razlog više za kupnju nove AS prije rođenja bebe... lakše će se kopčati cabrioFix...Sada je: 24 lip 2026, 09:39.
Moderatori/ce: latica, Crazy Daisy
razlog više za kupnju nove AS prije rođenja bebe... lakše će se kopčati cabrioFix...





Sanika je napisao/la:Zwerka Chicco stalno loše prolazi na testovima
http://www.adac.de/infotestrat/tests/kindersicherung/kindersitz-test/default.aspx?tabid=tab5















penny je napisao/la:sumnjam da recaro moze imati losu ocjenu



glava mu je u gabaritima od 1-2 prsta od vrha
sigurniji je u njoj nego u boosteru s naslonom jer se veže samo pojasom i isprva je to zaista šok kad navikneš dotad da ti je dijete u sjedalici zaista fiksirano.

i final touch, odabir mog sineka
ono što sam vidjela nije bilo na mom popisu
i uopće mi se nije činilo udobno, ni sigurno kao ove druge, pogotovo bočna zaštita.


a s koliko ih se godina uopce stavlja samo na booster?


Hajdi je napisao/la:U Sloveniji je nov zakon u kojem je mjerilo za prijelaz u veću sjedalicu samo težina i visina, a ne više i starost djeteta. Smatram da je to bolje jer su velike razlike među djecom a neki su samo zbog starosti išli na drugu sjedalicu.

danijela81 je napisao/la:da, Recaro baš i nije dobro ocjenjen.

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.