Ovdje možete pitati sve što vas zanima u vezi odgoja i roditeljstva, neovisno o dobi djeteta, ali i podijeliti svoja iskustva i razmišljanja s drugim mamama.
Odgovori

Re: Noćno mokrenje

06 kol 2011, 11:57

Evo malo izvješće od nas-prestala sam ga buditi po noći ( prijateljica je imala istu situaciju i savjetovano joj je da prestane malu buditi po noći za mokrenje i 2 dana se popiškila, treći nije i dalje im super ide), a ja sam isto to napravila ( više silom prilika nego namjerno-jednostavno sam bila preiscrpljena i nisam ni sebe mogla probuditi, a kamoli njega) , ali njemu je trebalo skoro 2 tjedna! Ali ipak napredak se vidi! U ta dva tjedna se skoro svaku noć popiškil i tak bi nastavil mokar spavati do jutra ( nisam ga po noći presvlačila :oops: jer sam bila ko zombi, a on sam nije ni skužil da je mokar dok se ujutro nebi probudil-i nije ga to niš diralo, da bi ga bilo sram ili slično) i nakon ta dva tjedna jekrenulo na bolje-sad mu po noći pobjegne 1-2 puta tjedno, kaj mi nije tak strašno ko ono svaku noć...nadam se da bude se i to kroz neko vrijeme popravilo, ali ga više ne namjeravam buditi po noći za pišanje... a i na popodnevnom spavanju mu sad zbilja jaaako rijetko pobjegne :)

Re: Noćno mokrenje

15 kol 2011, 10:51

nocno mokrenje nije tema za dvojbe vec za bubini sam, problem psiholoski postaje ako se nocno mokrenje ne lijeci.

Re: Noćno mokrenje

18 kol 2011, 09:27

ja na to ne gledam kao bolest jer preko dana je ok, nego da još nije spreman i istina je da pije dost atekućine i prek dana i prije spavanja kako.Žao mi je da mu oduzimam tekućinu,pa meni nitko ništa nije branio i znam da dečkima treba duže.
Razmišljam o bebi pi pi alarmu,ima li ga tko za prodati,posuditi

Re: Noćno mokrenje

21 ruj 2011, 19:07

Prijavljujem da smo kupili DRI Sleper i on nas noću budi ;) .Problem je što i dalje voli piti mlijeko prije spavanja pa tada i češće piški.

Re: Noćno mokrenje

21 ruj 2011, 19:32

Moja je skinula dnevnu pelenu sa 2 i po godine a noćnu je zadržala sve do 4 i po, tj. do prošlog ljeta. Mi smo sve čekali da ona zaređa da se budi suva i pričali joj da nas zove kad oće da piški, ali ništa od toga. Prošlog ljeta smo joj jednostavno ukinuli noćnu pelenu i prvih 4-5 noći je piškila u krevet po nekoliko puta. I to je bilo to. Kasnije je znala jednom u 15-ak dana da se upiški, pa onda sve rjeđe dok nije potpuno prestala.
Odgovori