Sada je: 28 tra 2024, 23:35.

Zasto se neki topici zakljucavaju...

Pitajte moderatore i administratore o radu foruma, prijavite smetnje, naučite kako se služiti forumom, testirajte svoje nove forumske vjestine...

Re: Zasto se neki topici zakljucavaju...

PostPostao/la Bellina » 20 sij 2009, 14:42

kimama1 je napisao/la:
Ja svoj stav o tome imate li pravo vi ili Martina nisam iznijela jer to nije predmet moje rasprave.

koji je predmet tvoje rasprave guljka tako ti boga?


Pročitaj postove od početka :mah
Avatar
Bellina
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1505
Pridružen/a: 26 vel 2007, 21:19
Lokacija: ..tamo gdje je sve po mom...

Re: Zasto se neki topici zakljucavaju...

PostPostao/la kimama1 » 20 sij 2009, 14:42

u budućnosti na pojedinim zatvorenim pdfovima pišem uglavnom o društvu u kojem kakim, jerbo vidim da se jako ležerno odnosimo prema pravilu diskrecije...
BAKA - NALIJA
Avatar
kimama1
obična palunkica
 
Postovi: 12975
Pridružen/a: 09 sij 2003, 09:49

Re: Zasto se neki topici zakljucavaju...

PostPostao/la mamainana » 20 sij 2009, 14:43

ja čitam topić od poćetka i od poćetka meni nije bila jasna tvoja namjera :dunno to je i ono što me najviše mući
Avatar
mamainana
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2518
Pridružen/a: 13 stu 2006, 13:54
Lokacija: u snovima

Re: Zasto se neki topici zakljucavaju...

PostPostao/la mamashnita od noje » 20 sij 2009, 14:44

Svim moderatorima želim jedino malo više objektivnog, fleksibilnijeg gledanja na neki problem

bogami liza, i moderatori to isto zele tebi :alc
Avatar
mamashnita od noje
Muza
 
Postovi: 16392
Pridružen/a: 10 stu 2005, 14:01

Re: Zasto se neki topici zakljucavaju...

PostPostao/la Bellina » 20 sij 2009, 14:46

Ja ne bi baš rekla da je diskrecija iole povrijeđena jer kao prvo ni Martina meni nije otkrivala nikakve detalje bana, nego samo razlog, dakle zbanana sam zbog citiranja pp-a. A ja s druge strane, ni na jednom mjestu nisam rekla taj razlog. Rekla sam samo da ga znam, ali ne i koji je.
Avatar
Bellina
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1505
Pridružen/a: 26 vel 2007, 21:19
Lokacija: ..tamo gdje je sve po mom...

Re: Zasto se neki topici zakljucavaju...

PostPostao/la IvaV » 20 sij 2009, 14:47

elizabeta- ma jasno meni odakle ti taj stav, ali znas jednu stranu. O drugoj, povrijedjenoj, izmrcvarenoj stalnim skakanjem po njenoj intimi, nepostivanjem njene zelje o izricitoj stvari, ne znas. Niti ces saznati, jer je ta cura predobra i ne zeli se spustati na taj nivo.

Kuzim ja da si uz Martinu i to je hvale vrijedno, tako se ponasju "pravi prijatelji", ali dozvoli da ipak nisi sveznajuca i da ima momenata u ovoj prici koji su puno mucniji i tezi, nego sto to tvoja frendica prikazuje.

I opet ti oplela po moderatoricama...Kazem ti, ja sam i samo ja bila upletena u ovo, a one su prave cure koje su mi savjetom, mozganjem i podrskom pomogle. I nemoj vise tako o moderatoricama, jer direktno vrijedjas mene. to bi ti bilo ko da je sve npr Onkrajrazumske kume nazovem praznoglavim curama koje idu jedna drugoj uz dlaku i nepriznaju tudje misljenje. A nije tako, jel da?

guljka- yeah right, isto ko sto i elizabeta ne zna o cemu se tocno radi :ja?
Ljubica-Zubica '07.
Sinko Janko '09.
Avatar
IvaV
Sveta krava
 
Postovi: 5225
Pridružen/a: 04 vel 2006, 18:59
Lokacija: Pemberley

Re: Zasto se neki topici zakljucavaju...

PostPostao/la moj(a) djeca(k) » 20 sij 2009, 14:49

elizabeta, mislim da ako se ne zna prava pozadina svega, da je ipak bolje ne donositi zakljucke napamet.

