Sada je: 19 tra 2024, 01:25.

booking.com

Svaštara - informacije o svemu i svačemu, što i gdje kupiti (od haljine do parketa), kamo na izlet, čime i kako čistiti, kako sve to platiti...

Moderatori/ce: Potica, Nana1971

booking.com

PostPostao/la latica » 20 tra 2016, 11:57

imam jedno pitanje ;)

rezervirala sam prije mjesec dana hotel za zadar za svibanj preko bookinga i odmah su se javili i iz hotela s dodatnim pitanjima i sve 5. i sad gledam na bookingu da je taj isti hotel, isti aranžman kao naš, jeftiniji 470 kn. na prvu rezervaciju još uvijek imamo pravo besplatnog otkazivanja. to mije priilična razlika u ovom trenu.

zanima me ako otkažem tu rezervaciju, jel mogu onda odmah napravit novu po novoj cijeni - znam da zvuči blesavo pitanje, ali da mi ne bi onda booking nešto blokirao da rezerviram istu stvar, ako sam prethodno otkazala?
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7412
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: booking.com

PostPostao/la Barbi » 20 tra 2016, 12:02

Pih, nek ti se muž registrira na bookingu i rezervira po novoj cijeni a onda ti otkaži rezervaciju. :nata
Ja uvijek prvo bukiram novo pa onda otkazujem staro.
We do not see the things as they are, we see the things as we are. :proljece
Avatar
Barbi
gospođa pukovnica
 
Postovi: 28727
Pridružen/a: 07 vel 2002, 12:29
Lokacija: Zg

Re: booking.com

PostPostao/la Ana2010 » 20 tra 2016, 12:05

možeš bez problema otkazati i odmah napraviti novu rezervaciju. to govorim iz iskustva rada u prodaji hotela - često se te rezervacije preko booking.com-a otkažu i naprave nove, povoljnije. jedino ako si s hotelom dogovorila nešto izvan okvira rezervacije preko booking.com-a, to ti naravno neće automatski vrjediti za novu rezervaciju.
ja doduše ne radim već godinu dana, ali ne vjerujem da se nešto promijenilo u vezi s time.
J. 2009.
D. 2012.
J. 2015.
Avatar
Ana2010
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2608
Pridružen/a: 30 sij 2010, 12:57

Re: booking.com

PostPostao/la Ana2010 » 20 tra 2016, 12:07

možeš bez problema otkazati i odmah napraviti novu rezervaciju. to govorim iz iskustva rada u prodaji hotela - često se te rezervacije preko booking.com-a otkažu i naprave nove, povoljnije. jedino ako si s hotelom dogovorila nešto izvan okvira rezervacije preko booking.com-a, to ti naravno neće automatski vrjediti za novu rezervaciju.
ja doduše ne radim već godinu dana, ali ne vjerujem da se nešto promijenilo u vezi s time.

edit: ovo što barbi kaže - možeš napraviti nov rezervaciju prije otkazivanja stare. čak možeš na isto ime, ne mora muž.
J. 2009.
D. 2012.
J. 2015.
Avatar
Ana2010
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2608
Pridružen/a: 30 sij 2010, 12:57

Re: booking.com

PostPostao/la latica » 20 tra 2016, 12:09

nisam ništa dogovorila posebno, samo su pitali za dob djece jer im je to bilo bitno, ništa drugo. i pitali za krevetić što sam rekla da ne treba dodatno.

dakle, može se, ajde idem probat ;) hvala cure!!
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7412
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: booking.com

PostPostao/la lastavica » 20 tra 2016, 12:11

Možeš Latice.
Ja sam tako napravila za London. Rezervirala sam hotel i nakon nekog vremena su snizili cijenu.
Najprije sam rezervirala po novoj sniženoj cijeni. a onda otkazala staru rezervaciju.
S time da i oni u pravilima nude ako se snizi cijena i javiš se u nekom periodu da dobiješ po nižoj cijeni. No nije mi se dalo dopisivati pa sam sama to napravila.
lastavica
Lastatrans
 
Postovi: 15453
Pridružen/a: 16 tra 2002, 11:55

Re: booking.com

PostPostao/la latica » 20 tra 2016, 12:15

I gotovo, eto ostalo mi 470 kn u džepu, još ću ja pogledat koji put do tada da se nešto ne mijenja :lol
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7412
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: booking.com

PostPostao/la TanjaMT » 20 tra 2016, 14:11

Nek si rijesila, ali ja cu za svaki slucaj dopisat svoje iskustvo, zbog trazilice u buducnosti :)
Ja sam to rijesila tako da sam nazvala njihov helpdesk i oni su odmah prebukirali za mene i poslali mi storno stare i potvrdu nove ponude. I naravno odmah i upitnik kako sam zadovoljna njihovom uslugom :lol
Avatar
TanjaMT
kile su mi ko bitcoin
 
Postovi: 5236
Pridružen/a: 16 ruj 2005, 22:01
Lokacija: uvijek ista

Re: booking.com

PostPostao/la Dobri andjeo » 21 tra 2016, 19:11

latica je napisao/la:imam jedno pitanje ;)

rezervirala sam prije mjesec dana hotel za zadar za svibanj preko bookinga i odmah su se javili i iz hotela s dodatnim pitanjima i sve 5. i sad gledam na bookingu da je taj isti hotel, isti aranžman kao naš, jeftiniji 470 kn. na prvu rezervaciju još uvijek imamo pravo besplatnog otkazivanja. to mije priilična razlika u ovom trenu.

zanima me ako otkažem tu rezervaciju, jel mogu onda odmah napravit novu po novoj cijeni - znam da zvuči blesavo pitanje, ali da mi ne bi onda booking nešto blokirao da rezerviram istu stvar, ako sam prethodno otkazala?

Naravno da mozes bez ikakvog problema :)
"Ja sam Alfa i Omega,Prvi i Posljednji,Početak i Svršetak!"
Avatar
Dobri andjeo
zlatna ribica
 
Postovi: 39143
Pridružen/a: 16 ožu 2006, 10:22
Lokacija: Zagreb


Natrag na Mame (i tate!) u akciji

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.

cron