Sada je: 28 ožu 2024, 15:33.

Ajmo pricat!

Mi smo mali, veliki borci.

Moderator/ica: nadicab

javljanje

PostPostao/la staramama1 » 16 sij 2006, 22:42

Samo kratko javljanje i pozdrav novoj priji supermami ( kao da čitam sebe ono sa virenjem) ne mogu puno jer nemam vremena kao za inat moram raditi a mali se budi. Inače ja sam skužila kad se probudi po noći neki put je bolje ne dizat ga pa se sam smiri, a ako ne i ne može se smirit on je totalno nesvjesan i neutješno plače treba ga prvo razbudit (npr. lampom baterijskom u mraku isl. mi imamo neku svjetleću kornjaču pa ga to doveve sebi) pa ga se tek onda može smirit i uspavat. <i></i>
staramama1
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 60
Pridružen/a: 20 lis 2005, 23:41

Re: javljanje

PostPostao/la ngost » 17 sij 2006, 02:09

pozdrav supermami<
><
> <i></i>
ngost
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 15
Pridružen/a: 06 svi 2005, 00:54

I od nas pozdravi!

PostPostao/la Munjek » 18 sij 2006, 19:24

Evo da se i ja pripisem nakon duljeg perioda sutnje.<
>Pozdrav supermami, ima nas jos!, to je bas super da nam se siri ovaj mali topic koji je poceo tako "bezazleno", jelte, PF? Pa nas sad eto na 13.stranici super!<
>Samo flash-news, mi uzivamo vec drugi tjedan kod mojih u Italiji, otisli smo malo zalijecit taj
onhitis koji moje maleno zivahno, ni u kom slucaju na prvi pogled bolesno, vec muci bit ce mjesec dana. Malo ide na bolje pa opet na staro, vec sam luda. Ali to je, kao, nasa prica. Ma, jednom ce se valjda uspjet ustanovit u cemu je u biti stvar - preosjetljivosti na sve bolestine, posljedice operacije i respiratora, zbog tog nesretnog suzenja jednjaka ili sto vec. Ali necu sad u detalje o tim mrgudnim stvarima. Malac je uglavnom jaako zivahan, puno jede i puno spava. Da ga ne cujes (disanje) reko bi covjek, puca od zdravljal (jos su mu i o
azi konstant crveni - ima tendenciju za tim, a danas sam skuzila da mu je u stvari malo koza suha na o
azima, osjetljiva na hladnocu ili sto vec, ne znam) eto. a netko je komentirao tu njegovu kosicu (staramama?) .- da, to je stalno otraga zafufljano paperje, katastrofa, pogotovo nakon spavanja - i ne da si rasfufljati tako da ocekujem "dreadlockse" - jer ne znam ni kako bi ga osisali. Jedanput sam mu neki cvoric isla rezati skarama i to je bilo katastrofa od uvrede i straha. Jos sat vremena poslije kad bi mu se netko priblizio. Eh, cvjetici nasi!<
>Uglavnom, svima puse i pozdravi inozemni!<
>Da, supermama, napisi koji podatak o slatkicu -tipa koliko je tezak, sta jede, sta radi... Vidim imas cuvanje organizirano - blago ti! <i></i>
David -------> 29.07.2004. --- Zg
Avatar
Munjek
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 104
Pridružen/a: 30 lip 2004, 21:35
Lokacija: Zagreb

novi, a stari

PostPostao/la supermama » 18 sij 2006, 21:23

ja radim, djete se cuva i do
o je , vec je treci dan prosao. bolje je nego sto sam planirala.<
>Mi smo bili kod pedijatrice na kontroli prije dva mjeseca s 9,5 mjeseci i bili smo teski 8700 g i 73 dugacki (visoki), sada je po mojoj procjeni oko 10 kg (hvala bogu puno je da se pise u gramima). super smo sa spavanjem, jedemo kad smo gladni, u medjuvremenu ni usta ne zelimo otvoriti, ma sve je super (dok se nesto ne dogodi). sad kad nam prodje rodjendan idemo vidjeti tetu doc. sigurno cemo dobiti i neku inekciju, ali drzimo se one sto se mora nije tesko.<
>pozdravvvvvvvv svima!!<
><
> ko nas ima sutra prvi rodjeeeeeeeendan???????<
>misliti cemo na vas <i>Edited by: supermama at: 18/1/06 20:26<
></i>
Avatar
supermama
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 537
Pridružen/a: 17 pro 2005, 00:13
Lokacija: osijek

