da malo ovlazi.
Ako preskocimo koji dan slijedi pranje duplo.

Najmanji je svinjica pa vrlo cesto nosi jaknu dan ili dva jer se valjaju na nogometu, najstariji ima trening svaki dan, navecer istrese dva rucnika, dres, podmajice i podgace, majkcu za zagrijavanje, pa se brzo skupi.

Sareno odvajam po boji samo bijelo od ostalog te zuto, narancasto i roza da ne promijeni nijansu. Ostalo zajedno.
“However beautiful the strategy, you should occasionally look at the results.”
Avatar
skorpionka
kimera a la vache
 
Postovi: 12180
Pridružen/a: 10 kol 2001, 13:21

Re: Pranje robe cijeli dan ili svaki dan?

PostPostao/la mrava » 13 sij 2016, 19:16

Perem 2-3x tjedno rublje, nemam sušilicu i 5 nas je
Hrvoje 30. 10. 2008.
Gabrijela 3. 1. 2011.
Andrej 27. 8. 2015.
Avatar
mrava
tenfam tenfalicom
 
Postovi: 5394
Pridružen/a: 04 sij 2009, 12:44

Re: Pranje robe cijeli dan ili svaki dan?

PostPostao/la pčelica_maja_23 » 14 sij 2016, 00:34

East malo je tzo puno robe.
Ja sa njih dvoje vrticanaca nisam tako prala.
Sad sa trecom bebom i dvogoidisdnjakom u regresiji pisanja u gace i kakanja imam za svaki dan.
Ali ja se organiziram, odvajam sareno od svijetlog i tip robe, skuipim i za 90 jednom mjhesecno radi masine.
Robica nekad priceka pa ju prvo namocvim i istrljam fleku.
Puno se ustedi i energijhe i vremena i love.
A zasto ne bi ponovili za vrtic ako je ok. Mala fleka od juhe ili stramplice.
Gace idu svaski dan u kos, potkosulje dva put tjedno.
Ako je mala fleka na custom nebum oprala. Nisam rob vesa ili frik uglancanosti. Pa to su vrticanci
08.09.2011. jesenska šefica mekog srca
14.04.2013. blaženi nestaško među ženama
05.12.2015 adventska princeza
Avatar
pčelica_maja_23
Kvočka zvana pčela
 
Postovi: 8579
Pridružen/a: 12 sij 2011, 10:43
Lokacija: dječji vrtić

Re: Pranje robe cijeli dan ili svaki dan?

PostPostao/la pčelica_maja_23 » 14 sij 2016, 00:39

Mrava sjedi pet!!!!


Vjertujem da je uz muske sportase malo vise robe al ne da mi se djecu ucit na to da je roba jednokratna stvar
Osim gaca i carapa.

Ja sad kako dojim a imam jak let down svaki out se zaflekam. Di bi dosla da nakon svakog podoja mihenjam majcu potkosulju i grudnjak.
Presvucem se u cisto za goste i van.
Inace bih imasla tri masdine. Nemam susilicu isto
08.09.2011. jesenska šefica mekog srca
14.04.2013. blaženi nestaško među ženama
05.12.2015 adventska princeza
Avatar
pčelica_maja_23
Kvočka zvana pčela
 
Postovi: 8579
Pridružen/a: 12 sij 2011, 10:43
Lokacija: dječji vrtić

Re: Pranje robe cijeli dan ili svaki dan?

PostPostao/la Vicky & Mama » 14 sij 2016, 01:18

Sad kad vas čitam mislim se kako sam ja blesava, ali ne mogu to promijeniti pa eto pravim sama sebi posla - ništa osim reba (i normalno jaketa) mi ne oblačimo dva puta na sebe, fleke od mlika me "izuvaju iz cipela" pa se sad dok dojim presvučem i dva put dnevno za po kući (a da ne pričam o ovom litu kad smo bili na početku dojenja :nesvist ) i tako dalje, i tako dalje...eto odakle mi tolika roba za pranje svaki dan!
Al u principu meni to stvarno nije bed srediti jer sve to oko robe obavim onako usput kroz dan i zbilja mi ne odnese puno vremena... jedino šta mi sad zna biti malo zeznuto jer je L malena, skoro sam cili dan sama s njima doma, stan dvoetažni (čitaj mašina u donjem kupatilu, a sušila gore u sobi koju još ne koristimo) - pa bude čitav pothvat za staviti sušiti robu jer ne mogu nositi skupa nju i kantu po skalama, a ostaviti je samu doli kraj V je ludost veća od te :lol
19.04.2011. V
30.06.2015. L
Avatar
Vicky & Mama
centrifugirana
 
Postovi: 3324
Pridružen/a: 10 tra 2012, 11:40
Lokacija: Šibenik

Re: Pranje robe cijeli dan ili svaki dan?

PostPostao/la MalaSirena » 14 sij 2016, 07:01

Nije da meni pranje, vješanje i slaganje rublja odnosi baš tak puno vremena, ali kako je često, imam osjećaj da non-stop to radim i ta činjenica me užasava. :strah
A najviše mrzim slagati čarape :roll :roll (doduše, to uvalim klincu :nata ).
Mišonja 03.09.2003.
Avatar
MalaSirena
i neuništiva mesna štruca
 
Postovi: 1841
Pridružen/a: 10 ožu 2003, 21:59
Lokacija: Zagreb, Maksimir

Re: Pranje robe cijeli dan ili svaki dan?

