Sada je: 29 ožu 2024, 11:01.

kako prestati dojiti - za iskusne dojilje (spojene teme)

O dojenju, (na)dohrani i prehrani djece.

Moderatori/ce: Diami, nevenera

kako prestati dojiti - za iskusne dojilje (spojene teme)

PostPostao/la djecakovamama » 24 sij 2003, 00:58

Mislim da nije losa ideja da prestanak dojenja - VLASTITA ISKUSTVA - stavimo na jedno mjesto, mozda nesto od toga pomogne mamama koje zele prestati/smanjiti dojenje a ne znaju kako da to najbezbolnije ucine.<
>Ja cu napisati jos veceras ili sutra <i></i>
Life is not about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain!


slika

slika
Avatar
djecakovamama
pošla ALFAkoka u dućan
 
Postovi: 3671
Pridružen/a: 21 lis 2001, 23:57
Lokacija: Prag

Re: Iskusne dojilje - prestanak na jednom mjestu

PostPostao/la Hajdi » 24 sij 2003, 14:39

Koliko znam čaj od žalfije smanjuje produkciju. Na sreću nisam morala prekinuti prerano. Kad sam otišla na službeni put Nina je imala 14 mjeseci i još smo se dojile nekoliko puta dnevno. Uzela sam sa sobom Aventovu izdajalicu i svaki dan se navečer izdajala nakon što sam se namakala u toploj vodi u kadi da omekšam grudi. Prvi dan 160 ml, drugi dan 140 ml, treći dan 100 ml, četvrti dan 60 ml, kad sam se vratila doma još smo se par puta podojile za foru kad sam se vratila s posla i poslije nikad više. Prije toga se naučila navečer popiti bočicu mlijeka, imala je svoju dudicu i pidžamicu i nije bilo problema s uspavljivanjem.<
><
>Luciju sam prestala dojiti postepeno. Najprije sam je navečer uspavala bez dojenja i još sam dojila samo po noći odnosno pred jutro da još malo zaspi, a onda smo prestali i to kad je imala 13,5 mjeseci. Poslije toga sam još dugo imala malo mlijeka u dojkama ali nije mi smetalo. <i></i>
Avatar
Hajdi
Sveta krava
 
Postovi: 12215
Pridružen/a: 07 kol 2002, 16:02

Re: Iskusne dojilje - prestanak na jednom mjestu

PostPostao/la JednaMama » 24 sij 2003, 16:51

samo osjecam potrebu reci curama da žalfija = kadulja<
>(to sam tek nedavno saznala, pa eto...) <i></i>
JednaMama
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 37
Pridružen/a: 07 vel 2002, 14:15

žalfija=kadulja=kuš=žajbelj ...

PostPostao/la Hajdi » 24 sij 2003, 16:53

evo ispričavam se za korištenje nepoznatog termina <i></i>
Avatar
Hajdi
Sveta krava
 
Postovi: 12215
Pridružen/a: 07 kol 2002, 16:02

Re: prestanak dojenja

PostPostao/la Dabilly » 24 sij 2003, 21:30

meni je pošlo za rukom to učiniti bezbolno. dojila sam gregora 17 mjeseci.zadnji sam mjesec izbacivala dojenje za poslijepodnevno spavanje, zapravo, on ga je sam izbacio. večernje / noćno izbacila sam postupno - jedan dan večernje, drugi dan i noćno, treći dan i jutarnje. preko dana već neko vrijeme nismo sikili.mislim da mu je najviše nedostajalo jutarnje dojenje, jer je nekoliko jutara tražio siku. mislim da ne bih odustajala da je on inzistirao i jako sam sretna što je sve prošlo bez problema. ne znam, možda ima veze to što smo uvijek dojenje obavljali na ležeći. oboma nam je to odgovaralo, pa možda zato gregor nije inzistirao na dojenju na svakom mjestu.<
>mislim da mama treba čvrsto odlučiti želi li to ili ne, pa je onda sve lakše. ja nisam pristajala na opciju odlaska nekamo preko vikenda, jer mi se to činilo prenaglim i za mene i za njega. odluka je bila potpuno na meni, a sama sam je i provodila, mm nije sudjelovao nikakvim nosanjem niti ikako drugačije.<
>mlijeko je kasnije postupno nestajalo, kako sam tri dana izbacivala po jedan podoj i produkcija se ipak smanjila, nisam imala potrebu za izdajanjem; malo su otvrdnule i svrbjele, ali ništa alarmantno. <
>ako itko treba dodatno pojašnjenje, pitajte. to je,opet, samo moje iskustvo...mislim da su sva različita... <i></i>
"You're weird.
I like you."
Avatar
Dabilly
ko lampica za bor
 