Kada bi moja najbolja prijateljica ovdje na Forumu npr. stavila moju sliku sa frizurom (a ti dobro znas sta to znaci), i cak da je to uradila iz najbolje namjere kako bi pokazala "svu raskosnot i ljepotu" ja bih bila jako povrijedjena.
E sad oni koji ne znaju razlog, recice da sam skroz otkacena, no...htjela sam reci, svi mi imamo neke stepene vaznosti, bitnosti i granica koje se ne prelaze....o osjetljivosti i razlozima za istu, da ne govorimo.
djecak 02.03.2003.
djevojcica 05.01.2011.


-Novi dan, nova nafaka-
Avatar
moj(a) djeca(k)
Sa čokoladom u kosi
 
Postovi: 4251
Pridružen/a: 16 pro 2002, 20:03
Lokacija: Zlatna dolina smjestena u srcu "Zemlje u obliku srca"

Re: Zasto se neki topici zakljucavaju...

PostPostao/la thalia » 20 sij 2009, 14:55

IvaV je napisao/la:to bi ti bilo ko da je sve npr Onkrajrazumske kume nazovem praznoglavim curama koje idu jedna drugoj uz dlaku i nepriznaju tudje misljenje.


:place

još ćeš reći i da smo debele sveee :place

šalim se.
moram se upetljat tu jer me svrrrrrbi.

dakle, meni ako negdje kod nekog nije lijepo, ja odem. i bok.
možda je greška, krivi pristup ili nešto treće, možda su u šumi, ali ja tako funkcioniram. ne bi me majci naćero da ostanem negdje s čijom politikom se ne slažem. ebga, to sam ja.
možda sam dupelizac po elizabetinoj dijagnozi, ali nije da me gađa.

i da mi netko napiše pepe javno, a da ja nisam dala (da se objavi, no :mrgreen: ) ispalila bih.
inače, ja sve primam osobno pa ako ovako uvredljiva uspijem čak i komunicirati s nekima koji su me uvrijedili, nije nemoguće.
slažem se s patkicom, odguliš kaznu, veliš sori, stvar prođe i bok.

eto, a sad idem radit.
zapravo, pravi razlog javljanja je da mi ovo uđe u moje postove pa da ne moram trošit vrijeme tražeći :drink

sad se jedino nadam da neću dobit ban zbog banaliziranja problema, ali eto. meni banalno. mislim, dobiješ ban jer si zgriješio. moderator ti stisne ban. veliš
a) joj, žao mi je, dođem za tri dana.
b) tko ih šiša, idem ja na trudnoću/rodu/mamu-mami/superbaby/forum.hr,

i to je to. i mirna bosna (i hercegovina) :mrgreen:
Doorbells and sleigh bells and schnitzel with noodles
Avatar
thalia
Von Trapp
 
Postovi: 14371
Pridružen/a: 31 sij 2007, 22:58
Lokacija: cicely, alaska

Re: Zasto se neki topici zakljucavaju...

PostPostao/la Bellina » 20 sij 2009, 14:55

Iva V - yeah right, ali tako je. Jer Martina i ja se ne poznamo toliko dugo da bi ona sad meni sve u detalje prepričala. Ja pitala i dobila odogovor s tolikom dozom detalja koliko sam i očekivala s obzirom na duljinu našeg poznanstva. Ali sam i to malo čuvala za sebe i nisam rastrubila ovdje po forumu baš iz poštivanje diskrecije, kako Martinine, tako i te druge osobe.
mamainana - tebi moja namjera ni ne mora biti jasna, moji postovi i kritike nisu upućeni tebi niti si bila dio tog topica odakle je sve krenulo.
Avatar
Bellina
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1505
Pridružen/a: 26 vel 2007, 21:19
Lokacija: ..tamo gdje je sve po mom...

Re: Zasto se neki topici zakljucavaju...

PostPostao/la Solea » 20 sij 2009, 14:56

još jedna kritika: u ove preko 4 godine na forumu još nisam vidjela da moderatorica moderatoricu kritizira

elizabeta, neces vjerovat, al imamo cijeli jedan pdf na kojem i o tom pisemo :mod

i ja bih se suzdrzala od komentara sto je kome delikatno, stvarno nije na tebi da to procjenjujes.
Avatar
Solea
Sveta krava
 
Postovi: 9621
Pridružen/a: 04 vel 2002, 15:03

Re: Zasto se neki topici zakljucavaju...

PostPostao/la mamashnita od noje » 20 sij 2009, 14:57

Ali sam i to malo čuvala za sebe i nisam rastrubila ovdje po forumu baš iz poštivanje diskrecije, kako Martinine, tako i te druge osobe

ajme ovo je genijalno.
Avatar
mamashnita od noje
Muza
 
Postovi: 16392
Pridružen/a: 10 stu 2005, 14:01

Re: Zasto se neki topici zakljucavaju...

