Tema je zaključana

Re: Kuhamo u listopadu

11 lis 2017, 13:49

Kod nas juha od bundeve I sirnica

Re: Kuhamo u listopadu

11 lis 2017, 19:55

Ostalo je kelja pa sam uz to ispekla savijaču sa sirom

Re: Kuhamo u listopadu

12 lis 2017, 09:18

mi ćemo danas odmrznut grah i kobasice uz to skuhat.
jučer sam navečer napravila zlevanku sa sirom i baš nam je legla, imala još danas za doručak ;)

Re: Kuhamo u listopadu

12 lis 2017, 17:28

Muž na godisnjem pa je skuhao muski ručak :juhu, pečenu svinjsku lopaticu pod pekom s povrćem i zelenu salatu

Re: Kuhamo u listopadu

13 lis 2017, 08:55

ja sam danas mislila klincima skuhat tijesto i sebi uz to malo šašse jer imam taman jednu manju dozu u zamrzivaču, ali sam onda jutros išl au konzum kupit pecivo i vidjela friške srdele!!! tako da imamo srdelice i malo brokule lešo i gotovo. idemo danas na selo poslijepodne, zato sam mislila ni ne kuhat, ali nikad ne prošuštam priliku kad vidim srdele :lol

nabasala sam ovih dana na jedan zanimljiv recept za rižoto sa srdelama i to ću svakako probati jednom, ali danas ne stignem, danas samo u kukuruzno brašno i na malo ulja i grickamo!

Re: Kuhamo u listopadu

13 lis 2017, 09:36

ostalo od jučer dinstano zelje sa ječmom, slanutkom i heljdom. ispalo je jako fini mix okusa...uz to pečena piletina i juha od vrganja.
sutra je zapečena cvjetača, pohani file i ostaci žitarica s bundevom...napravit ću kolač s mandarinama.

Re: Kuhamo u listopadu

13 lis 2017, 10:07

Dinstani kelj na kapuli, češnjaku i komadićima pancete, tjestenine zvane češljanci (našla u Lidlu - HR proizvodnja).

Re: Kuhamo u listopadu

13 lis 2017, 16:47

Mala Bornica je napisao/la:nesto mi je turbo kelj poznat... kao nesto s mljevenim mesom pa u pecnici...

ja sam se jucer igrala s tikvom, dio ispekla, dio skuhala, napravila pire. malo u skrinju, malo ce u juhu, malo je islo u palacinke (mljac) a malo u kolac. svasta nesto od jedne tikve, a nije bila ni jako velika :). to zato jer je skoro sve samo za mene :lol



Je, dinstano mljeveno meso (dodam i malo mrkvice i celera) pomiješano s kuhanom rižom i kratko blanširanim keljom. E, da, u to se umiješa i vrhnje pomiješano s par tučenih jaja, a ja to izlijem u nauljeni protvan kojeg malo posipam prezlama i gore posipam sezamom (može se dodati i malo ribanog sira, ali ne mora). Pečem oko 20-30 min, dok se ne zarumeni. Uz to salata.
Kelju u takvom obliku moji ne prigovaraju, a dobar im je i hladan (meni nije :mrgreen ).

Re: Kuhamo u listopadu

14 lis 2017, 08:21

Jučer smo jeli pržene papaline i krumpir salatu
Danas je domaća pizza

Re: Kuhamo u listopadu

15 lis 2017, 12:40

Juneca juha s taranom, pire krumpir, pečeno carsko meso, zelena salata, muffini

Re: Kuhamo u listopadu

15 lis 2017, 13:39

Prva sarma u novoj sezoni.

Re: Kuhamo u listopadu

15 lis 2017, 14:12

Jucer slow roasted govedja pecenka (peklo se na 60° od petka popodne, tek je zadnjih sat vremena dignuta temperatura na 160°), pire i salata.
Danas mesna struca i bukovace.

Re: Kuhamo u listopadu

15 lis 2017, 19:05

Krem juha od brokule i poriluka, saft od svinjskih i junećih šnicli, domaći njoki od krumpira i batata, zelje na salatu. Za desert palačinke s bademima i čokoladom.

Sutra su ostaci.

Re: Kuhamo u listopadu

16 lis 2017, 09:11

Ina66 je napisao/la:Jucer slow roasted govedja pecenka (peklo se na 60° od petka popodne, tek je zadnjih sat vremena dignuta temperatura na 160°), pire i salata.
Danas mesna struca i bukovace.

ideš! :) dojmovi?

Re: Kuhamo u listopadu

16 lis 2017, 10:21

moram taj turbo kelj probat, možda i moji počnu jest kelj :lol

mi smo vikend provlei na selu, a kako se i slavilo jedan rođendan, bilo je svega. juhice, pa pečeno prase, domaći sirevi, pohana piletina, čobanac, kupus salata, krumpir salata, salata od mahuna, pizze iz krušne peći, domaći kruh i krušne peći, medenjaci, pita od višanja, ambasador, bećari, ne znam jesam li što zaboravila :lol

danas imamo pečene prasetine, a ja ću napravit varivo od tikvica uz to!

Re: Kuhamo u listopadu

16 lis 2017, 12:42

JiA je napisao/la:Prva sarma u novoj sezoni.



:yess iako, malo mi je još pretoplo :lol i zelje se još nije ukiselilo.

jučer ramstek lešo, zapečeni karfiol, popečki od krumpira i heljde, zelje salata.

ostalo i za danas. za sutra ću grah...uz rebrica.

