06 tra 2010, 11:34
cinderella je napisao/la:mamashnita od noje je napisao/la:upisi u gradske vrtice su u svibnju.
mislim da su ove godine u travnju. zapravo u travnju se predaje dokumentacija a upisi su možda kasnije
Zahtjevi za upis djece u gradske dječje vrtiće podnose se tijekom svibnja svake godine, a djeca se upisuju s 1. rujna kad počinje nova pedagoška godina
06 tra 2010, 23:30
20 tra 2010, 10:13
20 tra 2010, 21:09
Vesna2 je napisao/la:Krumpiriću, Vitica ima sasvim pristojno dvoriste s pjescanikom i zelenilom, a u kojem nema psećih drekića.
20 tra 2010, 22:22
21 tra 2010, 22:17
26 tra 2010, 14:48
27 tra 2010, 16:10
27 tra 2010, 16:59
MAJKO MILA je napisao/la:potvrda o zaposlenju
to je formular ili što?
moji u firmi pojma nemaju
27 tra 2010, 17:18
na virmanu firme s pečatom i potpisom direktora
27 tra 2010, 18:10
27 tra 2010, 18:12
zauvijekmama je napisao/la:i ja sam bas gledala da su ove godine upisi samo dva tjedna...dobro da sam pogledala, jos bi nam i promaknuli![]()
nego, gledala sam na stranici naseg vrtica da je cijena jaslica ista kao i cijena vrtica
a znam da su jaslice bile 200kn, a vrtic 400kn
zna li netko nesto o tome?
27 tra 2010, 18:58
mamashnita od noje je napisao/la:na virmanu firme s pečatom i potpisom direktora
mislis na memorandumu?
28 tra 2010, 18:16
28 tra 2010, 18:46
.28 tra 2010, 19:20
inače, to tek od ove godine traže, dosad si mogao donijeti bilo kakvu potvrdu, i ako nisi zaposlen, što su mnogi naveliko koristili... 
28 tra 2010, 19:29
28 tra 2010, 23:14
kalea je napisao/la:Ne možeš upisati u jaslice nerođeno dijete.
Koliko znam, državne jaslice niti ne primaju djecu mlađu od godine dana, dakle za upis tvoje dijete ne samo da bi trebalo biti rođeno, nego bi do 31.8. ove godine trebalo već napuniti godinu dana.
28 tra 2010, 23:31
29 tra 2010, 09:13
snalaze se kako znaju i umiju, privatne jaslice, bake i dede, čuvalice...
30 tra 2010, 09:23
Masha je napisao/la:traže mi u vrtiću na uvid mm-ovu radnu knjižicu. on je obrtnik i ništa mu ne piše u radnoj.
kažu da su imali slučajeva s roditeljima obrtnicima, ali oni ne znaju što bi moglo poslužiti kao potvrda o zaposlenju, ako nema radne knjižice.![]()
11 svi 2010, 09:38
11 svi 2010, 09:40
11 svi 2010, 10:57
11 svi 2010, 11:04
15 lip 2010, 10:46
), a moje pitanje glasi: vrijedi li popust za drugo dijete samo ako oba djeteta pohađaju istu ustanovu ili to vrijedi neovisno u koji vrtić grada Zagreba su ti djeca upisana? Ja ću se, dakako, na ovu ravnateljicu žalit do Strasbourga, ali tko zna koliko će sve to skupa trajati ...
15 lip 2010, 10:57
mamashnita od noje je napisao/la:mozes predati papire gdje god hoces, u kkoliko god vrtica hoces. nisu povezani.
15 lip 2010, 11:13
15 lip 2010, 11:18
mamashnita od noje je napisao/la:sanika, ali to je neformalno. cak i da jesu povezani i umrezeni imas pravo predati papire u koliko god hoces vrtica.
15 lip 2010, 22:03