Sada je: 18 tra 2024, 02:30.

Trojke

Mi smo mali, veliki borci.

Moderator/ica: nadicab

Re: Trojke

PostPostao/la nadicab » 19 ruj 2003, 08:46

da se i tu čujemo.<
>Reci mi kako su ti bili prvi mjeseci, kako si ih uspjela nahraniti, kako si shvatila da je alergična na kravlje mlijeko?<
>Kako s noćnim spavanjem itd<
> Denis (16.05.2000.)<
><
><
><i></i>
Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree, it will live its whole life believing that it is stupid. - Albert Einstein
Denis, 16.05.2000.
http://www.udruga-oko.hr
Avatar
nadicab
Prepečena plavuša
 
Postovi: 17714
Pridružen/a: 04 svi 2001, 00:17
Lokacija: Zagreb, Kvatrić

Re: Trojke

PostPostao/la Sandra028 » 19 ruj 2003, 20:16

Prvo ispravka-Lorena apgar 5/7.U pocetku nije bilo lose,bili su do
i,no ja sam bila jako nadobudna,hranili smo ih zaista na svaka tri sata,no onda je znalo ponekad biti placa po noci iako rijetko,no ja...bojala sam se zaspati-pitala bih se disu li,jesu li upisani itd.Trebalo je vremena da se B.i ja uhodamo,jer sami smo ali ok,sve je do
o proslo.N e znam hocete li vjerovati,no kad su dosli doma,nakon skoro mjesec dana bolnice,stavili smo ih na krevet i gledali...M.sam prvog premotala,ucinila sam to onako,iz sjecanja,imam
ata mladjeg.No,priznajem,kupala ih nisam TRI dana,bojala sam se,cekala sam patronaznu,ona je okupala L.a ja odmah P.i M.Pokazala mi je kak da im rezem noktice i to je bilo sve.Zeljela sam da sami ucimo,pa makar i na greskama,naravno,ne ugrozivsi djecu.L.je do
o jela,a onda odjednom,slabije,jednu vecer je povratila i odmah smo ju odvezli u bolnicu.Ostala je,radili su svakakve pretrage,bila je na infuziji,sondi,testirana je na sve moguce i nemoguce viruse i zgadjarije,pa i na kravlje mlijeko-alergicna.Nikako nije prihvacala ni PREGOMIN,ni ALFARE,ni NEOCATE-oni su je sondirali,ona bi povratila,puno je plakala,nije napredovala ni grama-a i kako bi.Dali su mi je doma,da nastavi jesti Alfare-dijete mi je vristalo cim bih joj priblizila dudu-nisam ju vise mogla takvu gledati i otisla sam na svoju ruku u ljekarnu,kupila Milupin SOM i to joj dala-pojela je,gladna,izmucena.I danas ga jede,rekla sam dr.da joj to dajem,dobija na tezini,kontroliramo se svakih mj.dana na gastru u Klaicevoj...Po noci spavaju-kupanje je oko 19h,spavaju vec oko 20h,bez uspavljivanja,stavimo ih u kinderbete,damo zvecke,lizu ih,sline i tak zaspu,spavaju do pola sedam,u sedam je prvi o
ok.Inace,sa hranjenjem nema problema,kad sam sama hranim jedno po jedno,kas je muz sa mnom,on hrani jedno ,ja dvoje,ili o
nuto,ko prije zavrsi sa jednim.Inace,on sve radi,hrani ih,kupa,premata,vodi doktorima,cuva-osposobljen je za sve.Sa kasicama smo krenuli,iako L.dosta tesko guta malo krucu hranu,mislim da je to zbog motorike. <
>"Un nino es un regalo de Dios"<i></i>
http://i267.photobucket.com/albums/ii29 ... no9pb5.jpg
+BRUNO, 10.05.2008.
"...Da te bar mogu poljubiti
Bez loših sjećanja na hladna proljeća
Bez slike stradanja
Što se baš na nas zalijepe..."
Avatar
Sandra028
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 265
Pridružen/a: 08 kol 2001, 21:49
Lokacija: Zagreb

