Ovdje možete pitati sve što vas zanima u vezi odgoja i roditeljstva, neovisno o dobi djeteta, ali i podijeliti svoja iskustva i razmišljanja s drugim mamama.
Tema je zaključana

Re: Nove stojbe o vrticima

20 ožu 2012, 13:17

mama njonji je napisao/la:znaci - predat mi je na jednom mjestu i naznacit želje i pozdrave na dnu formulara?

tako nekako :dada

Re: Nove stojbe o vrticima

27 ožu 2012, 14:21

pronasla sam proslogodisnji zahtjev za upis u DV grada Zagreba
pod brojem 10. postoji mogucnost navodenja 2 zelje, ukoliko dijete ne bude primljeno u izabrani vrtic
e sad - zna li netko da li se pod te dvije mogucnosti navode 2 sasvim druga vrtica ili se pod tim mogu staviti i drugi objekti istog vrtica (na drugoj lokaciji)?

Re: Nove stojbe o vrticima

27 ožu 2012, 14:22

zaboravih staviti link:
http://www.zagreb.hr/UserDocsImages/UPI ... 20upis.DOC

Re: Nove stojbe o vrticima

27 ožu 2012, 14:25

meni je zena iz poglavarstva (zvala na info telefon) onomad savjetovala da navedem pod dva drugi najblizi vrtic - ne objekt, nego bas vrtic prema nasoj adresi
i pod tri da stavim onaj blizi poslu i da pokraj nadopisem da je to blizina posla roditelja.

objekt neces moci ni birati - nego te bace gdje ima mjesta tako ti mozes završiti u Aleji a ja u Sigetu i ko nas pita :roll

Re: Nove stojbe o vrticima

28 ožu 2012, 10:08

tako znaci, hvala :mah

Re: Nove stojbe o vrticima

19 tra 2012, 12:11

za ZG - na stranicama grada objavljeni upisi za 2012./2012.
http://www.zagreb.hr/UserDocsImages/Oba ... .-2013.DOC

Re: Nove stojbe o vrticima

19 tra 2012, 13:05

mama njonji, tnx :kiss

Re: Nove stojbe o vrticima

19 tra 2012, 13:08

gledam vedre teme pa naisla i na to :mah

Re: Nove stojbe o vrticima

04 svi 2012, 16:28

krasno, danas mm isao predati u vrtic u nasem kvartu, dakle ovo nam je sluzbeno prvi upis za kojeg imamo uvjete da smo stariji od godinu dana. Osim toga i mm i ja smo zaposleni - i kaze frajer u vrticu da bi cak i moglo biti mjesta!

mislim, fakat mi idu na jetra s tim stavom. :angry

Re: Nove stojbe o vrticima

07 svi 2012, 10:12

mi sutra predajemo
mrs.eastwood, jel su vam kod predaje vec zakazali termin za individualni razgovor ili to bude kasnije?

Re: Nove stojbe o vrticima

07 svi 2012, 10:48

mrs. eastwood je napisao/la:krasno, danas mm isao predati u vrtic u nasem kvartu, dakle ovo nam je sluzbeno prvi upis za kojeg imamo uvjete da smo stariji od godinu dana. Osim toga i mm i ja smo zaposleni - i kaze frajer u vrticu da bi cak i moglo biti mjesta!

mislim, fakat mi idu na jetra s tim stavom. :angry

Pa gle, ovo je prva godina da se subvencioniraju i privatni vrtići pa čovjek nije siguran da li će biti ista navala ko prošle godine.

Re: Nove stojbe o vrticima

07 svi 2012, 12:51

Imamo termin za razgovor vec ovaj tjedan :dada

Re: Nove stojbe o vrticima

07 svi 2012, 13:10

mrs. eastwood je napisao/la:Imamo termin za razgovor vec ovaj tjedan :dada

znači i to se primijenilo
kad smo starijeg upisivali, razgovori su bili tek nakon objave rezultata...
samo se nadam da rezultati intervjua neće imati selekcijski karakter :mrgreen

Re: Nove stojbe o vrticima

10 svi 2012, 11:42

mrs. eastwood je napisao/la:Imamo termin za razgovor vec ovaj tjedan :dada

jeste već imali razgovor? kako je prošlo?
mi predali papire u utorak, razgovor nam je idući tjedan
na pitanje o gužvi žena mi je samo rekla da je predano do utorka onoliko molbi koliko ima mjesta :dunno
sad se samo nadam da je većina i predala u prvom tjednu :mrgreen

Re: Nove stojbe o vrticima

10 svi 2012, 11:49

da, bili danas. proslo bezveze - moram reci da nije bila zainteresirana ta teta za razgovor.

uglavnom, rekla je da su generalno male sanse da dobijemo - da itko dobije - mislim koji stav :whew