Postovi: 13129
Pridružen/a: 11 lis 2001, 19:43

Re: Iskusne dojilje - prestanak na jednom mjestu

PostPostao/la djecakovamama » 25 sij 2003, 00:55

Evo i nas ...<
><
>kad je napunio 1 godinu ja sam izbacila po sistemu "ne nudi ne odbij" dojenje po danu, jer sam htjela 1x tjedno ici raditi sto znaci da me ne bi bilo doma 10-ak sati. Jedan dan kad se probudio (za popodnevno uspavljivanje nismo "koristili" dojenje vec kolica ) sam ga uzela, poljubila, presvukla pelenu i otisla se s njim igrati. Nakon pola sata papao je voce i nije nicim pokazivao zelju z adojenjem. tako sam radila par dana i onda sam otisla raditi jedan dan a on je ostao doma s tatom - nije bilo nikakvih problema. NAPROTIV! Prestao se buditi po noci - da li to ima veze jedno s drugim ili nema - ne znam.<
>Tako da nam je ostalo dojenje ujutro cim se probudi i navece prije spavanja.<
><
>sa 16,5 mjeseci jedno jutro kad se probudio uzeli smo ga nama u krevet i on se odmah poceo igrati (zaboravio na dojenje) i tad sam odlucila niti ne nuditi mu. Slijedece jutro isto tako. Trece jutro se malo vise mazio sa mnom, ali nije nicim pokazivao da hoce da doji.<
>Par dana nakon toga kad smo isli spavati sam ga uzela u pozu za dojenje/uspavljivanje i cisto da vidim sta ce da bude - nisam niti dizala majicu. On se priljubio uz mene i zaspao. i tako do danas ide spavati u toj istoj pozi - ali bez dojenja, bez suzice, bez ikakvih tragova da mu je nesto oduzeto ili sl.<
><
>Naravno, ja sam tada vec bila razmisljala o prestanku - s tim da se nisam nadala da ce to tako
zo i lako ici. Ja sam mislila da cu polako poceti reducirati dojenje i da bismo negdje sa 18-20 mjeseci mogli reci dojenje bajbaj.<
><
> <i></i>
Life is not about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain!


slika

slika
Avatar
djecakovamama
pošla ALFAkoka u dućan
 
Postovi: 3671
Pridružen/a: 21 lis 2001, 23:57
Lokacija: Prag

Re: Iskusne dojilje - prestanak na jednom mjestu

PostPostao/la natasha32 » 26 sij 2003, 03:42

ja nemam nista na ovu temu, a ne smijem ni razmisljati previse jer se sve nadam da cemo (kad-tad ) prestati lijepo kao npr. djecakovamama (jesam skromna, ali se stvarno uzasavam bilo kakvog loseg zavrsetka neceg ovako prekrasnog), jer koliko sam dugo ovdje i koliko sam citala nekako mi se cine najcesci 1. prestanci zbog nove trudnoce (ni u ludilu , mislim, za svoj slucaj pisem) 2. neki nasilan prestanak zbog bilo kojeg razloga (sto mi je jos gore nego ovo pod 1. pa sad vidite )<
><
>uglavnom, ja i dalje uzivam u dojenju (16 mjeseci) samo kad pomislim na kraj malo se za
inem<
><
>do
o, i kad malo pretjera s nocnim dojenjima , onda mi je obicno muz na zubu jer ima beskorisne savjete umjesto da malo uskoci , ali znam da cu sve to zaboraviti poslije a ostat ce mi samo lijepe slike <i></i>
natasha32
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 773
Pridružen/a: 08 ruj 2001, 13:27

Re: Iskusne dojilje - prestanak na jednom mjestu

PostPostao/la natasha32 » 26 sij 2003, 03:44

btw - odlicna ideja za topic, ajmo iskusne dojilje, ovo mi je topic od kojeg puno ocekujem <i></i>
natasha32
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 773
Pridružen/a: 08 ruj 2001, 13:27

