Ovdje možete pitati sve što vas zanima u vezi odgoja i roditeljstva, neovisno o dobi djeteta, ali i podijeliti svoja iskustva i razmišljanja s drugim mamama.
Odgovori

Re: Zakašnjelo prohodavanje

04 srp 2012, 16:46

Ma naravno, srce moje malo... :luv

danas opet više puže, naporno je pazit na ravnotežu... :lol

Re: Zakašnjelo prohodavanje

04 srp 2012, 22:43

hehehehe, tako je i moja šefica, skužila da je brža na 4 nego na 2 :hahaha
sad mi više ni ruku ne da, pravi se važna...
Odgovori