PostPostao/la Bellina » 20 sij 2009, 15:03

mamashnita od noje je napisao/la:
Ali sam i to malo čuvala za sebe i nisam rastrubila ovdje po forumu baš iz poštivanje diskrecije, kako Martinine, tako i te druge osobe

ajme ovo je genijalno.


:rolf :roll:
Avatar
Bellina
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1505
Pridružen/a: 26 vel 2007, 21:19
Lokacija: ..tamo gdje je sve po mom...

Re: Zasto se neki topici zakljucavaju...

PostPostao/la patkica » 20 sij 2009, 15:03

Jer je sigurno licemjerka i koja cinka dojučerašnju prijateljicu, umjesto da to raspravi s njom "muški" i u 4 oka. Još bih i shvatila da je riječ o prenošenju neke delikatne poruke i u lošoj namjeri...ali jednu greškicu napravljenu u dobroj namjeri (koja se svakome može dogoditi) tako jednostrano i kruto tretirati...ma nemam riječi.


Ovo je prvenstveno djetinjasto razmisljanje, a nakon toga i uvredljivo. Sorry Elizabeta, al stvarno mislim da si prenagla u osudjivanju necega o cemu zapravo ne znas dovoljno.

Postivati druge - mislim da je osnova i pocetak odnosa na forumu. Tocon ovo sto MD pise - mogu ja mislit sta god ocu o njezinom protivljenju slici s bujnom kosom na otvorenom dijelu - al je cinjenica da je to nesto sto ona (nevezano za mene) ne zeli i to cu postivati. I mogu joj uvijek javno reci da mislim da je opicena (sorry kaj te uzimam u mlin, dobro si mi sjela s primjerom ti sama :)), al necu nikad takvu njenu sliku stavit javno (hm, mozda zato sto ju i nemam :rolf )
Avatar
patkica
svizac
 
Postovi: 24388
Pridružen/a: 11 vel 2001, 22:34
Lokacija: u ormaru


Re: Zasto se neki topici zakljucavaju...

PostPostao/la patkica » 20 sij 2009, 15:07

I da - da ne zaboravim , a skoro pa jesam.
Bananje kao nacin "kazne i iskupljenja" postoji na forumu i koristi se. Cak i na puuuuno duza razdoblja od 3 dana. Nije Martina prvi slucaj. Samo sto eto postoje slucajevi koji se zadrzavaju u onim granicama u kojima i trebaju biti - izmedju onoga koji je grijesio, onoga koji je povrijedjen i moderatora.
Avatar
patkica
svizac
 
Postovi: 24388
Pridružen/a: 11 vel 2001, 22:34
Lokacija: u ormaru

Re: Zasto se neki topici zakljucavaju...

PostPostao/la Beppa Joseph » 20 sij 2009, 15:13

elizabeta je napisao/la:I još jedna kritika: u ove preko 4 godine na forumu još nisam vidjela da moderatorica moderatoricu kritizira .


Malo mi je neobično da se tako komentira jer onaj tko je bio u bilo kakvom upravnom tijelu (pa makar i z izviđačima) zna da se na nekakvim sastancima ljudi krve itekako, ali na kraju ne iznose detalje rasprave već samo zaključak (s kojim de dobar dio učesnika nije složio, ali je nadvladala većina).

Tako je i kod roditelja, nema roditeljskog para koji se slaže u svemu što se tiče odgojnih metoda pa to ne raspravljaju pred djecom.

Ne kažem da su moderatori nešto bolji i pametniji, nego da, kad bi se rasprave i kritike za moderiranje vodile javno ne bi ni trebalo biti moderatora, onda bi jednostavno mogla biti tema kada i kako nekoga kazniti pa ekipa koja je glasnija može odlučiti.
:luv Post 21,6
Avatar
Beppa Joseph
normalna mama
 
Postovi: 8112
Pridružen/a: 17 ruj 2008, 10:59

Re: Zasto se neki topici zakljucavaju...

PostPostao/la mamashnita od noje » 20 sij 2009, 15:15

pametnica :)
Avatar
mamashnita od noje
Muza
 
Postovi: 16392
Pridružen/a: 10 stu 2005, 14:01

Re: Zasto se neki topici zakljucavaju...

PostPostao/la dunja » 20 sij 2009, 15:17

Ovaj topic više nema smisla.
Ujedno i odgovor zašto se neki topici zaključavaju - kad više nemaju smisla. :dunno :lol
Hvala svim curama dobre volje na razumijevanju i podršci. :srca
Ako imate bilo kakvo konkretno pitanje koje traži odgovor otvorite novi topic i pitajte.
Do pisanja i čitanja :mah
Avatar
dunja
most
 
Postovi: 29549
Pridružen/a: 17 tra 2003, 23:24

Prethodna

Natrag na Pitajte i probajte

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.