Sada je: 29 ožu 2024, 01:19.

dobar ortoped u zg.

Ako vaše dijete ima bilo kakvih problema u razvoju, svratite ovamo. Pitajte, ispričajte svoju priču, podijelite svoja iskustva. Mjesto na kojem ćete dobiti puno informacija, pomoći, savjeta i vidjeti da uopće niste sami.

Moderator/ica: nadicab

dobar ortoped u zg.

PostPostao/la supermama » 31 svi 2006, 13:04

moja je necakinja cetiri godine stara i od jedno godinu i pol nosi ortopedske cipelice koje se rade kod valeka kako bi se rijesili kovrcavi prsti i svasta nesto...sad nakon nekog vremena se to znatnho popravilo i jucer je bila kod fizijatrice na goljaku koja je svasta nesto napisala u nalazu tipa...sufleksija kukova i koljena; pri hodu unutrasnja rotacija donjih uz sudukciju; diparetski o
azac razvoja....<
>e sad rekla je da je potrebna kontrola kod ortopeda, ali mi nebi zeljeli da on samo pogleda spustena ili ne stopala i to
zinom od par sekundi vec neko malo temeljitiji pregled....gdje i ima li netko slicnih iskustava.<
><
>inace rekla je fizijatrica da bi bilo do
o da se rola i vozi bicikl...s time se smanjuje to unutrasnje gazenje <i></i>
Avatar
supermama
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 537
Pridružen/a: 17 pro 2005, 00:13
Lokacija: osijek

re

PostPostao/la Mima68 » 31 svi 2006, 13:18

Nemam vlastitog iskustva, ali cujem da svi hvale dr. Tiefenbacha (radi privatno). I mi moramo ortopedu a nikako da se narucimo <i></i>
Mima68
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 54
Pridružen/a: 24 lip 2005, 08:24

Re: re

PostPostao/la alexandra » 31 svi 2006, 14:50

na uputnicu - salata, dr. djapic, djecji ortoped, treba se naruciti, obicno se ceka oko 2 tj. - jako zadovoljna, kontrolirali se kod njega dok je bila beba (uzv kukova, rtg kukova, stopala)<
><
>privatno - dr. tiefenbach, redovne kontrole stopala, hoda i kicme - isto zadovoljna, prebacili smo se kod njega iskljucivo zbog
zine oobavljanja pregleda <i></i>
ako treba, pišam crveno
Avatar
alexandra
idealni svjedok
 
Postovi: 12085
Pridružen/a: 26 srp 2002, 10:59

Re: re

PostPostao/la tanja4 » 31 svi 2006, 16:24

Mi smo bili kod dr Tiefenbacha i zaista smo bili više nego zadovoljni. Naime, Sara je po preporuci iz Klaićeve trebala nositi remenčiće za kukiće, pa smo kod njega saznali zapravo što nam je činiti.<
>Skroz je normalan i zaista si je dao truda kako bi nam sve objasnio. Koliko se sjećam nije niti skup.<
>Ako si zainteresirana poslat ću ti adresu i
oj tel.<
>Sretno. <i></i>
tanja4
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 18
Pridružen/a: 12 svi 2006, 20:43

Re: re

PostPostao/la Daisy » 31 svi 2006, 16:37

dr. Antičević, Šalata - na uputnicu i privatno (mi išli privatno, obavili i sve snimke i malo čekali, skoro ništa).<
><
>dr.Tiefenbach - privatno, o.k. (mi smo bili malo kompliciraniji slučaj za njega, pa morali na Šalatu) <i></i>
Sve dok dišem, nadam se!
Avatar
Daisy
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 237
Pridružen/a: 29 ožu 2005, 19:16
Lokacija: Čvrsto na zemlji!

Re: re

PostPostao/la nadicab » 31 svi 2006, 23:26

sada, ne znam dal su razgovarali s dok oko nalaza? Naime, sada doktori moraju pisati svakojake "dijagnoze" da bi djetetu mogli prepisati cipele <
>a kolko se plaća privatni pregled? Denis (16.05.2000.) <i></i>
Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree, it will live its whole life believing that it is stupid. - Albert Einstein
Denis, 16.05.2000.
http://www.udruga-oko.hr
Avatar
nadicab
Prepečena plavuša
 
Postovi: 17714
Pridružen/a: 04 svi 2001, 00:17
Lokacija: Zagreb, Kvatrić

djapic salata

PostPostao/la martina mama » 01 lip 2006, 00:07

mi imamo krasno iskustvo s dr djapic na salati. temeljit, odvoji vremena koliko treba i sve napravi na jednom mjestu (pregled, uzv). tako to treba izgledati. ordinira ponedjeljkom kroz jutro. <i></i>
martina mama
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1651
Pridružen/a: 22 pro 2002, 15:34

