15 ožu 2013, 11:58
?
15 ožu 2013, 12:41
15 ožu 2013, 13:07
15 ožu 2013, 13:09
)
15 ožu 2013, 13:45
kad je ovak zbrojeno)
15 ožu 2013, 14:20
VIPmama je napisao/la:300 je super cijena, u specijaliziranim ducanima je skuplje.
15 ožu 2013, 14:37
15 ožu 2013, 14:50
15 ožu 2013, 15:44
15 ožu 2013, 16:07
Cathy je napisao/la: moraju imati oznaku WKF approved.
15 ožu 2013, 23:20
Liv Tyler je napisao/la:Cathy je napisao/la: moraju imati oznaku WKF approved.
Zašto?
16 ožu 2013, 08:54
26 tra 2013, 09:47
26 tra 2013, 13:07
danni je napisao/la:našla sam u hervisu, i to jedva![]()
obišli sve centre i jedva našli...
uglavnom, ne znam za tu oznaku, ali je Adidasov i došao nas je 250 kn.
to nije crno.
jedino je taj bio...
26 tra 2013, 14:33
26 tra 2013, 14:39
TmamaKiN2 je napisao/la:cathy-jeste bili u splitu?
26 tra 2013, 16:04
26 tra 2013, 19:54
danni je napisao/la:Ma nismo mi u zg-u.
Ovo smo po splitu trazili.
Mada nismo ni tamo
27 tra 2013, 01:19
27 tra 2013, 07:57
Liv Tyler je napisao/la:Kod nas sutra županijsko u katama.
Jel se to mora ici?
27 tra 2013, 08:50
27 tra 2013, 15:48
Cathy je napisao/la:Ovisi o treneru, on odlučuje.
milka je napisao/la:zašto bi morali? ako klub odluči da se ide onda se ide
27 tra 2013, 17:39
27 tra 2013, 18:08
27 tra 2013, 18:14
Liv Tyler je napisao/la:Odlicno! Cestitam!![]()
Onda znaci bolje da ide? A sto bi bilo npr da ih preskace a polaze samo kate i trenira?
Ili jedno zahtjeva drugo?
27 tra 2013, 22:08
27 tra 2013, 22:39
28 tra 2013, 07:42
28 tra 2013, 09:53
27 stu 2013, 12:34
), naučio je već i neke osnovne pokrete (majgeri, čokozuki, jame... kako li se to već piše), ali ono što je najbitnije je da doma dođe obliven znojem i gladan ko vuk
