Sada je: 19 tra 2024, 09:10.

Mali kućanski aparati

Svaštara - informacije o svemu i svačemu, što i gdje kupiti (od haljine do parketa), kamo na izlet, čime i kako čistiti, kako sve to platiti...

Moderatori/ce: Potica, Nana1971

Mali kućanski aparati

PostPostao/la Mirci » 15 sij 2016, 10:36

Mmaja je na drugom topicu spomenula el. nož :lol, pa me malo potaknula na razmišljanje. Taj el. nož mi fakat spada u jedan od bizarnijih kućanski aprarata za koje ne razumijem čemu služe :lol.
Povremeno imam potrebu kupiti tako nešto npr. jogurtijeru ili kuhač jaja :lol, no onda se u zadnji čas ipak oduprem tome... Kako se vi nosite sa time :D?
Kad se male ruke sloze, sve se moze, sve se moze...
Avatar
Mirci
lovac na trag
 
Postovi: 29427
Pridružen/a: 28 stu 2002, 17:11

Re: Mali kućanski aparati

PostPostao/la latica » 15 sij 2016, 10:45

ja si samo vizualiziram sebe da to vadim, koristim, perem i spremam i prođe me volja :lol

stvarno ja sam baš ono navlakuša na takve stvari, ali kad si zamislim koliko bi ja to koristila i gdje bi držala, odmah se otrijeznim. recimo ja sam si dugo htjela onaj veliki mikser s posudom, neki super jaki, da sve radi i to. i na kraju sam odustala. imam mali ručni mikser kojeg klinci mogu držat u ruci kak je mali i oni mi s njim pomažu kad nešto pravimo, i stvarno mi zapravo ništa drugo nije trebalo kad bolje razmislim ...
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7412
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: Mali kućanski aparati

PostPostao/la palunkica » 15 sij 2016, 11:14

Kuhač jaja smo mi imali doma. Davnih 70tih ili 80tih. Bio je čudo tehnike. I meni to i danas fora, staviš jaja uz čašicu vode i ne misliš dalje. Ne puknu, ne prekuhaju se, super.

A susjedi na moru su imali električni nož. Tih istih godina. I rezali s njim kruh. To mi pak bezveze
zvrkic 12/02
Avatar
palunkica
od opernballa do heavy metala
 
Postovi: 38140
Pridružen/a: 15 tra 2004, 11:55
Lokacija: Životinjska farma

Re: Mali kućanski aparati

PostPostao/la Liv Tyler » 15 sij 2016, 11:16

Ja isto vazem jer ih na prvu moram skupit sve. Onda kad napravim odmak ili kad vidim nekog u praksi s tim ili odustanem ili nabavim.
Ali i neke stvari koje sam dobila na poklon nisam godinama koristila pa sam ih otkrila kao da sam otkrila Ameriku. Neke druge sam poklonila jer mi ni dalje nisu imale smisla.

Uglavnom sam za to da ako se zivot moze s necim olalsati i poboljsati olaksajmo si. Inace ne volim komplikacije i skupljanja u ionako premalo prostora za skladistenje.
Avatar
Liv Tyler
idoiti popitu
 
Postovi: 14215
Pridružen/a: 08 pro 2009, 15:08

Re: Mali kućanski aparati

PostPostao/la Mala Bornica » 15 sij 2016, 11:20

ja sam se znala navuci na razne gluposti, koje sada samo zauzimaju mjesto i skupljaju prasinu. a recimo dugo sam se odupirala da kupim kuhalo za vodu, a kad sam ga konacno kupila bas ga puno koristim.

ono sto sam nedavno dobila i s cime sam jako zadovljna je tefalova actifry friteza. i philipsov sokovnik (neki mali). osim sto su jednostavni za upotrebu nasla sam im dobro mjesto u kuhunji, a to mi je jako vazno.

ne znam sta bi sa elektricnim nozem. ni sa kuhalom za jaja. a htjela sam neku moulinexovu sjecalicu (sa raznim nastavcima, lijepa je sarena i ne prevelika) i dobro da ju nisam kupila.
B, 2001.
E, 2002.
D, 2011.
Avatar
Mala Bornica
Sunčeko
 
