Sada je: 29 tra 2024, 09:11.

Slikanje beba ili mališana za blog Samo jedan dan života

Pitajte moderatore i administratore o radu foruma, prijavite smetnje, naučite kako se služiti forumom, testirajte svoje nove forumske vjestine...

Slikanje beba ili mališana za blog Samo jedan dan života

PostPostao/la JustOneDay » 14 lis 2013, 12:37

Drage mame i dragi tate,

iako vjerujem da ste i sami do sad snimili već nebrojeno lijepih fotografija svojih beba i mališana, htjela bih vam ponuditi nešto ipak malo drugačije.

Radi se o malom foto-projektu u kojem se kroz slike pričaju priče ljudi koji nas okružuju. Vjerujem da bi bilo lijepo ispričati priču jedne bebe kroz fotografije, od jutra pa sve do kraja bebina dana.

Cijeli projekt je potpuno nekomercijalan, a sve fotografije na kraju ostaju vama za uspomenu i objavljuje se jedna foto priča na blogu.

Kako je to do sad izgledalo s odraslim ljudima možete pogledati ovdje:
http://justoneday888.wordpress.com/

Odrasli su i dalje dobrodošli modeli za slikanje, pa se nemojte ustručavati javiti se i prijaviti sami sebe za modela :D

Poziranja nekog zapravo i nema, vi i vaše bebe živite svoj dan onako kako bi ga i inače živjeli da vas nitko ne slika, a ja pokušavam slikati iz prostojne udaljenosti i ne smetati vam koliko god je to moguće.

Ako imate kakvih pitanja, možete slobodno pitati ovdje ili na mail: JustOneDay888(at)gmail.com

Prvi puta sam na ovom forumu pa nisam sigurna da li ovo pitanje postavljam na pravom mjestu i ljubazno vas molim da ga premjestite na prikladnije mjesto ukoliko mu ovdje nije mjesto. :)

U iščekivanju prve bebice modela lijepi pozdrav svima :proljece
JustOneDay
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 1
Pridružen/a: 14 lis 2013, 12:25

Natrag na Pitajte i probajte

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.