Re: Trojke

PostPostao/la babalu » 19 ruj 2003, 20:39

Sandra028 samo da te pozdravim. Trojke su ti prekrasne ,a Lorena je prava šarmerica <i></i>
babalu
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 3078
Pridružen/a: 12 sij 2003, 15:03

Re: Trojke

PostPostao/la Sandra028 » 20 ruj 2003, 19:20

Ej BABALU,mahanje i tebi-BABALU nam je poklonila klokanicu da Lorena moze sa mamom svrljati gradom-hvala jos jednom! <
>"Un nino es un regalo de Dios"<i></i>
http://i267.photobucket.com/albums/ii29 ... no9pb5.jpg
+BRUNO, 10.05.2008.
"...Da te bar mogu poljubiti
Bez loših sjećanja na hladna proljeća
Bez slike stradanja
Što se baš na nas zalijepe..."
Avatar
Sandra028
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 265
Pridružen/a: 08 kol 2001, 21:49
Lokacija: Zagreb

Re: Trojke

PostPostao/la Sandra028 » 20 ruj 2003, 19:23

Moram jos to napisati-Lorena je bila ocarana sa BABALUtak ju je gledala,ne trepnuvsi.Mihael nam se sam ustao uz precke kinderbeta i sad si frajercic lijepo stoji,s jednom rukom se drzi za kindac a s drugom lupa po Loreninom! <
>"Un nino es un regalo de Dios"<i></i>
http://i267.photobucket.com/albums/ii29 ... no9pb5.jpg
+BRUNO, 10.05.2008.
"...Da te bar mogu poljubiti
Bez loših sjećanja na hladna proljeća
Bez slike stradanja
Što se baš na nas zalijepe..."
Avatar
Sandra028
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 265
Pridružen/a: 08 kol 2001, 21:49
Lokacija: Zagreb

Re: Trojke

PostPostao/la babalu » 25 ruj 2003, 00:07

Bravo za Mihaela. Ma nije ti ona bila očarana nego se vjerojatno pitala u čudu kaj ova to melje?Divno je čuti kako ste sami uspjeli sa trojkama, zar niste mogli dobiti kakvu pomoć sa strane? <i></i>
babalu
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 3078
Pridružen/a: 12 sij 2003, 15:03

Re: Trojke

PostPostao/la Sandra028 » 06 lis 2003, 19:29

Bili smo na uzv mozga,i da ne duljim,kod Pauline je ovako-kod današnjeg pregleda mozgovina je neznatno pojačane ehogenosti a na konveksitetu najvjerojatnije subarahnoidalno plašt tekućine debljine oko 1,05-1,20cm uz proširenu interhemisferičnu pukotinu.Znam da sve to nije do
o,normalne granice za tu tekućinu su od 3-4mm,treba joj izmjeriti intrakranijski tlak,napraviti CT ili MR mozga,i tu tekućinu će trebati izvući van.Zanima me kakve su posljedice-jer to sada pritišće mozak,koliko sam shvatila te je li tko imao sličnih iskustava. <
>"Un nino es un regalo de Dios"<i></i>
http://i267.photobucket.com/albums/ii29 ... no9pb5.jpg
+BRUNO, 10.05.2008.
"...Da te bar mogu poljubiti
Bez loših sjećanja na hladna proljeća
Bez slike stradanja
Što se baš na nas zalijepe..."
Avatar
Sandra028
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 265
Pridružen/a: 08 kol 2001, 21:49
Lokacija: Zagreb

Re: Trojke

PostPostao/la nadicab » 07 lis 2003, 11:05

da, nažalost mi. Kod Denisa se to riješilo ugradnjom pumpice - shunta koji je tu tekućinu (likvor) koja nije mogla nesmetano oticati i vršila je pritisak na mozak (zato je i povećan interkranijalana tlak), te tako još dodatno uništavala moždanu masu.<
>Sama operacija se vrši na Re
u, na neurokirurgiji. Denisa je operirao prof MIklić i imam samo pohvale za njega u svakom pogledu.<
>Sama operacija nije niti teška niti komplicirana, ali zbog raznoraznih faktora rijetko uspije od prve, nego se mora ta ugradnja ponavljati sve dok ne uspije. Ja ne znam uspješnost u postocima na Re
u, nego ti govorim općenito, inf. s Interneta.<
>Da li će kod nje ići tom metodom, ?<
>Što ti je rekla Presečkica? Ona je radila UZV Denisu kada je gore ležao. Denis (16.05.2000.)<
><
><
><i></i>
Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree, it will live its whole life believing that it is stupid. - Albert Einstein
Denis, 16.05.2000.
http://www.udruga-oko.hr
Avatar
nadicab
Prepečena plavuša
 