Postovi: 15991
Pridružen/a: 08 tra 2001, 21:47

Re: Mali kućanski aparati

PostPostao/la ivana7997 » 15 sij 2016, 11:28

ja sam imala fazu kad sam htjela sve sve sve, a onda fazu kad nisam htjela nista osim miksera. u toj drugoj fazi mi je pola onog 'svega' pokrepalo ili sam podijelila ili prodala. onda sam skuzila da mi nesto ipak treba, no ogranicena sam prostorom pa vrlo pazljivo vazem sto je nuzno, a sto nije. na radnoj plohi mi smije stajati samo toster, sve drugo mora naci mjesto u ormarima ili ladicama.

ne mogu bez miksera, tostera i one sjecalice sa stapnim mikserom.
to imam duplo, i doma i na moru.
osim toga imam kuhalo za vodu, toster za sendvice, rezalicu za kruh i onaj moulinexov ribež/sjeckalicu, što već, ono šareno, e to manje koristim i bas bih mogla prodati ili pokloniti.

kuhalo za jaja smo imali i mi kod roditelja, mislim da jos radi i da ga koriste povremeno.

e da, to su elektricni aparati.

ali sva ona druga pomagala :ajme sjecalica za luk, noz za guljenje krumpira, noz za guljenje povrca drugog, stiskalica za cesnjak, otvaraci za konzerve barem tri vrste, sjeckalica za sampinjone, aaaaa. moja je mama luda za tim pomagalima i vrlo me strastveno opskrbljuje svako toliko uz komentar 'zar nije prakticno?' :lol napominjem da ona ne kuha i vrlo je rijetko u kuhinji, a kod sebe je jos gora pa tata sizi jer je njemu dosta noz i kuhaca i lonac, a kuha savrseno
Avatar
ivana7997
Abundija
 
Postovi: 13974
Pridružen/a: 28 ožu 2002, 00:36

Re: Mali kućanski aparati

PostPostao/la malamaja » 15 sij 2016, 11:43

:ajme
:hahaha
znala sam da ću nekog inspirirati.
taj električni nož sam odnesla prije puno vremena na viksu, pa sam ga neki dan tamo ugledala :lol iiiiii trauma se vratila. dakle, dobila na poklon od bake koja je do prije dvadesetak godina živjela u Njemačkoj....i imala maniju kupovanja svih mogućih i nemogućih alata (što kućanskih što ostalih). Nikad korišten.
Tako još uvijek imamo kuhalo za jaja, sijaset raznoraznih sjekača, mlinaca, kuhala, miksera (sa i bez stalka)....čistač koštica višanja, raznorazne krckalice za orašaste plodove....

Juniorka ima tendenciju sakupljanja aparata :roll toster za tople sendviče, toster običan, toster sa gril opcijom....srećom blender imam skupa sa sokovnikom (dobila davnih dana i sve radi), štapnih imam nekoliko, skupa sa sjekačima ali to je fakat dosta u upotrebi i ne znam kak bih bez njih.
I naravno, uvijek je problem prostora tak da sam veliki dio toga odfurala na viksu ....tak da u slučaju da zagusti, ja na viksi imam barem četiri kafe aparata (uključujući jedan za espresso :mrgreen ) zlu ne trebalo.


I jedna životna, najdraži mali kućanski aparat mi je Bosch akumulatorska bušilica (ona fina, mala) :lol Kupio mi ju za ročkas jedan praktičan, niškoristi muškarac :mrgreen
Give a man a fish and he will eat for a day; teach a man to fish and he will eat for a lifetime; give a man religion and he will die praying for a fish.
Avatar
malamaja
foreverjungfrau
 
Postovi: 5927
Pridružen/a: 09 svi 2001, 11:31
Lokacija: u oblacima

Re: Mali kućanski aparati

PostPostao/la ivana7997 » 15 sij 2016, 11:49

o, imam i to. al o alatima necemo.
Avatar
ivana7997
Abundija
 
Postovi: 13974
Pridružen/a: 28 ožu 2002, 00:36

Re: Mali kućanski aparati

PostPostao/la TanjaMT » 15 sij 2016, 11:49

latica je napisao/la:ja si samo vizualiziram sebe da to vadim, koristim, perem i spremam i prođe me volja :lol

stvarno ja sam baš ono navlakuša na takve stvari, ali kad si zamislim koliko bi ja to koristila i gdje bi držala, odmah se otrijeznim. recimo ja sam si dugo htjela onaj veliki mikser s posudom, neki super jaki, da sve radi i to. i na kraju sam odustala. imam mali ručni mikser kojeg klinci mogu držat u ruci kak je mali i oni mi s njim pomažu kad nešto pravimo, i stvarno mi zapravo ništa drugo nije trebalo kad bolje razmislim ...