Re: Nove stojbe o vrticima

10 svi 2012, 11:55

divno :roll

Re: Nove stojbe o vrticima

15 svi 2012, 10:59

mrs.east tako je razgovor tekao i kod nas,teta totalno nezainteresirana i isto na kraju razgovora da se ne nadamo previše( u prevedenom smislu čao đaci) :whew ,neznam dali je neka od vas imala slučaj da nema još riješenje o doplatku(nosi 2 boda kod upisa)a rok za predaju papira ističe :dunno

Re: Nove stojbe o vrticima

15 svi 2012, 13:13

doja je napisao/la:mrs.east tako je razgovor tekao i kod nas,teta totalno nezainteresirana i isto na kraju razgovora da se ne nadamo previše( u prevedenom smislu čao đaci) :whew ,neznam dali je neka od vas imala slučaj da nema još riješenje o doplatku(nosi 2 boda kod upisa)a rok za predaju papira ističe :dunno

Predaj papire, a ovo donesi naknadno.

Re: Nove stojbe o vrticima

15 svi 2012, 19:31

Caty kod nas u vrtiću ne primaju papire naknadno jednom kad predaš moraju biti potpuni ,čak na vratima piše velikim slovima NADOPUNU PAPIRA NE PRIMAMO,(vrtić u Sesvetama) pokušala sam i u Žajinoj bila u dva navrata molila da mi daju bilo kakvu potvrdu bar kao dokaz da su zaprimili zahtjev ali ne :gaah :gaah :gaah

Re: Nove stojbe o vrticima

15 svi 2012, 20:40

probaj zazvati ujutro u poglavarstvo i trazi da ti potvrde informaciju da nema naknadnog prilaganja papira.
+ uvijek imas vrijeme za zalbe na razultate, pa ako ne upadnete bez ta dva boda, mozda stignete tada.

Re: Nove stojbe o vrticima

31 svi 2012, 08:11

pitanje -
upisane smo u vrtic u kvartu do naseg. sada smo predale u nasem kvartu i dobile vrtic - znaci mozemo se prebaciti.

to se misli od 3.9. je l tako?
blesava teta me danas pita - a to vam je danas zadnji dan, jer smo joj jucer rekli rezultate. :shock

Re: Nove stojbe o vrticima

31 svi 2012, 09:37

da, to vrijedi od početka nove pedagoške godine, dakle 3.9.

Re: Nove stojbe o vrticima

31 svi 2012, 09:42

mrs. eastwood je napisao/la:sada smo predale u nasem kvartu i dobile vrtic - znaci mozemo se prebaciti.
i mi :joy da, od 03.09. ostade nam sadašnji vrtić opustošen ;)

Re: Nove stojbe o vrticima

31 svi 2012, 09:55

boysmama je napisao/la:mi :joy da, od 03.09. ostade nam sadašnji vrtić opustošen ;)


super!!!
neka ga opustošenog :p
zao ce mi biti ove jedne tete jer je fakat super - da dobijemo i upola takvu mogu biti sretna. ove druge, a i ostalih - :mah

Re: Nove stojbe o vrticima

31 svi 2012, 11:55

i mi primljeni :proljece
nego, jeste gledale listu samo na glavnom objektu ili? mislim, jel to jedna lista za svu djecu koja su primljena u vrtić, neovisno u koji će objekt bit smještena?

Re: Nove stojbe o vrticima

31 svi 2012, 12:07

:zivili

gledala sam na glavnom. mislim da se jos ne zna u koji objekt.

Re: Nove stojbe o vrticima

31 svi 2012, 12:13

mi već i sistematski obavile :)
jučer popodne prošetale do pedice, nije bilo nikog, izvagala nas, izmjerila i dala potvrdu :drink

Re: Nove stojbe o vrticima

31 svi 2012, 12:55

mama njonji, bravo za sistematski :5 brze ste, nema šta

nego, nemaju ti oni još pojma koja grupa gdje ide, u područni ili glavni, to će znati tek neposredno prije iduće godine poslije ljeta kad budu slagali grupe i kad vide tko se sve upisao... nama se gadno smješi područni za najstarijeg ove godine :mrgreen taman sad kad sam ovu dvojicu mlađih uspjela "urenati" u isti vrtić da su svi skupa :lol

Re: Nove stojbe o vrticima

31 svi 2012, 13:09

Kad već spominjete liječničke potvrde, vi ih dobijete ili plaćate?

Re: Nove stojbe o vrticima

31 svi 2012, 13:11

sreco, dobiješ ih uredno kod svoje pedijatrice, njoj je obaveza izdati potvrdu i odraditi sistematski za vrtić... bez plaćanja :D
Tema je zaključana