Postovi: 17714
Pridružen/a: 04 svi 2001, 00:17
Lokacija: Zagreb, Kvatrić

Re: Trojke

PostPostao/la Sandra028 » 10 lis 2003, 18:59

Danas smo bili kod neuropedijatrice-EEG je sniman,u principu je nepromjenjen od proslog puta,treba napraviti CT mozga pa cemo dalje vidjeti sta slijedi...Mislim da cemo na Re
o.Nadice,nisam vise zvala,imala sam ludnicu doma,a ti si bila zaposlena,nije mi se cinilo fer svako malo te prekidati. <
>"Un nino es un regalo de Dios"<i></i>
http://i267.photobucket.com/albums/ii29 ... no9pb5.jpg
+BRUNO, 10.05.2008.
"...Da te bar mogu poljubiti
Bez loših sjećanja na hladna proljeća
Bez slike stradanja
Što se baš na nas zalijepe..."
Avatar
Sandra028
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 265
Pridružen/a: 08 kol 2001, 21:49
Lokacija: Zagreb

Re: Trojke

PostPostao/la nadicab » 11 lis 2003, 21:31

Denis (16.05.2000.)<
><
><
><i></i>
Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree, it will live its whole life believing that it is stupid. - Albert Einstein
Denis, 16.05.2000.
http://www.udruga-oko.hr
Avatar
nadicab
Prepečena plavuša
 
Postovi: 17714
Pridružen/a: 04 svi 2001, 00:17
Lokacija: Zagreb, Kvatrić

Re: Trojke

PostPostao/la Krkica » 06 pro 2003, 17:00

No konacno sam i ja smogla vremena i pocela sve citati odredom, a sad krecem s printanjem da to sve odnesem svojoj kumi.<
><
>Dakle, Nadice, pitala si me za Damjana... Hm, to ti je duga prica, uglavnom, ima epi, cere
alnu paralizu i isto mu je tako kao i tvome sincicu, cini mi se dr. Miklic ugradio pumpicu. Kontrolirala ga je dr. Presecki na Re
u ( o njoj ne znam kaj bih mislila, jer kad sam sve cula sto je prvog dana otkad je Damjan lezao na Re
u, tj. kad je hitno dopremljen, sto je sve rekla roditeljima, onako direktno i bez takta... onda stvarno trebas imati zeludac da bi bio doktor). <
><
>dakle, kumina je trudnoca uredno prosla, dosla zena fino roditi, rodjen je mali preslatki djecacic, izgleda kao , ma on i je moj najdrazi , dobio 10/10 , i 24 sata nakon poroda, hitno prevezen, prvo u Vinogradsku (ja jurila gradom kao ludjak, ne vjerujuci), a potom i na Re
o, neonatologija...<
>Uglavnom, motorika slaba, desna strana mozga crna, po rijecima doktora unutra nema nista, motorika jako slaba, ...<
>da ne na
ajam dalje, Renati sam dala tvoj
oj telefona da te kontaktira sto vjerojatno i hoce u vezi Male kuce, a onda ces cuti i detalje, da to sad ne prepricavam opet.<
><
>Najgore od svega toga je sto je ona stvarno imala urednu trudnocu, da bi joj se pri porodu dijagnosticirala bakterija pseudomonas+da je Damjan, navodno, imao puknutu zilicu u mozgu te je onda bakterija kroz pupcanu vrpcu usla u mozak i razorila ga (ona je sluzbeno prvookrivljeni za Damjanovo stanje), sto ja cisto sumnjam, jer mi je mama med. sestra, mislim da je to moralo biti nesto puno puno ozbiljnije.<
><
>Dakle, dala sam joj
oj, ocekuj poziv.<
><
>Pusa Denisu ( on je moj i Foruma) Matija, 22. rujna 2002.<i></i>
slika