Ovo ko da sam ja pisala, od rijeci do rijeci :lol
Prije ljeta sam ipak popustila i kupila onaj neki smoothy mixer. Sta reci, gleda on mene, gledam ja njega...
Avatar
TanjaMT
kile su mi ko bitcoin
 
Postovi: 5236
Pridružen/a: 16 ruj 2005, 22:01
Lokacija: uvijek ista

Re: Mali kućanski aparati

PostPostao/la Nana1971 » 15 sij 2016, 11:52

nemam citrusetu, kuhalo za jaja, el.nož za kruh ni jogurtijeru niti sam ikad pomislila da bi mi trebali. ono sto smatram da mi treba uglavnom imam - mikser, toster, sjeckalice i mućkalice :p el. rezač za kruh i salame/sir
još uvijek razmatram pekač za kruh, kuhalo za vodu i snažni blender, ali ograničeni prostor mi je u zasad faktor koji je jači od potencijalnih dobrobiti tih sprava...
bez guljača krumpira/mrkve ne bih živjela ni dana. kod svekrve sam morala guliti krumpir običnim nožem :ne od svakog je ostala mala pikula :lol
alate nemam i ne zanimaju me. ja sam žena starinskog kova. dama.
Zemlja je smrtnim sjemenom posijana Ali smrt nije kraj Jer smrti zapravo i nema
I nema kraja Smrću je samo obasjana Staza uspona od gnijezda do zvijezda. Mak Dizdar
Avatar
Nana1971
blissful reduša
 
Postovi: 24552
Pridružen/a: 18 tra 2002, 13:33
Lokacija: ovčica na Božjem pašnjaku

Re: Mali kućanski aparati

PostPostao/la skorpionka » 15 sij 2016, 11:53

bez guljača krumpira/mrkve ne bih živjela ni dana. kod svekrve sam morala guliti krumpir običnim nožem :ne od svakog je ostala mala pikula :lol


Ovako i ja :)
“However beautiful the strategy, you should occasionally look at the results.”
Avatar
skorpionka
kimera a la vache
 
Postovi: 12180
Pridružen/a: 10 kol 2001, 13:21

Re: Mali kućanski aparati

PostPostao/la malamaja » 15 sij 2016, 11:57

ja još uvijek mislim da mi treba taj veliki mikser :lol timviše kaj mi moj mali mikser fakat rikava, i ronda kao da će se taj čas raspasti ali mi ga žao mijenjati jer ga imam jako, jako dugo. a rabim ga fakat dosta. jedino je problem prostora u kuhinji. objektivno nemam mjesta na plohi, znači da bih ga morala držati u ormaru i onda po potrebi vaditi....ne znam.

eh da. zaboravila sam da je junorka od bake dovukla i aparat za kokice i umalo aparat za kuhanje hrenovki i hot dog (onaj metalni nastavak za pecivo) ....srećom spriječila sam to na vrijeme. kokice naravno pečemo ko i svatko normalan u mikrovalki ili ev. na tavici.... i rezač za jabuke na kriške mi je zakon. skršila sam dva iz kika, ovaj iz ikee je dobar.
Give a man a fish and he will eat for a day; teach a man to fish and he will eat for a lifetime; give a man religion and he will die praying for a fish.
Avatar
malamaja
foreverjungfrau
 
Postovi: 5927
Pridružen/a: 09 svi 2001, 11:31
Lokacija: u oblacima

Re: Mali kućanski aparati

PostPostao/la ivana7997 » 15 sij 2016, 12:12

o da, imam i to. jasno. i rezac za jaja. jedan za osmine, jedan za ploskice. 'prakticno', ne?
Avatar
ivana7997
Abundija
 