Re: Iskusne dojilje - prestanak na jednom mjestu

PostPostao/la iva » 26 sij 2003, 22:46

u potpunosti potpisujem natashine postove osim onoga pod 1. glede trudnoce - mislim da ce , kako stvari sad stoje, jedino to odvuci mislava od sike ....<
>i ja ceznem za bezbolnim prestankom dojenja kao sto je bio u djmama ili kod nase japanke jelene... <i></i>
iva
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 53
Pridružen/a: 20 tra 2001, 10:01

Re: Iskusne dojilje - prestanak na jednom mjestu

PostPostao/la † RLmama » 28 sij 2003, 11:01

I Josip je odustao. Za 15-ak dana će napuniti godinu dana, ima 12 kg, i još pred mjesec dana bio je lud za sikom. Lijepo bi sam podignuo majicu i ne bi se smirio dok ne dobije cikati. <
>No, pred desetak dana najprije je mrtav hladan preskočio večernje dojenje. Zatim se nije probudio za dojenje po noći. Pa za dan dva nije zatražio ni ujutro. Ja sam rekla - do
o, idem na ne nudi ne odbij, a kako on uopće više nije pokazivao interes za dojenjem, ja sam mu ipak ponudila (evo i jučer) ali - ništa, jednostavno neće. <
>I to je kraj, izgleda. Malo mi je žao, jer sad je veliki dečko, ali mi je i drago jer je prošlo bez šokova na isključivo njegovu inicijativu. A da mi je pred mjesec dana netko rekao da Josip neće danas cikati, ne bih mu vjerovala...<
>Još nešto, čvrsto i neisprekidano noćno spavanje je počelo upravo kad je odustao od noćnog dojenja. <i></i>
Show must go on...
Avatar
† RLmama
Quatrrrromama
 
Postovi: 1018
Pridružen/a: 09 svi 2001, 12:55
Lokacija: Zion

Re: Iskusne dojilje - prestanak na jednom mjestu

PostPostao/la Maja » 28 sij 2003, 13:22

ja sam frikica. ja si prizeljkujem tandemsko dojenje nadam se da ce Jan htjeti dojiti kroz trudnocu iako nisam sigurna. samo bih rekla da mu ja nisam ukidala podoje kad sam isla raditi, jednostavno kad nije bilo mene nije trazio ni ciku. ono, od danas na sutra.<
><
>a natasha, nemoj mi se uspanicit, al ja tebe vidim ko novu ivarovumamu ozbac <i></i>
Maja
 

prestanak dojenja

PostPostao/la kimama » 28 sij 2003, 13:24

evo, da vidite da RL mama nije jedina kojoj je sve išlo od ruke spontano.... neću ponavljati, sve oko postepenog prestajanja je ušlo i kad nas kao kod RL mame. kira je bila također strastvena sisačica do otpr,. 13 mj. a ja sam se isto ravnala po sistemu ne nudi - ne odbij. I desilo se da je samo jedno juto podigla moju majicu i umrla od smijeha. I nikad, nikad više nije cicu primila u usta. na moju žalost. A i ja sam, bar su mi tako rekli, prestala papati cicu svojevoljno nakon prvog rođendana. <i></i>
kimama
 

Re: prestanak dojenja

PostPostao/la † RLmama » 28 sij 2003, 19:38

ot - Maja dal' da čestitam? <
>Puse Janu !<
>Inače, kroz trudnoću se da sasvim lijepo dojiti... ja sam zatrudnila s Lucijom kad je Rokić imao tri mjeseca i sasvim normalno sam dojila do pred sam kraj trudnoće... tad mi je postalo malo wierd, nekako sam mislila da će Rokić Luci pocikati kolostrum (vjerojatno sam to bezveze umislila) i prestali smo... nakon toga je nastavila Luce gdje je Roko stao <
>Dvoje nisam dojila jer mi nije išlo u glavu kako sika može proizvoditi i mlijeko za novorođenče i za jednogodišnjaka.... <i></i>
Show must go on...
Avatar
† RLmama
Quatrrrromama
 