Re: Kuhamo u listopadu

16 lis 2017, 17:08

Solea je napisao/la:
Ina66 je napisao/la:Jucer slow roasted govedja pecenka (peklo se na 60° od petka popodne, tek je zadnjih sat vremena dignuta temperatura na 160°), pire i salata.
Danas mesna struca i bukovace.

ideš! :) dojmovi?

i mene zanima :)

Re: Kuhamo u listopadu

16 lis 2017, 17:17

Solea je napisao/la:
Ina66 je napisao/la:Jucer slow roasted govedja pecenka (peklo se na 60° od petka popodne, tek je zadnjih sat vremena dignuta temperatura na 160°), pire i salata.
Danas mesna struca i bukovace.

ideš! :) dojmovi?

pekao je MM i kad je rekao da se peče na 60°, rekla sam mu da nema šanse da ja to, termički nedovoljno obrađeno, stavim u usta :mrgreen
ovo dizanje temperature zadovoljilo je i moje zdravstveno-sanitetske uvjete pa sam jela i uživala.
bile su dvije pozicije - koljenica (otkoštena) i vrat - koljenici bih dala ocjenu 10, vrat mi je malo stupast pa 7, a osim povrća (mrkva, kapula, luk, gljive), tu je još bilo i crno pivo

Re: Kuhamo u listopadu

16 lis 2017, 17:34

Malamaja, moje zelje je stavljeno na kiseljenje tek u subotu, ovo sam kupila na placu i ok je. A bilo je bas tmurno i maglovito jucer ujutro i bas nekako vrijeme za sarmu :lol, a onda se odjednom razvedrilo i ugrijalo taman kad smo poceli jesti.

Danas ne kuham. Ima sarme. Pitam decke, je l im problem jedti tri dana sarmu. Kazu, jeli bi ju i 40 dana :lol. Bosancerosi, samo da je kiselog kupusa!

Re: Kuhamo u listopadu

16 lis 2017, 19:01

Palenta i svinjski gulaš, zelena salata

Re: Kuhamo u listopadu

18 lis 2017, 17:16

JiA je napisao/la:Malamaja, moje zelje je stavljeno na kiseljenje tek u subotu, ovo sam kupila na placu i ok je. A bilo je bas tmurno i maglovito jucer ujutro i bas nekako vrijeme za sarmu :lol, a onda se odjednom razvedrilo i ugrijalo taman kad smo poceli jesti.

Danas ne kuham. Ima sarme. Pitam decke, je l im problem jedti tri dana sarmu. Kazu, jeli bi ju i 40 dana :lol. Bosancerosi, samo da je kiselog kupusa!



i ja bih :lol to je ta genetska poveznica bosanaca i zagoraca :mrgreen :lol

ina, meni je crna piva obavezan dodatak za pečenje janjetine, patke i govedine....dobro, meni je crna piva i obavezno piće uz to :zivili

danas su ugljikohidrati. zapečeni makaroni sa sirom i cikla salata. sutra ću bakalar s krumpirom u pećnici i endiviju sa bučinim uljem i sjemenkama.

i ja moram probati ovaj turbo kelj...imam ga i više nego dovoljno na vrtu. i lisnatog i glavičastog. čekam da malo zahladi za raštiku :mrgreen

Re: Kuhamo u listopadu

18 lis 2017, 17:41

MM sto radiš od raštike. Dobila ju i sad ne znam sto s njom. Malo sam ju skuhala na lešo no bila je nekako gorka.

Re: Kuhamo u listopadu

18 lis 2017, 18:28

Prekjučer pečenje od nedjelje i blitva na lešo, jučer pileci file u bijelom umaku s njokima i matovilac salata, danas krmici i krumpir iz express lonca i cikla salata, sutra japrak i pire. To će mi samo sletjeti na stol :p

Re: Kuhamo u listopadu

18 lis 2017, 19:24

lastavica je napisao/la:MM sto radiš od raštike. Dobila ju i sad ne znam sto s njom. Malo sam ju skuhala na lešo no bila je nekako gorka.

Folne ima super recept za rastiku, ja ni ne radim drugacije otkad sam njen probala.

Re: Kuhamo u listopadu

19 lis 2017, 06:28

Kuhala sam (slučajno) dva ručka - povrće (mrkva, celer, luk, paprika, poriluk, kupus, tikvica) s piletinom, ljutom curry pastom i kokosovim mlijekom (uz to će biti tanki špageti ili riža), a kako to ne bismo jeli danima (makar meni ne smeta jer je super :D ), dio piletine i tikvica sam smućkala u brzinsku juhu Francaise.

Re: Kuhamo u listopadu

19 lis 2017, 08:02

Malamajo, i ja sam radila Mac & Cheese, ali da bude zdravo uzela sam integralne tjestenine i integralno brašno za bešamel ;)

Re: Kuhamo u listopadu

19 lis 2017, 08:22

joj, zaboravila sam na folninu rastiku :ajme

Re: Kuhamo u listopadu

19 lis 2017, 08:35

kak ide ta folnina raštika?

ma ja sam sad kad čitam potpuno zaboravila na juhu Francaise!!! pa to moram obavezno ovih dana napravit!

ja sam opet jutros u konzumu naišla na srdele, tako da smo danas mirni. uz to malo povrća lešo skuham i gotovo.

Re: Kuhamo u listopadu

19 lis 2017, 10:55

to je ono ko sekeli (jel se tako to jelo zove)
Ono red suhog mesa red raštike pa zaliti s vodom i u ekspres lonac?

Ja raštiku najvolim za japrak.

Re: Kuhamo u listopadu

19 lis 2017, 11:53

Ja jučer blitvu i šnicele
Danas grah na dalmatinski iliti paštafažol sa debricinkama..... u zadnje vrijeme baš volim te kobasice :dada
Tema je zaključana