Postovi: 13974
Pridružen/a: 28 ožu 2002, 00:36

Re: Mali kućanski aparati

PostPostao/la MalaSirena » 15 sij 2016, 12:20

Ograničen prostor (i financije) uzrok su tome da od aparata imam samo:
- ručni mikser 500 W kojeg jako često koristim i u prosjeku svakih 2-3 godine moram kupiti novi jer ga satrem (prošli Bosch je krepao prije istjeka garancije, ali mi je pao pa je s vremenom do kraja pukla ručka :roll ) - želim si nešto tipa Kenwood/Kitchen aid, ali mi je preskupo i nemam gdje držati pa sam ga nekako prežalila
- štapni mikser kompatibilan s ručnim (ispalo slučajno jer novi Siemens paše na stari Bosch)
- citrusetu (koristim je svaki dan, stara je već 6 godina i mislim da još neće dugo)
- kuhalo za vodu koje smo intenzivno koristili jedno vrijeme, a sad mi se ne da vaditi je i spremati pa je spremljena
- mlinac za kavu koji mi služi za mljevenje šećera i badema, star je ko biblija i mislim da mi treba novi jer je poklopac skoro u dijelovima pa si mislim da mi je onda bolje uzeti nekakvu sjeckalicu i onda se sva zapetljam jer ne znam koja bi mi bila dobra i za mljevenje šećera i badema/oraha/lješnjaka i sl. pa odustanem na kraju :roll

Tost pečem na tavi, kokice u loncu (nemamo ni mikrovalku), kruh u pećnici i to je to, a rado bi imala neku dobru gulilicu za povrće kao Rudolph, ali sve koje sam do sada vidjela mi izgledaju ili bezveze ili su jako skupe.
Mišonja 03.09.2003.
Avatar
MalaSirena
i neuništiva mesna štruca
 
Postovi: 1841
Pridružen/a: 10 ožu 2003, 21:59
Lokacija: Zagreb, Maksimir

Re: Mali kućanski aparati

PostPostao/la palunkica » 15 sij 2016, 12:25

MalaSirena je napisao/la:

Tost pečem na tavi,


Daj mi to malo objasni. Tost ili tost sendviče?
zvrkic 12/02
Avatar
palunkica
od opernballa do heavy metala
 
Postovi: 38140
Pridružen/a: 15 tra 2004, 11:55
Lokacija: Životinjska farma

Re: Mali kućanski aparati

PostPostao/la MalaSirena » 15 sij 2016, 12:30

palunkica je napisao/la:
MalaSirena je napisao/la:

Tost pečem na tavi,


Daj mi to malo objasni. Tost ili tost sendviče?



Tost kao tost na tavi, a tost sendviče u pećnici (doduše, to ne jedemo često).
Mišonja 03.09.2003.
Avatar
MalaSirena
i neuništiva mesna štruca
 
Postovi: 1841
Pridružen/a: 10 ožu 2003, 21:59
Lokacija: Zagreb, Maksimir

Re: Mali kućanski aparati

PostPostao/la † Volvo » 15 sij 2016, 12:33

Imala sam jajokuhalo, u studensko vrijeme, praktično je bilo za domsku sobu :dunno

Jogurtijera je ok (naslijedila, ne bih ju inače ni primijetila za nabaviti), s grčkim u podlozi mljac jogurti ispadnu, samo mlijeko kupujem.

Kruhopekač (1/2 kg, malecki) radi i vrti heljdino, bućino, zobeno, svašta nešto, plus ostavim dojam na stariju rodbinu ;) koje snabdijem (do tog aparata ne bih ni u snu mogla takvo što)

Smootiemaker s ne puno dijelova je isto u funkciji često. Sokovnik koji je glomazan i kompliciraniji za čišćenje (bio skuplji, naravno :roll ) rjeđe...

Rezače imam samo na žgance ;) , ali podosta, bez ovih koje Nana spominje bi neka bioelektrana samo od mene komotno radila :lol
† Volvo
na solarni pogon
 
Postovi: 3713
Pridružen/a: 13 srp 2005, 10:06

Re: Mali kućanski aparati

PostPostao/la palunkica » 15 sij 2016, 12:33

Kužim. Nama je toster za sendviče najupotrebljavaniji aparat u kući :p
zvrkic 12/02
Avatar
palunkica
od opernballa do heavy metala
 
Postovi: 38140
Pridružen/a: 15 tra 2004, 11:55
Lokacija: Životinjska farma

Re: Mali kućanski aparati

PostPostao/la Mala Bornica » 15 sij 2016, 12:35

toster je i kod nas 'must have', njega nosim i na more. klinci vole prepeceni kruh pa namaze gore, sendvice manje.

