09 sij 2008, 11:31
09 sij 2008, 13:15
09 sij 2008, 13:49
09 sij 2008, 16:46
09 sij 2008, 16:49
09 sij 2008, 22:58
10 sij 2008, 09:36
10 sij 2008, 12:53
10 sij 2008, 13:52
10 sij 2008, 13:58
10 sij 2008, 14:11
10 sij 2008, 17:15
11 sij 2008, 00:04
, te zime je bio okovan ledom (gromade leda su plovile) sto je meni bio nesvakidasnji i presnazan prizor.
11 sij 2008, 07:07
11 sij 2008, 10:58
11 sij 2008, 11:09
kolko su ti stara djeca?
11 sij 2008, 11:29
12 sij 2008, 22:44
16 sij 2008, 19:12
16 sij 2008, 20:23
26 sij 2008, 17:18
LiKmama je napisao/la:dvije nove (od danas)
To sam ja muvao chair.
Pikni me. (to je trebalo biti digni me (pikni je od pick me up)).
najveca je fora sto je ovo sad mijesanje, to nije da ne zna reci na hrv. brzopletost, valjda.
)
mene je mm naucio da kazem kösönöm
nego mi prvo na pamet padne finska il' engl. rijec,mislim stvarno
26 sij 2008, 21:44
Meni se ne desava da provalim mix, ali mi se desava (vrlo cesto) da ne mogu da se sjetim nase rijeci nego mi prvo na pamet padne finska il' engl. rijec,mislim stvarno
26 sij 2008, 23:51
tanjabb je napisao/la:Meni se ne desava da provalim mix, ali mi se desava (vrlo cesto) da ne mogu da se sjetim nase rijeci nego mi prvo na pamet padne finska il' engl. rijec,mislim stvarno
Isto. Drugi jezici naravno ;-) . Citala sam da je to posve normalno. Ja vec 9 godina ne zivim u okruzenju materinjeg jezika, primjecujem gubitak na kvaliteti, kako ne. Na zalost.
26 sij 2008, 23:57
27 sij 2008, 00:05
TanjaMT je napisao/la:i ja se prijavljujem na listu. priznajem da sam zavoljela ovaj nekad bloody njemacki, fakat imaju tako dobro nijansirane izraze koje ja cesto jedva uspijem prevesti na hrvatski. zapravo, ne da ne uspijem prevesti nego ne mogu pogoditi "ton" kojim je nesto receno
(da l me itko shvatio :conf )
27 sij 2008, 00:06
27 sij 2008, 00:18
sve cesce mi se dogadja da recimo mami nesto pricam i ne mogu se sjetiti prikladne rijeci.
29 sij 2008, 09:36
TanjaMT je napisao/la:(da l me itko shvatio :conf )
LiK je napisao/la:sve cesce mi se dogadja da recimo mami nesto pricam i ne mogu se sjetiti prikladne rijeci.
prevedem onako ugrubo, ali nije to to.
tanjabb je napisao/la:Citala sam da je to posve normalno
29 sij 2008, 10:35
AA je napisao/la:tanjabb je napisao/la:Citala sam da je to posve normalno
Tenks Tanja, stvarno sam se vec pocela zabrinjavat' dal' su mi sve ovce na broju
29 sij 2008, 17:55