08 sij 2014, 14:41
08 sij 2014, 16:49
17 sij 2014, 16:56
17 sij 2014, 16:57

17 sij 2014, 17:09

).
24 lip 2014, 10:54
24 lip 2014, 12:16
. Imali smo sreće s učiteljicama koje su znale skratiti to vrijeme igrom, dodatnim sadržajima i čak i zagrljajem kom je trebao
. Boravak se pokazao dobrim i jer je povezao klince - većina razreda je išla. Zadaće su odrađene a samostalnost razvijana - e sad, nisu ni svi klinci isti pa su neki dojmovi moguće drugačiji. U 4. npr. više ni dijete ni mi nismo vidjeli potrebu za boravkom.26 lip 2014, 10:38
) te je dodatno imala sport u vrijeme kad je bio boravak pa smo se odlucili za razrednu nastavu. Uciteljica je bila super, doma smo radili s njom samo na nivou organiziranja vremena da napiše zadaće na vrijeme, ponekada bi dolazila teta čuvalica. Uglavnom djelomično radi njenog karaktera djelomično radi te samostalnosti, ona se odlično snalazila sama i stvarno nikada nisam pomislila uopće da bi joj u boravku bilo bolje.
i za nju mi je boravak bio logično rješenje. Ona je više zaigrana, mazasta, mlađa kćer i naravno da nije bila tako samostalna i odgovorna kao starija. Za nju je pak po meni boravak u to vrijeme bio najbolja solucija iako možda bi više napredovala što se znanja tiče da je bila na razrednoj nastavi i da smo mi dodatno s njom doma radili i provjeravali zadaće. Ovako je kroz boravak još više napredovala u laprdanju i druženju s vršnjacima
Odlična je učenica i sada u sedmom razredu i sama uči da se razumijemo samo nema te samostalnosti i organiziranosti kao starija. S druge strane uopće ih je teško uspoređivati jer su ko nebo i zemlja, ali eto
26 lip 2014, 11:01
26 lip 2014, 13:41