imam i miksy, vec jedno 15 godina i cesto koristim, i stapni dio i sjeckalicu. imam i vaksy koji ne koristim :roll .
B, 2001.
E, 2002.
D, 2011.
Avatar
Mala Bornica
Sunčeko
 
Postovi: 15991
Pridružen/a: 08 tra 2001, 21:47

Re: Mali kućanski aparati

PostPostao/la JiA » 15 sij 2016, 13:04

skorpionka je napisao/la:
bez guljača krumpira/mrkve ne bih živjela ni dana. kod svekrve sam morala guliti krumpir običnim nožem :ne od svakog je ostala mala pikula :lol


Ovako i ja :)

ja svoj guljač nosim kod svekrve.
par puta sam joj ga kupila, al ona ga ne zna koristiti, a redovito ga izgubi. ovako moj ide sa mnom.
Bijah slijep, a sada vidim...
Avatar
JiA
Vjetropir
 
Postovi: 7830
Pridružen/a: 07 tra 2006, 13:02
Lokacija: na štikli

Re: Mali kućanski aparati

PostPostao/la Mirci » 15 sij 2016, 13:07

i ja imam toster i ovdje i na moru, bez njega ne moze :lol

a inace sam skromna - mali mikser jedino sto je turbo jaki, isto takav stapni, i obicni uspravni. I vaksi. Al njega i koristim :D. Kuhalo za vodu koristim samo na moru, doma mi ne treba, posebno ne otkad imam indukcijsku plocu za kuhanje. E, da, to mi je najbolja investicija ever :lol. I jako volim mali mikserić na nes :lol.

Al zato kuhinjskih pomagala imam svakakvih :lol. Rezac jaja je super stvar :lol. Moram si još uzeti onaj za jabuke, al jako me zanima kakav je to rezač na žgance :gigl.
A guljač za krumpir obožavam, al ga gubim tak, jednom u dva mjeseca :lol. Tak da godisnje kupujem bar 5,6 guljača :ajme
Kad se male ruke sloze, sve se moze, sve se moze...
Avatar
Mirci
lovac na trag
 
Postovi: 29427
Pridružen/a: 28 stu 2002, 17:11

Re: Mali kućanski aparati

PostPostao/la nevenera » 15 sij 2016, 13:10

- ručni mikser s posudom
- citruseta
- kruhomat (radi svaki dan već 2g)
- štapni koji ima posudu za sjeckanje
- moulinex ribež/sjeckalica (neka živi 100 godina, volim je ko sestru)
- ručni usisavač
ovo koristimo skoro na dnevnoj bazi. ostalo nemam nit mi treba :lol
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: Mali kućanski aparati

PostPostao/la Ina66 » 15 sij 2016, 13:12

latica je napisao/la:ja si samo vizualiziram sebe da to vadim, koristim, perem i spremam i prođe me volja :lol

stvarno ja sam baš ono navlakuša na takve stvari, ali kad si zamislim koliko bi ja to koristila i gdje bi držala, odmah se otrijeznim. recimo ja sam si dugo htjela onaj veliki mikser s posudom, neki super jaki, da sve radi i to. i na kraju sam odustala. imam mali ručni mikser kojeg klinci mogu držat u ruci kak je mali i oni mi s njim pomažu kad nešto pravimo, i stvarno mi zapravo ništa drugo nije trebalo kad bolje razmislim ...

ta sam :dada
imam ručni i štapni mikser i sokovnik, koji mi je tolika tlaka prati da ga vrlo rijetko koristim (samo kad imam hrpu svježeg voća, onda bude u upotrebi)

Nana1971 je napisao/la:bez guljača krumpira/mrkve ne bih živjela ni dana.

ni ja :lol
Avatar
Ina66
kuhinjska fly lady
 
Postovi: 33921
Pridružen/a: 01 srp 2001, 23:45
Lokacija: Split

Re: Mali kućanski aparati

PostPostao/la Nana1971 » 15 sij 2016, 13:21

a svoj guljač nosim kod svekrve.
par puta sam joj ga kupila, al ona ga ne zna koristiti, a redovito ga izgubi. ovako moj ide sa mnom.