Umjesto učenja kako to rade odrasli, od djece se očekuje da rade onako kako odrasli kažu.
Avatar
Krkica
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 472
Pridružen/a: 12 sij 2002, 18:46
Lokacija: Zagreb, Bukovac

Re: krkić

PostPostao/la nadicab » 06 pro 2003, 17:34

strašno <
>Da li je nama kao roditeljima i prijateljima takvih obitelji lakše ako možemo nekog optužiti za pogrešku ili je lakše ako je sve to gruba igra prirode? Ne znam...<
>Nek slobodno nazove, nek se uključi u Forum, mislim da je ovaj podforum kao i podforum potpore prekrasno mejsto gdje si možemo međusobno slati inf. i pružati podršku.<
>Ono što jest istina - naša posebna djeca su zbilja posebna - slatka, mažljiva, ma, pravi mali bonbončići i anđelčići. Ja se ne mogu nikako iznačuditi koliko je Denis drag, sladak i strpljiv... Denis (16.05.2000.)<
><
><
><i></i>
Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree, it will live its whole life believing that it is stupid. - Albert Einstein
Denis, 16.05.2000.
http://www.udruga-oko.hr
Avatar
nadicab
Prepečena plavuša
 
Postovi: 17714
Pridružen/a: 04 svi 2001, 00:17
Lokacija: Zagreb, Kvatrić

Re: krkić

PostPostao/la Krkica » 07 pro 2003, 19:12

Nazalost, kuma mi nema kompjutor, tak da joj ja sve isprintam, ona procita (ona zivi u Zaboku, pa dok to ja sve posaljem....)i onda pita kome da se javi...<
>Ja sam tebe preporucila jer mi se ti i Lidija zakon za sve. Matija, 22. rujna 2002.<
><
><i></i>
slika

Umjesto učenja kako to rade odrasli, od djece se očekuje da rade onako kako odrasli kažu.
Avatar
Krkica
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 472
Pridružen/a: 12 sij 2002, 18:46
Lokacija: Zagreb, Bukovac

malo ja

PostPostao/la mama 30 » 03 sij 2004, 15:25

Mi bi vam samo urucili veliki pozdrav i a jos jednu posebnu trojkama <
><
>Samo bih rekla o temi da li je to sudbina ili neciji nemar, ne znam, ja jesam imala u 14 tj krvarenje no nakon tog sam ostala kuci i daljnji tok trudnoce je bio uredan do 31tj dok se posumnjalo na pomanjkanje plodne vode pa sam isla na Color Dopler koji je pokazao uredan nalaza, a pregledali su detaljno.<
>Nakon 31tj beba nije vise dobivala na tezini, ustvari kao ne moze se beba namjestiti da se uzmu sve tri tocke za racunanje tako da je otprilike racunata tezina.Beba je pod zadnje bila jako ziva u trbuhu malo me to i
inulo. Na porodu izgon je bio bez truda jer su bebi poceli usporavati otkucaji i zatim dvaput omotana pupkovina oko vrata,apgar 10/10 Matea sitna,plava. Donijeli mi je u sobu nakon pola sata i nonstop je onako otvarala usta kao da je bez zraka.Rekli su da je to normalno.Ja nisam cijelu noc spavala vec je samo gledala.Tako je otvarala usta i drugih dva dana i dok ja zovnem sestru ili dr to vec prodje pa su mi vec rekli da haluciniram.<
>Uglavnom tek cetvrti dan joj je uocen sum na srceku koji je takav da ako je od rodjenja nije mi jasno kako se odmah nije cuo Rupica izmedju pretklijetki 4mm koja se evo i zatvorila i izmedju klijetki koja je 7mm i sad cekamo operaciju.<
>Cekamo za Graz jer su nam rekli da bolje ne na Re
u da nije samo do doktora vec do neopremljenosti bolnice a i tog dr Novika su vukli po novinama, otjerali ga s Re
a i sad nas zvali da ce on operirati na Re
u.<
>Nismo potpisali jer ako se vodi neka politika izmedju njih nece ici preko moje mrve.<
><
>Bit je da taj Color dopler po svim studijima pise pokazuje buduce srcane greske vec od 18tj trudnoce, mi bili u 31tj i lijepo nam pokazali pregradu izmedju klijetki, jer ipak je to 7mm i po svim UZV poslije se jako do
o uocava,mislim mi kao roditelji laici po tom pitanju je vidimo.<
>Da li je moguce da ja nastala kasnije nekim slijedom koji nije trebao biti to sad ne mogu reci.<
>Jednostavno sad je tako,mrva mi super gracilno napreduje i molim Boga da sto kasnije nas zovu da bude sto blize vecoj kilazi i jos vise ocvrsne.<
><
>Oprostite ako sam malo udusila , samo sam to htjela podijeliti ,pusa djecici <i></i>
mama 30
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 76
Pridružen/a: 21 srp 2002, 11:41

