O kuhanju, receptima, sezonskim i zdravim namirnicama, najboljim pečenjima, najfinijim kremama, najslađim kolačićima... o hrani.
Tema je zaključana

Re: Jesenska kuharica

28 lis 2018, 07:53

Jučer smo jeli pohane šnicle i grah s kukuruzom na salatu - u šumi! :)

Danas će biti pečeni picek i lungić, uz to mlinci i cikla. Biti će i juha. Za desert mora biti banana bread ili muffini jer moram potrošiti banane.
Nadam se ostacima za sutra :nata

Re: Jesenska kuharica

29 lis 2018, 10:03

Adorabla je napisao/la:
adorabla - zanimaju se ti rezanci - losos samo onaj dimljeni ili baš losos pa nekako kuhan/pečen?

ovo kaj sam neki dan jela? Kaj sam guštala maksimalno?

da da to :lol

mi smo za vikend imali goste, ali domaće pa smo u subotu filovanu papriku i pire, a jučer juhu od kokoši s domaćim rezancima, roštilj (vratina, carsko, ćevapi, kobasice), pečeni krumpir i cikla iz rerne, parmigiana di malanzane, zelena i radić salata. ubila sam se, sve mi je bilo prefino. inače, kod nas je ljeto, pa mi i dalje roštiljamo :lol

danas imamo ostatke roštilja i grah salatu iz teglice, zelenu salatu uz to.
sutra tjestenina s porilukom i kokošjim mesom iz juhe.
dalje ćemo vidjet - recimo petak bi baš mogli taj adorablin losos s porilukom :p

Re: Jesenska kuharica

29 lis 2018, 10:30

:nata
to ti je u originalu juha po FInoj juhi (Skorpin recept za juhu) vidi link
Pa sam ja pojednostavila tako da sam losos zapekla s obe strane na kratko, dodala limunsku travu, mladi luk tanko izrezan, poriluk u rezance (sitno po duljini) i mrkvu (s gulilicom rezanci tanki), i zaklopila na cca 10 minuta. Dodala soju umjesto soli i od začina nisam dodavala kopar nego sam izvadila limunsku travu i malo posula svježim timijanom. Izvadila ribu, u taj sos umiješala staklene i voila :nata
Probaj juhu u kombinaciji s lososom. Izvrsna je, izvrsna!

Re: Jesenska kuharica

29 lis 2018, 18:15

Sutra je starijem sinu rodjendan ali smo jučer slavili s familijom pa smo mm i ja pravili :
Ajngemaht juhu, rostilj,zapeceno povrće, francusku salatu, rajčicu, za desert ledeni vjetar s breskvama

Re: Jesenska kuharica

01 stu 2018, 13:32

Juha, pečena svinjska lopatica s krumpirima, umak od sampinjona, kupus salata, pita s jabukama

Re: Jesenska kuharica

01 stu 2018, 13:35

Jučer rižoto s mesom, kiseli kupus. Danas juha od hokaido tikve, gulaš i njoki, salata miješana. Desert gibanica.

Re: Jesenska kuharica

02 stu 2018, 13:08

Juha od rajčice s domaćim širokim rezancima, przeni oslici, krumpir salata

Re: Jesenska kuharica

02 stu 2018, 16:30

kod nas danas chilli con carne verzija s polentom.
Sutra cu rezance od tikvica, mrkve i celera s tofuom, onako ko kineski. Mislim da cu jos dodati i rizine rezance uz to :dunno
Desert moram neki za vikend. Sigurno cu mramorni jer je on ideealan curama za dorucak kad ujutro idu u skolu al jos nesto s puno cokolade moram smisliti.
Mogla bih i ja onaj čokočiz probati :zivili

Re: Jesenska kuharica

02 stu 2018, 17:16

Adorabla je napisao/la:Mogla bih i ja onaj čokočiz probati

meni je čokočiz s bijelom čokoladom bio puuuuno bolji od onog sa smeđom ;)

Re: Jesenska kuharica

04 stu 2018, 16:44

Jučer domaća pizza
Danas pileća juha, pohana piletina, pomfrit

Re: Jesenska kuharica

05 stu 2018, 15:01

Kod mene danas teleća juha sa griz kneglama,i burek (kh,kh,za mene je burek samo sa mesom ;) :nokti :p :) ).

Re: Jesenska kuharica

05 stu 2018, 15:54

Jučer sam radila svinjsku pečenku (dobila domaće meso), basmati rižu u pari, kiseli kupus s bučnim uljem. U subotu je bio gulaš i rezanci, miješana salata. U petak pohana piletina s lešo krumpirom i matovilac. Crumble od jabuka je u subotu popodne nestao u trenu :yess

Re: Jesenska kuharica

05 stu 2018, 16:47

Ina66 je napisao/la:
Adorabla je napisao/la:Mogla bih i ja onaj čokočiz probati

meni je čokočiz s bijelom čokoladom bio puuuuno bolji od onog sa smeđom ;)

:nata :zivili
nisam na kraju ni poušavala napraviti jer su glasali za pitu od čokolade tako da su to dobili
U subotu smo ponovili špagete od tikvica, mrkve i celera, dodala još špinata i tofua i umaka od kamenica i bilo je baš za gušt. Jedino kaj si brzo gladan kad nema ni proteina ni ugljikohidrata :nata

Jučer smo špinat moj omiljeni koji nije dobro ispao jer mi je MM kupio krivi kruh (neki raženi umjesto čisti bijeli) i pokvario mi špinat.