Postovi: 1018
Pridružen/a: 09 svi 2001, 12:55
Lokacija: Zion

Re: Iskusne dojilje - prestanak na jednom mjestu

PostPostao/la djecakovamama » 29 sij 2003, 01:03

Stvarno Maja, trebamo li cestitati? I ja sam se nasla zatecenom <
>Vidis, ja se nisam usudila da ga ostavim s tatom cijeli dan bez dojenja a da nisam sigurna da nece traziti.<
><
>RL i Kimama - <
> <i></i>
Life is not about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain!


slika

slika
Avatar
djecakovamama
pošla ALFAkoka u dućan
 
Postovi: 3671
Pridružen/a: 21 lis 2001, 23:57
Lokacija: Prag

Re: Iskusne dojilje - prestanak na jednom mjestu

PostPostao/la folne » 31 sij 2003, 22:27

lace lace Po stoti put pišem da je Filip prestao dojiti silom prilika jer sam završila u bolnici. To je bilo prije 10 mjeseci i još uvijek se nije oporavio. Još uvijek traži da popipa cicu obavezno prije spavanja, a često i preko dana kad je nervozan ili sam ljuta na njega (da se utješi), a i stalno mu je pred nosom jer dojim Karla.<
>Prvu noć kad je ostao sam s MM, tako je plakao da je MM plakao s njim. Rekao je da mu je to najgora noć u životu i da nebi tako nešto dva puta mogao preživit. Kad sam došla doma Filipu je trebalo tjedan dana da se opusti i proba mi se približiti. <i></i>
The basis of your life is freedom; the purpose of your life is joy.
AH
Avatar
folne
Mladenka
 
Postovi: 31648
Pridružen/a: 11 kol 2001, 13:26
Lokacija: So who what no

Re: Iskusne dojilje - prestanak na jednom mjestu

PostPostao/la djecakovamama » 01 vel 2003, 02:15

Folne, a ja po 100-ti put citam tvoju pricu i svaki put mi se i zbog tebe i zbog Filipa i zbog nasih bebica kojima je ta nasa ljubav toliko potrebna i zbog srece sto smo takve kakve jesmo i imamo snage darivati im toliko i biti s njima i uz njih - imas moju podrsku i da znas da ti se divim. Puse bebama <i></i>
Life is not about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain!


slika

slika
Avatar
djecakovamama
pošla ALFAkoka u dućan
 
Postovi: 3671
Pridružen/a: 21 lis 2001, 23:57
Lokacija: Prag

Re: Iskusne dojilje - prestanak na jednom mjestu

PostPostao/la bojana » 02 vel 2003, 22:41

kcerku smo s oko godinu dana pokusali "odvici" od dojenja, no bezuspjesno, tako da je na kraju prestanak (s oko 2 godine) dosao sistemom ne nudi ne odbij i to kad si je napravila razliku izmedju podoja tako veliku da izgleda vise nije bila sigurna kako se doji ... <
>No dosta joj je dugo ostala navika da kao i Filip rucicama dira i trazi moje grudi (sto je radila i u periodu dok je jos dojila)... I sada kad je vec debelo presla 6 god. u trenucima nekakve tuge ili njeznosti lisce mi stisne na grudi. <i></i>
bojana
 

Re: Iskusne dojilje - prestanak na jednom mjestu

PostPostao/la LedinaMama » 03 vel 2003, 11:54

Bojana, prekrasna pricica <
><
>Ja se sada sekiram kako prestati s dojenjem. Ledi je 13,5 mjeseci, a jos uvijek hoce, pa hoce... Najgore je kad se razboli, pa se potpuno vrati siki i nece nista drugo. Sve mislim da bi bolje bilo da je ne dojim, jer bi onda pojela i stogod drugo, mozda hranjivije. A tek noci! UZAS! Stalno se dizem (hoce dojiti samo i iskljucivo sjedeci). A tesko mi je i pomisliti na to da prekinem naglo, tj. ostavim je da place. To ne mogu slusati. <i></i>
LedinaMama
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 147
Pridružen/a: 22 sij 2003, 14:31

Re: Iskusne dojilje - prestanak na jednom mjestu

PostPostao/la Mirna » 05 vel 2003, 19:24

i ja potpisujem DJmamin post. Samo sto sam ja bila malo manje "odlucna". Ja sam vidila da se ona pocela igrati sa sisom pa sam ju micala. I nakraju ispalo isto tako. I isto mi je prvu noc prospavala u komadu onog dana kad sam ju sa sise skinula <
>I kad smo prestali jedno dva tjedna poslije isto sam je stavila na prsa u majici i pitala oce beba ciku papati. I ona se naslonila i ko fol onako pocela jesti i cerekati se. <i></i>
Mirna
 

Re: Kako prestati?

