21 lis 2012, 22:07
i u zadnje vrime sve više razmišljamo o još jednoj bebi
) a i općenito volila bi mu se još bar godinu dana apsolutno posvetiti tako da nam je drugo u planovima za jedno godinu dana ( odnosno radovi
za godinu, a bebica onda skoro za dvi) pa me zanimaju eto tako, čisto informativno, vaša iskustva
22 lis 2012, 01:21
22 lis 2012, 09:35

22 lis 2012, 10:24
22 lis 2012, 10:33
meni se dvaput dogodilo tijekom njihovog odrastanja da imam duži period po dvoje pelenaša, to je zbilja naporno... da mi uvijek po dvoje djece ne jedu samostalno i da se nijedno potpuno ne zna obući samo... i tako
22 lis 2012, 11:35
22 lis 2012, 12:44
22 lis 2012, 13:11
22 lis 2012, 13:24
22 lis 2012, 13:37
22 lis 2012, 13:42
22 lis 2012, 13:48
i nemate sto previse razmisljati!! 22 lis 2012, 13:59
Zwerka je napisao/la:Ako je tako kako pises, ondai nemate sto previse razmisljati!!
![]()
Sretno!!!
22 lis 2012, 14:42
...uglavnom mislim da je ovo za mene
savršena razlika
za Frana znam da se veseli
i da će biti najboji braco na svijetu
23 lis 2012, 09:28
u svakom slučaju bliži su nego neki s puno manjom razlikom (mislim da je to više stvar kompatibilnih karaktera).
27 lis 2012, 21:10
. Idealno
. 27 lis 2012, 23:11
Mala Bornica je napisao/la:Kod mene ima svega:lol. 16 mjeseci izmedju prvo dvoje, pa nakon 9 godina bebolinac. Idealno
.
28 lis 2012, 00:55
Njima je ludilo, obožavaju se, naravno da se i svađaju ali to tako triba bit. Odrastaju skupa, zajedno dijele dobro i loše, uvik se imaju s kim igrati, doma nam je stalno cika i vika.
)
28 lis 2012, 08:05
28 lis 2012, 08:16
28 lis 2012, 11:42
)
ali se odmah zaljubila u njega
29 lis 2012, 23:43
...uskoro će proslava rođendana pa je onda jako gužvasto
30 lis 2012, 11:15
zajedno slavimo rođendane
30 lis 2012, 14:01
30 lis 2012, 16:03
10 stu 2012, 20:21
16 sij 2013, 13:59
tajci je napisao/la:Kod mojih je razlika 7,5 godina. Prvo mi je bilo jako žao što nije manja jer sam se bojala da neće biti bliski, ali dečki su beskrajno povezani i obožavaju se i druže. Doslovce se obožavaju i stvarno su nesretni kad su razdvojeni, pogotovo mlađi, stariji si nađe zabavu (13 godina). Zaista mislim da je bliskost među braćom i sestrama dobrim dijelom uvjetovana i time kako ih odgajaš i koliko se posvetiš djeci (naravno da nije isključivo to). U svakom slučaju, kod mene razlika od 7,5 godina savršeno funkcionira.
20 sij 2013, 19:24
iako sad bi mozda bilo bolje da je curka starija, nismo racunali na bliziće... bit ce veselo sa troje ispod 3 god
20 sij 2013, 19:53
20 sij 2013, 21:33