A danas nastavljam u revijalnom tonu s novim isprobavanjem recepata. Integralne bavette s hokkaidom i sirom. Još sam trebala dodati možda više bijelog luka i možda malo muškata ali sve u svemu sam zadovoljna. Zapravo mi je najveći problem postala staračka demencija :nata Morat ću si pisati u neku knjižicu (ili ovdje :nata ) točno po danima kaj sam kuhala i kako sam skuhala. Traže me cure neka jela da im ponovim, a ja nemam pojma nikakvog o čemu pričaju ni kad sam ja to radila ni jel imam recept za to il je to bilo smućkano pa samo dobro ispalo :dunno

Re: Jesenska kuharica

06 stu 2018, 10:01

Pravila sam jučer krpice sa zeljem oo Adorablinom receptu i odlične su mi bile. :up

Danas bi neki rižoto s gljivama, kupila sam bukovače i šampinjone pa se preporučam za neki dobar recept. :nata

Re: Jesenska kuharica

06 stu 2018, 13:53

:zivili

ne znam koliko dobar rižoto može ispasti bez vrganja i lisički, samo s bukovačama i šampinjonima :nata Ma zapravo ok jer da imam vrganja onda bih juhu radila :klopa
Ja i njega radim bez luka samo dinstam gljive, dodam rižu i prošetam, dodam žlicu senfa i zalijem s vinom da ishlapi i na kraju kad upije riža svu vodu dodam još cca 100ml slatkog vrhnja. Pretpostavljam da moj nije neki umjetnički a sigurno niti poseban recept

Kod nas danas curry s porilukom, celerom i tofuom.

Re: Jesenska kuharica

06 stu 2018, 13:58

Ja u rizotu uvijek dinstam luk i podlijevam vinom, ostalo je optional. I radim uglavnom od jedne vrste gljiva

Re: Jesenska kuharica

06 stu 2018, 17:58

Jučer smo jeli ostatke, što graha od subote, što mesa od nedjelje i uz to salatu.

Za danas sam složila lazanje i uz njih salata. Nemam blage veze što ću sutra, nit mi se jede, nit mi se kuha :roll

Re: Jesenska kuharica

06 stu 2018, 19:43

I ja volim vino u rizotu. Ko i Tanja dinstam luk pa na to gljive/meso/...
U nedjelju tacosi, jucer kelj s fasirancima, danas juha s knedlama, minutni odrezak i krumpir kuglice, sutra milanese i rizoto od lignji.

Re: Jesenska kuharica

06 stu 2018, 20:49

Upravo za večeru kuham proso na mlijeku :dada

Re: Jesenska kuharica

06 stu 2018, 21:10

TanjaMT je napisao/la:Ja u rizotu uvijek dinstam luk i podlijevam vinom, ostalo je optional. I radim uglavnom od jedne vrste gljiva

I ja

Re: Jesenska kuharica

06 stu 2018, 21:12

jucer polpete i spinat na mlijeku, danas manistra na pome, sutra kupus s pancetom i kobasama.

Re: Jesenska kuharica

07 stu 2018, 11:14

apropos rižota ostavila ja danas MM da napravi rižoto pa sam dobila novu verziju; posebno je dinstao špek, posebno gljive (samo šampinjone), posebno skuhao rižu i onda sve umiješao i isto zalio s malo vrhnja. Zapravo je meni ova verzija još bolja od pravog rižota sad kad sam probala, Jedino baš i nije rižoto :nata

Re: Jesenska kuharica

07 stu 2018, 11:18

Pravo musko kuhanje:
1. Nista bez speka
2. Tri rajngle isprljao, umjesto jedne
:lol

Re: Jesenska kuharica

07 stu 2018, 12:11

TanjaMT je napisao/la:Pravo musko kuhanje:
1. Nista bez speka
2. Tri rajngle isprljao, umjesto jedne
:lol

:hahaha :hahaha baš to

mene uopće sram pisat šta kuhamo jer se stalno vrtimo s običnim jelima koja i djeca pojedu i da su brza. dakle jučer juhica i onda špageti s mrkvom i tofuom, zelena salata, danas mahune na varivo s kvinojom.
zato sam za petak odlučila da pravim dim sum s klincima :liza
sutra još ne znam šta ću, možda neki rižoto sad kad vas čitam....

Re: Jesenska kuharica

07 stu 2018, 13:08

Krvavice, dinstano kiselo zelje, kuhani krumpir
Za starijeg pizza

Re: Jesenska kuharica

07 stu 2018, 13:40

Pon-kelj varivo i hrenovke
Uto -lovački dan
Sri -juha iz vrecice, pire krumpir, krmenadli na luku, miješana salata

Re: Jesenska kuharica

07 stu 2018, 15:11

zato sam za petak odlučila da pravim dim sum s klincima

s rižinim listovima? Ako da di ih kupuješ? Skupi su mi u supermarketima a u kineskim dućanima sam imala par loših iskustava :nata

Krvavice, dinstano kiselo zelje, kuhani krumpir

mljac!

TanjaMT je napisao/la:Pravo musko kuhanje:
1. Nista bez speka
2. Tri rajngle isprljao, umjesto jedne
:lol

šta me briga, sam pere :mrgreen

Re: Jesenska kuharica

07 stu 2018, 16:10

Mozes slobodno navratit :lol

Re: Jesenska kuharica

08 stu 2018, 11:42

da, dim sum s rižinim lisotivma, imam neke koje moram potrošit jer sam dvano naručila s neta a nisam ih ni otovorila, ne znam ka će ispast. a zapravo još ne znam ni čime bi ih punila, samo znam da ih moram napravit jer klinci hoće dim sum :lol

danas klincima njoki od bundeve s maslacem i parmezanom, a nama kineski rezanci s povrćem i tofuom.

Re: Jesenska kuharica

08 stu 2018, 22:03

Danas pečeno carsko meso i špinat na mlijeku, za svakog po izboru
Sutra grah sa suhim mesom i kobasicama
Tema je zaključana