PostPostao/la LedinaMama » 14 svi 2003, 11:00

Da, najvaznije se odluciti na to. Dijete jako do
o osjeti ako majka nije 100% sigurna u odluku i onda to iskoristi. <
><
>U svemu se slazem sa djecakovom mamom, s tim da ja nisam izbacivala jedan po jedan podoj, jer bi to trajalo tko zna koliko, nego sam izbacila prvo dnevno dojenje (zamijenila ga mazenjem i igranjem, trebalo mi je dva dana), a onda postepeno i nocno (za to mi je trebalo 2,5 mjeseca mazenja i spavanja s njom na mojim prsima).<
><
>Ostalo mi je jos dojenje navecer pred spavanje,a povremeno i cesce ako je boli (temperatura, prehlada, zubici) i sa tim ne namjeravam prekinuti jos uvijek. Leda 24.12.2001.<i></i>
LedinaMama
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 147
Pridružen/a: 22 sij 2003, 14:31

Re: Kako prestati?

PostPostao/la Septembar75 » 14 svi 2003, 11:26

Sad upadam ko grom iz vedra neba ali me zanima da li bi trebalo dojiti sve dok nase dijete to zeli barem onaj nocni podoj pred spavanje i jutarnji recimo <
>Meni je tako divno sa njom dok je dojim <
>LEJLA 30.12.2002<i></i>
slikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslika
Avatar
Septembar75
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 208
Pridružen/a: 22 tra 2002, 09:00
Lokacija: Svedska Vesteras

Re: Kako prestati?

PostPostao/la iva » 14 svi 2003, 12:08

neki kazu da se doji dokle god jednoj strani ne dosadi, kad mami postane pretesko ili kad dijeteta vise ne zanima onda treba prestati...<
>nekima djeca odbiju dojenje sama od sebe, negdje mamama dosadi ili ne mogu iz raznih razloga vise dojiti, a negdje se odnos uspostavljen dojenjem produzi....na obostrano veselje <i></i>
iva
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 53
Pridružen/a: 20 tra 2001, 10:01

> Re: Kako prestati?

PostPostao/la dunja » 14 svi 2003, 15:12

Meni je to isto interesantno pitanje. Dojim ga već stvarno dugo i pomalo mi je već dosta. Ali kad dođem s posla i kad se on stisne uz mene, i navečer prije spavanja...Onda ga ne mogu odbiti. Iako mi je to navečer problem jer bi se on držao za mene i spavao kao da ima dudu u ustima.I sve dok ne zaspi ja se ne mogu maknuti.: <i></i>
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one.”
Tom Hiddleston
Avatar
dunja
most
 
Postovi: 29549
Pridružen/a: 17 tra 2003, 23:24

Re: > Re: Kako prestati?

PostPostao/la MamaAna » 16 svi 2003, 11:54

Uh, baš sam sinoć skužila da mi je fakat dosta. Naročito uspavljivanja na cici. Ono dnevno, nakon što dođem s posla mi je super, kao da se dugo pozdravljamo.<
>Već sam nekoliko puta odlučila da ću prestati, ali nekako ne mogu. Ne želim ništa na silu, a čekati da njemu dojadi... <i></i>
MamaAna
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 37
Pridružen/a: 01 pro 2001, 01:27

Re: > Re: Kako prestati?

PostPostao/la Yamasaki Jelena » 17 svi 2003, 04:03

Moja frendica je prestala uz pomoc tih tableta...nije bilo problema - morala se vratiti na posao a beba sa 6 mj. u jaslice.<
><
>Moj Teo je sam jednostavno prestao, bas ko sto kazete - dosadilo mu...iako bi mama jos <i></i>
Yamasaki Jelena
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 21
Pridružen/a: 09 tra 2001, 14:54

dojenje...