Re: djapic salata

PostPostao/la Dobri andjeo » 01 lip 2006, 09:29

dal netko zna dal dr djapic ili anticevic sa salate rade negdje privat i gdje? DOBRO SE DOBRIM VRACA!!!<i></i>
"Ja sam Alfa i Omega,Prvi i Posljednji,Početak i Svršetak!"
Avatar
Dobri andjeo
zlatna ribica
 
Postovi: 39142
Pridružen/a: 16 ožu 2006, 10:22
Lokacija: Zagreb

Re: djapic salata

PostPostao/la lulamae » 01 lip 2006, 14:46

ja bi takoder voljela a svojim malim otic ortopedu..ajd molim vas posaljite mi
tel tog dr.Tiefenbacha ak netko zna..i gdje se on nalazi i koliko otprilike kosta pregled? <i></i>
dobro se vidi samo srcem, bitno je očima nevidljivo...
Avatar
lulamae
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1785
Pridružen/a: 12 svi 2006, 10:08

Re: djapic salata

PostPostao/la tanja4 » 01 lip 2006, 16:42

Specijalistička ortopedska ordinacija<
>Dr.med.Saša Tiefenbach<
>Spec. ortoped<
>Petrinjska 40, Zagreb<
>tel.4810 468 mob.09 4810 468 <i></i>
tanja4
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 18
Pridružen/a: 12 svi 2006, 20:43

Re: djapic salata

PostPostao/la Daisy » 01 lip 2006, 23:17

Dr. Antičević radi privatno također na Šalati, ali poslijepodne.<
>Naručit se treba telefonom. <i></i>
Sve dok dišem, nadam se!
Avatar
Daisy
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 237
Pridružen/a: 29 ožu 2005, 19:16
Lokacija: Čvrsto na zemlji!

PostPostao/la Ivy4 » 27 kol 2009, 11:05

da li mi mozete poslati na PP broj telefona gdje se mogu naruciti pivatno kod dr. Đapića...

moja curica ima displaziju lijevoga kuka i 6 tjedana je nosila remencice, nakon toga samo siroko povijanje i nakon 4 mjeseca su primjetili da je nepotpuno okostavanje lijevoga kuka i dobili smo abdukc. gace, njih nosimo samo nocu vec 4 mjeseci i malo se stanje popravilo...a sada na zadnjoj kontroli kada smo bili stanje se nije promijenilo...Laura je stara 13 mjeseci, sada prvoga ce imati 14 mjeseci
Zanima me jos jedno misljenje ortopeda
Hvala puno ;)
Avatar
Ivy4
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 1
Pridružen/a: 05 svi 2009, 18:59

Re: dobar ortoped u zg.

PostPostao/la mamuška » 27 kol 2009, 12:52

mi smo rođeni na zadak pa smo morali često na kontrole...dr.markovac..(privatno)bili smo prezadovoljni prvi pregled 300,00-drugi i svaki sljedeći 250,00
Avatar
mamuška
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1684
Pridružen/a: 23 srp 2008, 12:49
Lokacija: oko-lica metro-pole

Re: dobar ortoped u zg.

PostPostao/la MaMi » 27 kol 2009, 22:20

I mi smo išli Markovcu na preporuku neonatologa sa Sv. Duha i pedijatra dr Jovančevića. Dr Markovac je bio super. Sada mu se spremamo po ortopedske uloške, problem je jedino što 15.9. odlazi na tri mjeseca u Ameriku, tako nam je bar rekao kada smo bili na pregledu u lipnju.
21 gram
Avatar
MaMi
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 491
Pridružen/a: 21 sij 2008, 18:33
Lokacija: zg županija

Re: dobar ortoped u zg.

PostPostao/la mrava » 27 kol 2009, 22:24

Imam jaaako dobra iskustva s dr. Đapićem na Šalati, vidim da se već o njemu pisalo pa bih i ja htjela za njega koju dobru reći. Ja sam kao 15-godišnjakinja poslana k njemu na pregled i godinama išla na kontrole, uvijek srdačan, optimističan, ne davi, posveti se pacijentu.
Hrvoje 30. 10. 2008.
Gabrijela 3. 1. 2011.
Andrej 27. 8. 2015.
Avatar
mrava
tenfam tenfalicom
 
Postovi: 5394
Pridružen/a: 04 sij 2009, 12:44

Re: dobar ortoped u zg.

