Sada je: 18 tra 2024, 11:37.

Steznik?

Svaštara - informacije o svemu i svačemu, što i gdje kupiti (od haljine do parketa), kamo na izlet, čime i kako čistiti, kako sve to platiti...

Moderatori/ce: Potica, Nana1971

Steznik?

PostPostao/la bubsek » 18 sij 2016, 12:30

Rodila sam prije 3mj...ajmo rec da sam se vratila na staru klilazu...mogu u staru odjecu no VELIKI problem mi je trbuh...pokusavam vjezbat (koliko stignem)no logicno mi je da nece preko noci postati ravan...

Prilicno je "salast" i koje god hlace obucem to salo ispadne van i to bas jako,jako...probala sam s kupovinom novih hlaca veci br.je ok u struku salo ne ispada ali u nogama siroko...

Razmisljala sam o privremenom nosenju steznika dok se trbuh ne "smanji"...

No uopce neznam kakav ...tj.prakticki nemam pojma ni koju velicinu moram uzeti.Do nedavno sam mislila da su oni svi univerzalne velicine pa se namjestaju po potrebi...

I zanima me koliko su oni "debeli"tj.isticu li se preko robe?

Nadam se da me netko zna uputiti.

:*
Kraljica-2005

Princeza-2010

Mala princezica-2015
Avatar
bubsek
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1670
Pridružen/a: 05 tra 2009, 13:45
Lokacija: zabreg... :-)

Re: Steznik?

PostPostao/la Hajdi » 18 sij 2016, 13:31

Dugoročno ne savjetujem steznik jer se mišići "ulijene". Preporučujem da kreneš s pilatesom koji će ti učvrstiti duboke trbušne mišiće i poboljšati trbuh. Voditeljica pilatesa mora biti upoznata s specifikama vježbanja poslije poroda, dijastazom trbušnih mišića i vježbama koje su primjerene za razdoblje poslije poroda.
Avatar
Hajdi
Sveta krava
 
Postovi: 12217
Pridružen/a: 07 kol 2002, 16:02

Re: Steznik?

PostPostao/la bubsek » 18 sij 2016, 21:03

Nemam ja vremena za ove "duze"vjezbe koje se ne rade kod kuce... :-/

U bolnici na pregledu su misici bili odvojeni 1cm ...a fizijatrica je rekla da je to super ii da netrebam steznik nositi...ja bi ga nosila samo zbog tog slaufa privremno i samo kada nekuda idem dok se trbuh ne vrati na staro...
Kraljica-2005

Princeza-2010

Mala princezica-2015
Avatar
bubsek
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1670
Pridružen/a: 05 tra 2009, 13:45
Lokacija: zabreg... :-)


Natrag na Mame (i tate!) u akciji

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.

cron