12 stu 2010, 18:23
13 stu 2010, 00:22
13 stu 2010, 11:21
13 stu 2010, 12:06
13 stu 2010, 21:10
13 stu 2010, 21:15
i poptisujem SM. normalna faza nakon onoga sto ste prosli. moja starija cura je u toj dobi bila u bolnici 15 dana, a iduca tri tjedna smo vidali emotivne rane kod kuce.
16 stu 2010, 21:40
16 stu 2010, 21:55
16 stu 2010, 22:56

17 stu 2010, 09:52
danijela81 je napisao/la:ostat će sutra dopodne s mojom tetom, popodne s mamom. pitam se kako će one s njim, hoće li plakati, hoće li se ljutiti na mene što sam ga ostavila.
17 stu 2010, 10:28
), nema smisla s naglim rezovima (mislim na tjeranje djeteta da se navikne), mekši pristup je kod nas uvijek palio (ma što mi bake npr. govorile, ja sam složila svoj stav i držala ga se, i dijete i bake su tako lakše prihvaćale situaciju, pogotovo bake, mislim
), bilo je to duuugo razdoblje i spavanja izvan svog krevetića i spavanje uz svjetlo i hrpa raznih strahova (tko zna, možda bi ih bilo i bez bolničkog iskustva ali ono sigurno nije pomoglo
).
, kako se s bakom uspijavao mali mišić krasno igrati i pjevati, kako je vrijeme prošlo, posušilo suze i skupa su se veselili siru kad se mama mišica vratila i slično
18 stu 2010, 21:35
18 stu 2010, 22:31
osim svega što prolazite tu su i slavne TT.
19 stu 2010, 10:05
12 vel 2012, 16:50
17 vel 2012, 14:40
17 vel 2012, 14:50
17 vel 2012, 15:00
06 ožu 2012, 22:53
16 tra 2012, 11:56