PostPostao/la nadicab » 28 kol 2009, 08:29

dr đapić danas je sušta suprotnost onome što si ti opisala.
Dodatno ima veliku gužvu i djeca su kod njega kao na traci, ne sluša što mu roditelj opisuje, smatra sebe odmah do Boga.
Znam za puno djece kojima je napravio loše s operacijama tetiva ili kuka
Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree, it will live its whole life believing that it is stupid. - Albert Einstein
Denis, 16.05.2000.
http://www.udruga-oko.hr
Avatar
nadicab
Prepečena plavuša
 
Postovi: 17714
Pridružen/a: 04 svi 2001, 00:17
Lokacija: Zagreb, Kvatrić

Re: dobar ortoped u zg.

PostPostao/la Nuna » 28 kol 2009, 14:44

Mi idemo privatno kod dr.Đapica vec 3-4 puta.Pregled kosta 400 kn,i radi privatno petkom popodne u poliklinici Polovina.Idemo kod njega svakih 5-6 mjeseci,ne mogu reci da nije ljubazan,ali da nije prebrz ,definitivno je.Nama nije radio nikakvu operaciju ni ista slicno tako da o tome ne znam nista,ali mislim da mu je misljenje koje da na kraju pregleda ok.Mi smo iz Splita,tako d A SU GA NAMA DRUGI PREPORUCILI KAO DOBROG ORTOPEDA I TO JE TO. :)
slika
Avatar
Nuna
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 134
Pridružen/a: 23 ožu 2008, 13:49

Re: dobar ortoped u zg.

PostPostao/la Nuna » 28 kol 2009, 14:46

tEK SAM SAD VIDILA DA SAM KRIVO NAPISALA.NE RADI PETKOM POPODNE NEGO SRIJEDOM POPODNE :)
slika
Avatar
Nuna
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 134
Pridružen/a: 23 ožu 2008, 13:49

Re: dobar ortoped u zg.

PostPostao/la enđi » 07 ruj 2009, 15:30

Nuna vidim da si iz Splita ,pa me baš zbog toga i zanima;ja več godina idem u Zagreb sa sinom najprije kod Vrdoljaka(sada je u mirovini),a nakon njega kod Antičevića,ali sve preko uputnice,molim te ako nije problem, reci mi jeli misliš da ti dijete pogleda bolje ako platiš privatno ili je razlog neki drugi?
enđi
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 173
Pridružen/a: 27 pro 2008, 21:55

Re: dobar ortoped u zg.

PostPostao/la Nuna » 07 ruj 2009, 15:40

Meni je ovako puno draze,zato sto ja stavim njoj sat vjezbi prije pregleda ,tako da mi vjezbamo od 17-18 h a u 18 h bude ortoped,on obicno oko 18 h nju vec pocne promatrat kroz prozor,sta ona moze,koliko je napredovala,kakva su joj stopala,kakvo joj je drzanje.Tako je puno bezbolnije jer ona ne zna da je na pregledu,a on skroz ok moze nju vidjeti.Nakon toga odemo u susjednu prostoriju gdje bude ultrazvuk,tada se ona vec dere,jer ne da pregledat kukice i stopala,ali to kratko traje i brzo zavrsi.Ja ti nju obucen i cekamo nalaz.Moj muz obicno bude unutra s doktorom i poprica i dr.polovina im se prikljucuži.To ti je razlog zasto ja placam ortopeda,jer napravimo pregled brzo,ne cekamo redove,a najvaznije mi je to sto ortoped moze popricat s njenim fizijatrom da usuglase misljenja.To ti mi je najjaci razlig.Uz to doktor je kroz ok i mislim da bi bila zadovoljna s njim.mislim da zna sta radi.Nadam se da sam ti pomogla :)
slika
Avatar
Nuna
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 134
Pridružen/a: 23 ožu 2008, 13:49

Re: dobar ortoped u zg.

PostPostao/la breg » 07 ruj 2009, 16:17

Mi isto idemo kod Đapića i zadovoljni
Avatar
breg
Ne damo se, idemo dalje!
 
Postovi: 724
Pridružen/a: 15 vel 2006, 23:44

Re: dobar ortoped u zg.

PostPostao/la Dobri andjeo » 08 ruj 2009, 22:26

nisam skuzila dal je privatno prebrz ili je ok ?
"Ja sam Alfa i Omega,Prvi i Posljednji,Početak i Svršetak!"
Avatar
Dobri andjeo
zlatna ribica
 
Postovi: 39142
Pridružen/a: 16 ožu 2006, 10:22
Lokacija: Zagreb

Re: dobar ortoped u zg.