Re: malo ja

PostPostao/la lunahor » 08 sij 2004, 10:59

mama30 za tebe nisam uopce znala kolko je matea sada stara? kaj je s motorikom? koliko sam skuzila ti si rodila u 31 tj?jel ima jos kakve probleme osim srca? <
>ZARA & LUNA<
><i></i>
Avatar
lunahor
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 155
Pridružen/a: 11 vel 2001, 21:33
Lokacija: cro

Re: malo ja

PostPostao/la Ana28 » 14 sij 2004, 12:02

E,pa ja sam samo htjela pozdraviti nasu generaciju i cimere Lorenu,Paulinu i Mihaela! <
>I jedna velika za sve troje!<
><
>Petra i mama <i></i>
Ana28
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 105
Pridružen/a: 10 kol 2003, 23:01
Lokacija: Zagreb

Re: malo ja

PostPostao/la Sandra028 » 14 sij 2004, 21:22

Mama30,Anci-bok,puse!Ja cu o nasim novostima pisati ali kad uhvatim malo vise vremena,Paulina ima koncert,a sama sam... <
>"Un nino es un regalo de Dios"<i></i>
http://i267.photobucket.com/albums/ii29 ... no9pb5.jpg
+BRUNO, 10.05.2008.
"...Da te bar mogu poljubiti
Bez loših sjećanja na hladna proljeća
Bez slike stradanja
Što se baš na nas zalijepe..."
Avatar
Sandra028
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 265
Pridružen/a: 08 kol 2001, 21:49
Lokacija: Zagreb

Re: malo ja

PostPostao/la Mihaela » 15 sij 2004, 17:55

Sory cure kaj vam se ubacujem ovdje,povremeno provirim.Samo pozdrav i pusa prekrasnim trojkama i pohvale supermami! http://www.babiesonline.com/babies/m/maminsin/<i></i>
Avatar
Mihaela
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 177
Pridružen/a: 20 vel 2003, 17:02
Lokacija: Zagreb

Re: malo ja

PostPostao/la Sandra028 » 15 sij 2004, 21:30

A evo malo i o nama,novosti-cure i dalje,naravno idu na Goljak,fizioterapeutica veli da je zadovoljna u okviru njihovih mogućnosti.U svakom slučaju obje su puno pokretljivije nego prije.Sa Lorenom ćemo ovih dana na testiranje -alergija na kravlje mlijeko,tko zna,možda više nije alergična.Napokon su mi počeli jesti na žlicu kako spada iako primjećujem da im povrće ide bolje nego voće.Glasni su,užasno vezani uz mm i mene tako da nekada ne mogu ma ni na wc.Po noći se Mihael najčešće budi,ili mu padne duda,ili mu se ne spava,obožava se nositi-loša navika.Uglavnom,nisu loši.Obožavaju kad im pjevam,L.i M.na svaki zvuk koji ima ritma plešu,on skakuče a ona lupka u ležećem stavu sa nogicama...23.idemo sa P.na kontrolni EEG,pa s tim nalazom kod neurokirurga.M.samo što nije prohodao,polako se pušta,naročito kad ga zovem,no puzanje mu je još uvijek no.1.eto,tako vam je to kod nas,ja se snalazim nekako,24h u pokretu ali ima i težih stvari a da je sve u organizaciji,uvjerila sam se odavno.pOzdrav od nas pet. <
>"Un nino es un regalo de Dios"<i></i>
http://i267.photobucket.com/albums/ii29 ... no9pb5.jpg
+BRUNO, 10.05.2008.
"...Da te bar mogu poljubiti
Bez loših sjećanja na hladna proljeća
Bez slike stradanja
Što se baš na nas zalijepe..."
Avatar
Sandra028
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 265
Pridružen/a: 08 kol 2001, 21:49
Lokacija: Zagreb