PostPostao/la mirjana33 » 06 lip 2003, 00:00

Martika je napunila 20 mjeseci i još želi dojiti.Moram priznati da je meni već pomalo dojadilo,jer je ona već toliko velika i ne doji na miru već skače sa sisom u ustima s jedne na drugu stranu,navlači ih ....<
>Vidi se da joj cica više ne služi za hranu,nego za zabavu.A mene ta njena zabava,kratko rečeno,boli.<
>Uspjela sam izbaciti večernje dojenje,i još samo da izbacimo jutarnje i dojenje prije popodnevnog spavanja i ja ću biti happy.<
>Jednostavno,više ne uživam u dojenju nego mi je to počelo biti maltretiranje.<
>Uz to, moram obaviti scintigrafiju štitnjače koja se radi sa radioaktivnim jodom,pa je nakon toga više ne bi htjela dojiti.<
>Dajem si fore još mjesec dana,pa ćemo vidjeti da li ću to uspjeti obaviti bezbolno za jednu i za drugu.<
>Držite mi fige i ako imate kakav savjet,do
o će mi doći. <i></i>
mirjana33
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 29
Pridružen/a: 08 sij 2002, 23:41

Re: dojenje...

PostPostao/la djecakovamama » 06 lip 2003, 22:06

Cuj, ja kako sam citala i cula najbitnije je da ti budes 100% sigurna da zelis prestati dojiti i da, naravno, cinis sve da taj prestanak sto bezbolnije prodje.<
>Svako je dijete individua za sebe pa tako ces i ti, poznavajuci Martiku, najbolje u glavi znati napraviti "plan i program" odvajanja. <
>Kako sam rekla, bitno je da sve prodje najbezbolnije moguce, pa se zna desiti i da proces odbijanja potraje duze, ali sam sigurna da je to i ispravnije od nehumanog odbijanja preko noci i na silu <
><
>Sistem koji je najbolji - ne nudi, ne odbij - mislim da je idealan, mi smo tako prestali. Ja bih, na tvom mjestu, prvo probala izbaciti jutarnji podoj, kad se probudi: hop na ljubackanje, mazenje, pjevanje pjesmica i sl. neka ti i muz pomogne i tako probaj da joj odvuces paznju i kad je presvuces odite se igrati. Probaj, ne znam kakve su vase navike ujutro.<
>Za popodnevno uspavljivanje najbolje bi bilo da neko njoj poznat bude tada s njom (tata ?), a da ti malo prije toga odes "kupiti kruh" <
><
>Kako ste izbacili podoj prije spavanja? Zvonimir, 13.06.2001<i>Edited by: djecakovamama  at: 6/6/03 10:09 pm<
></i>
Life is not about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain!


slika

slika
Avatar
djecakovamama
pošla ALFAkoka u dućan
 
Postovi: 3671
Pridružen/a: 21 lis 2001, 23:57
Lokacija: Prag

dojenje....

PostPostao/la mirjana33 » 08 lip 2003, 08:37

Dojenje prije spavanja smo izbacili tako da sam joj MM ili ja odvlačili pažnju na igračkice,slaganje kockica ili slikovnice.<
>I to je upalilo,na moju sreću.<
>Pokušati ću to učiniti i sa jutarnjim i popodnevnim na takav način,i nadam se toplo da će upaliti.<
> <i></i>
mirjana33
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 29
Pridružen/a: 08 sij 2002, 23:41

Re: dojenje....

PostPostao/la ivanaCH » 08 lip 2003, 10:31

nije bas tema ali... Korinu sam prestala dojiti kad je imala mjesec dana iz razloga kojih se ne zelim prisjecati jer je meni to bilo traumaticnije nego njoj (ona se konacno naspavala). Poslije sam izdajala jos dva, dva i pol mjeseca i sad se vec mislim skoro tri mjeseca ne izdajam ali kad god stisnem ide nekoliko kapi. Je li to normalno, trebam li sto uciniti? Korina, 25.12.2002<i></i>
Teško je skrenuti desno kad si već skrenuo lijevo.
K. 7g
Avatar
ivanaCH
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 912
Pridružen/a: 02 stu 2002, 14:08

Re: Kako prestati?

PostPostao/la vesna22 » 09 lip 2003, 22:32

Iako sam ostala bez mlijeka još dan danas mi izlazi po koja kap van. Neznam dali je to normalno, idem skoro na pregled pa ću pitati. <i></i>
vesna22
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 11
Pridružen/a: 12 srp 2002, 16:30

Sljedeća

Natrag na Cica, boca, žlica

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 0 gostiju.