Svaštara - informacije o svemu i svačemu, što i gdje kupiti (od haljine do parketa), kamo na izlet, čime i kako čistiti, kako sve to platiti...
Odgovori

Re: Pozdrav od MiB veteranke

19 srp 2017, 19:34

AAAAA Anurkan :joy :joy :joy

Da znaš da sam se sjetila tebe i tvojih blizanaca par puta...i konja ;)
Vidim da su ti dečki u prave dobre momke izašli :luv :luv Mogli bi sa mojim L. baciti koju partiju košarke, i on je u treninzima kao i oni.
I divno je čitati da ste dobro i da si zadovoljna (tako zvučiš).

Re: Pozdrav od MiB veteranke

19 srp 2017, 20:43

Pa divno, izgleda da ste sasvim dobro! Hvala Bogu!
A sjeti nas se sa pelenama na blizancima.
Moji danas momcine od 16 godina, ponos materin.
Uvijek sam se nadala da cu te opet negdje sresti...

Re: Pozdrav od MiB veteranke

20 srp 2017, 08:29

I meni je prva asocijacija na tebe tvoji blizanci, idila u kojoj živiš i konji naravno. :luv
Drago mi je sa pročitati da ste svi dobro, i da i dalje kuhaš pa maak i zdravo :lol btw. to valjda ide s godinama i kilama. ;)

Re: Pozdrav od MiB veteranke

21 srp 2017, 12:15

meni je prva asocijacija na tebe tvoji blizanci, idila u kojoj živiš i konji naravno.


:joy baš ovako i meni-i došla si mi sad u podne ovdje na mib isto ko taj paradjz sa malo soli :luv
Jedva čekam slike - a za mobitele i dečke-kapa dolje!!!!!
Dobrodošla :luv

Re: Pozdrav od MiB veteranke

27 srp 2017, 09:28

anurkan je napisao/la:Nisam znala gdje da stavim ovaj post pa ako je neprikladno molim administratore da brisu...nakon dugo, dugo vremena svratila na ovaj forum i iz prve se sjetila i nickname-a i password-a...MiB zauvijek u srcu..toliko dragih uspomena, savjeta, recepata, ljudi, djece, sam ovdje upoznala...sad citam neke postove koje sam uspjela pronaci...wow...kako covjek zaboravi...Elem mojim momcima/blizancima je uskoro 15-ti rodjendan ali me za MiB vezu najljepse uspomene. Zelim vam svu srecu u odrastanju i da uzivate u svakoj minuti ...neprocjenjive su. Ubacila bih sliku nekad i sad ali nisam sigurna kako se to radi...nikad na zelenu granu sa tehnologijom.

Ljubim vas sve i zelim vam sve najbolje :)

Ma kako si uopce mogla samo tako nestat :luv :luv :zivili

Re: Pozdrav od MiB veteranke

07 kol 2017, 10:34

Hej mozete li me podsjetiti kako se slike stavljaju...pokusala ali ne ide...Hvala :)

Re: Pozdrav od MiB veteranke

07 kol 2017, 10:58

:zivili lijepo te vidjeti

Jesi zaboravila da slike moraju biti negdje na serveru :nata Nemreš direktno s kompa.
kako staviti slike - upute

Re: Pozdrav od MiB veteranke

22 stu 2017, 13:59

:zivili :zivili

Re: Pozdrav od MiB veteranke

22 stu 2017, 21:12

:zivili
Odgovori