17 vel 2012, 15:24
17 vel 2012, 15:31
18 vel 2012, 21:54
19 vel 2012, 00:30
kokakola je napisao/la:Stvarno ne znam gdje sam fulala fudbal, sigurna sam da sam ja negdje pogriješila u startu, ali ne znam gdje i kako to ispraviti.
Brine me.
20 vel 2012, 11:19
mmar je napisao/la:Ne znam koliko je moj savjet pedagoški, vjerovatno nije uopće, ali ja bih ju natjerala da se odluči za jedan sport i forsirala to redovito. Čini mi se dobar prijedlog da ide negdje gdje ima svoje društvo tako da joj bude zabavnije.
lastavica je napisao/la:No svakodnevna aktivnost nakon škole, ako je u u školi do 17h mislim da je previše
lastavica je napisao/la:Ako misliš da si nešto fulala dok je bila mala, mislim da nisi. Jednostavno ona je takvo dijete.
20 vel 2012, 11:51
20 vel 2012, 14:12
Mala Bornica je napisao/la:nas djeca redovno idu na treninge, prije taekvando, a vec par godina rukomet. da se njih pita, ne bi isli, puno im je draze biti doma na kaucu. mi smatramo da je vazno da se na redovnoj bazi bave sportom, tj. fizickom aktivnoscu, pogotovo zimi kad su dani krati pa ne mogu biti vani (a i u dvoriste ne idu bas rado). da im dam opciju koju si ti dala svojoj kceri, ne bi nikad isli na treninge. meni je zao sto ne vole krenuti na trening, ali redovno se vracaju zadovoljni sa treninga pa mi je lakse "natjerati" ih. da je problem i kad se vrate sa treninga, ne znam kako bi postupili.
20 vel 2012, 15:49
20 vel 2012, 16:53
20 vel 2012, 17:28
20 vel 2012, 19:05
06 ožu 2012, 22:44
07 ožu 2012, 21:32
07 ožu 2012, 21:40
07 ožu 2012, 23:08
07 ožu 2012, 23:52
08 ožu 2012, 00:28
Forest je napisao/la:nego se rekreirati, vježbati kroz igru. Neka grupa gdje djeca jednostavno plivaju, ne treniraju. Pusti treninge, daj joj igru i zabavu kroz sport.
08 ožu 2012, 09:48
08 ožu 2012, 10:08
Ok, istina je da onaj ko "zagrize" za taj sport živi za natjecanja i turnira ali postoje i škole tenisa gdje klinci uče osnove tog sporta, dva puta tjedno se malo iskaću po terenu i to je to.
14 sij 2013, 12:49
14 sij 2013, 13:13
15 sij 2013, 00:41
On tenis odradi onako poletno, tada se izmori i pristojno oznoji ali nece on sada samoinicijativno uzet reket u ruke i ic nabijat lopticu o zid kuce, nema teorije. Isto, ak vozi bicikl, onda ce se fino, onak penzionerski dovesti na njemu dop arka, prislonit ga uz prvo drvo i otic cakulat u svoju bazu...
15 sij 2013, 10:30
iz tog razloga sam joj baš i predložila tenis jer to je baš onak fini "gospodski" sport gdje možeš izgoriti na terenu a i ne moraš nego baš onak kak ti veliš fino penzionerski odraditi sat treninga i to je to a opet je u pokretu i ne visi pred televizorom.
kad je počeo trenirati bio je manji od mreže
... a sad to dijete svaki dan po dva sata trenira tenis, provodi u balonu više vremena nego kod kuće
živi za turnire
ali on je baš onao full natjecateljski tip...ide još i dva puta tjedno na teakwando, kondicijski trening, trči, vozi bicikl...
16 sij 2013, 13:16
), posalji je u trgovinu svaki dan, poneka zajednicka voznja biciklom (MM je s nasima radio cijeli krug po Jarunu)... meni se cini to skroz dovoljno i iz pozicije tog tipa djeteta, mislim da bi mi svako forsiranje bila bas muka