moja bi ga već sutradan poklonila nekome jer njoj to ne treba pa onda niti ne pokušavam. sve što sam joj poklonila ona pokloni dalje pa sam odustala - sad idem praznih ruku i briga me. mislim - da sam htjela peglu ili mikser kupiti jetrvi, kupila bih joj :roll a ovako moram to što sam kupila svekrvi da ima (pa i kad ja dođem) posuđivati kod jetrve :zub
e, nećeš više :hahaha
Zemlja je smrtnim sjemenom posijana Ali smrt nije kraj Jer smrti zapravo i nema
I nema kraja Smrću je samo obasjana Staza uspona od gnijezda do zvijezda. Mak Dizdar
Avatar
Nana1971
blissful reduša
 
Postovi: 24552
Pridružen/a: 18 tra 2002, 13:33
Lokacija: ovčica na Božjem pašnjaku

Re: Mali kućanski aparati

PostPostao/la Mala Bornica » 15 sij 2016, 13:26

gulilicu krumpira imam i koristim, a imam od tupperwarea. ta mi je super.

ali sad je malo otupila pa bi novu, dajte mi recite koju i gdje da kupim...
B, 2001.
E, 2002.
D, 2011.
Avatar
Mala Bornica
Sunčeko
 
Postovi: 15991
Pridružen/a: 08 tra 2001, 21:47

Re: Mali kućanski aparati

PostPostao/la Hope77 » 15 sij 2016, 14:11

imam pekac, bas smo sinoc vecerali tople sendvice :) cesto ga koristimo za svasta, ali ipak najvise za cevape, mm ih na njemu odlicno napravi
rucni mikser, skoro pa svakodnevna upotreba
stapni mikser, ponekad koristim
sokovnik, koristim kad imamo puno domaceg voca
blender, dobila na poklon, ne koristim
cistac kostica, dobila, ne koristim
tava za palacinke, ali ne ona klasicna, vec ona koja se usteka u struju i onda se s njom umoci u pijat i dok sidis u db peces palacinke :lol nju sam prije cesto koristila, ali u zadnje vrime i ne bas jer se mm vratio pecenju na stari nacin :)

inace ovisna sam o kalupima :lebdi silikonskim za kolace, muffine, pite, ne znam im vise broja, ali pune su mi kutije raznih oblika, ne znam di bi vise s njima

zelim aparat za vafle, nikako da nadem neki lipi kvalitetni
Zadnja izmjena: Hope77; 15 sij 2016, 14:16; ukupno mijenjano 1 put/a.
Avatar
Hope77
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2507
Pridružen/a: 13 lis 2005, 23:19

Re: Mali kućanski aparati

PostPostao/la Nana1971 » 15 sij 2016, 14:15

Bornice, moj guljač je kao na ovom linku http://www.naturala.hr/top-15-pomagala- ... inji/1701/
Zemlja je smrtnim sjemenom posijana Ali smrt nije kraj Jer smrti zapravo i nema
I nema kraja Smrću je samo obasjana Staza uspona od gnijezda do zvijezda. Mak Dizdar
Avatar
Nana1971
blissful reduša
 
Postovi: 24552
Pridružen/a: 18 tra 2002, 13:33
Lokacija: ovčica na Božjem pašnjaku

Re: Mali kućanski aparati

PostPostao/la Hope77 » 15 sij 2016, 14:17

Nana1971 je napisao/la:Bornice, moj guljač je kao na ovom linku http://www.naturala.hr/top-15-pomagala- ... inji/1701/

taj sam i ja imala, odlican je bio, sad imam neki bezvezni, ali aj ipak sluzu svrsi
Avatar
Hope77
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2507
Pridružen/a: 13 lis 2005, 23:19

Re: Mali kućanski aparati

PostPostao/la Mala Bornica » 15 sij 2016, 14:37

hvala :).
B, 2001.
E, 2002.
D, 2011.
Avatar
Mala Bornica
Sunčeko
 
Postovi: 15991
Pridružen/a: 08 tra 2001, 21:47

Re: Mali kućanski aparati

PostPostao/la mrs. eastwood » 15 sij 2016, 14:44

guljači su mi naj ovi iz ikeje. ako pričamo o analognom pomagalu :lol
Avatar
mrs. eastwood
Sveta krava
 
Postovi: 9852
Pridružen/a: 15 ruj 2010, 10:49
Lokacija: Zagreb!

Sljedeća

Natrag na Mame (i tate!) u akciji

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.