Sada je: 29 ožu 2024, 12:07.

Ljetovanje na Viru

Svaštara - informacije o svemu i svačemu, što i gdje kupiti (od haljine do parketa), kamo na izlet, čime i kako čistiti, kako sve to platiti...

Moderatori/ce: Potica, Nana1971

Ljetovanje na Viru

PostPostao/la mrava » 24 lip 2018, 20:37

Je li tko ljetovao na Viru, molim iskustva sto vidjeti i posjetiti...
Hrvoje 30. 10. 2008.
Gabrijela 3. 1. 2011.
Andrej 27. 8. 2015.
Avatar
mrava
tenfam tenfalicom
 
Postovi: 5394
Pridružen/a: 04 sij 2009, 12:44

Re: Ljetovanje na Viru

PostPostao/la Dobri andjeo » 25 lip 2018, 13:34

Mi smo isli zadnjih par godina. Vidjeti mislim da nemas kaj. Gdje ste tocno ? Mi smo bili u biskupljaci, za neku sicu pa je to bilo ok. Mir i tisina, naselje vikedica, plaza super, ima hlada, pijesak u vodi. Inace navcer setat zbilja me,ozes ker ti je ko da seces po kopackom ritu , uzasno ali uzasno puno komaraca , ni sjedit ne,res vani, i nema tog s cim se mozes namazat da te ne izgrizu. Ali za 200 kn po danu cijela kuca nama je bilo ok. Inace ne. Samo mjesto vir je guzvovito, nemas gdje parkirat i tesko je hodat koliko je ljudi a nis malo mjesto.ako ides jeftino onda ok inace ne.
"Ja sam Alfa i Omega,Prvi i Posljednji,Početak i Svršetak!"
Avatar
Dobri andjeo
zlatna ribica
 
Postovi: 39142
Pridružen/a: 16 ožu 2006, 10:22
Lokacija: Zagreb

Re: Ljetovanje na Viru

PostPostao/la lastavica » 25 lip 2018, 13:42

Fora ti je otići do crvenih stijena
lastavica
Lastatrans
 
Postovi: 15451
Pridružen/a: 16 tra 2002, 11:55

Re: Ljetovanje na Viru

PostPostao/la mrava » 25 lip 2018, 15:27

Idemo u Lozice.
Hvala vam na savjetima
Hrvoje 30. 10. 2008.
Gabrijela 3. 1. 2011.
Andrej 27. 8. 2015.
Avatar
mrava
tenfam tenfalicom
 
Postovi: 5394
Pridružen/a: 04 sij 2009, 12:44

Re: Ljetovanje na Viru

PostPostao/la malamaja » 26 lip 2018, 20:51

ovisi i kada idete...od 15.7-15.8 samo je neprijatelju za preporučiti :mrgreen :lol ja sam obično krajem 8 ...pa hajde, još se nekako može izdržati. prije toga odem napuniti baterije na neko pusto mjesto, bez automobila i prometa, i svih ostalih civilizacijskih blagodati :lebdi
jedno sam sigurna, ima tam u centru na rivi slastičarnica ...dakle monstruoznije kuglice sladoleda nisam vidjela...a i jela, dapače...ostavila jer nisam mogla pojesti :znoj...ima tih manifestacija tipa virsko ljeto...dođu neki ocvali kvazi rokenrol pjevači, narodnjaci...ma za svakog ponešto. eto, da nisam bila tamo prije par godina...ne bih maju šuput vidjela uživo :mrgreen ;) i tak....crvene stijene su se komercijalizirale...oćureć, potegnuli su asfalt tamo i sad je opsadno stanje...prije je bilo malo mira, jer se baš nije moglo parkirati okolo...i svjetionik su zatvorili, sad je skupo fensi mjesto...tj. zatvorili su uvalu koja mu je pripradala a bila je krasna za kupanje...i tak. bude puno huna i tatara :drink
Give a man a fish and he will eat for a day; teach a man to fish and he will eat for a lifetime; give a man religion and he will die praying for a fish.
Avatar
malamaja
foreverjungfrau
 
Postovi: 5927
Pridružen/a: 09 svi 2001, 11:31
Lokacija: u oblacima


Natrag na Mame (i tate!) u akciji

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.