Re: sretan rođendan

PostPostao/la staramama1 » 19 sij 2006, 10:54

Malom istraživaču Janu sve najljepše za njegovu prvu veliku obljetnicu! <i></i>
staramama1
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 60
Pridružen/a: 20 lis 2005, 23:41

sreeeetan ti rodjendan

PostPostao/la supermama » 19 sij 2006, 13:21

sve najbolje za prviiii rodjendannnnnn zelimo mi <i></i>
Avatar
supermama
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 537
Pridružen/a: 17 pro 2005, 00:13
Lokacija: osijek

Re: sretan rođendan

PostPostao/la podocnjaci forever » 19 sij 2006, 16:02

...cek' cek' nadice, prvo da malo tu odcestitamo, a onda na drugi dio topica <
><
>Fala, s-mamice!<
>...sto ce reci - supermama i staramama <
>Pa da, kako
zo prodje ta godinica... inace, u subotu je pravo slavlje, bake i djedovi u podne na rucak, prijatelji s djecom popodne, a danas mi dolaze moje prijateljice singlice, iliti bez muzeva i djece... ma koze dolaze na trac i kavu vise nego zbog J-a <
>...najljepsi poklon nam trenutno dariva sam Jan - ljudi moji, izgleda da ce ova metoda ucenja spavanja stvarno donijeti znacajne rezultate.. <
>...evo, danas nam je 7. dan pa se usudim radovati (znala sam da ce nam trebati vise vremena, tvrd je on orah)... samo cu ukratko zasad: prvu noc mu je trebalo 20 min. da zaspe, 2. noc - 15, 3. noc - 12, 4. noc - 10, 5, noc - 5, a sinoc je, PRVI PRVCATI PUT U SVOM ZIVOTU zaspao za nepunu minutu, sam, nakon sto sam ga polozila u krevetic, pokrila, poljubila, i nakon sto smo pozeljeli laku noc svim plisancima - samo se okrenuo i zaspao! Nocu se budio samo dva puta, kmecnuo (i to je nesto sasvim novo, da ne vristi nego kmeca) okrenuo i za par sekundi zaspao. Pozeljeli smo si jutro u 8,00 h. <
>Ma jedostavno je nevjerojatno! Nakon pune godine znate vec kakvog spavanja, odn. nespavanja, plakanja, otimanja, izvijanja i kojecega, Jan je nasao smirenje - a pomalo i mama i tata. Doduse, ja sam jos uvijek napeta i bas ne spavam jer stalno ocekujem da ce se probuditi, a i ledja me opet uhvatila na sve strane pa ne mogu naci polozaj za spavanje. Bit ce da je vrijeme da se i tata vrati kod mame u sobu... <
>...uglavnom, ako se nastavi nespavanje tvog srecice, staramama, ako bas ono, postane teze, ja bi ti definitivno preporucila ovo sto mi sad radimo...<
>...idem sad malo krciti sobu gdje ce se djeca u subotu igrati - to je inace nasa radna soba, a mozete si misliti na sta lici kad je u njoj i moj a sivaca masina, i
do knjiga nas prosvjetara, i kompjutor, i ma ne znam ni ja sta vise...: <
>...ajd' idemo sad na drugi dio... <
><i></i>
Avatar
podocnjaci forever
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 833
Pridružen/a: 06 kol 2005, 13:19

Re: sreeeetan ti rodjendan

PostPostao/la nina » 26 sij 2006, 21:15

<
>Janu sve najnaj,posebno puno zdravlja,sreće....<
>Roko i Nina<
> arty arty <i></i>
slika
Avatar
nina
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 518
Pridružen/a: 06 pro 2005, 22:42
Lokacija: Rijeka

Prethodna

Natrag na Nedonoščad

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.