PostPostao/la nadicab » 09 ruj 2009, 14:53

ne, privatno samo ima vremena više, ali je i dalje isti za način komunikacije.
Meni su rekli da privatno u toj poliklinici hoće dati npr botox ako prof STojčević to preporuči, a na Šalati to ne želi dati tj kada radi službeno. Valjda više vjeruje njenoj procjeni nego ikome drugom uključujući i sebe :roll:
Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree, it will live its whole life believing that it is stupid. - Albert Einstein
Denis, 16.05.2000.
http://www.udruga-oko.hr
Avatar
nadicab
Prepečena plavuša
 
Postovi: 17714
Pridružen/a: 04 svi 2001, 00:17
Lokacija: Zagreb, Kvatrić

Re: dobar ortoped u zg.

PostPostao/la lea.marijela » 09 ruj 2009, 17:35

Vrijeme prolazi a neke ortopede gaze godine i životare zahvaljujući staroj slavi i dobro uhodanoj rutini obilaženja privatnika. Dolaze nove generacije dobrih požrtvovnih i pouzdanih ortopeda pa tako smo iz nekoliko preporuka što vrsnih ortopeda za odrasle te još nekih dr. nevezano uz struku završili u rukama jednog super dr. apsolutno za preporučit - mlada snaga (ne baš tak mlada) šalate
dr. Šmigovec i nakon kaj su nas nagledavali po šalati klaičevoj i ini... napokon smo prezadovoljni i vjerujem u dobrim rukama!
LEA 0,870 - 2006 / DOMINIK 2003 / NIKA 2001 /
Avatar
lea.marijela
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 338
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 11:23
Lokacija: Zaprešić

Re: dobar ortoped u zg.

PostPostao/la alexandra » 09 ruj 2009, 20:27

vjerujem u nove snage, a iz iskustva preporučam đapića.
pohodili smo ga u bolnici 5,6 puta, mislim 2 puta privatno. u komunikaciji nismo imali nikakvih problema, dapače. kratak i jasan, bez filozofija, meni paše. u bolnici jest bila gužva, ali nisam imala osjećaj da nas gleda s pola oka. privatno, kao i svi ima više vremena i svakako je ugodnije.
ako treba, pišam crveno
Avatar
alexandra
idealni svjedok
 
Postovi: 12085
Pridružen/a: 26 srp 2002, 10:59

Re: dobar ortoped u zg.

PostPostao/la mama.miamia » 15 ruj 2009, 21:32

molim mame koje znaju, ja bih kod dr. Đapića privatno, mislim da bi brže došli na red, al ako mi nemože dati doznaku na privat pregledu (pretpostavljam da nemože), onda ću morati na šalatu, ako netko zna...i ak netko ima kakav broj tel.
mama.miamia
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 90
Pridružen/a: 27 ožu 2009, 00:33

Re: dobar ortoped u zg.

PostPostao/la Nuna » 16 ruj 2009, 14:52

mama.miamia poslat cu ti broj na privatnu poruku da sad ne dajemo reklame.
slika
Avatar
Nuna
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 134
Pridružen/a: 23 ožu 2008, 13:49

Re: dobar ortoped u zg.

PostPostao/la mama.miamia » 16 ruj 2009, 21:37

Hvala Nuna :up
mama.miamia
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 90
Pridružen/a: 27 ožu 2009, 00:33

Re: dobar ortoped u zg.

PostPostao/la andrea » 23 svi 2010, 19:22

andrea mene zanima da li dr.đapić još uvijek privatno radi u poliklinici Polovina jer upućena sam sa malom kod njega a na Šalati bi trebali čekati mjesecima a moramo hitno obaviti punkciju koljena :kima
andrea
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 3
Pridružen/a: 20 lis 2006, 11:48

Re: dobar ortoped u zg.

PostPostao/la nadicab » 23 svi 2010, 23:38

ja odradila privatno pregled dr Irhe u poliklinici Medikol, dolazi čovjek petkom i pregled je 400 kn. Za pregled - čista 5!
Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree, it will live its whole life believing that it is stupid. - Albert Einstein
Denis, 16.05.2000.
http://www.udruga-oko.hr
Avatar
nadicab
Prepečena plavuša
 
Postovi: 17714
Pridružen/a: 04 svi 2001, 00:17
Lokacija: Zagreb, Kvatrić

Sljedeća

Natrag na Djeca s teškoćama u razvoju

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

cron