PostPostao/la snowwhite » 14 sij 2016, 09:09

ja zaista ne vidim potrebu u presvlačenju majice nakon jednog nošenja.
Uz redovno održavanje higijene i korištenje dezodoransa nitko ne bi morao svaki dan mijenjati majicu. Izuzev nakon teninga, sporta, neke žešće fizičke aktivnosti. Majice stavljam u pranje nakon 2 nošenja a mogla bi ju još jednom bez problema. Klinci ako se ne proliju, uvaljaju u blato, snijeg imaju sigurno istu majicu 2-3 dana. S time da oni nose istu danima za redom pa ide u pranje a ja svoje rotiram.
Veliki 13.10.2008.
Mali 21.12.2010.
Bebač 07.07.2012.
Avatar
snowwhite
Nije unikat!
 
Postovi: 6318
Pridružen/a: 20 svi 2008, 10:18
Lokacija: Zagreb

Re: Pranje robe cijeli dan ili svaki dan?

PostPostao/la TanjaMT » 14 sij 2016, 09:18

Sin nosi uvijek majicu kratkih rukava, pa na to kosulju, kosulju nosi dvaput uvijek, majicu ne. Mm nosi kosulje svaki dan, a ja ovisi od dana: je li na poslu kratki ili dugi dan, imam li nesto nakon toga, je li haljina ili bluza u pitanju, uglavnom stvar procjene.
Avatar
TanjaMT
kile su mi ko bitcoin
 
Postovi: 5236
Pridružen/a: 16 ruj 2005, 22:01
Lokacija: uvijek ista

Re: Pranje robe cijeli dan ili svaki dan?

PostPostao/la Vicky & Mama » 14 sij 2016, 09:31

Ma ne budu mi majice šporke (ne znojim se puno, stavljam dezodorans i kupam se svaku večer :p ) ali uđu u robu mirisi - od kuhanja npr. ili ako idemo na kavu miris od duvana itd.
Sin kad dođe iz vrtića redovno miriše ka da radi u kužini, a ako su bili po dvorištu (a obično jesu) čuje se na majicama da se dijete znojilo, a bome se i zafleka.
Pa onda dva puta tjedno njegove tute i majice s gimnastike.
A i kako ga otuširam svaku večer ne paše mi na njega obući već nošenu robu.
Jedino piđamu nosi po 5-6 dana.
I ono šta kažem - dojim (a kako ne volim po čitav dan nositi one jastučiće u grudnjaku) zna biti i flekica od mlijeka itd.
Ništa to nije jaaaako zaprljano, ali nije svježe i mirisno i onda ja to volim oprati :mrgreen
Ps. netko je spomenio čarape - i ja ih uvalim sinu na razvrstavanje i slaganje! :nata
19.04.2011. V
30.06.2015. L
Avatar
Vicky & Mama
centrifugirana
 
Postovi: 3324
Pridružen/a: 10 tra 2012, 11:40
Lokacija: Šibenik

Re: Pranje robe cijeli dan ili svaki dan?

PostPostao/la TanjaMT » 14 sij 2016, 09:32

MalaSirena je napisao/la:A najviše mrzim slagati čarape :roll :roll (doduše, to uvalim klincu :nata ).

a mene to smiruje :lol
ponekad sam djeci da rade, iz cisto pedagoskih razloga. To zovemo carapa memory
Avatar
TanjaMT
kile su mi ko bitcoin
 
Postovi: 5236
Pridružen/a: 16 ruj 2005, 22:01
Lokacija: uvijek ista

Re: Pranje robe cijeli dan ili svaki dan?

PostPostao/la corazon » 14 sij 2016, 09:50

ivana i moja sušilica suši dry fit! u početku sam pazila da ne stavim, ali kad mi se zalomilo slučajno, onda sam vidjela da toj robi ništa ne bude :p
ja perem kad mi se skupi robe, kao i patka... i ovo
niš ne kuham, sve ide na 60 ili 40, neke stvari na 30.
Ne razvrstavam po bojama.


mašina pere 2 puta tjedno, cca
ne volim prati nepotrebno robu, ne stavljam omekšivač, nije mi bitno da roba miriši ali... zimi stalno koristim sušilicu jer tu na selu i kad je lijepo sunčano vrijeme robu kad stavim van sušiti zasmrdi po dimu, e to mi je grozno
ja čekam da se mašina napuni jer moje djevojke robu pobacaju po sobi/stolici/ispod kreveta pa čekam da se sjete ubaciti u košaru

a peglanje, pa pokušavam ne peglati ali ja nekad brže popeglam nego što posložim :faca
Avatar
corazon
ledena kraljica
 
Postovi: 3175
Pridružen/a: 20 vel 2006, 16:53

Re: Pranje robe cijeli dan ili svaki dan?

PostPostao/la Ina66 » 14 sij 2016, 10:00

niš ne kuham, sve ide na 60 ili 40, neke stvari na 30.
Ne razvrstavam po bojama.

i ja ovako, kao patka
sušilicu nemam i robu sušim vani. imamo žice unutar lođe i još dodatno vani. kad ima imalo vjetra, ova na vanjskim žicama se osuši za čas. ako ostane do večeri i pokupi miris dima (ima i kod nas grijanja na drva), onda je ostavim do pred odlazak na spavanje jer se dim osjeti najviše kad tek počnu ložiti.
problem je kad je južina, onda štender držim u spavaćoj sobi do odlaska na spavanje, a ako se do tada ne osuši, prebacim ga u kuhinju.
ništa ne peglem, osim MMovih košulja ljeti (zimi ih ne nosi), čarape nam redovito jede čarapojedac i stalno se traži neki par :lol
Avatar
Ina66
kuhinjska fly lady
 
Postovi: 33920
Pridružen/a: 01 srp 2001, 23:45
Lokacija: Split

PrethodnaSljedeća

Natrag na Mame (i tate!) u akciji

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.

cron