04 lis 2011, 15:06
mamashnita od noje je napisao/la:Koje dijete voli varivo?
moje
04 lis 2011, 15:07
04 lis 2011, 15:28
04 lis 2011, 16:42
melita je napisao/la:naša djeca naša odgovornost, a ne bojane gregorić ili nestlea.
Daisy, može li se znati na koji je način tvoja profesija povezana s prehranom? Ako nije zadiranje u intimu. Naime, zanima me zbog toga što dosta ležerno komentiraš činjenicu da proizvođači redovito svojim reklamama i deklaracijama dovode potrošače u zabludu. Nije li to čak i protuzakonito? Ne znam, ja sam u drugoj profesiji ali ako uređujem i prodajem časopis na kojem piše da je za djecu pa unutra ubacim, onako ispod žita, mrvicu pornografskog sadržaja očekujem burne reakcije roditelja, pogotovo na ovom forumu.
04 lis 2011, 17:07
), dijete samo što mi se nije izrigalo na perzijski ćilim. 04 lis 2011, 19:48
mamashnita od noje je napisao/la:Koje dijete voli varivo?
moje
04 lis 2011, 20:49
Krumpirić je napisao/la:mamashnita od noje je napisao/la:Koje dijete voli varivo?
moje
još dva
05 lis 2011, 07:36
mamashnita od noje je napisao/la:i bojanine kuglice?
05 lis 2011, 08:40
)
05 lis 2011, 08:48
ZacKa je napisao/la:A sretna sam kad se vesele npr. grahu,....
I moj se veseli grahu...i varivu od leće.05 lis 2011, 09:00
lara.b je napisao/la:ZacKa je napisao/la:A sretna sam kad se vesele npr. grahu,....
I moj se veseli grahu...i varivu od leće.
Samo što nikad ne zaboravi dobaciti kak će biti rafala poslije..
Znam da je sve to glupost, ali sam u isto vrijeme frustrirana ako prozori nisu oprani bar svaki drugi tjedan, pod bar dva puta dnevno, kupaona i kuhinja moraju blistati, a u isto vrijeme bih htjela biti s djecom: pomoći im oko učenja, poigrati "čovječe ne ljuti se", razgovarati o tome kako su proveli dan u školi... družiti se s mužem, baviti hobijem, popiti kavu (colu ili fantu jer je to jedina garancija dobre zabave
) s prijateljicama..... Za sve to obaviti u jednom tjednu dan bi trebao trajati bar 50 sati i ne bih trebala uopće spavati, a bome niti ići na posao - novce bi mi trebale poklanjati banke koje su tu za sve naše potrebe (ili kreditne kartice koje u reklamama nitko ne treba na kraju podmiriti).
05 lis 2011, 09:06
Duga je napisao/la:mamashnita od noje je napisao/la:i bojanine kuglice?
stvaram novu sliku o prozvanoj reklami
05 lis 2011, 09:08
Crazy Daisy je napisao/la:ono što svako od nas može učiniti je educirati svoje dijete i usaditi mu zdrave osnove, sve ostalo je utopija.
05 lis 2011, 09:18
05 lis 2011, 09:26
05 lis 2011, 10:06
05 lis 2011, 10:09
05 lis 2011, 10:28
05 lis 2011, 11:41
Mislim, pas ima kosti (po teti kuharici, a ne oslić)
05 lis 2011, 12:28
ako uređujem i prodajem časopis na kojem piše da je za djecu pa unutra ubacim, onako ispod žita, mrvicu pornografskog sadržaja
07 lis 2011, 15:53
različiti šećeri različitih svojstava.
i nisu ljudi pretili zbog fruktoznog sirupa, nego jer se ne kreću, a hrana je lako dostupna i ima je u izobilju
07 lis 2011, 16:26
07 lis 2011, 17:42
07 lis 2011, 17:47
09 lis 2011, 20:36
sve od netom ubranog voća ,haujesnou nije to voća vidlo ,voda ,šećeri ,arome ,i promil voćnog koncentrata.
09 lis 2011, 21:14
09 lis 2011, 21:18
09 lis 2011, 21:51
pa preporučite neke
09 lis 2011, 22:44
10 lis 2011, 10:06
pahuljice-neznam koje su zdrave pa preporučite neke
) su obicne zobene pahuljice sa sojinim / rizinim mlijekom, kasnije kozjim (vrucim, tako da zobene potpuno omeksaju) u koje je umijesano sezonsko voce - banana, maline, ribana jabuka..., ponekad uz dodatak susenih brusnica, ili grozdjica. prefino i zdravo