Sada je: 06 pro 2019, 14:41.

Slow cooker - iskustva i savjeti

O kuhanju, receptima, sezonskim i zdravim namirnicama, najboljim pečenjima, najfinijim kremama, najslađim kolačićima... o hrani.

Moderatori/ce: mrava, Hope77

Slow cooker - iskustva i savjeti

PostPostao/la Hope77 » 29 stu 2017, 17:59

Tko ga od vas ima i koliko je zadovoljan s njim?
Mislim se da ga kupim jer bi mi jako cesto dobro dosao, ali ne znam isplati li se, kakva je hrana i koja se sve jela mogu u njemu napraviti.
Na netu ima raznih vrsta, pa molim savjet i oko toga :gladan
Svaka pomoc je dobrodosla :buket
Hope77
Asimilirana
Asimilirana

Re: Slow cooker - iskustva i savjeti

PostPostao/la Olivera » 07 pro 2017, 18:18

Imam, cesto ga koristim, ali ja zivim u Kanadi I ovde ga vecina ljudi ima.
Moze se koristiti za sve I svasta, imam knjigu recepata, ali ga uglavnom koristim za meso, kao I za gulase, jel ana kasiku.
Moje neke prijateljice prave sarmu u njemu.
Imam neki vrlo jednostavan, jer je star 15 godina, ali se nosim mislju da kupim noviji I malo veci.
"Mother is not the person to lean on, it is the person to make the leaning unnecessary"
Olivera
nema plastike

Re: Slow cooker - iskustva i savjeti

PostPostao/la mmar » 07 pro 2017, 19:26

Imam, fenomenalna stvar, isto najcesce koristim za gulase. Stavim navecer da se kuha i ujutro imam gotov rucak, ili stavim ujutro pa kad se vratimo s posla kuhano i toplo.
Nisam jos kuhala ni po jednom receptu jer mi ne valjaju njihove kombinacije zacina.
Ali nije ni potreban recept, za npr varivo zblendam luk, mrkvu, papriku, rajcicu etc., ubacim meso, povrce, zacine, vodu i zatvorim.
Jedino sto treba paziti je to da iz njega nista ne ispari, uopce, pa npr kad dodajes vino pazis da ne uleti previse :lol
"Ljudi putuju pa se dive visovima planina, divovskim valovima mora, dugim tokovima rijeka, širokim prostranstvu oceana, i kružnom pokretu zvijezda; a pored sebe prolaze i - ne čude se ničem." sv. Augustin
mmar
KIWI

Natrag na Recepti

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.