Re: malo ja

PostPostao/la mama 30 » 16 sij 2004, 01:53

Ajme Lunahor oprosti ,nisam ni vidila da mi u signature ne pise podaci a i mislila sam da se kuzi i da se zna za nas stare forumasice <
>Ne,Matea je prenesaena,rodjena u 41+1 a ovo sto sam napisala je da smo bili na Color Dopleru u 31 tjednu trudnoce koji je pokazao sve uredno pa i pregrade kojih eto sad nema.<
><
>A samo sam svratila procitati vas malo tu, bila sam uz vase trudnoce pa tako,jedna velika Matea,11.01.2003.<i></i>
mama 30
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 76
Pridružen/a: 21 srp 2002, 11:41

Re: paulina

PostPostao/la Sandra028 » 19 vel 2004, 21:51

nase novosti su ovakve-p.ce u petom mj.biti uradjen MR,u bolnici.smije se cjepiti-na neko vrijeme je to bilo upitno,misljenje neuropedijatrice.pokusava puzati,sjesti ali joj ne ide,l.gmize,mihael napravi sam pet sest koraka pa na guzu. <
>"Un nino es un regalo de Dios"<i></i>
http://i267.photobucket.com/albums/ii29 ... no9pb5.jpg
+BRUNO, 10.05.2008.
"...Da te bar mogu poljubiti
Bez loših sjećanja na hladna proljeća
Bez slike stradanja
Što se baš na nas zalijepe..."
Avatar
Sandra028
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 265
Pridružen/a: 08 kol 2001, 21:49
Lokacija: Zagreb

Re: paulina

PostPostao/la Sanja2002 » 20 vel 2004, 15:21

Nekako ste nam falili. Zvala sam te danas pa mi se nitko nije javljao.<
><
>Pusa od nas 4 <
> <i></i>
Sanja2002
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 14
Pridružen/a: 12 ruj 2002, 16:02

Trojke

PostPostao/la Sandra028 » 09 lip 2004, 19:43

Evo napokon da i ja napisem ponesto o Loreni,Paulini i Mihaelu.Posla je puno,pa je to jedan od razloga sto sam odgadjala pisanje...Dakle,trojke,IVF metodom,rodjeni u 35.tjednu carskim rezom.Lorena-reanimirana,apgar 5/6,imala apnoicne atake vise puta,konvulzije,alergicna na kravlje mlijeko,PVL3,Dystoni s.Paulina-apgar 7/8,najduze bila u inkubatoru,PVL3,Dystoni s.Mihael-apgar 6/7,Dystoni s.To je ukratko osnovno.Mihael je motoricki dobar,po rijecima fizijatrice,super-puzi,sam sjeda,sjedi,ima ga svuda,poceo se dizati uz ogradicu kinderbeta,vesela,radoznala beba,velika izjelica,desno oko bjezi-nezadovoljni dr.u kLAICEVOJ,NARUCILI SE ISTO U kLAICEVOJ ALI KOD DR.sTRIBER.Paulina i Lorena su...slicne,Paulina malo bolja u motorici,malo vise socijalizirana.Lorenin EEG je promijenjen,a i P.ali ne toliko progresivno kao L.P.ima jak obostrani strabizam.Za sad toliko. <
>"Un nino es un regalo de Dios"<i></i>
http://i267.photobucket.com/albums/ii29 ... no9pb5.jpg
+BRUNO, 10.05.2008.
"...Da te bar mogu poljubiti
Bez loših sjećanja na hladna proljeća
Bez slike stradanja
Što se baš na nas zalijepe..."
Avatar
Sandra028
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 265
Pridružen/a: 08 kol 2001, 21:49
Lokacija: Zagreb


Natrag na Nedonoščad

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.

cron